Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

April 8, 2018

PBB BK 8 BALL 2018 (MEN/WOMEN)

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Joris Vaes
7 (7/0) 54 (42/12)
78%
300
2 Kenny Voets
6 (5/1) 50 (34/16)
68%
270
3 Kamila Khodjaeva
5 (4/1) 37 (25/12)
68%
240
3 Aaron vancoppenolle
5 (4/1) 40 (26/14)
65%
240
5 Bart Smeyers
6 (4/2) 49 (25/24)
51%
210
5 Davy Steveninck
6 (4/2) 43 (24/19)
56%
210
5 Timour Khodjaev
6 (4/2) 47 (28/19)
60%
210
5 Diana Khodjaeva
6 (4/2) 53 (28/25)
53%
210
9 Wesley Kempeneers
5 (3/2) 39 (19/20)
49%
190
Show more
9 Joris Dekoninck
4 (2/2) 31 (15/16)
48%
190
9 Brice Elskens
4 (2/2) 35 (16/19)
46%
190
9 Pierre Dhetier
6 (4/2) 41 (24/17)
59%
190
13 Dylan Vyvey
5 (3/2) 36 (24/12)
67%
180
13 Emmanuel Lozano
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
180
13 Tom Snyers
4 (2/2) 30 (18/12)
60%
180
13 Marino Cuffez
5 (3/2) 35 (21/14)
60%
180
17 Werner Salien
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
170
17 Nicolas Mintjens
4 (2/2) 29 (13/16)
45%
170
17 Sam Berten
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
170
17 Tamer Bulgur
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
170
17 Thomas De Smet
3 (1/2) 18 (6/12)
33%
170
17 Sam Van De Velde
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
170
17 jefrey guiban
5 (3/2) 41 (21/20)
51%
170
17 Erdal Sari
5 (3/2) 39 (22/17)
56%
170
25 Bert Lambeens
2 (0/2) 11 (0/11)
0%
150
25 David Bartholomé
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
150
25 Tom Byloos
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
150
25 Johny Vanrijkel
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
150
25 Antonio Truyens
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
150
25 Wout Campe
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
150
25 Michael Noens
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
150
25 Anthony Dave
2 (0/2) 11 (0/11)
0%
150
33 Joeri van den Broeck
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
140
33 Steven Housen
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
140
33 Kristof Vandenborn
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
140
33 Frederic Reul
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
140
33 Lambeens Ward
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
140
33 Michiel Yperman
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
140
33 Thomas Vanbroekhoven
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
140
33 Raphael Delchef
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
140
33 Ridwan Chatouani
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
140
Starts Apr 8, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (41 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Contact Kristof Vandenborn (kristof.vandenborn@gmail.com)
More info
Het Belgisch Kampioenschap 8 ball is toegelaten voor alle Belgen (aantoonbaar via eID bij inschrijving).

Er wordt gespeeld volgens een systeem van double knock out op 16 tafels.

Dress code: B: Geklede broek met klassieke gesloten schoenen. (Geen sportschoenen of slippers)

Inschrijven via:

mail
Messenger
Telefoon
Cuescore
Inschrijvingsgelden:

jeugd lid PBB (18 jaar of jonger): 10 euro
jeugd niet lid PBB (18 jaar of jonger: 20 euro
volwassene lid PBB: 15 euro
volwassene niet lid PBB: 25 euro
Prijzenpot: 2/3 van het totale inschrijvingsgeld

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Belgium
Kenny Voets
Walk Over
 
2   
Belgium
Joeri van den Broeck
Belgium
Nicolas Mintjens
Sun 09:13  Table 1
3   
Belgium
Thomas De Smet
Walk Over
 
4   
Walk Over
Belgium
Michael Noens
 
5   
Belgium
Wesley Kempeneers
Walk Over
 
6   
Belgium
Timour Khodjaev
Belgium
David Bartholomé
Sun 09:13  Table 2
7   
Belgium
Johny Vanrijkel
Belgium
Sam Berten
Sun 09:13  Table 3
8   
Walk Over
Belgium
Bart Smeyers
 
9   
Belgium
Davy Steveninck
Walk Over
 
10   
Philippines
Jefrey Guiban
Belgium
Kristof Vandenborn
Sun 09:35  Table 16
11   
Belgium
Aaron vancoppenolle
Walk Over
 
12   
Walk Over
Belgium
Antonio Truyens
 
13   
Belgium
Tom Snyers
Walk Over
 
14   
Walk Over
Belgium
Anthony Dave
 
15   
Belgium
Diana Khodjaeva
Belgium
Dylan Vyvey
Sun 09:14  Table 4
16   
Walk Over
Belgium
Michiel Yperman
 
17   
Belgium
Raphael Delchef
Walk Over
 
18   
Belgium
Pierre Dhetier
Belgium
Joris Vaes
Sun 09:14  Table 5
19   
Belgium
bert lambeens
Walk Over
 
20   
Walk Over
Belgium
Tamer Bulgur
 
21   
Belgium
Joris Dekoninck
Walk Over
 
22   
Walk Over
Belgium
Wout Campe
 
23   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Steven Housen
Sun 09:14  Table 6
24   
Walk Over
Belgium
Werner Salien
 
25   
Belgium
Kamila Khodjaeva
Walk Over
 
26   
Belgium
Ridwan Chatouani
Belgium
Frederic Reul
Sun 09:14  Table 7
27   
Belgium
Emmanuel Lozano
Walk Over
 
28   
Walk Over
Belgium
Ward Lambeens
 
29   
Belgium
Tom Byloos
Walk Over
 
30   
Walk Over
Belgium
Brice Elskens
 
31   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Marino Cuffez
Sun 09:15  Table 8
32   
Walk Over
Belgium
Sam Van De Velde
 

Winner round 1

Race to 6
33   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 10:11  Table 1
34   
Belgium
Thomas De Smet
Belgium
Michael Noens
Sun 09:15  Table 9
35   
Belgium
Wesley Kempeneers
Belgium
Timour Khodjaev
Sun 10:29  Table 5
36   
Belgium
Johny Vanrijkel
Belgium
Bart Smeyers
Sun 10:56  Table 2
37   
Belgium
Davy Steveninck
Philippines
Jefrey Guiban
Sun 10:51  Table 11
38   
Belgium
Aaron vancoppenolle
Belgium
Antonio Truyens
Sun 09:15  Table 10
39   
Belgium
Tom Snyers
Belgium
Anthony Dave
Sun 09:23  Table 15
40   
Belgium
Diana Khodjaeva
Belgium
Michiel Yperman
Sun 10:55  Table 3
41   
Belgium
Raphael Delchef
Belgium
Joris Vaes
Sun 10:25  Table 7
42   
Belgium
bert lambeens
Belgium
Tamer Bulgur
Sun 09:17  Table 11
43   
Belgium
Joris Dekoninck
Belgium
Wout Campe
Sun 09:18  Table 12
44   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Werner Salien
Sun 10:07  Table 15
45   
Belgium
Kamila Khodjaeva
Belgium
Frederic Reul
Sun 10:17  Table 6
46   
Belgium
Emmanuel Lozano
Belgium
Ward Lambeens
Sun 09:18  Table 13
47   
Belgium
Tom Byloos
Belgium
Brice Elskens
Sun 09:18  Table 14
48   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Sam Van De Velde
Sun 10:56  Table 4

Loser round 1

Race to 6
49   
Walk Over
Belgium
Nicolas Mintjens
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Belgium
David Bartholomé
 
52   
Belgium
Sam Berten
Walk Over
 
53   
Walk Over
Belgium
Kristof Vandenborn
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Belgium
Dylan Vyvey
Walk Over
 
57   
Walk Over
Belgium
Pierre Dhetier
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Belgium
Steven Housen
Walk Over
 
61   
Walk Over
Belgium
Ridwan Chatouani
 
62   
Walk Over
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Belgium
Marino Cuffez
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
65   
Belgium
Nicolas Mintjens
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 12:41  Table 14
66   
Walk Over
Belgium
Tom Byloos
 
67   
Belgium
David Bartholomé
Belgium
Ward Lambeens
Sun 11:00  Table 1
68   
Belgium
Sam Berten
Belgium
Frederic Reul
Sun 11:26  Table 16
69   
Belgium
Kristof Vandenborn
Turkey
Erdal Sari
Sun 11:14  Table 14
70   
Walk Over
Belgium
Wout Campe
 
71   
Walk Over
Belgium
bert lambeens
 
72   
Belgium
Dylan Vyvey
Belgium
Raphael Delchef
Sun 11:08  Table 8
73   
Belgium
Pierre Dhetier
Belgium
Michiel Yperman
Sun 12:05  Table 3
74   
Walk Over
Belgium
Anthony Dave
 
75   
Walk Over
Belgium
Antonio Truyens
 
76   
Belgium
Steven Housen
Philippines
Jefrey Guiban
Sun 11:54  Table 11
77   
Belgium
Ridwan Chatouani
Belgium
Johny Vanrijkel
Sun 12:13  Table 13
78   
Walk Over
Belgium
Wesley Kempeneers
 
79   
Walk Over
Belgium
Michael Noens
 
80   
Belgium
Marino Cuffez
Belgium
Joeri van den Broeck
Sun 11:00  Table 13

Winner round 2

Race to 6
81   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Thomas De Smet
Sun 11:41  Table 12
82   
Belgium
Timour Khodjaev
Belgium
Bart Smeyers
Sun 12:14  Table 1
83   
Belgium
Davy Steveninck
Belgium
Aaron vancoppenolle
Sun 11:56  Table 7
84   
Belgium
Tom Snyers
Belgium
Diana Khodjaeva
Sun 12:06  Table 6
85   
Belgium
Joris Vaes
Belgium
Tamer Bulgur
Sun 11:41  Table 15
86   
Belgium
Joris Dekoninck
Belgium
Werner Salien
Sun 11:43  Table 5
87   
Belgium
Kamila Khodjaeva
Belgium
Emmanuel Lozano
Sun 11:44  Table 6
88   
Belgium
Brice Elskens
Belgium
Sam Van De Velde
Sun 12:50  Table 13

Loser round 3

Race to 5
89   
Belgium
Nicolas Mintjens
Belgium
Tom Byloos
Sun 13:55  Table 14
90   
Belgium
David Bartholomé
Belgium
Sam Berten
Sun 12:34  Table 2
91   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Wout Campe
Sun 12:34  Table 15
92   
Belgium
bert lambeens
Belgium
Dylan Vyvey
Sun 12:35  Table 16
93   
Belgium
Pierre Dhetier
Belgium
Anthony Dave
Sun 13:33  Table 1
94   
Belgium
Antonio Truyens
Philippines
Jefrey Guiban
Sun 12:53  Table 4
95   
Belgium
Johny Vanrijkel
Belgium
Wesley Kempeneers
Sun 12:53  Table 7
96   
Belgium
Michael Noens
Belgium
Marino Cuffez
Sun 12:35  Table 12

Loser round 4

Race to 5
97   
Belgium
Nicolas Mintjens
Belgium
Tom Snyers
Sun 15:01  Table 1
98   
Belgium
Sam Berten
Belgium
Davy Steveninck
Sun 13:36  Table 11
99   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Bart Smeyers
Sun 13:44  Table 15
100   
Belgium
Dylan Vyvey
Belgium
Thomas De Smet
Sun 13:36  Table 12
101   
Belgium
Pierre Dhetier
Belgium
Sam Van De Velde
Sun 14:45  Table 16
102   
Philippines
Jefrey Guiban
Belgium
Emmanuel Lozano
Sun 14:03  Table 2
103   
Belgium
Wesley Kempeneers
Belgium
Werner Salien
Sun 14:02  Table 1
104   
Belgium
Marino Cuffez
Belgium
Tamer Bulgur
Sun 13:39  Table 16

Winners qualification

Race to 6
105   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Timour Khodjaev
Sun 14:49  Table 3
106   
Belgium
Aaron vancoppenolle
Belgium
Diana Khodjaeva
Sun 14:49  Table 4
107   
Belgium
Joris Vaes
Belgium
Joris Dekoninck
Sun 14:49  Table 13
108   
Belgium
Kamila Khodjaeva
Belgium
Brice Elskens
Sun 14:49  Table 12

Loser round 5

Race to 5
109   
Belgium
Tom Snyers
Belgium
Davy Steveninck
Sun 15:46  Table 13
110   
Belgium
Bart Smeyers
Belgium
Dylan Vyvey
Sun 15:24  Table 14
111   
Belgium
Pierre Dhetier
Belgium
Emmanuel Lozano
Sun 15:29  Table 15
112   
Belgium
Wesley Kempeneers
Belgium
Marino Cuffez
Sun 15:26  Table 2

Losers qualification

Race to 5
113   
Belgium
Davy Steveninck
Belgium
Joris Dekoninck
Sun 16:50  Table 13
114   
Belgium
Bart Smeyers
Belgium
Brice Elskens
Sun 16:49  Table 14
115   
Belgium
Pierre Dhetier
Belgium
Timour Khodjaev
Sun 16:40  Table 11
116   
Belgium
Wesley Kempeneers
Belgium
Diana Khodjaeva
Sun 16:50  Table 15

Quarter final

Race to 6
117   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Bart Smeyers
Sun 18:28  Table 13
118   
Belgium
Aaron vancoppenolle
Belgium
Davy Steveninck
Sun 18:28  Table 14
119   
Belgium
Joris Vaes
Belgium
Diana Khodjaeva
Sun 18:29  Table 15
120   
Belgium
Kamila Khodjaeva
Belgium
Timour Khodjaev
Sun 18:29  Table 16

Semi final

Race to 6
121   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Aaron vancoppenolle
Sun 20:41 
122   
Belgium
Joris Vaes
Belgium
Kamila Khodjaeva
Sun 20:34 

Final

Race to 6
123   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Joris Vaes
Sun 20:48  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants