Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 18, 2019

Open Zeeuws Kampioenschap 10 Ball 2019

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Moritz Lauwereyns
9 (8/1) 79 (55/24)
70%
700
2 Tim De Ruyter
9 (7/2) 81 (53/28)
65%
550
3 Marc Bijsterbosch
6 (5/1) 59 (37/22)
63%
410
3 Cliff Castelein
6 (5/1) 50 (31/19)
62%
410
5 Hoa Nguyen
5 (4/1) 44 (26/18)
59%
290
5 Jan Rempe
Boven 't IJ
5 (4/1) 46 (27/19)
59%
290
5 Noël Bruynooghe
4 (3/1) 31 (19/12)
61%
290
5 Tim Jonkman
6 (4/2) 58 (32/26)
55%
290
9 Pascal Meulenhoff
House of Billiards Weert Org
6 (4/2) 54 (31/23)
57%
190
Show more
9 Ronny Brocken
5 (3/2) 39 (20/19)
51%
190
9 Jan van Lierop
4 (3/1) 33 (22/11)
67%
190
9 Joey Haegmans
6 (4/2) 46 (23/23)
50%
190
9 Mitchel Knuever
6 (4/2) 52 (29/23)
56%
190
9 Lynn Pijpers
6 (4/2) 48 (26/22)
54%
190
9 Dylan Vyvey
4 (3/1) 39 (20/19)
51%
190
9 Marino Cuffez
4 (3/1) 32 (21/11)
66%
190
17 Patrick Berkenpas
Thurston Rotterdam
4 (2/2) 37 (22/15)
59%
140
17 Atong Wu
4 (2/2) 38 (20/18)
53%
140
17 Chris Pronk
4 (2/2) 41 (21/20)
51%
140
17 John Haegmans
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
140
17 Fauzi Halaby
4 (2/2) 38 (17/21)
45%
140
17 Cyriel Ledoux
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
140
17 Dorissen Robby
4 (2/2) 41 (20/21)
49%
140
17 Hlib Vashchenkov
5 (3/2) 32 (17/15)
53%
140
25 Vincent Peemen
3 (1/2) 23 (8/15)
35%
120
25 Anna Huang
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
120
25 Gilliano Smit
4 (2/2) 28 (16/12)
57%
120
25 Hylco van Oers
4 (2/2) 29 (11/18)
38%
120
25 Mika van Berkel
SPC Woensel
4 (2/2) 32 (18/14)
56%
120
25 David Elfferich
4 (2/2) 32 (13/19)
41%
120
25 Nicky Vanacker
4 (2/2) 31 (14/17)
45%
120
25 Stephen Reiziger
3 (1/2) 20 (5/15)
25%
120
33 Mirjam Alfons
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
100
33 Alain Vyvey
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
100
33 Peter Knuever
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
100
33 Mervin Saib
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
100
33 Davy Colman
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
100
33 Ramin Ismayilov
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
100
33 Joris Vaes
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
100
33 Arek Pach
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
100
33 Kenneth Meyskens
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
100
33 Richard Van velthoven
Plan B
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
100
33 Kris Vanmechelen
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
100
33 julien Pineau
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
100
33 Quinten Brack
3 (1/2) 22 (7/15)
32%
100
33 Olivier Vandepitte
3 (1/2) 27 (14/13)
52%
100
33 Jason Kock
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
100
49 William Gelens
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
70
49 Joeri van den Broeck
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
70
49 Arek Skorski
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
70
49 Nicolas van Parys
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
70
49 Timothy Voortman
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
70
49 Rick Telehala
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
70
49 Joao Silva
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
70
49 Erdal Sari
2 (0/2) 19 (8/11)
42%
70
49 Illia Vashchenkov
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
70
49 Mo Al-Refai
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
70
49 Sonny Haegmans
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
70
Starts May 18, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (62 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Sport Pub Goes
Contact Vincent Peemen (Info@sportpub.nl, +31 0113-404043)
More info
Op zaterdag 18 mei wordt er in Sport Pub Goes het Open Zeeuws Kampioenschap 10 Ball gehouden.
A RANKING toernooi KNBB, max 64 deelnemers

Graag een bericht bij aanmelding, icm GAAT klikken.
Betaling bij aanmelding wedstrijdtafel.
Ook graag tijdig afmelden, indien de afmelding vóór zaterdag 10:00 18 mei 2019 is, dan zullen wij het bedrag terugstorten.

Alle wedstrijden worden verzorgd dmv tabletscore per tafel / Gino.

Aanmelden tot 10:45
Toernooi start om 11:00
Zaal open om 10:00

Deelname kost € 20,00
Race tot 6 winnaarskant
Race tot 5 verliezerskant
Magic Rack, alternate break, tegenstander rackt
Dubbel KO

Prijzenschema:
1e prijs €400,00 + beker Zeeuws Kampioen 10 Ball
2e prijs €275,00 + beker
3/4 prijs €125,00 + beker
5/8 prijs € 75,00
Extra prijs beste dame €40,00 + beker Zeeuws Kampioen 10 Ball dames
Extra prijs beste onder 19 €40,00 + beker Zeeuws Kampioen 10 Ball jeugd

Dames spelen extra SKO toernooi
Jeugd speelt extra SKO toernooi

Tot zaterdag 18 mei 2019

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Belgium
Noël Bruynooghe
Walk Over
 
2   
Philippines
jefrey guiban
Netherlands
Mirjam Alfons
Sat 10:48  Table 19
3   
Belgium
Joeri van den Broeck
Suriname
Gilliano Smit
Sat 10:48  Table 18
4   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Tim Jonkman
Sat 10:48  Table 17
5   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Rick Telehala
Sat 10:49  Table 16
6   
France
julien Pineau
Aland Islands
Mika van Berkel
Sat 10:49  Table 15
7   
Poland
Arek Skorski
Belgium
Dylan Vyvey
Sat 10:49  Table 14
8   
Netherlands
Joey Haegmans
Netherlands
Mitchel Knuever
Sat 10:49  Table 13
9   
Netherlands
Hylco van Oers
Vietnam
Hoa Nguyen
Sat 10:49  Table 12
10   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Mo Al-Refai
Sat 10:49  Table 8
11   
Netherlands
Nicolas van Parys
Netherlands
Atong Wu
Sat 11:53  Table 16
12   
Netherlands
David Elfferich
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sat 10:49  Table 7
13   
Netherlands
Davy Colman
Netherlands
Illia Vashchenkov
Sat 10:49  Table 6
14   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Richard Van velthoven
Sat 11:42  Table 12
15   
Belgium
robby dorissen
Haiti
Sonny Haegmans
Sat 11:17  Table 19
16   
Netherlands
Hlib Vashchenkov
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 11:43  Table 14
17   
Belgium
Kenneth Meyskens
Russia
Hasan Shono
Sat 11:30 
18   
Uganda
Cyriel Ledoux
Belgium
Alain Vyvey
Sat 11:44  Table 13
19   
Netherlands
Stephen Reiziger
Belgium
Wesley Kempeneers
Sat 11:30 
20   
Belgium
Marino Cuffez
Netherlands
Vincent Peemen
Sat 11:55  Table 8
21   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Jan van Lierop
Sat 11:58  Table 18
22   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Mervin Saib
Sat 12:05  Table 6
23   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Fauzi Halaby
Sat 12:08  Table 15
24   
Belgium
Olivier Vandepitte
Netherlands
William Gelens
Sat 12:09  Table 17
25   
Poland
Arek Pach
Canada
Dave Pels
Sat 12:16  Table 13
26   
Jason Kock
Netherlands
Jan Rempe
Sat 12:20  Table 19
27   
Belgium
Nicky Vanacker
Belgium
Kris Vanmechelen
Sat 12:24  Table 12
28   
Netherlands
Chris Pronk
Turkey
Erdal Sari
Sat 12:31  Table 13
29   
Portugal
Joao Silva
Netherlands
Quinten Brack
Sat 12:33  Table 7
30   
Belgium
Joris Vaes
Belgium
Cliff Castelein
Sat 12:34  Table 14
31   
Netherlands
John Haegmans
Netherlands
Ronny Brocken
Sat 12:52  Table 18
32   
Walk Over
Netherlands
Anna Huang
 

Winner round 1

Race to 6
33   
Belgium
Noël Bruynooghe
Netherlands
Mirjam Alfons
Sat 12:53  Table 6
34   
Suriname
Gilliano Smit
Netherlands
Tim Jonkman
Sat 12:59  Table 17
35   
Netherlands
Patrick Berkenpas
France
julien Pineau
Sat 13:03  Table 8
36   
Belgium
Dylan Vyvey
Netherlands
Mitchel Knuever
Sat 13:07  Table 16
37   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sat 13:09  Table 12
38   
Netherlands
Atong Wu
Netherlands
David Elfferich
Sat 13:25  Table 19
39   
Netherlands
Davy Colman
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sat 13:32  Table 15
40   
Belgium
robby dorissen
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 13:40  Table 14
41   
Belgium
Kenneth Meyskens
Uganda
Cyriel Ledoux
Sat 13:40  Table 6
42   
Netherlands
Stephen Reiziger
Belgium
Marino Cuffez
Sat 13:53  Table 13
43   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Mervin Saib
Sat 13:42  Table 18
44   
Netherlands
Fauzi Halaby
Belgium
Olivier Vandepitte
Sat 13:58  Table 8
45   
Poland
Arek Pach
Netherlands
Jan Rempe
Sat 14:17  Table 12
46   
Belgium
Kris Vanmechelen
Netherlands
Chris Pronk
Sat 14:20  Table 16
47   
Netherlands
Quinten Brack
Belgium
Cliff Castelein
Sat 14:27  Table 6
48   
Netherlands
John Haegmans
Netherlands
Anna Huang
Sat 14:20  Table 7

Loser round 1

Race to 5
49   
Walk Over
Philippines
jefrey guiban
 
50   
Belgium
Joeri van den Broeck
Netherlands
Tim De Ruyter
Sat 14:22  Table 19
51   
Netherlands
Rick Telehala
Aland Islands
Mika van Berkel
Sat 14:22  Table 15
52   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Joey Haegmans
Sat 14:24  Table 17
53   
Netherlands
Hylco van Oers
Netherlands
Mo Al-Refai
Sat 14:40  Table 13
54   
Netherlands
Nicolas van Parys
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sat 14:43  Table 18
55   
Netherlands
Illia Vashchenkov
Netherlands
Richard Van velthoven
Sat 14:48  Table 19
56   
Haiti
Sonny Haegmans
Netherlands
Hlib Vashchenkov
Sat 14:50  Table 15
57   
Russia
Hasan Shono
Belgium
Alain Vyvey
 
58   
Belgium
Wesley Kempeneers
Netherlands
Vincent Peemen
 
59   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Peter Knuever
Sat 14:53  Table 6
60   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
William Gelens
Sat 15:00  Table 17
61   
Canada
Dave Pels
Jason Kock
 
62   
Belgium
Nicky Vanacker
Turkey
Erdal Sari
Sat 15:08  Table 14
63   
Portugal
Joao Silva
Belgium
Joris Vaes
Sat 15:11  Table 8
64   
Netherlands
Ronny Brocken
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
65   
Philippines
jefrey guiban
Netherlands
Anna Huang
 
66   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Quinten Brack
Sat 15:29  Table 15
67   
Aland Islands
Mika van Berkel
Belgium
Kris Vanmechelen
Sat 15:30  Table 19
68   
Netherlands
Joey Haegmans
Poland
Arek Pach
Sat 15:33  Table 13
69   
Netherlands
Hylco van Oers
Belgium
Olivier Vandepitte
Sat 15:33  Table 12
70   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Mervin Saib
Sat 15:44  Table 7
71   
Netherlands
Richard Van velthoven
Netherlands
Stephen Reiziger
Sat 15:41  Table 17
72   
Netherlands
Hlib Vashchenkov
Belgium
Kenneth Meyskens
Sat 15:37  Table 6
73   
Belgium
Alain Vyvey
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 15:49  Table 14
74   
Netherlands
Vincent Peemen
Netherlands
Davy Colman
Sat 15:40  Table 18
75   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
David Elfferich
Sat 15:51  Table 8
76   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sat 15:58  Table 16
77   
Jason Kock
Netherlands
Mitchel Knuever
Sat 16:04  Table 15
78   
Belgium
Nicky Vanacker
France
julien Pineau
Sat 16:04  Table 19
79   
Belgium
Joris Vaes
Suriname
Gilliano Smit
Sat 16:06  Table 6
80   
Netherlands
Ronny Brocken
Netherlands
Mirjam Alfons
Sat 15:21  Table 16

Winners qualification

Race to 6
81   
Belgium
Noël Bruynooghe
Netherlands
Tim Jonkman
Sat 16:23  Table 12
82   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Belgium
Dylan Vyvey
Sat 16:23  Table 14
83   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Atong Wu
Sat 16:31  Table 13
84   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Belgium
robby dorissen
Sat 16:43  Table 7
85   
Uganda
Cyriel Ledoux
Belgium
Marino Cuffez
Sat 16:48  Table 6
86   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Fauzi Halaby
Sat 16:49  Table 8
87   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Chris Pronk
Sat 16:52  Table 15
88   
Belgium
Cliff Castelein
Netherlands
John Haegmans
Sat 16:52  Table 18

Loser round 3

Race to 5
89   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Tim De Ruyter
Sat 17:03  Table 17
90   
Aland Islands
Mika van Berkel
Netherlands
Joey Haegmans
Sat 17:05  Table 19
91   
Netherlands
Hylco van Oers
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sat 17:29  Table 8
92   
Netherlands
Stephen Reiziger
Netherlands
Hlib Vashchenkov
Sat 17:30  Table 12
93   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Vincent Peemen
Sat 17:35  Table 13
94   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sat 17:31  Table 6
95   
Netherlands
Mitchel Knuever
Belgium
Nicky Vanacker
Sat 17:40  Table 18
96   
Suriname
Gilliano Smit
Netherlands
Ronny Brocken
Sat 17:47  Table 16

Losers qualification

Race to 6
97   
Netherlands
Tim De Ruyter
Belgium
robby dorissen
Sat 17:49  Table 14
98   
Netherlands
Joey Haegmans
Netherlands
Atong Wu
Sat 17:56  Table 7
99   
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Netherlands
Patrick Berkenpas
Sat 18:09  Table 13
100   
Netherlands
Hlib Vashchenkov
Netherlands
Tim Jonkman
Sat 18:03  Table 12
101   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
John Haegmans
Sat 18:08  Table 15
102   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Chris Pronk
Sat 18:24  Table 18
103   
Netherlands
Mitchel Knuever
Netherlands
Fauzi Halaby
Sat 18:24  Table 6
104   
Netherlands
Ronny Brocken
Uganda
Cyriel Ledoux
Sat 18:35  Table 19

Last sixteen

Race to 6
105   
Belgium
Noël Bruynooghe
Netherlands
Joey Haegmans
Sat 19:49  Table 12
106   
Belgium
Dylan Vyvey
Netherlands
Tim De Ruyter
Sat 19:49  Table 13
107   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Mitchel Knuever
Sat 19:49  Table 19
108   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sat 19:49  Table 18
109   
Belgium
Marino Cuffez
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 19:49  Table 17
110   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Tim Jonkman
Sat 19:49  Table 16
111   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Ronny Brocken
Sat 19:49  Table 15
112   
Belgium
Cliff Castelein
Antigua and Barbuda
Lynn Pijpers
Sat 19:49  Table 14

Quarter final

Race to 7
113   
Belgium
Noël Bruynooghe
Netherlands
Tim De Ruyter
Sat 20:43  Table 18
114   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sat 20:43  Table 12
115   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Tim Jonkman
Sat 21:32  Table 13
116   
Netherlands
Jan Rempe
Belgium
Cliff Castelein
Sat 20:32  Table 15

Semi final

Race to 7
117   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sat 21:54  Table 12
118   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Belgium
Cliff Castelein
Sat 22:55  Table 13

Final

Race to 8
119   
Netherlands
Tim De Ruyter
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 23:19  Table 13

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment