Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 4, 2023

Os Klubbmesterskap multiball 2023

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Norway Bernt Olav Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
7 (6/1) 74 (45/29)
61%
2 Norway Daniel Skaathun
Os Biljard og Snookerklubb
7 (6/1) 69 (46/23)
67%
3 Norway Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
6 (3/3) 59 (31/28)
53%
3 Preben Skaathun
6 (5/1) 53 (36/17)
68%
5 Norway Helge Seilen
Os Biljard og Snookerklubb
6 (4/2) 59 (31/28)
53%
5 Norway Kenneth Sagebakken
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 45 (26/19)
58%
5 Norway Rune Bergsvåg
Os Biljard og Snookerklubb
6 (4/2) 60 (34/26)
57%
5 Norway Armanas Tiskus
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 49 (28/21)
57%
9 Norway Sveinung Arnesson østgård
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 36 (15/21)
42%
Show more
9 Poland Marcin Góra
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
9 Norway Brede Arnøy
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 34 (14/20)
41%
9 Norway Stian Ngo
5 (3/2) 42 (24/18)
57%
13 Norway Mona Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 37 (21/16)
57%
13 Norway Daniel Høvding Øvreeide
Os Biljard og Snookerklubb
4 (1/3) 30 (12/18)
40%
13 Norway Jan Vidar Saue
5 (2/3) 42 (18/24)
43%
13 Norway Richard Sivertsen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 33 (14/19)
42%
17 Norway Helge Høvding
Os Biljard og Snookerklubb
4 (0/4) 38 (14/24)
37%
17 Norway Camilla Jensen Øvereng
Os Biljard og Snookerklubb
4 (0/4) 28 (4/24)
14%
17 Norway Leon Sagebakken
Os Biljard og Snookerklubb
4 (0/4) 28 (4/24)
14%
17 Norway Bjørn erik Bjerk
Os Biljard og Snookerklubb
5 (2/3) 46 (25/21)
54%
21 Norway Frode Jansen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (0/5) 39 (9/30)
23%
Entry deadline Nov 1, 2023, 5:59 PM (local time)
Starts Nov 4, 2023, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (21 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Os Biljard og Snookerklubb
Contact Bernt Olav Lundetræ (bernt_olav_7@hotmail.com, +4797722284)
More info
Klubbmesterskap mulitiball ball.
Gratis deltagelse for medlemmer.

Vi spiller multiball ball uten handicap.
Innledende runder blir puljespill
Sluttspill enkelcup

Live stream og noe godt i kiosken.

Vi prøver å få til en bankett på kvelden med noe godt i glasset :)

(Medlemmer som representerer andre klubber kan ikke delta.)

I år blir rekkefølgen på disiplin 8 ball, 9 ball, 10 ball

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Preben Skaathun 4 4 0 0 24 6 18 1 0 0 0.8 4
2 Bernt Olav Lundetræ 4 3 0 1 21 12 9 1 0 0 0.636 3
3 Marcin Góra 4 2 0 2 17 18 -1 0 0 0 0.486 2
4 Daniel Høvding Øvreeide 4 1 0 3 12 18 -6 0 0 0 0.4 1
5 Leon Sagebakken 4 0 0 4 4 24 -20 0 0 0 0.143 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Rune Bergsvåg 5 4 0 1 27 18 9 0 0 0 0.6 4
2 Helge Seilen 5 4 0 1 28 20 8 1 0 0 0.583 4
3 Stian Ngo 5 3 0 2 24 18 6 1 0 0 0.571 3
4 Jan Vidar Saue 5 2 0 3 18 24 -6 0 0 0 0.429 2
5 Bjørn erik Bjerk 5 2 0 3 25 21 4 1 0 0 0.543 2
6 Frode Jansen 5 0 0 5 9 30 -21 0 0 0 0.231 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Armanas Tiskus 4 3 0 1 22 13 9 0 0 0 0.629 3
2 Kenneth Sagebakken 4 3 0 1 23 11 12 3 0 0 0.676 3
3 Brede Arnøy 4 2 0 2 14 20 -6 0 0 0 0.412 2
4 Mona Lundetræ 4 2 0 2 21 16 5 1 0 0 0.568 2
5 Camilla Jensen Øvereng 4 0 0 4 4 24 -20 0 0 0 0.143 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Daniel Skaathun 4 4 0 0 24 9 15 5 0 0 0.727 4
2 Jan Helge Kordts 4 2 0 2 20 14 6 1 0 0 0.588 2
3 Sveinung Arnesson østgård 4 2 0 2 15 21 -6 0 0 0 0.417 2
4 Richard Sivertsen 4 2 0 2 14 19 -5 0 0 0 0.424 2
5 Helge Høvding 4 0 0 4 14 24 -10 0 0 0 0.368 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1-A   
Norway
Bernt Olav Lundetræ
R1
Preben Skaathun
R1
Sat 09:57  Table 1
2-A   
Poland
Marcin Góra
Norway
Daniel Høvding Øvreeide
Sat 09:57  Table 2
3-B   
Norway
Bjørn Erik Bjerk
Norway
Helge Seilen
Sat 09:57  Table 3
4-B   
Norway
Rune Bergsvåg
Norway
Stian Ngo
Sat 09:57  Table 4
5-B   
Norway
Jan Vidar Saue
Norway
Frode Jansen
Sat 09:57  Table 5
6-C   
Norway
Kenneth Sagebakken
R1
Norway
Armanas Tiskus
Sat 09:57  Table 6
7-C   
Norway
Mona Lundetræ
Norway
Camilla Jensen Øvereng
Sat 09:57  Table 7
8-D   
Norway
Jan Helge Kordts
Norway
Daniel Skaathun
R3
Sat 09:57  Table 8
9-D   
Norway
Sveinung Arnesson østgård
Norway
Helge Høvding
Sat 10:57  Table 7

Round 2

Race to 6
10-A   
Preben Skaathun
Norway
Daniel Høvding Øvreeide
Sat 11:34  Table 1
11-A   
Norway
Bernt Olav Lundetræ
Norway
Leon Sagebakken
Sat 12:11  Table 6
12-B   
Norway
Bjørn Erik Bjerk
Norway
Stian Ngo
R1
Sat 11:18  Table 2
13-B   
Norway
Helge Seilen
Norway
Frode Jansen
Sat 11:18  Table 3
14-B   
Norway
Rune Bergsvåg
Norway
Jan Vidar Saue
Sat 11:18  Table 4
15-C   
Norway
Armanas Tiskus
Norway
Camilla Jensen Øvereng
Sat 11:18  Table 5
16-C   
Norway
Kenneth Sagebakken
R1
Norway
Brede Arnøy
Sat 11:18  Table 6
17-D   
Norway
Daniel Skaathun
R1
Norway
Helge Høvding
Sat 12:56  Table 7
18-D   
Norway
Jan Helge Kordts
R1
Norway
Richard Sivertsen
Sat 11:05  Table 8

Round 3

Race to 6
19-A   
Norway
Daniel Høvding Øvreeide
Norway
Leon Sagebakken
Sat 13:04  Table 6
20-A   
Preben Skaathun
Poland
Marcin Góra
Sat 12:21  Table 4
21-B   
Norway
Bjørn Erik Bjerk
R1
Norway
Frode Jansen
Sat 12:43  Table 3
22-B   
Norway
Stian Ngo
Norway
Jan Vidar Saue
Sat 12:39  Table 2
23-B   
Norway
Helge Seilen
Norway
Rune Bergsvåg
Sat 12:44  Table 8
24-C   
Norway
Camilla Jensen Øvereng
Norway
Brede Arnøy
Sat 13:04  Table 1
25-C   
Norway
Armanas Tiskus
Norway
Mona Lundetræ
R1
Sat 12:40  Table 5
26-D   
Norway
Helge Høvding
Norway
Richard Sivertsen
Sat 13:55  Table 7
27-D   
Norway
Daniel Skaathun
R1
Norway
Sveinung Arnesson østgård
Sat 13:55  Table 8

Round 4

Race to 6
28-A   
Norway
Leon Sagebakken
Poland
Marcin Góra
Sat 13:46  Table 4
29-A   
Norway
Daniel Høvding Øvreeide
Norway
Bernt Olav Lundetræ
Sat 13:55  Table 6
30-B   
Norway
Bjørn Erik Bjerk
Norway
Jan Vidar Saue
Sat 13:56  Table 2
31-B   
Norway
Frode Jansen
Norway
Rune Bergsvåg
Sat 14:03  Table 5
32-B   
Norway
Stian Ngo
Norway
Helge Seilen
R1
Sat 13:45  Table 3
33-C   
Norway
Brede Arnøy
Norway
Mona Lundetræ
Sat 15:16  Table 3
34-C   
Norway
Camilla Jensen Øvereng
Norway
Kenneth Sagebakken
R1
Sat 15:17  Table 5
35-D   
Norway
Richard Sivertsen
Norway
Sveinung Arnesson østgård
Sat 15:44  Table 7
36-D   
Norway
Helge Høvding
Norway
Jan Helge Kordts
Sat 15:45  Table 4

Round 5

Race to 6
37-A   
Poland
Marcin Góra
Norway
Bernt Olav Lundetræ
Sat 15:30  Table 2
38-A   
Norway
Leon Sagebakken
Preben Skaathun
Sat 14:56  Table 8
39-B   
Norway
Bjørn Erik Bjerk
Norway
Rune Bergsvåg
Sat 15:30  Table 6
40-B   
Norway
Jan Vidar Saue
Norway
Helge Seilen
Sat 15:32  Table 1
41-B   
Norway
Frode Jansen
Norway
Stian Ngo
Sat 15:31  Table 8
42-C   
Norway
Mona Lundetræ
Norway
Kenneth Sagebakken
Sat 17:33  Table 3
43-C   
Norway
Brede Arnøy
Norway
Armanas Tiskus
Sat 17:33  Table 2
44-D   
Norway
Sveinung Arnesson østgård
Norway
Jan Helge Kordts
Sat 17:08  Table 7
45-D   
Norway
Richard Sivertsen
Norway
Daniel Skaathun
Sat 17:07  Table 5

Quarter final

Race to 8
46   
Preben Skaathun
Norway
Helge Seilen
Sat 18:46  Table 2
47   
Norway
Bernt Olav Lundetræ
Norway
Rune Bergsvåg
Sat 18:46  Table 3
48   
Norway
Armanas Tiskus
Norway
Jan Helge Kordts
Sat 18:46  Table 5
49   
Norway
Kenneth Sagebakken
Norway
Daniel Skaathun
R2
Sat 18:46  Table 7

Semi final

Race to 8
50   
Preben Skaathun
Norway
Bernt Olav Lundetræ
Sat 20:29  Table 7
51   
Norway
Jan Helge Kordts
Norway
Daniel Skaathun
Sat 20:29  Table 3

Final

Race to 8
52   
Norway
Bernt Olav Lundetræ
Norway
Daniel Skaathun
Sat 21:30  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants