Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 10, 2019

PBB BK 14.1 2019 - (MEN/WOMEN)

Straightpool

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Nov 10, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (41 Participants)
Race to 60
Handicap No handicap
Rankings CURRENT PBB RANKING - LAST 2 BELGIAN CHAMPIONSHIPS
Organizer Pool Billiard Belgium v.z.w.
Contact Kristof Vandenborn (kristof.vandenborn@gmail.com), Michiel Yperman (Michielyperman@broadspire.be) and Laura Boyen (lauraboyen@icloud.com)
More info
*****BELANGRIJKE MEDEDELING MBT HET BK 14.1 AANSTAANDE ZONDAG IN BAL-ENZO*****
*****IMPORTANT NOTICE REGARDING THE BC 14.1 NEXT SUNDAY AT BAL-ENZO*****(for translation please liaise with Michiel Yperman)

Beste poolspelers,

Teneinde de tornooistart voor iedereen zo aangenaam mogelijk te laten verlopen, zullen de inschrijvingen worden afgesloten op vrijdagavond 08/11 om 20u00. De trekking gebeurt op zaterdagvoormiddag.

In functie van hun volgorde op de tabel, kunnen we de ingeschreven spelers verwittigen indien ze later mogen komen (via Messenger). Dit gebeurt in de loop van zaterdagnamiddag. Gelieve jullie dan ook aan dit uur te houden. Vroeger mag altijd, echter, te laat komen resulteert mogelijks in Forfait.

Sportieve groeten en tot zondag

Het PBB bestuur

Het BK Straight Pool (14.1) 2019 wordt gespeeld in Bal’ Enzo in Wilrijk op 10/11/2019.
Er zal gespeeld worden op 6 tafels en op een tabel met DKO tot in de laatste 32/16/8 afhankelijk van het aantal deelnemers. .

Deelnemers moeten over de Belgische nationaliteit beschikken of in België woonachtig zijn. In beide gevallen moet de deelnemer in staat zijn dit te staven aan de hand van officiële documenten

Dresscode B - geklede broek en geklede schoenen - (club)polo of hemd. Deelnemers die hieraan niet voldoen kunnen bij een inbreuk op de dress code nog deelnemen mits betaling van een boete van 25 euro. Het inschrijvingsgeld wordt ook niet terugbetaald. Bij een tweede inbreuk wordt er geen deelname toegestaan maar blijft het inschrijvingsgeld nog steeds verschuldigd.

Inschrjvingstarieven:
Jeugdspelers: 10 euro (voorinschrijving) / 15 euro (ter plaatse)
Volwassenen (leden): 15 euro (voorinschrijving) / 20 euro (ter plaatse)
Volwassenen (niet leden): 20 euro (voorinschrijving) / 25 euro (ter plaatse)


Prijzengeld: 3/4 van het inschrijvingsgeld

Het PBB bestuur

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 60
1   
Belgium
anthony vandenbussche
Belgium
Alexander Riskin
Sun 10:00  Table 1
2   
Belgium
Noël Bruynooghe
Walk Over
 
3   
Morocco
Anouar Jamal
Belgium
Kristof Van Limbergen
Sun 10:45  Table 3
4   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Joris Ramaekers
Sun 10:01  Table 2
5   
Belgium
Piotr Haraszczuk
Belgium
Ben Vercruysse
Sun 10:01  Table 3
6   
Belgium
Diana Khodjaeva
Walk Over
 
7   
Walk Over
Belgium
Pierre Frank
 
8   
Belgium
Christoph Marien
Belgium
Samer Stelios
Sun 10:01  Table 5
9   
Belgium
Mike Wouters
Belgium
Antonio Truyens
 
10   
Belgium
Piet Deconinck
Walk Over
 
11   
Walk Over
Belgium
Lily van Hoof
 
12   
Belgium
Geert Verheyen
Belgium
Nicolas Mintjens
Sun 10:01  Table 4
13   
Belgium
Marc de Bruecker
Belgium
D'haeseleer Tom
Sun 10:02  Table 6
14   
Belgium
Jolien Willaerts
Walk Over
 
15   
Walk Over
Belgium
Frederic Reul
 
16   
Belgium
Ludo de Kerf
Belgium
julien Livens
Sun 10:46  Table 1

Winner round 1

Race to 60
17   
Belgium
Rachid Lamhasni
Belgium
anthony vandenbussche
Sun 10:53  Table 5
18   
Belgium
Noël Bruynooghe
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
Sun 11:08  Table 4
19   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Kristof Van Limbergen
Sun 12:15  Table 3
20   
Belgium
Joris Ramaekers
Belgium
Kenny Voets
Sun 12:05  Table 2
21   
Belgium
Davy de Lee
Belgium
Piotr Haraszczuk
Sun 11:20  Table 2
22   
Belgium
Diana Khodjaeva
Russia
Baudi Ali
Sun 11:26  Table 6
23   
Belgium
Olivier Vandepitte
Belgium
Pierre Frank
Sun 11:32  Table 1
24   
Belgium
Christoph Marien
Belgium
Joris Vaes
Sun 11:59  Table 5
25   
Belgium
Gino De Ruyter
Belgium
Mike Wouters
Sun 12:11  Table 6
26   
Belgium
Piet Deconinck
Russia
Hasan Shono
Sun 12:29  Table 1
27   
Belgium
Michiel Yperman
Belgium
Lily van Hoof
Sun 12:30  Table 4
28   
Belgium
Nicolas Mintjens
Belgium
Stephane Defrasnes
Sun 12:39  Table 5
29   
Belgium
Nicky Vanacker
Belgium
Marc de Bruecker
Sun 12:47  Table 2
30   
Belgium
Jolien Willaerts
Belgium
Tom Byloos
Sun 13:23  Table 5
31   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Frederic Reul
Sun 13:23  Table 4
32   
Belgium
julien Livens
Belgium
Marino Cuffez
Sun 13:30  Table 6

Loser round 1

Race to 50
33   
Belgium
Alexander Riskin
Belgium
julien Livens
Sun 14:16  Table 2
34   
Walk Over
Belgium
Frederic Reul
 
35   
Morocco
Anouar Jamal
Belgium
Jolien Willaerts
Sun 15:47  Table 5
36   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Marc de Bruecker
Sun 14:27  Table 3
37   
Belgium
Ben Vercruysse
Belgium
Nicolas Mintjens
Sun 13:31  Table 3
38   
Walk Over
Belgium
Lily van Hoof
 
39   
Walk Over
Belgium
Piet Deconinck
 
40   
Belgium
Samer Stelios
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 13:46  Table 1
41   
Belgium
Antonio Truyens
Belgium
Joris Vaes
 
42   
Walk Over
Belgium
Pierre Frank
 
43   
Walk Over
Russia
Baudi Ali
 
44   
Belgium
Geert Verheyen
Belgium
Davy de Lee
Sun 14:08  Table 6
45   
Belgium
D'haeseleer Tom
Belgium
Joris Ramaekers
Sun 15:02  Table 5
46   
Walk Over
Belgium
Kristof Van Limbergen
 
47   
Walk Over
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
 
48   
Belgium
Ludo de Kerf
Belgium
anthony vandenbussche
Sun 14:47  Table 6

Winners qualification

Race to 60
49   
Belgium
Rachid Lamhasni
Belgium
Noël Bruynooghe
Sun 14:36  Table 1
50   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Kenny Voets
Sun 15:33  Table 1
51   
Belgium
Piotr Haraszczuk
Belgium
Diana Khodjaeva
Sun 15:50  Table 2
52   
Belgium
Olivier Vandepitte
Belgium
Christoph Marien
Sun 16:45  Table 1
53   
Belgium
Mike Wouters
Russia
Hasan Shono
Sun 16:34  Table 4
54   
Belgium
Michiel Yperman
Belgium
Stephane Defrasnes
Sun 16:27  Table 6
55   
Belgium
Nicky Vanacker
Belgium
Tom Byloos
Sun 16:44  Table 3
56   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Marino Cuffez
Sun 17:02  Table 2

Loser round 2

Race to 50
57   
Belgium
julien Livens
Belgium
Frederic Reul
Sun 15:25  Table 6
58   
Belgium
Jolien Willaerts
Belgium
Marc de Bruecker
Sun 17:38  Table 6
59   
Belgium
Nicolas Mintjens
Belgium
Lily van Hoof
Sun 14:55  Table 4
60   
Belgium
Piet Deconinck
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 15:31  Table 4
61   
Belgium
Joris Vaes
Belgium
Pierre Frank
Sun 15:12  Table 2
62   
Russia
Baudi Ali
Belgium
Davy de Lee
Sun 15:16  Table 3
63   
Belgium
D'haeseleer Tom
Belgium
Kristof Van Limbergen
Sun 17:16  Table 5
64   
Morocco
Debbagh-Boutarbouch Said
Belgium
anthony vandenbussche
Sun 16:04  Table 3

Losers qualification

Race to 50
65   
Belgium
julien Livens
Belgium
Christoph Marien
Sun 17:44  Table 1
66   
Belgium
Marc de Bruecker
Belgium
Piotr Haraszczuk
Sun 18:22  Table 1
67   
Belgium
Nicolas Mintjens
Belgium
Kenny Voets
  Table 6
68   
Belgium
Gino De Ruyter
Belgium
Rachid Lamhasni
Sun 18:15  Table 3
69   
Belgium
Joris Vaes
Belgium
Marino Cuffez
Sun 18:51  Table 6
70   
Belgium
Davy de Lee
Belgium
Tom Byloos
  Table 5
71   
Belgium
D'haeseleer Tom
Belgium
Michiel Yperman
Sun 18:51  Table 2
72   
Belgium
anthony vandenbussche
Russia
Hasan Shono
Sun 19:00  Table 4

Last sixteen

Race to 60
73   
Belgium
Noël Bruynooghe
Belgium
Joris Vaes
Sun 19:58  Table 6
74   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Davy de Lee
Sun 19:36  Table 5
75   
Belgium
Diana Khodjaeva
Belgium
Michiel Yperman
Sun 20:13  Table 2
76   
Belgium
Olivier Vandepitte
Belgium
anthony vandenbussche
Sun 19:51  Table 4
77   
Belgium
Mike Wouters
Belgium
Christoph Marien
Sun 19:15  Table 1
78   
Belgium
Stephane Defrasnes
Belgium
Piotr Haraszczuk
Sun 19:16  Table 3
79   
Belgium
Nicky Vanacker
Belgium
Kenny Voets
Sun 19:47  Table 1
80   
Greece
Nassos Drouvis
Belgium
Rachid Lamhasni
Sun 20:04  Table 3

Quarter final

Race to 75
81   
Belgium
Noël Bruynooghe
Belgium
Davy de Lee
Sun 20:57  Table 1
82   
Belgium
Diana Khodjaeva
Belgium
Olivier Vandepitte
Sun 21:26  Table 5
83   
Belgium
Christoph Marien
Belgium
Piotr Haraszczuk
Sun 20:33  Table 5
84   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Rachid Lamhasni
Sun 21:00  Table 6

Semi final

Race to 80
85   
Belgium
Noël Bruynooghe
Belgium
Diana Khodjaeva
Sun 23:09  Table 2
86   
Belgium
Piotr Haraszczuk
Belgium
Kenny Voets
Sun 22:28  Table 1

Final

Race to 80
87   
Belgium
Noël Bruynooghe
Belgium
Kenny Voets
Mon 01:23  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment