Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 4, 2020

Oslo BK sommerturnering II

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
6 (6/0) 67 (42/25)
63%
100
2 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
7 (5/2) 81 (42/39)
52%
87
3 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
5 (4/1) 61 (34/27)
56%
74
3 Kim Soo Garmark
Storgata BK
5 (4/1) 56 (33/23)
59%
74
5 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
5 (3/2) 55 (29/26)
53%
61
5 Marius Nørsterud
Oslo BK
5 (3/2) 63 (33/30)
52%
61
5 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
4 (3/1) 47 (27/20)
57%
61
5 Didrik Vatne
Ask BC
4 (3/1) 50 (25/25)
50%
61
9 Erik Gårdelöf
Oslo BK
4 (2/2) 43 (23/20)
53%
49
Show more
9 Jan Kjetil Nordrum
Gjøvik&Raufoss BK
3 (2/1) 31 (19/12)
61%
49
9 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
4 (2/2) 47 (23/24)
49%
49
9 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
3 (2/1) 38 (20/18)
53%
49
9 Erol Dane Mula
Oslo BK
4 (2/2) 41 (22/19)
54%
49
9 Tom Kristiansen
Fredrikstad BK
3 (2/1) 31 (17/14)
55%
49
9 Morten Bakken
Asker BK
4 (2/2) 47 (24/23)
51%
49
9 Levi Pavdeja
Oslo BK
4 (2/2) 44 (20/24)
45%
49
17 Albert Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
29
17 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
3 (1/2) 31 (13/18)
42%
29
17 Stig Nesvik
Oslo BK
3 (1/2) 33 (16/17)
48%
29
17 Sabahudin Comor
Fredrikstad BK
3 (1/2) 31 (11/20)
35%
29
17 Nate Komljenovic
Oslo BK
3 (1/2) 35 (17/18)
49%
29
17 Ivan Blomqvist
3 (1/2) 32 (15/17)
47%
29
17 Rolf Jensen
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 34 (17/17)
50%
29
17 Andreas Bjørnhaug
Oslo BK
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
29
25 Christel Hanah Johnsen
Storgata BK
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
22
25 Christian Johannessen
Oslo BK
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
22
25 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
22
25 Tore Mo
Oslo BK
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
22
25 Terje Kristoffersen
Oslo BK
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
22
25 Simen Jøndal
Oslo BK
2 (0/2) 26 (12/14)
46%
22
25 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
22
25 Morten Bjellås
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
22
Entry deadline Jul 3, 2020, 11:59 PM (local time)
Starts Jul 4, 2020, 1:00 PM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 7
Handicap With handicap
Rankings Oslo sommerturnering 2020 sammenlagt
Organizer Oslo BK
Contact Egil Arne Sørensen and Stig Nesvik (stignesvik@hotmail.com, 46552338)
More info
9 ball med HCP -1 til 4, lag for break, annethvert brekk, ikke anledning å spille 3 feil på 3-4 HCP. Kleskode: ingen. 350,-/200(jun) påmeld. Max 48 spillere, påmeldingsfrist/trekning: 03.07: 23.59 dagen før. Siste turnering av i alt 3, er sommerturnering III 8. August.
NB: HCP på enkelte spillere fra den første turneringen, kan være korrigert.

HCP:
Albert R. B. Stensrød 0
Christian Johannesen 0
Didrik Vatne 0
Ole K. Rudshavn 0
Emil Gangfløt 0
Erik Gårdelöf 0
Erol D. Mula 1
Ivan Blomqvist 1
Jan Kjetil Nordrum 1
Jan Morten Arnesen 1
Kim Soo Garmark 1
Lars Harby 1
Marius Nørsterud 1
Morten Bakken 1
Ole T. Ganfløt 1
Pål Martinsen 1
Rolf Jensen 1
Sabahudin Comor 2
Umar Hayat 1
Levi Pavdeja 2
Mindaugas Jomantas 2
Nate Komljenovic 2
Tom Kristiansen
Christel H. Johnsen 2
Andreas Bjørnhaug 3
Stig Nesvik 3
Terje Kristoffersen 3
Trond-Michael B. Stensrød 3
Daniel L-Styr 4
Simen Jøndal 4
Morten Bjellås 4
Tore Mo 4

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Norway
Terje Kristoffersen
3
Lithuania
Mindaugas Jomantas
2
Sat 13:03  Table 1
2   
Norway
Stig Nesvik
3
Albania
Levi Pavdeja
2
Sat 13:03  Table 2
3   
Norway
Andreas Bjørnhaug
3
Sweden
Erik Gårdelöf
0
Sat 13:03  Table 3
4   
Norway
Christel Hanah Johnsen
2
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Sat 13:03  Table 4
5   
Norway
Morten Bakken
1
Norway
Rolf Jensen
1
Sat 13:03  Table 5
6   
Norway
Christian Johannessen
0
Norway
Tom Kristiansen
2
Sat 13:03  Table 6
7   
Norway
Kim Soo Garmark
1
Norway
Umar Hayat Ali
1
Sat 13:09  Table 7
8   
Norway
Simen Jøndal
4
Norway
Jan Morten Arnesen
1
Sat 13:03  Table 8
9   
Norway
Emil André Gangfløt
0
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
4
Sat 13:03  Table 9
10   
Sweden
Ivan Blomqvist
1
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
Sat 13:03  Table 10
11   
Norway
Tore Mo
4
Norway
Marius Nørsterud
1
Sat 13:03  Table 11
12   
Norway
Didrik Vatne
0
Slovenia
Nate Komljenovic
2
Sat 13:03  Table 12
13   
Norway
Morten Bjellås
4
Norway
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
1
Sat 13:03  Table 13
14   
Philippines
Erol Dane Mula
1
Bosnia and Herzegovina
Sabahudin Comor
2
Sat 13:03  Table 14
15   
Norway
Pål Andre Martinsen
1
Norway
Lars Harby
1
Sat 13:03  Table 15
16   
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
3
Norway
Jan Kjetil Nordrum
1
Sat 13:03  Table 16

Winners qualification

Race to 7
17   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
2
Norway
Stig Nesvik
3
Sat 14:20  Table 5
18   
Sweden
Erik Gårdelöf
0
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
R2
Sat 14:12  Table 8
19   
Norway
Morten Bakken
1
Norway
Tom Kristiansen
2
Sat 14:13  Table 16
20   
Norway
Kim Soo Garmark
1
Norway
Jan Morten Arnesen
1
Sat 14:13  Table 14
21   
Norway
Emil André Gangfløt
0
Sweden
Ivan Blomqvist
1
Sat 14:13  Table 13
22   
Norway
Marius Nørsterud
1
Norway
Didrik Vatne
0
Sat 14:17  Table 10
23   
Norway
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
1
R1
Philippines
Erol Dane Mula
1
Sat 14:13  Table 15
24   
Norway
Pål Andre Martinsen
1
Norway
Jan Kjetil Nordrum
1
Sat 14:13  Table 6

Loser round 1

Race to 7
25   
Norway
Terje Kristoffersen
3
Albania
Levi Pavdeja
2
Sat 14:20  Table 12
26   
Norway
Andreas Bjørnhaug
3
Norway
Christel Hanah Johnsen
2
Sat 14:13  Table 9
27   
Norway
Rolf Jensen
1
Norway
Christian Johannessen
0
Sat 14:13  Table 11
28   
Norway
Umar Hayat Ali
1
Norway
Simen Jøndal
4
Sat 14:13  Table 4
29   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
4
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
R1
Sat 14:13  Table 7
30   
Norway
Tore Mo
4
Slovenia
Nate Komljenovic
2
R1
Sat 14:20  Table 1
31   
Norway
Morten Bjellås
4
Bosnia and Herzegovina
Sabahudin Comor
2
Sat 14:13  Table 3
32   
Norway
Lars Harby
1
Norway
Trond-Michael Borrie Stensrød
3
Sat 14:13  Table 2

Losers qualification

Race to 7
33   
Albania
Levi Pavdeja
2
Norway
Pål Andre Martinsen
1
Sat 15:13  Table 7
34   
Norway
Andreas Bjørnhaug
3
Philippines
Erol Dane Mula
1
Sat 15:15  Table 5
35   
Norway
Rolf Jensen
1
Norway
Marius Nørsterud
1
Sat 15:22  Table 10
36   
Norway
Umar Hayat Ali
1
Sweden
Ivan Blomqvist
1
Sat 15:49  Table 8
37   
Norway
Albert Roman Borrie Stensrød
0
Norway
Jan Morten Arnesen
1
Sat 15:30  Table 11
38   
Slovenia
Nate Komljenovic
2
Norway
Morten Bakken
1
Sat 15:12  Table 6
39   
Bosnia and Herzegovina
Sabahudin Comor
2
Sweden
Erik Gårdelöf
0
Sat 15:29  Table 9
40   
Norway
Lars Harby
1
Norway
Stig Nesvik
3
Sat 15:14  Table 12

Last sixteen

Race to 7
41   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
2
Norway
Marius Nørsterud
1
R1
Sat 16:43  Table 6
42   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
R2
Norway
Jan Morten Arnesen
1
Sat 16:43  Table 7
43   
Norway
Tom Kristiansen
2
Norway
Lars Harby
1
Sat 16:43  Table 4
44   
Norway
Kim Soo Garmark
1
Philippines
Erol Dane Mula
1
Sat 16:43  Table 9
45   
Norway
Emil André Gangfløt
0
Sweden
Erik Gårdelöf
0
Sat 16:43  Table 10
46   
Norway
Didrik Vatne
0
Norway
Morten Bakken
1
Sat 16:43  Table 11
47   
Norway
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
1
Albania
Levi Pavdeja
2
Sat 16:43  Table 12
48   
Norway
Jan Kjetil Nordrum
1
Norway
Umar Hayat Ali
1
Sat 16:43  Table 5

Quarter final

Race to 7
49   
Norway
Marius Nørsterud
1
R1
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
R2
Sat 18:08  Table 12
50   
Norway
Lars Harby
1
Norway
Kim Soo Garmark
1
Sat 18:08  Table 6
51   
Norway
Emil André Gangfløt
0
Norway
Didrik Vatne
0
Sat 18:08  Table 7
52   
Norway
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
1
Norway
Umar Hayat Ali
1
Sat 18:08  Table 9

Semi final

Race to 7
53   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
R2
Norway
Kim Soo Garmark
1
Sat 19:32  Table 6
54   
Norway
Emil André Gangfløt
0
Norway
Umar Hayat Ali
1
Sat 19:32  Table 12

Final

Race to 7
55   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
R2
Norway
Umar Hayat Ali
1
Sat 20:56  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment