Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 20, 2022

Pool Regionale Ranking REGIO 3 Rijnmond/Haaglanden #1 2022/2023

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
7 (7/0) 45 (35/10)
78%
250
2 Navin Ramkhelawan
7 (6/1) 54 (33/21)
61%
180
3 Mario Martokarijo
7 (5/2) 50 (29/21)
58%
140
3 Hassan Osman
6 (5/1) 42 (28/14)
67%
140
5 Mark Sneep
6 (4/2) 40 (25/15)
63%
100
5 Bas Verwijmeren
4 (3/1) 26 (17/9)
65%
100
5 Roy van der Plas
Plan B
5 (4/1) 36 (20/16)
56%
100
5 Hamtu Ojiyed
4 (3/1) 29 (15/14)
52%
100
9 Jori Hätinen
4 (3/1) 27 (16/11)
59%
60
Show more
9 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 29 (17/12)
59%
60
9 René van Lier
4 (2/2) 23 (12/11)
52%
60
9 Keith Gonesh
SPC Capelle
4 (3/1) 27 (16/11)
59%
60
9 Wiresh La
5 (3/2) 33 (18/15)
55%
60
9 Danny van Soest
4 (2/2) 25 (11/14)
44%
60
9 Tara Verharen
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
60
9 Pieter Barendregt
5 (3/2) 36 (19/17)
53%
60
17 Mirjam Alfons
4 (2/2) 23 (9/14)
39%
50
17 Xavier Karis
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
50
17 John Breur
4 (2/2) 26 (12/14)
46%
50
17 Tjeerd Hoekema
4 (2/2) 24 (11/13)
46%
50
17 Chi Chong
5 (3/2) 29 (17/12)
59%
50
17 Ron Qiu
4 (2/2) 25 (12/13)
48%
50
17 Karin Roijen
4 (2/2) 26 (11/15)
42%
50
17 Eelco van Dooren
4 (2/2) 26 (11/15)
42%
50
25 Jeanette van den Eijkel
3 (1/2) 17 (6/11)
35%
40
25 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
3 (1/2) 16 (7/9)
44%
40
25 Dylan Dasar
3 (1/2) 17 (8/9)
47%
40
25 Jorrit Rogaar
3 (1/2) 18 (8/10)
44%
40
25 Metin Savkin
4 (2/2) 24 (13/11)
54%
40
25 Zumfer Bequku
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
40
25 Harry Strörmann
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
40
25 Mario Pušić
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
40
33 Adam Kiernicki
2 (0/2) 16 (7/9)
44%
30
33 Aad van Delft
3 (1/2) 23 (12/11)
52%
30
33 John Paul Filius
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
30
33 Stefan Teske
3 (1/2) 18 (6/12)
33%
30
33 Samuel Di Maggio
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
30
33 Lynn Pijpers
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
30
33 Patrick Kommings
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 14 (5/9)
36%
30
33 Georgel Anghel
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
30
33 Peter den Reijer
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
30
33 Maarten Poirters
2 (0/2) 16 (7/9)
44%
30
33 Djoro De kort
2 (0/2) 13 (4/9)
31%
30
33 Paul "The Chosen One" Meerzorg
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
30
33 E a Costa
2 (0/2) 10 (1/9)
10%
30
33 Phil Mirontoneng
2 (0/2) 15 (6/9)
40%
30
33 Richard Gierdharie
2 (0/2) 11 (2/9)
18%
30
33 Marcos Saborido
2 (0/2) 12 (3/9)
25%
30
Entry deadline Nov 20, 2022, 11:30 AM (local time)
Starts Nov 20, 2022, 12:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (48 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Pool Regionale Ranking Rijnmond/Haaglanden 2022/2023
Organizer Koninklijke Nederlandse Biljartbond and Pool Regio 3
More info
Dit toernooi wordt georganiseerd door KNBB Pool Rijnmond en is onderdeel van een serie regionale rankingtoernooien waarmee rankingpunten gehaald kunnen worden voor de regionale Masters. Daarnaast telt dit rankingtoernooi ook mee voor de Pool Ranking Nederland.

Er wordt double-KO tot de laatste 8 (bij max 24 deelnemers) of16 (bij max 32 deelnemers). Deze laatste 8/16 spelen Single-KO tot er één winnaar overblijft. De wedstrijden in de eerste Single-KO ronde (de laatste 16) worden volgens onderstaand schema bepaald:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ5
winnaar WQ2 vs winnaar LQ6
winnaar WQ3 vs winnaar LQ7
winnaar WQ4 vs winnaar LQ8
winnaar WQ5 vs winnaar LQ1
winnaar WQ6 vs winnaar LQ2
winnaar WQ7 vs winnaar LQ3
winnaar WQ8 vs winnaar LQ4

of bij de laatste 8:

winnaar WQ1 vs winnaar LQ3
winnaar WQ2 vs winnaar LQ4
winnaar WQ3 vs winnaar LQ1
winnaar WQ4 vs winnaar LQ2

(WQx=Winners Qualification match x, LQy=Losers Qualification match y)

Het inschrijfgeld is 10 euro. 70% hiervan wordt uitgekeerd als prijzengeld, 30% gaat naar de Masters.

LET OP:
* inschrijving en betaling dient online te gebeuren via CueScore.

Zaal open: 11u00
Uiterlijke meldtijd toernooi: 11u30
Start toernooi: 12u00

Reglement Regionale Ranking:
http://helpdeskpool.knbb.nl/support/solutions/articles/1000268467-reglement-regionale-ranking

Meer info is hier te vinden:
www.poolbiljarten.nl/regio3

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Stefan Teske
Sun 12:07  Table 11
2   
Netherlands
Chi Chong
Netherlands
Djoro De kort
Sun 12:07  Table 13
3   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Aad van Delft
Sun 12:07  Table 14
4   
Netherlands
Eelco van Dooren
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 12:08  Table 15
5   
Netherlands
Roy van der Plas
Netherlands
Jorrit Rogaar
Sun 12:08  Table 10
6   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Xavier Karis
Sun 12:08  Table 26
7   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Norfolk Island
Mark Sneep
Sun 12:39  Table 15
8   
Poland
Adam Kiernicki
Sudan
Hassan Osman
Sun 12:08  Table 9
9   
Suriname
Wiresh La
Netherlands
Patrick Kommings
Sun 12:08  Table 12
10   
Finland
Jori Hätinen
Kosovo
Zumfer Bequku
Sun 12:44  Table 10
11   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 12:48  Table 12
12   
Indonesia
Dylan Dasar
Netherlands
Paul "The Chosen One" Meerzorg
Sun 12:52  Table 14
13   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
Ron Qiu
Sun 13:00  Table 9
14   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Chris Pronk
Sun 13:01  Table 15
15   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Metin Savkin
Sun 13:05  Table 13
16   
Netherlands
Pieter Barendregt
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 13:15  Table 11

Winner round 1

Race to 5
17   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Stefan Teske
Sun 13:29  Table 26
18   
Netherlands
Chi Chong
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 13:29  Table 12
19   
Netherlands
Danny van Soest
Netherlands
Aad van Delft
Sun 13:35  Table 10
20   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
John Breur
Sun 13:40  Table 13
21   
Kazakhstan
Richard Gierdharie
Netherlands
Roy van der Plas
Sun 13:43  Table 9
22   
Netherlands
Mario Martokarijo
Romania
Georgel Anghel
Sun 13:54  Table 14
23   
Netherlands
Maarten Poirters
Norfolk Island
Mark Sneep
Sun 14:03  Table 26
24   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Karin Roijen
Sun 14:01  Table 15
25   
Netherlands
Mirjam Alfons
Suriname
Wiresh La
Sun 14:20  Table 9
26   
Finland
Jori Hätinen
Spain
Marcos Saborido
Sun 14:20  Table 12
27   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Keith Gonesh
Sun 14:24  Table 11
28   
Netherlands
Paul "The Chosen One" Meerzorg
Netherlands
Tara Verharen
Sun 14:35  Table 10
29   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Ron Qiu
Sun 14:32  Table 14
30   
Netherlands
Chris Pronk
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 14:40  Table 13
31   
Mongolia
Hamtu Ojiyed
Netherlands
Metin Savkin
Sun 14:37  Table 15
32   
Netherlands
Pieter Barendregt
Italy
Samuel Di Maggio
Sun 14:50  Table 26

Loser round 1

Race to 4
33   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Italy
Samuel Di Maggio
Sun 16:17  Table 14
34   
Netherlands
Djoro De kort
Netherlands
Metin Savkin
Sun 16:06  Table 9
35   
Netherlands
Harry Strörmann
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sun 16:05  Table 12
36   
Netherlands
Eelco van Dooren
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Sun 16:03  Table 26
37   
Netherlands
Jorrit Rogaar
Netherlands
Paul "The Chosen One" Meerzorg
Sun 15:59  Table 11
38   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
John Paul Filius
Sun 15:42  Table 15
39   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Spain
Marcos Saborido
Sun 15:41  Table 13
40   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 15:13  Table 12
41   
Netherlands
Patrick Kommings
Netherlands
Karin Roijen
Sun 14:56  Table 9
42   
Kosovo
Zumfer Bequku
Netherlands
Maarten Poirters
Sun 15:13  Table 11
43   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Romania
Georgel Anghel
Sun 15:19  Table 13
44   
Indonesia
Dylan Dasar
Kazakhstan
Richard Gierdharie
Sun 15:21  Table 15
45   
Netherlands
Peter den Reijer
Netherlands
John Breur
Sun 15:27  Table 10
46   
Croatia
Mario Pušić
Netherlands
Aad van Delft
Sun 15:23  Table 14
47   
Portugal
E a Costa
Netherlands
Chi Chong
Sun 15:35  Table 26
48   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Stefan Teske
Sun 15:39  Table 9

Winners qualification

Race to 5
49   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Bas Verwijmeren
Sun 16:27  Table 15
50   
Netherlands
Danny van Soest
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 16:39  Table 13
51   
Netherlands
Roy van der Plas
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 17:03  Table 9
52   
Norfolk Island
Mark Sneep
Sudan
Hassan Osman
Sun 17:05  Table 10
53   
Suriname
Wiresh La
Finland
Jori Hätinen
Sun 17:06  Table 14
54   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Tara Verharen
Sun 17:09  Table 15
55   
Netherlands
Ron Qiu
Netherlands
Chris Pronk
Sun 17:33  Table 11
56   
Mongolia
Hamtu Ojiyed
Netherlands
Pieter Barendregt
Sun 17:41  Table 12

Loser round 2

Race to 4
57   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Netherlands
Metin Savkin
Sun 17:48  Table 26
58   
Netherlands
Harry Strörmann
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 17:23  Table 13
59   
Netherlands
Jorrit Rogaar
Netherlands
Xavier Karis
Sun 16:55  Table 12
60   
Netherlands
Jeanette van den Eijkel
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 16:54  Table 26
61   
Netherlands
Karin Roijen
Kosovo
Zumfer Bequku
Sun 16:21  Table 10
62   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Indonesia
Dylan Dasar
Sun 16:21  Table 13
63   
Netherlands
John Breur
Croatia
Mario Pušić
Sun 16:33  Table 11
64   
Netherlands
Chi Chong
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 16:37  Table 9

Losers qualification

Race to 4
65   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Norfolk Island
Mark Sneep
Sun 18:24  Table 11
66   
Netherlands
Eelco van Dooren
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 18:16  Table 9
67   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Danny van Soest
Sun 17:56  Table 10
68   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
René van Lier
Sun 17:56  Table 9
69   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Pieter Barendregt
Sun 18:45  Table 26
70   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Ron Qiu
Sun 18:19  Table 13
71   
Netherlands
John Breur
Netherlands
Tara Verharen
Sun 18:06  Table 14
72   
Netherlands
Chi Chong
Suriname
Wiresh La
Sun 18:06  Table 15

Last sixteen

Race to 5
73   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Pieter Barendregt
Sun 19:29  Table 26
74   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sun 19:03  Table 10
75   
Netherlands
Roy van der Plas
Netherlands
Tara Verharen
Sun 19:03  Table 11
76   
Sudan
Hassan Osman
Suriname
Wiresh La
Sun 19:03  Table 12
77   
Finland
Jori Hätinen
Norfolk Island
Mark Sneep
Sun 19:03  Table 13
78   
Netherlands
Keith Gonesh
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 19:03  Table 14
79   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Danny van Soest
Sun 19:03  Table 15
80   
Mongolia
Hamtu Ojiyed
Netherlands
René van Lier
Sun 19:03  Table 9

Quarter final

Race to 5
81   
Netherlands
Bas Verwijmeren
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 20:11  Table 14
82   
Netherlands
Roy van der Plas
Sudan
Hassan Osman
Sun 20:03  Table 13
83   
Norfolk Island
Mark Sneep
Netherlands
Mario Martokarijo
Sun 20:03  Table 26
84   
Netherlands
Chris Pronk
Mongolia
Hamtu Ojiyed
Sun 20:03  Table 12

Semi final

Race to 5
85   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sudan
Hassan Osman
Sun 21:07  Table 26
86   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Chris Pronk
Sun 20:45  Table 12

Final

Race to 5
87   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Chris Pronk
Sun 22:11  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants