Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 29, 2020

Open Zeeuws Kampioenschap 10 Ball 2020 (A Ranking)

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Huidji See
7 (7/0) 59 (39/20)
66%
700
2 Ivo Aarts
7 (6/1) 49 (38/11)
78%
550
3 Yannick Pongers
SPC Woensel
6 (5/1) 54 (34/20)
63%
410
3 Thomas Vanbroekhoven
8 (6/2) 65 (38/27)
58%
410
5 Marc Bijsterbosch
7 (5/2) 62 (37/25)
60%
290
5 Moritz Lauwereyns
6 (4/2) 50 (31/19)
62%
290
5 Quinten Pongers
SPC Woensel
5 (4/1) 41 (25/16)
61%
290
5 Amedeo Durnez
6 (4/2) 51 (30/21)
59%
290
9 Tim De Ruyter
6 (4/2) 49 (27/22)
55%
190
Show more
9 Alex Montpellier
6 (4/2) 54 (31/23)
57%
190
9 Jan Rempe
Boven 't IJ
4 (3/1) 32 (21/11)
66%
190
9 Chris Pronk
5 (3/2) 40 (19/21)
48%
190
9 Jan van Lierop
4 (3/1) 36 (21/15)
58%
190
9 Rani Matti
4 (3/1) 35 (20/15)
57%
190
9 Mika van Berkel
SPC Woensel
6 (4/2) 48 (27/21)
56%
190
9 Marino Cuffez
4 (3/1) 38 (21/17)
55%
190
17 Jimmy Worung
OrangeForks Productions
4 (2/2) 33 (14/19)
42%
140
17 Adam Kiernicki
5 (3/2) 42 (23/19)
55%
140
17 Pascal Meulenhoff
House of Billiards Weert Org
5 (3/2) 36 (19/17)
53%
140
17 Elise Qiu
4 (2/2) 33 (18/15)
55%
140
17 Cyriel Ledoux
4 (2/2) 36 (18/18)
50%
140
17 Nicolas van Parys
4 (2/2) 35 (18/17)
51%
140
17 Aris Çakiris
5 (3/2) 39 (20/19)
51%
140
17 Piotr Haraszczuk
4 (2/2) 38 (22/16)
58%
140
25 Vincent Peemen
4 (2/2) 36 (17/19)
47%
120
25 Pascal Durnez
4 (2/2) 29 (16/13)
55%
120
25 Fauzi Halaby
4 (2/2) 35 (16/19)
46%
120
25 Christoph Marien
4 (2/2) 30 (17/13)
57%
120
25 John Roels
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
120
25 Jan Kesteloot
4 (2/2) 27 (12/15)
44%
120
25 Nicky Vanacker
4 (2/2) 35 (15/20)
43%
120
25 Dirk Maesen
4 (2/2) 28 (13/15)
46%
120
33 Frank Waerlop
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
100
33 Hoa Nguyen
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
100
33 William Giraldo Orozco
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
100
33 Anna Huang
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
100
33 Kevin Jansen
SPC Capelle
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
100
33 Tjeerd Hoekema
3 (1/2) 28 (14/14)
50%
100
33 Hervis Hamid
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
100
33 Jeroen van Loon
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
100
33 Joeri van den Broeck
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
100
33 Mitchel Knuever
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
100
33 René Beysens
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
100
33 Lynn Pijpers
3 (1/2) 27 (14/13)
52%
100
33 Ramin Ismayilov
3 (1/2) 23 (8/15)
35%
100
33 Timothy Voortman
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
100
33 Paul Verbruggen
3 (1/2) 27 (11/16)
41%
100
33 Iwaz Art
3 (1/2) 22 (7/15)
32%
100
49 Kevin Dijkstra
SPC Capelle
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
70
49 Wesley van der Weide
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
70
49 Alexander Stabler
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
70
49 Ronald Douven
House of Billiards Weert Org
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
70
49 Peter Knuever
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
70
49 Marcel Mouwen
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
70
49 Joey van Gils
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
70
49 Jum Zwijnenburg
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
70
49 William Gelens
2 (0/2) 20 (9/11)
45%
70
49 Hylco van Oers
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
70
49 Dennis Huiser
2 (0/2) 20 (9/11)
45%
70
49 Bjorge Masselink
2 (0/2) 11 (0/11)
0%
70
49 Hassan Osman
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
70
49 David Elfferich
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
70
49 Olivier Vandepitte
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
70
49 Chris Dewispelaere
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
70
Starts Feb 29, 2020, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (64 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Sport Pub Goes and OrangeForks Productions
More info
Op zaterdag 29 februari 2020 wordt er in Sport Pub Goes het Open Zeeuws Kampioenschap 10 Ball gehouden.
A RANKING toernooi KNBB, max 64 deelnemers

Beste deelnemers graag even jullie aandacht:
Op het toernooi van 4 januari kreeg ik op vrijdagavond en zaterdagochtend zo rond de 15 afmeldingen te verwerken. Om dit te voorkomen ga ik een betaling vooraf instellen voor dit toernooi, want dat was niet leuk.
Tevens betreft het hier een A- Ranking van NL waarin veel punten te verdienen zijn en veel op het spel staat en om iedereen daar een kans in te geven het volgende:
------------------------------------------------------------------------------------
Iedereen die op dit moment op de lijst van 64 deelnemers staat krijgt tot dinsdag 18 februari de tijd om in te schrijven, hierna vervallen deze spots en komen deze spots vrij voor de reservelijst.
Meldt je jezelf af voor vóór 27 februari, krijg je je inschrijfgeld terug, hierna betreft het € 10,00 en zal pas geschieden in de 1e week van maart.
Deelname kost € 20,00 en mag naar:

V. Peemen NL04ABNA08231391190

-----------------------------------------------------------------------------------
Groetjes en tot 29 maart, loting vrijdag 28 maart 20:00.

Alle wedstrijden worden verzorgd dmv tabletscore per tafel.
Aanmelden tot 10:45
Toernooi start om 11:00
Zaal open om 10:00

Deelname kost € 20,00
Race tot 6 winnaarskant
Race tot 5 verliezerskant
Magic Rack, alternate break, tegenstander rackt
Dubbel KO
Loting op Vrijdag om 20:00.


Prijzenschema:
1e prijs €400,00 + beker Zeeuws Kampioen 10 Ball
2e prijs €250,00 + beker
3/4 prijs €125,00 + beker
5/8 prijs € 75,00
9e prijs € 25,00
Extra toernooi beste dame €40,00 + beker Zeeuws Kampioen 10 Ball dames
Extra toernooi beste jeugd onder 19 €40,00 + beker Zeeuws Kampioen 10 Ball jeugd

Dames spelen extra SKO toernooi
Jeugd speelt extra SKO toernooi

Tot zaterdag 29 februari 2020.

Vincent
Sport Pub Goes

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sat 10:59  Table 12
2   
Netherlands
Hylco van Oers
Uganda
Cyriel Ledoux
R1
Sat 10:59  Table 6
3   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Alexander Stabler
Sat 10:59  Table 7
4   
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
Vincent Peemen
Sat 10:59  Table 19
5   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Belgium
Nicolas van Parys
Sat 10:59  Table 13
6   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sat 10:59  Table 11
7   
Netherlands
Marcel Mouwen
Belgium
Marino Cuffez
Sat 10:59  Table 14
8   
Thailand
René Beysens
Belgium
Pascal Durnez
Sat 10:59  Table 15
9   
Netherlands
Mitchel Knuever
Belgium
Piotr Haraszczuk
Sat 10:59  Table 16
10   
Netherlands
Wesley van der Weide
Netherlands
Hervis Hamid
Sat 10:59  Table 17
11   
Netherlands
Jan Rempe
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Sat 10:59  Table 18
12   
Netherlands
Iwaz Art
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sat 11:23  Table 7
13   
Netherlands
Quinten Pongers
Belgium
Dirk Maesen
Sat 10:59  Table 8
14   
Netherlands
Joey van Gils
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sat 11:33  Table 18
15   
Belgium
Frank Waerlop
Netherlands
Anna Huang
Sat 11:35  Table 6
16   
Netherlands
Bjorge Masselink
Netherlands
Elise Qiu
Sat 12:18 
17   
Netherlands
Jan van Lierop
Poland
Adam Kiernicki
Sat 11:40  Table 16
18   
Belgium
Olivier Vandepitte
France
Alex Montpellier
Sat 11:41  Table 8
19   
Philippines
John Roels
Netherlands
Jimmy Worung
Sat 11:42  Table 15
20   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
Dennis Huiser
Sat 11:51  Table 12
21   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Peter Knuever
Sat 11:54  Table 13
22   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Tim De Ruyter
Sat 12:03  Table 14
23   
Belgium
Jan Kesteloot
Belgium
Christoph Marien
Sat 12:04  Table 17
24   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
David Elfferich
Sat 12:18  Table 16
25   
Netherlands
Timothy Voortman
Belgium
Ronald Douven
Sat 12:22  Table 7
26   
Belgium
Amedeo Durnez
Turkey
Aris Çakiris
Sat 12:28  Table 13
27   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Huidji See
Sat 12:30  Table 8
28   
Belgium
Nicky Vanacker
Netherlands
Jeroen van Loon
Sat 12:34  Table 15
29   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Fauzi Halaby
Sat 12:37  Table 17
30   
Netherlands
William Gelens
Netherlands
Rani Matti
Sat 12:45  Table 11
31   
Netherlands
Chris Pronk
Belgium
Chris Dewispelaere
Sat 12:47  Table 19
32   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
William Giraldo Orozco
Sat 13:08  Table 6

Winner round 1

Race to 6
33   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Uganda
Cyriel Ledoux
Sat 13:15  Table 12
34   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Paul Verbruggen
Sat 13:16  Table 18
35   
Belgium
Nicolas van Parys
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sat 13:20  Table 7
36   
Belgium
Marino Cuffez
Thailand
René Beysens
Sat 13:25  Table 15
37   
Belgium
Piotr Haraszczuk
Netherlands
Hervis Hamid
Sat 13:34  Table 13
38   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sat 13:40  Table 17
39   
Netherlands
Quinten Pongers
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sat 13:49  Table 14
40   
Belgium
Frank Waerlop
Netherlands
Elise Qiu
Sat 13:20  Table 8
41   
Netherlands
Jan van Lierop
France
Alex Montpellier
Sat 14:37  Table 15
42   
Netherlands
Jimmy Worung
Belgium
Joeri van den Broeck
R1
Sat 13:54  Table 11
43   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Tim De Ruyter
Sat 13:55  Table 19
44   
Belgium
Christoph Marien
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 13:57  Table 12
45   
Netherlands
Timothy Voortman
Belgium
Amedeo Durnez
Sat 14:05  Table 18
46   
Netherlands
Huidji See
Netherlands
Jeroen van Loon
Sat 14:08  Table 6
47   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Rani Matti
Sat 14:21  Table 17
48   
Netherlands
Chris Pronk
Vietnam
Hoa Nguyen
Sat 14:29  Table 16

Loser round 1

Race to 5
49   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Hylco van Oers
Sat 14:29  Table 8
50   
Netherlands
Alexander Stabler
Netherlands
Vincent Peemen
Sat 14:38  Table 13
51   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 14:52  Table 14
52   
Netherlands
Marcel Mouwen
Belgium
Pascal Durnez
Sat 14:54  Table 18
53   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Wesley van der Weide
Sat 14:57  Table 11
54   
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Netherlands
Iwaz Art
Sat 14:59  Table 12
55   
Belgium
Dirk Maesen
Netherlands
Joey van Gils
Sat 15:01  Table 19
56   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Bjorge Masselink
Sat 15:04 
57   
Poland
Adam Kiernicki
Belgium
Olivier Vandepitte
Sat 15:07  Table 7
58   
Philippines
John Roels
Netherlands
Dennis Huiser
Sat 15:11  Table 8
59   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Kevin Jansen
R2
Sat 15:25  Table 17
60   
Belgium
Jan Kesteloot
Netherlands
David Elfferich
Sat 15:27  Table 13
61   
Belgium
Ronald Douven
Turkey
Aris Çakiris
Sat 15:29  Table 14
62   
Sudan
Hassan Osman
Belgium
Nicky Vanacker
Sat 15:34  Table 18
63   
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
William Gelens
Sat 15:35  Table 6
64   
Belgium
Chris Dewispelaere
Netherlands
William Giraldo Orozco
Sat 15:37  Table 16

Loser round 2

Race to 5
65   
Netherlands
Mika van Berkel
Vietnam
Hoa Nguyen
Sat 15:41  Table 11
66   
Netherlands
Vincent Peemen
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
R1
Sat 15:56  Table 19
67   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Jeroen van Loon
Sat 15:53  Table 12
68   
Belgium
Pascal Durnez
Netherlands
Timothy Voortman
Sat 15:55  Table 15
69   
Netherlands
Mitchel Knuever
Belgium
Christoph Marien
Sat 16:02  Table 7
70   
Netherlands
Iwaz Art
Netherlands
Tim De Ruyter
Sat 16:03  Table 8
71   
Belgium
Dirk Maesen
Belgium
Joeri van den Broeck
Sat 16:16  Table 14
72   
Netherlands
Anna Huang
France
Alex Montpellier
Sat 16:19  Table 17
73   
Poland
Adam Kiernicki
Belgium
Frank Waerlop
Sat 16:22  Table 13
74   
Philippines
John Roels
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sat 16:30  Table 12
75   
Netherlands
Kevin Jansen
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sat 16:32  Table 15
76   
Belgium
Jan Kesteloot
Netherlands
Hervis Hamid
Sat 16:32  Table 8
77   
Turkey
Aris Çakiris
Thailand
René Beysens
Sat 16:35  Table 7
78   
Belgium
Nicky Vanacker
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sat 16:43  Table 6
79   
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
Paul Verbruggen
Sat 16:43  Table 16
80   
Netherlands
William Giraldo Orozco
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sat 16:43  Table 18

Winners qualification

Race to 6
81   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Ivo Aarts
Sat 16:50  Table 14
82   
Belgium
Nicolas van Parys
Belgium
Marino Cuffez
Sat 16:53  Table 19
83   
Belgium
Piotr Haraszczuk
Netherlands
Jan Rempe
Sat 16:56  Table 11
84   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Elise Qiu
Sat 17:10  Table 12
85   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Jimmy Worung
Sat 17:10  Table 17
86   
Netherlands
Yannick Pongers
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 17:18  Table 18
87   
Belgium
Amedeo Durnez
Netherlands
Huidji See
Sat 17:26  Table 13
88   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Chris Pronk
Sat 17:35  Table 7

Loser round 3

Race to 6
89   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Vincent Peemen
Sat 17:37  Table 8
90   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
R3
Belgium
Pascal Durnez
Sat 17:39  Table 15
91   
Belgium
Christoph Marien
Netherlands
Tim De Ruyter
Sat 17:46  Table 16
92   
Belgium
Dirk Maesen
France
Alex Montpellier
Sat 18:06  Table 11
93   
Poland
Adam Kiernicki
Philippines
John Roels
Sat 18:14  Table 8
94   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
R2
Belgium
Jan Kesteloot
Sat 18:21  Table 7
95   
Turkey
Aris Çakiris
Belgium
Nicky Vanacker
Sat 18:22  Table 6
96   
Netherlands
Fauzi Halaby
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sat 18:22  Table 13

Losers qualification

Race to 6
97   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Elise Qiu
Sat 18:43  Table 16
98   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Piotr Haraszczuk
Sat 18:49  Table 12
99   
Netherlands
Tim De Ruyter
R1
Belgium
Nicolas van Parys
Sat 18:43  Table 17
100   
France
Alex Montpellier
Uganda
Cyriel Ledoux
Sat 18:51  Table 18
101   
Poland
Adam Kiernicki
R1
Netherlands
Chris Pronk
R1
Sat 19:37  Table 15
102   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Belgium
Amedeo Durnez
Sat 19:30  Table 17
103   
Turkey
Aris Çakiris
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 19:44  Table 13
104   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Jimmy Worung
Sat 19:17  Table 11

Last sixteen

Race to 6
105   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Mika van Berkel
Sat 20:58  Table 12
106   
Belgium
Marino Cuffez
Belgium
Amedeo Durnez
Sat 20:58  Table 14
107   
Netherlands
Jan Rempe
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
R2
Sat 20:58  Table 16
108   
Netherlands
Quinten Pongers
France
Alex Montpellier
Sat 20:59  Table 11
109   
Netherlands
Jan van Lierop
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 21:15  Table 13
110   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Chris Pronk
Sat 21:41  Table 15
111   
Netherlands
Huidji See
Netherlands
Tim De Ruyter
Sat 20:58  Table 18
112   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sat 20:58  Table 19

Quarter final

Race to 6
113   
Netherlands
Ivo Aarts
Belgium
Amedeo Durnez
Sat 22:13  Table 16
114   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
R1
Netherlands
Quinten Pongers
Sat 22:13  Table 12
115   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Yannick Pongers
Sat 22:51  Table 13
116   
Netherlands
Huidji See
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sat 22:09  Table 11

Semi final

Race to 7
117   
Netherlands
Ivo Aarts
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 23:19  Table 11
118   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Huidji See
Sun 00:36  Table 11

Final

Race to 2
119   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Huidji See
Sun 01:34  Table 11

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment