Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 10, 2022

Open Zeeuws Kampioenschap Sport Pub Goes 9 Ball (A-Ranking)

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Roy Gerards
7 (7/0) 68 (46/22)
68%
2 Tim Jonkman
9 (7/2) 89 (53/36)
60%
3 Tim De Ruyter
7 (5/2) 71 (42/29)
59%
3 Jan van Lierop
6 (5/1) 54 (35/19)
65%
5 Ivo Aarts
5 (4/1) 42 (29/13)
69%
5 Moritz Lauwereyns
6 (4/2) 53 (31/22)
58%
5 Piotr Haraszczuk
6 (4/2) 53 (29/24)
55%
5 Erdal Sari
7 (5/2) 63 (32/31)
51%
9 Tom Penrose
6 (4/2) 56 (31/25)
55%
Show more
9 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
5 (3/2) 51 (26/25)
51%
9 Jelle Kijlstra
4 (3/1) 39 (24/15)
62%
9 Richard Floris
4 (3/1) 42 (21/21)
50%
9 Joris Vaes
4 (3/1) 33 (23/10)
70%
9 Hassan Osman
6 (4/2) 54 (29/25)
54%
9 Cemil Yilmaz
4 (3/1) 38 (23/15)
61%
9 Anthony Vandenbussche
4 (3/1) 36 (20/16)
56%
17 Mirjam Alfons
5 (3/2) 43 (21/22)
49%
17 Johan van Beek
5 (3/2) 44 (23/21)
52%
17 Muhsin Yagli
5 (3/2) 41 (24/17)
59%
17 Christoph Marien
5 (3/2) 43 (23/20)
53%
17 Samuel Di Maggio
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
17 Kenny Voets
4 (2/2) 38 (20/18)
53%
17 Willie Brouwer
Boven 't IJ
4 (2/2) 36 (18/18)
50%
17 Hasan Shono
4 (2/2) 33 (16/17)
48%
25 Hoa Nguyen
4 (2/2) 38 (19/19)
50%
25 Aziz Moussati
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
25 Tjeerd Hoekema
4 (2/2) 37 (19/18)
51%
25 Joshua Harkelijn
4 (2/2) 31 (16/15)
52%
25 Rachid Lamhasni
4 (2/2) 39 (18/21)
46%
25 Duoc Nguyen
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
25 Mart Guns
3 (1/2) 31 (15/16)
48%
25 Axel Maes
4 (2/2) 34 (14/20)
41%
33 Vincent Peemen
Sport Pub Goes
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
33 Patrick Lie Kiauw
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
33 Joey van Gils
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
33 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
3 (1/2) 25 (8/17)
32%
33 Jasper Vantricht
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
33 Joeri van den Broeck
3 (1/2) 24 (9/15)
38%
33 Eelco van Dooren
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
33 Mika van Berkel
3 (1/2) 27 (15/12)
56%
33 Dave Sel
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
33 Rick Telehala
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
33 Djoro De kort
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
33 Ufuk Baygünes
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
33 Nicky Vanacker
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
33 Ferdous Jabargeel
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
33 Ayala Telehala
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
49 Alexander Stabler
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
49 Naomi Hagenaars
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
49 Marcel Mouwen
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
49 Mervin Saib
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
49 Atong Wu
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
49 Allan Frans
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
49 Rudy Span
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
49 Karin Roijen
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
49 Faroek Mangroe
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
49 Jeepee van Gemert
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
49 Daan van der Eerden
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
49 Timothy Voortman
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
49 Marijn Romers
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
49 Chris Hoth
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
49 William Giraldo
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
9993 Olivier van Lotringen
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 remco snoeren
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Starts Jul 10, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (64 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Sport Pub Goes
Contact Vincent Peemen (Info@sportpub.nl, +31113211843)
More info
Open ZK 9 Ball

DKO 9 BALL,
Eurotour break, 3 point rule
Alternate, Magic rack.
Deelname € 20,00
Race naar 6 WR, race naar 6 VR
Max 64 deelnemers ( 13 pooltafels )
Zaal open: 9:00
Start toernooi 10:00
Loting zaterdagavond 9 juli 19:00

Reservelijst wordt bijgehouden op Facebook event of www.sportpub.nl
100% prijzengeld + €440,00 Sport Pub Goes.
Totaal prijzengeld €1720,00
1 € 400,00
2 € 250,00
3 € 125,00
5 € 80,00
9 € 50,00

Side event € 5,00, elke ronde komen er nieuwe verliezers hoofdtoernooi bij, zodat we snel kunnen starten.
70% winnaar en 30% verliezend finalist totale inleg, race naar 4 laatste 32 (schema 32 spelers SKO )

Toevoeging apart ZK voor dames en zk voor jeugd tot 19 jaar met extra prijs van €50,00.
Zodra deelnemers vrij zijn zullen we deze starten.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Richard Floris
R1
Netherlands
Rudy Span
Sun 10:44  Table 18
2   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Afghanistan
Ferdous Jabargeel
Sun 09:57  Table 8
3   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Naomi Hagenaars
Sun 11:04  Table 6
4   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Dave Sel
Sun 10:52  Table 16
5   
Netherlands
Mart Guns
Netherlands
Jasper Vantricht
Sun 09:58  Table 7
6   
Turkey
Cemil Yilmaz
R2
Netherlands
Faroek Mangroe
Sun 09:58  Table 18
7   
Netherlands
Djoro De kort
Belgium
Kenny Voets
R1
Sun 09:58  Table 13
8   
Netherlands
Eelco van Dooren
Netherlands
Marijn Romers
Sun 10:35  Table 13
9   
Belgium
Axel Maes
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 11:09  Table 12
10   
Netherlands
Chris Hoth
Belgium
Nicky Vanacker
Sun 10:52  Table 8
11   
Belgium
Piotr Haraszczuk
Netherlands
Atong Wu
Sun 09:58  Table 11
12   
Netherlands
Rick Telehala
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 09:58  Table 17
13   
Belgium
Joeri van den Broeck
Russia
Hasan Shono
Sun 09:58  Table 5
14   
Netherlands
Karin Roijen
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 11:10  Table 15
15   
Netherlands
Timothy Voortman
Belgium
Anthony Vandenbussche
Sun 10:37  Table 11
16   
Philippines
Ayala Telehala
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 09:58  Table 12
17   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Netherlands
Daan van der Eerden
Sun 11:11  Table 7
18   
Netherlands
Johan van Beek
Belgium
Christoph Marien
Sun 10:38  Table 17
19   
Netherlands
Joey van Gils
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 11:13  Table 19
20   
Colombia
William Giraldo
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 11:16  Table 5
21   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 11:25  Table 17
22   
Netherlands
Jan van Lierop
Morocco
Aziz Moussati
Sun 11:53  Table 13
23   
Netherlands
Jeepee van Gemert
Belgium
Ufuk Baygünes
Sun 09:58  Table 16
24   
Netherlands
Willie Brouwer
Netherlands
Tom Penrose
Sun 12:03  Table 19
25   
Netherlands
Alexander Stabler
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 09:58  Table 15
26   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Joris Vaes
Sun 11:31  Table 11
27   
Belgium
Olivier van Lotringen
Italy
Samuel Di Maggio
Sun 12:00 
28   
Vietnam
Duoc Nguyen
Netherlands
remco snoeren
Sun 10:00  Table 14
29   
Morocco
Rachid Lamhasni
Sudan
Hassan Osman
Sun 09:58  Table 6
30   
Netherlands
Roy Gerards
Netherlands
Allan Frans
Sun 12:04  Table 16
31   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Marcel Mouwen
Sun 09:58  Table 19
32   
Mongolia
Muhsin Yagli
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 09:59  Table 14

Winner round 1

Race to 6
33   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sun 12:14  Table 11
34   
Netherlands
Mika van Berkel
R1
Netherlands
Tim De Ruyter
R1
Sun 12:13  Table 5
35   
Netherlands
Mart Guns
Turkey
Cemil Yilmaz
Sun 11:39  Table 14
36   
Belgium
Kenny Voets
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 12:14  Table 15
37   
Netherlands
Ivo Aarts
Belgium
Nicky Vanacker
Sun 12:28  Table 12
38   
Belgium
Piotr Haraszczuk
Netherlands
Rick Telehala
Sun 11:39  Table 6
39   
Russia
Hasan Shono
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 12:32  Table 6
40   
Belgium
Anthony Vandenbussche
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 12:15  Table 18
41   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Belgium
Christoph Marien
Sun 11:46  Table 12
42   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 12:42  Table 16
43   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 12:56  Table 15
44   
Belgium
Ufuk Baygünes
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 12:58  Table 8
45   
Netherlands
Mirjam Alfons
Belgium
Joris Vaes
Sun 12:49  Table 17
46   
Italy
Samuel Di Maggio
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 12:01  Table 8
47   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Roy Gerards
Sun 12:55  Table 13
48   
Netherlands
Chris Pronk
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 11:48  Table 7

Loser round 1

Race to 6
49   
Netherlands
Rudy Span
Afghanistan
Ferdous Jabargeel
Sun 12:59  Table 19
50   
Netherlands
Naomi Hagenaars
Netherlands
Dave Sel
Sun 13:02  Table 12
51   
Netherlands
Jasper Vantricht
Netherlands
Faroek Mangroe
Sun 13:11  Table 14
52   
Netherlands
Djoro De kort
Netherlands
Marijn Romers
Sun 13:17  Table 7
53   
Belgium
Axel Maes
Netherlands
Chris Hoth
Sun 13:28  Table 16
54   
Netherlands
Atong Wu
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 13:36  Table 18
55   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
Karin Roijen
Sun 13:38  Table 6
56   
Netherlands
Timothy Voortman
Philippines
Ayala Telehala
Sun 13:39  Table 8
57   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Johan van Beek
R1
Sun 13:41  Table 17
58   
Netherlands
Joey van Gils
Colombia
William Giraldo
Sun 13:27  Table 11
59   
Netherlands
Mervin Saib
Morocco
Aziz Moussati
Sun 13:51  Table 15
60   
Netherlands
Jeepee van Gemert
Netherlands
Tom Penrose
Sun 13:54  Table 13
61   
Netherlands
Alexander Stabler
Turkey
Erdal Sari
Sun 13:19  Table 5
62   
Belgium
Olivier van Lotringen
Netherlands
remco snoeren
 
63   
Morocco
Rachid Lamhasni
Netherlands
Allan Frans
Sun 13:57  Table 12
64   
Netherlands
Marcel Mouwen
Mongolia
Muhsin Yagli
Sun 13:05  Table 18

Loser round 2

Race to 6
65   
Afghanistan
Ferdous Jabargeel
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:31  Table 6
66   
Netherlands
Dave Sel
Sudan
Hassan Osman
Sun 14:02  Table 19
67   
Netherlands
Jasper Vantricht
Vietnam
Duoc Nguyen
Sun 14:23  Table 5
68   
Netherlands
Djoro De kort
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:36  Table 8
69   
Belgium
Axel Maes
R1
Belgium
Ufuk Baygünes
Sun 14:34  Table 15
70   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 14:59  Table 19
71   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
Joshua Harkelijn
Sun 14:32  Table 16
72   
Philippines
Ayala Telehala
Belgium
Christoph Marien
Sun 14:38  Table 11
73   
Netherlands
Johan van Beek
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 15:12  Table 16
74   
Netherlands
Joey van Gils
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 14:41  Table 13
75   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Rick Telehala
Sun 14:41  Table 17
76   
Netherlands
Tom Penrose
Belgium
Nicky Vanacker
Sun 14:57  Table 18
77   
Turkey
Erdal Sari
Netherlands
Eelco van Dooren
Sun 14:32  Table 7
78   
Belgium
Olivier van Lotringen
Netherlands
Mart Guns
 
79   
Morocco
Rachid Lamhasni
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 15:08  Table 12
80   
Mongolia
Muhsin Yagli
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sun 14:21  Table 14

Winners qualification

Race to 6
81   
Netherlands
Richard Floris
R1
Netherlands
Tim De Ruyter
R1
Sun 15:17  Table 17
82   
Turkey
Cemil Yilmaz
Belgium
Kenny Voets
Sun 15:23  Table 7
83   
Netherlands
Ivo Aarts
Belgium
Piotr Haraszczuk
Sun 15:26  Table 5
84   
Russia
Hasan Shono
Belgium
Anthony Vandenbussche
Sun 15:30  Table 14
85   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 15:31  Table 11
86   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 15:32  Table 6
87   
Belgium
Joris Vaes
Italy
Samuel Di Maggio
Sun 15:41  Table 15
88   
Netherlands
Roy Gerards
Netherlands
Chris Pronk
Sun 15:44  Table 18

Loser round 3

Race to 6
89   
Vietnam
Hoa Nguyen
Sudan
Hassan Osman
Sun 16:02  Table 19
90   
Vietnam
Duoc Nguyen
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 16:04  Table 5
91   
Belgium
Axel Maes
Netherlands
Tim Jonkman
R1
Sun 16:21  Table 14
92   
Netherlands
Joshua Harkelijn
Belgium
Christoph Marien
Sun 16:06  Table 13
93   
Netherlands
Johan van Beek
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 16:11  Table 12
94   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Tom Penrose
Sun 16:07  Table 16
95   
Turkey
Erdal Sari
Netherlands
Mart Guns
Sun 16:21  Table 15
96   
Morocco
Rachid Lamhasni
Mongolia
Muhsin Yagli
Sun 16:21  Table 6

Losers qualification

Race to 6
97   
Sudan
Hassan Osman
Russia
Hasan Shono
Sun 17:22  Table 17
98   
Netherlands
Mirjam Alfons
Belgium
Piotr Haraszczuk
Sun 16:57  Table 13
99   
Netherlands
Tim Jonkman
Belgium
Kenny Voets
Sun 17:17  Table 14
100   
Belgium
Christoph Marien
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 16:57  Table 5
101   
Netherlands
Johan van Beek
Netherlands
Chris Pronk
Sun 17:50  Table 12
102   
Netherlands
Tom Penrose
Italy
Samuel Di Maggio
Sun 17:06  Table 16
103   
Turkey
Erdal Sari
Netherlands
Willie Brouwer
Sun 17:26  Table 11
104   
Mongolia
Muhsin Yagli
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 17:11  Table 6

Last sixteen

Race to 7
105   
Netherlands
Richard Floris
Turkey
Erdal Sari
Sun 18:57  Table 11
106   
Turkey
Cemil Yilmaz
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 18:57  Table 12
107   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Tom Penrose
Sun 18:57  Table 13
108   
Belgium
Anthony Vandenbussche
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 18:57  Table 16
109   
Netherlands
Jelle Kijlstra
Belgium
Piotr Haraszczuk
Sun 18:57  Table 17
110   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Chris Pronk
Sun 18:57  Table 18
111   
Belgium
Joris Vaes
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 18:57  Table 15
112   
Netherlands
Roy Gerards
Sudan
Hassan Osman
Sun 19:00  Table 19

Quarter final

Race to 7
113   
Turkey
Erdal Sari
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 20:46  Table 12
114   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 20:02  Table 17
115   
Belgium
Piotr Haraszczuk
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 20:20  Table 13
116   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Roy Gerards
Sun 20:31  Table 11

Semi final

Race to 7
117   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 21:25  Table 13
118   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Roy Gerards
Sun 21:48  Table 11

Final

Race to 7
119   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Roy Gerards
Sun 22:50  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants