Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 29, 2020

Oslo BK KT 4 2020

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Joakim Haugen
Oslo BK
6 (6/0) 57 (35/22)
61%
100
2 Henrik Olsson
Oslo BK
6 (5/1) 54 (32/22)
59%
87
3 Niklas Engstrom
Oslo Snooker
5 (3/2) 42 (21/21)
50%
74
3 Olav Skrudland
BEX BK
5 (4/1) 41 (25/16)
61%
74
5 Kent Halldin
Oslo BK
5 (3/2) 41 (22/19)
54%
61
5 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
4 (2/2) 38 (20/18)
53%
61
5 Ronny Sørlie
Oslo BK
5 (3/2) 44 (23/21)
52%
61
5 Øyvind Stordahl
Oslo BK
3 (2/1) 26 (13/13)
50%
61
9 Christel Hanah Johnsen
Storgata BK
3 (1/2) 31 (16/15)
52%
49
Show more
9 Erik Gårdelöf
Oslo BK
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
49
9 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
2 (1/1) 19 (10/9)
53%
49
9 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
49
9 Ola Magnus Johnsen
Oslo BK
3 (2/1) 28 (16/12)
57%
49
9 Ivan Blomqvist
Oslo BK
3 (2/1) 27 (13/14)
48%
49
9 Morten Bakken
Asker BK
4 (2/2) 37 (18/19)
49%
49
9 Levi Pavdeja
Oslo BK
2 (1/1) 14 (8/6)
57%
49
17 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
29
17 Jan Thomassen
Østkanten Biljardklubb
3 (1/2) 30 (14/16)
47%
29
17 Philip Sanchez Gangfløt
Oslo BK
3 (1/2) 29 (15/14)
52%
29
17 Mikael Øgaard
BEX BK
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
29
17 Per Hagen
Oslo BK
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
29
17 Vaios Evangelou
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
29
17 Kim Soo Garmark
Storgata BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
29
17 Roger Mølmann
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
29
25 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
22
25 Erol Dane Mula
Oslo BK
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
22
25 Simen Jøndal
Oslo BK
2 (0/2) 19 (8/11)
42%
22
25 Mindaugas Butkus
Grenland BK
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
22
Entry deadline Jan 29, 2020, 6:15 PM (local time)
Starts Jan 29, 2020, 6:15 PM (local time)
Format Double elimination (28 Participants)
Handicap With handicap
Rankings Oslo BK ranking 2020 janfeb and Oslo BK ranking 2020
Organizer Oslo BK
Contact Stig Nesvik (stignesvik@hotmail.com, 46552338)
More info
9-ball med HCP etter tabell (ny) som viser rating og partier ved start av match. Vinners brekk, men spiller om førstebrekket, 3 ball regel og 9 spottes.

Rating for klubbturneringene i Oslo BK grundig gjennomgått, slik at alle har oppdaterte ratinger med justeringer for individuell utvikling. Gjennomsnittet er økt betraktelig - fra omtrent 55 i 2014 til 64 i 2020. Dette medfører en liten opphopning av spillere med god/meget god prestasjonsindeks - dvs som ligger mellom 55-90 i rating.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Norway
Jan Atle Kofoed
Walk Over
 
2   
Norway
Ronny Sørlie
52
Norway
Kim Soo Garmark
106
Wed 18:02  Table 1
3   
Norway
Morten Bakken
92
Norway
Joakim Haugen
156
Wed 18:02  Table 3
4   
Philippines
Erol Dane Mula
107
Sweden
Erik Gårdelöf
140
Wed 18:02  Table 4
5   
Norway
Pål Daud Fillipsveen
93
Norway
Mikael Øgaard
112
Wed 18:08 
6   
Lithuania
Mindaugas Butkus
92
Norway
Ola Mageralbert Johnsen
68
Wed 18:02  Table 5
7   
Norway
Per Hagen
118
Norway
Umar Hayat Ali
114
Wed 18:02  Table 6
8   
Walk Over
Albania
Levi Pavdeja
 
9   
Norway
Øyvind Stordahl
Walk Over
 
10   
Norway
Niklas Engstrom
61
Norway
Roger Mølmann
57
Wed 18:02  Table 7
11   
Norway
Bjørn Bratteberg
88
Norway
Simen Jøndal
43
Wed 18:02  Table 8
12   
Norway
Olav Skrudland
80
Norway
Kent Halldin
111
Wed 18:07  Table 11
13   
Norway
Jan Thomassen
94
Sweden
Ivan Blomqvist
88
R1
Wed 18:05  Table 10
14   
Norway
Stig Nesvik
60
Norway
Philip Sanchez Gangfløt
121
Wed 18:02  Table 9
15   
Greece
Vaios Evangelou
61
Norway
Henrik Olsson
114
Wed 18:02  Table 12
16   
Walk Over
Norway
Christel Hanah Johnsen
 

Winners qualification

17   
Norway
Jan Atle Kofoed
81
Norway
Ronny Sørlie
52
Wed 19:06 
18   
Norway
Joakim Haugen
156
Sweden
Erik Gårdelöf
140
Wed 18:48 
19   
Norway
Mikael Øgaard
112
Norway
Ola Mageralbert Johnsen
68
Wed 18:56  Table 5
20   
Norway
Per Hagen
118
Albania
Levi Pavdeja
75
Wed 18:48 
21   
Norway
Øyvind Stordahl
58
Norway
Roger Mølmann
57
Wed 18:36  Table 7
22   
Norway
Bjørn Bratteberg
88
Norway
Olav Skrudland
80
Wed 19:04 
23   
Sweden
Ivan Blomqvist
88
Norway
Philip Sanchez Gangfløt
121
Wed 18:48  Table 10
24   
Norway
Henrik Olsson
114
Norway
Christel Hanah Johnsen
70
Wed 18:46  Table 12

Loser round 1

25   
Walk Over
Norway
Kim Soo Garmark
 
26   
Norway
Morten Bakken
92
Philippines
Erol Dane Mula
107
Wed 18:49  Table 9
27   
Norway
Pål Daud Fillipsveen
93
Lithuania
Mindaugas Butkus
92
 
28   
Norway
Umar Hayat Ali
Walk Over
 
29   
Walk Over
Norway
Niklas Engstrom
 
30   
Norway
Simen Jøndal
43
Norway
Kent Halldin
111
 
31   
Norway
Jan Thomassen
94
Norway
Stig Nesvik
60
  Table 7
32   
Greece
Vaios Evangelou
Walk Over
 

Losers qualification

33   
Norway
Kim Soo Garmark
106
Norway
Christel Hanah Johnsen
70
Wed 19:33  Table 5
34   
Norway
Morten Bakken
92
Norway
Philip Sanchez Gangfløt
121
  Table 12
35   
Norway
Pål Daud Fillipsveen
93
Norway
Bjørn Bratteberg
88
Wed 19:44 
36   
Norway
Umar Hayat Ali
114
Norway
Roger Mølmann
57
Wed 19:28 
37   
Norway
Niklas Engstrom
61
Norway
Per Hagen
118
Wed 19:28 
38   
Norway
Kent Halldin
111
Norway
Mikael Øgaard
112
Wed 20:20 
39   
Norway
Jan Thomassen
94
Sweden
Erik Gårdelöf
140
Wed 20:20  Table 7
40   
Greece
Vaios Evangelou
61
Norway
Ronny Sørlie
52
Wed 19:28 

Last sixteen

41   
Norway
Jan Atle Kofoed
81
Norway
Umar Hayat Ali
114
Wed 21:14  Table 7
42   
Norway
Joakim Haugen
156
Norway
Christel Hanah Johnsen
70
Wed 21:12  Table 9
43   
Norway
Ola Mageralbert Johnsen
68
Norway
Ronny Sørlie
52
Wed 21:11  Table 4
44   
Albania
Levi Pavdeja
75
Norway
Niklas Engstrom
61
Wed 21:15  Table 5
45   
Norway
Øyvind Stordahl
58
Norway
Morten Bakken
92
Wed 21:11  Table 8
46   
Norway
Olav Skrudland
80
Norway
Pål Daud Fillipsveen
93
Wed 22:01 
47   
Sweden
Ivan Blomqvist
88
Norway
Kent Halldin
111
Wed 21:53 
48   
Norway
Henrik Olsson
114
Sweden
Erik Gårdelöf
140
Wed 21:11  Table 12

Quarter final

49   
Norway
Umar Hayat Ali
114
Norway
Joakim Haugen
156
Wed 21:49  Table 7
50   
Norway
Ronny Sørlie
52
Norway
Niklas Engstrom
61
Wed 22:33 
51   
Norway
Øyvind Stordahl
58
Norway
Olav Skrudland
80
Wed 22:34 
52   
Norway
Kent Halldin
111
Norway
Henrik Olsson
114
Wed 21:56  Table 12

Semi final

53   
Norway
Joakim Haugen
156
Norway
Niklas Engstrom
61
Wed 23:15  Table 12
54   
Norway
Olav Skrudland
80
Norway
Henrik Olsson
114
Wed 23:21  Table 6

Final

55   
Norway
Joakim Haugen
156
Norway
Henrik Olsson
114
Wed 23:59  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment