Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 6, 2019

Open Alkmaar 2019

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Marc Bijsterbosch
10 (9/1) 86 (56/30)
65%
700
2 Jan van Lierop
8 (7/1) 65 (44/21)
68%
550
3 Joël Kartowikromo
6 (5/1) 58 (35/23)
60%
410
3 Cyriel Ledoux
7 (6/1) 61 (37/24)
61%
410
5 Gilliano Smit
6 (5/1) 45 (32/13)
71%
290
5 Pascal Meulenhoff
House of Billiards Weert Org
6 (5/1) 50 (32/18)
64%
290
5 Rienus Gennissen
7 (5/2) 66 (37/29)
56%
290
5 Gerrie Kuik
8 (6/2) 75 (45/30)
60%
290
9 Jan Rempe
Boven 't IJ
7 (5/2) 55 (37/18)
67%
190
Show more
9 Goran Kobas
8 (6/2) 75 (45/30)
60%
190
9 Zadrach Singadji
5 (4/1) 45 (29/16)
64%
190
9 Chris Pronk
6 (4/2) 50 (27/23)
54%
190
9 Otman Acharrat
4 (3/1) 35 (21/14)
60%
190
9 Hugo Leung
Thurston Rotterdam
5 (3/2) 45 (21/24)
47%
190
9 Thom Hos
5 (4/1) 49 (26/23)
53%
190
9 Tim Jonkman
6 (4/2) 56 (34/22)
61%
190
17 Xavier Karis
5 (3/2) 44 (26/18)
59%
140
17 Jimmy Lin
5 (3/2) 45 (25/20)
56%
140
17 Maan Sadal
5 (3/2) 41 (23/18)
56%
140
17 Radjis Ramoutar
5 (3/2) 43 (21/22)
49%
140
17 Maarten Kous
4 (2/2) 33 (14/19)
42%
140
17 Hindrik de Haan
5 (3/2) 47 (25/22)
53%
140
17 Quinten Pongers
6 (4/2) 51 (32/19)
63%
140
17 Same Afzali
4 (2/2) 40 (20/20)
50%
140
25 Hoa Nguyen
4 (2/2) 39 (19/20)
49%
120
25 Mervin Saib
5 (3/2) 48 (23/25)
48%
120
25 Martin Sawicki
House of Billiards Weert Org
4 (2/2) 37 (20/17)
54%
120
25 Aziz Moussati
5 (4/1) 39 (27/12)
69%
120
25 Marco Teutscher
6 (4/2) 44 (27/17)
61%
120
25 Ramin Ismayilov
5 (3/2) 49 (26/23)
53%
120
25 Peter de Swart
Sportcafe Alkmaar
5 (3/2) 47 (24/23)
51%
120
25 Richard Hesling
5 (3/2) 42 (23/19)
55%
120
33 Christos Tsekos
4 (2/2) 36 (20/16)
56%
100
33 Jok Tang
3 (1/2) 26 (10/16)
38%
100
33 Egon Grinwis
Plan B
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
100
33 Johan Koops
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
100
33 Sander Tetelepta
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
100
33 Ralf Zigahn
5 (3/2) 45 (27/18)
60%
100
33 Biao Wu
4 (2/2) 30 (12/18)
40%
100
33 Henk de Ruiter
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
100
33 Joeke Kloosterman
N-Joy Drachten
4 (2/2) 39 (18/21)
46%
100
33 Djay Latuputty
4 (2/2) 37 (20/17)
54%
100
33 Sonny van den Bosch
House of Billiards Weert Org
3 (1/2) 32 (15/17)
47%
100
33 Albert Schrotenboer
4 (2/2) 33 (15/18)
45%
100
33 Mika van Berkel
SPC Woensel
4 (2/2) 34 (19/15)
56%
100
33 Olesya Bila
4 (2/2) 34 (13/21)
38%
100
33 David Wai-Kit Chan
Pool Midden
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
100
33 Thomas Vanbroekhoven
4 (2/2) 32 (18/14)
56%
100
49 Kevin Dijkstra
SPC Capelle
3 (1/2) 28 (13/15)
46%
70
49 Mirjam Alfons
4 (2/2) 37 (17/20)
46%
70
49 Erwin Okken
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
70
49 Eric van der Zwan
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
70
49 Kevin den Hartigh
Plan B
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
70
49 Martijn Meijerink
N-Joy Drachten
3 (1/2) 23 (8/15)
35%
70
49 Chantal Schaftlein
SPC Woensel
3 (1/2) 22 (7/15)
32%
70
49 Jeroen van der Linde
4 (2/2) 37 (18/19)
49%
70
49 Chaka Sanichar
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
70
49 Gijs van Westenbrugge
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
70
49 Laurens Steernberg
4 (2/2) 34 (13/21)
38%
70
49 Lynn Pijpers
3 (1/2) 27 (14/13)
52%
70
49 David Martin Garcia
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
70
49 Laurenze Meskers
Sportcafe Alkmaar
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
70
49 Lisa de Zwaan
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
70
49 Richard Van velthoven
Plan B
3 (1/2) 24 (11/13)
46%
70
65 Adam Kiernicki
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
50
65 Peter Bron
Pool and Billiards Delft
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
50
65 Henk Gessel
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
50
65 Tom Penrose
3 (1/2) 25 (13/12)
52%
50
65 Joep Melchior
3 (1/2) 29 (13/16)
45%
50
65 Eddie Lutjes
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
50
65 Eltjo Boss
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
50
65 Navin Ramkhelawan
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
50
65 Jan Smeels
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
50
65 Youssef ZKak
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
50
65 Omar Maalikoum
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
50
65 Jozef Wolters
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
50
65 David Uljee
2 (0/2) 12 (0/12)
0%
50
65 Yannick Pongers
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
50
65 Yucel Hos
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
50
65 Judah Ritmeester
N-Joy Drachten
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
50
65 Timothy Voortman
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
50
65 Rick Telehala
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
50
65 Rodrigo Matias
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
50
65 Andrej Karamesic
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
50
65 Percy Ranasemita
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
50
65 Winnie Koster
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
50
65 David Elfferich
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
50
65 Dave Pels
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
50
65 Valen Tino
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
50
65 Max Houben
Sportcafe Alkmaar
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
50
65 Rianne Lubberink
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
50
65 Mo Al-Refai
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
50
65 Lennert Duyn
2 (0/2) 21 (9/12)
43%
50
65 Jurgen van Zeeland
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
50
65 Perry Ruitenburg
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
50
65 Sander Van der meer
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
50
Entry deadline Jan 6, 2019, 10:30 AM (local time)
Starts Jan 6, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (96 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Sportcafe Alkmaar and Railbirds
More info
Op 6 januari 2019 zal in Sportcafé Alkmaar het eerste Open Alkmaar 2019 georganiseerd worden. Dit evenement is een KNBB A toernooi en heeft een minimaal gegarandeerde prijzenpot van €1000,-. Bij een vol veld van 96 deelnemers loopt dit zelfs op tot €2000,-!

Er wordt gespeeld op 22 Clash competition tafels, recentelijk gefit met nieuwe Iwan Simonis lakens. De ballen zijn van Aramith Pro. Dit evenement is liver te volgen op Cuescore.com en wordt gestreamd door niemand anders dan Orangeforks!

Wij bedanken dan ook al onze sponsoren:

DRUKDAT.NL | SONNY'S BILLIARD SUPPLIES | KAMUI | BROODJE MOKUM | WUXIN ACUPUNCTUUR | BENELUX BILJARTS

RESERVELIJST:

1. Adam Kiernicki
2. Rodrigo Matias
3. Jerrel Nannekhan

________

DETAILS:
________

Datum: 6 Januari 2019
Zaal open: 10:00
Aanmelden: 10:45
Start 11:00

Inschrijfgeld: € 20,-

Bij minder dan 80 deelnemers blijft de inschrijving open tot 6 januari 10:45.

Prijzengeld: min. €1000,- Gegarandeerd

Prijsverdeling bij vol veld:
1e €500
2e €300
3e €160
5e €80
9e €40
17 €20

Schema: 96DKO-16SKO
Racelengte: DKO Race naar 6 / SKO Race naar 7
Racking & Break rules:
Magic Rack
1 op de spot
Opponent racks
3 point rule
Alternate break

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Netherlands
Joeke Kloosterman
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 11:08  Table 4
2   
Netherlands
Laurens Steernberg
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Sun 11:08  Table 1
3   
Netherlands
Winnie Koster
Ukraine
Olesya Bila
Sun 11:08  Table 2
4   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Radjis Ramoutar
Sun 11:32  Table 21
5   
Canada
Dave Pels
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 11:08  Table 5
6   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 11:52  Table 9
7   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 11:08  Table 7
8   
Netherlands
Peter de Swart
Netherlands
Joep Melchior
Sun 11:08  Table 8
9   
Netherlands
Biao Wu
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 11:08  Table 9
10   
Netherlands
Percy Ranasemita
Netherlands
David Wai-Kit Chan
Sun 11:08  Table 10
11   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Morocco
Aziz Moussati
Sun 11:08  Table 11
12   
Netherlands
Jozef Wolters
Netherlands
Djay Latuputty
Sun 11:09  Table 12
13   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Jan Rempe
Sun 11:09  Table 13
14   
Netherlands
Valentino Meynaar
Netherlands
Marco Teutscher
Sun 11:09  Table 14
15   
Netherlands
Perry Ruitenburg
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 11:09  Table 15
16   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Max Houben
Sun 11:09  Table 16
17   
Netherlands
Jimmy Lin
Netherlands
Jurgen van Zeeland
Sun 11:09  Table 17
18   
Netherlands
Egon Grinwis
Netherlands
Henk Gessel
Sun 11:09  Table 18
19   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Omar Maalikoum
Sun 11:09  Table 19
20   
Netherlands
Yucel Hos
Morocco
Youssef ZKak
Sun 11:37  Table 17
21   
Netherlands
Cyriel Ledoux
Netherlands
Lisa de Zwaan
Sun 11:09  Table 20
22   
Gerrie Kuik
Netherlands
David Uljee
Sun 11:09  Table 21
23   
Netherlands
Sander Van der meer
Netherlands
Xavier Karis
Sun 11:10  Table 22
24   
Netherlands
Eltjo Boss
Netherlands
David Elfferich
Sun 11:08  Table 3
25   
Netherlands
Mika van Berkel
Spain
David Martin Garcia
Sun 11:10  Table 6
26   
Netherlands
Tom Penrose
Richard Hesling
Sun 11:44  Table 20
27   
Croatia
Goran Kobas
Netherlands
Jan Smeels
Sun 11:44  Table 15
28   
Netherlands
Jeroen van der Linde
Netherlands
Eddie Lutjes
Sun 11:44  Table 14
29   
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Thom Hos
Sun 11:44  Table 12
30   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Henk de Ruiter
Sun 11:44  Table 18
31   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Timothy Voortman
Sun 11:46  Table 13
32   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 11:55  Table 4

Winner round 1

Race to 6
33   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 13:09  Table 16
34   
Netherlands
Laurens Steernberg
Netherlands
Johan Koops
Sun 13:06  Table 9
35   
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Ukraine
Olesya Bila
Sun 12:58  Table 2
36   
Netherlands
Radjis Ramoutar
Netherlands
Rianne Lubberink
Sun 12:54  Table 17
37   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 12:54  Table 14
38   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Chantal Schaftlein
Sun 13:13  Table 18
39   
Netherlands
Hugo Leung
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 12:52  Table 21
40   
Netherlands
Joep Melchior
Poland
Martin Sawicki
Sun 12:52  Table 22
41   
Netherlands
Hindrik de Haan
Netherlands
Zadrach Singadji
Sun 12:50  Table 12
42   
Netherlands
David Wai-Kit Chan
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 12:19  Table 20
43   
Netherlands
Same Afzali
Morocco
Aziz Moussati
Sun 12:17  Table 6
44   
Netherlands
Djay Latuputty
Netherlands
Peter Bron
Sun 12:16  Table 2
45   
Netherlands
Sonny van den Bosch
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 12:13  Table 5
46   
Netherlands
Marco Teutscher
Netherlands
Joël Kartowikromo
Sun 12:39  Table 4
47   
Netherlands
Albert Schrotenboer
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 12:12  Table 8
48   
Netherlands
Mirjam Alfons
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 12:44  Table 1
49   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Jimmy Lin
Sun 12:06  Table 19
50   
Netherlands
Egon Grinwis
Netherlands
Eric van der Zwan
Sun 12:01  Table 22
51   
Netherlands
Martijn Meijerink
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 12:11  Table 1
52   
Morocco
Youssef ZKak
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 12:58  Table 15
53   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Cyriel Ledoux
Sun 12:01  Table 11
54   
Gerrie Kuik
Netherlands
Mo Al-Refai
Sun 11:47  Table 7
55   
Netherlands
Richard Van velthoven
Netherlands
Xavier Karis
Sun 12:04  Table 10
56   
Netherlands
Eltjo Boss
Netherlands
Jok Tang
Sun 12:19  Table 7
57   
Netherlands
Judah Ritmeester
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 12:18  Table 3
58   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Otman Acharrat
Sun 12:22  Table 18
59   
Netherlands
Maarten Kous
Croatia
Goran Kobas
Sun 13:06  Table 10
60   
Netherlands
Jeroen van der Linde
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 12:58  Table 3
61   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Thom Hos
Sun 12:49  Table 11
62   
Netherlands
Henk de Ruiter
Netherlands
Lynn Pijpers
Sun 12:28  Table 13
63   
Netherlands
Erwin Okken
Netherlands
Maan Sadal
Sun 12:33  Table 16
64   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 12:41  Table 8

Loser round 1

Race to 6
65   
Netherlands
Joeke Kloosterman
Netherlands
Lennert Duyn
Sun 13:24  Table 7
66   
Bosnia and Herzegovina
Andrej Karamesic
Netherlands
Erwin Okken
Sun 13:13  Table 19
67   
Netherlands
Winnie Koster
Netherlands
Lynn Pijpers
Sun 13:54  Table 9
68   
Mexico
Rodrigo Matias
Netherlands
Mervin Saib
Sun 14:05  Table 2
69   
Canada
Dave Pels
Netherlands
Jeroen van der Linde
Sun 14:20  Table 3
70   
Poland
Adam Kiernicki
Croatia
Goran Kobas
Sun 14:11  Table 5
71   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Netherlands
Tom Penrose
Sun 13:20  Table 6
72   
Netherlands
Peter de Swart
Netherlands
Judah Ritmeester
Sun 13:21  Table 8
73   
Netherlands
Biao Wu
Netherlands
Eltjo Boss
Sun 13:39  Table 16
74   
Netherlands
Percy Ranasemita
Netherlands
Richard Van velthoven
Sun 13:39  Table 1
75   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Mo Al-Refai
Sun 13:43  Table 5
76   
Netherlands
Jozef Wolters
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 13:32  Table 4
77   
Netherlands
Jan Rempe
Morocco
Youssef ZKak
Sun 14:16  Table 8
78   
Netherlands
Valentino Meynaar
Netherlands
Martijn Meijerink
Sun 13:46  Table 13
79   
Netherlands
Perry Ruitenburg
Netherlands
Eric van der Zwan
Sun 13:54  Table 22
80   
Netherlands
Max Houben
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 13:58  Table 19
81   
Netherlands
Jurgen van Zeeland
Netherlands
Mirjam Alfons
Sun 14:01  Table 11
82   
Netherlands
Henk Gessel
Netherlands
Albert Schrotenboer
Sun 14:03  Table 21
83   
Netherlands
Omar Maalikoum
Netherlands
Marco Teutscher
Sun 14:05  Table 12
84   
Netherlands
Yucel Hos
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 14:07  Table 14
85   
Netherlands
Lisa de Zwaan
Netherlands
Peter Bron
Sun 14:08  Table 6
86   
Netherlands
David Uljee
Morocco
Aziz Moussati
Sun 14:07  Table 20
87   
Netherlands
Sander Van der meer
Netherlands
Laurenze Meskers
Sun 14:11  Table 10
88   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Hindrik de Haan
Sun 14:16  Table 15
89   
Spain
David Martin Garcia
Netherlands
Joep Melchior
Sun 14:16  Table 18
90   
Richard Hesling
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 14:22  Table 17
91   
Netherlands
Jan Smeels
Netherlands
Chantal Schaftlein
Sun 14:22  Table 4
92   
Netherlands
Eddie Lutjes
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 14:33  Table 1
93   
Greece
Christos Tsekos
Netherlands
Rianne Lubberink
Sun 14:33  Table 20
94   
Netherlands
Yannick Pongers
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Sun 14:37  Table 7
95   
Netherlands
Timothy Voortman
Netherlands
Laurens Steernberg
Sun 14:37  Table 16
96   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Rick Telehala
Sun 14:39  Table 8

Winner round 2

Race to 6
97   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Johan Koops
Sun 14:45  Table 19
98   
Ukraine
Olesya Bila
Netherlands
Radjis Ramoutar
Sun 14:46  Table 13
99   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 14:50  Table 22
100   
Netherlands
Hugo Leung
Poland
Martin Sawicki
Sun 15:11  Table 3
101   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
David Wai-Kit Chan
Sun 14:52  Table 9
102   
Netherlands
Same Afzali
Netherlands
Djay Latuputty
Sun 14:52  Table 14
103   
Netherlands
Sonny van den Bosch
Netherlands
Joël Kartowikromo
Sun 14:53  Table 12
104   
Netherlands
Tim Jonkman
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 14:56  Table 5
105   
Netherlands
Jimmy Lin
Netherlands
Egon Grinwis
Sun 14:57  Table 2
106   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 14:58  Table 21
107   
Netherlands
Cyriel Ledoux
Gerrie Kuik
Sun 14:59  Table 6
108   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Jok Tang
Sun 15:16  Table 8
109   
Netherlands
Mika van Berkel
Netherlands
Otman Acharrat
Sun 15:43  Table 4
110   
Netherlands
Maarten Kous
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 15:11  Table 20
111   
Netherlands
Thom Hos
Netherlands
Henk de Ruiter
Sun 15:16  Table 7
112   
Netherlands
Maan Sadal
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 15:18  Table 19

Loser round 2

Race to 6
113   
Netherlands
Joeke Kloosterman
Netherlands
Erwin Okken
Sun 15:18  Table 1
114   
Netherlands
Lynn Pijpers
Netherlands
Mervin Saib
Sun 15:20  Table 18
115   
Netherlands
Jeroen van der Linde
Croatia
Goran Kobas
Sun 15:25  Table 11
116   
Netherlands
Kevin den Hartigh
Netherlands
Peter de Swart
Sun 15:28  Table 15
117   
Netherlands
Biao Wu
Netherlands
Richard Van velthoven
Sun 15:32  Table 22
118   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 15:32  Table 2
119   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Martijn Meijerink
Sun 15:38  Table 13
120   
Netherlands
Eric van der Zwan
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 15:39  Table 17
121   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Albert Schrotenboer
Sun 15:41  Table 6
122   
Netherlands
Marco Teutscher
Netherlands
Chaka Sanichar
Sun 15:43  Table 10
123   
Netherlands
Lisa de Zwaan
Morocco
Aziz Moussati
Sun 15:46  Table 19
124   
Netherlands
Laurenze Meskers
Netherlands
Hindrik de Haan
Sun 15:51  Table 5
125   
Spain
David Martin Garcia
Richard Hesling
Sun 15:51  Table 14
126   
Netherlands
Chantal Schaftlein
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 15:53  Table 16
127   
Greece
Christos Tsekos
Isle of Man
Kevin Dijkstra
Sun 16:02  Table 12
128   
Netherlands
Laurens Steernberg
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 15:59  Table 9

Loser round 3

Race to 6
129   
Netherlands
Joeke Kloosterman
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 16:25  Table 15
130   
Netherlands
Mervin Saib
Netherlands
Sonny van den Bosch
Sun 16:35  Table 10
131   
Croatia
Goran Kobas
Netherlands
Djay Latuputty
Sun 16:14  Table 20
132   
Netherlands
Peter de Swart
Netherlands
David Wai-Kit Chan
Sun 16:19  Table 11
133   
Netherlands
Biao Wu
Poland
Martin Sawicki
Sun 16:49  Table 16
134   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Chris Pronk
Sun 16:15  Table 7
135   
Netherlands
Jan Rempe
Ukraine
Olesya Bila
Sun 16:25  Table 21
136   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Johan Koops
Sun 17:02  Table 20
137   
Netherlands
Albert Schrotenboer
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 16:55  Table 21
138   
Netherlands
Marco Teutscher
Netherlands
Henk de Ruiter
Sun 16:35  Table 19
139   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Sander Tetelepta
Sun 16:35  Table 18
140   
Netherlands
Hindrik de Haan
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 17:14  Table 14
141   
Richard Hesling
Netherlands
Jok Tang
Sun 17:20  Table 18
142   
Netherlands
Ralf Zigahn
Gerrie Kuik
Sun 16:49  Table 4
143   
Greece
Christos Tsekos
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 16:43  Table 22
144   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Egon Grinwis
Sun 16:50  Table 8

Winners qualification

Race to 6
145   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Radjis Ramoutar
Sun 16:58  Table 6
146   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Hugo Leung
Sun 16:58  Table 9
147   
Netherlands
Zadrach Singadji
Netherlands
Same Afzali
Sun 17:02  Table 17
148   
Netherlands
Joël Kartowikromo
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 17:24  Table 16
149   
Netherlands
Jimmy Lin
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 17:27  Table 21
150   
Netherlands
Cyriel Ledoux
Netherlands
Xavier Karis
Sun 17:25  Table 6
151   
Netherlands
Otman Acharrat
Netherlands
Maarten Kous
Sun 17:27  Table 22
152   
Netherlands
Thom Hos
Netherlands
Maan Sadal
Sun 17:30  Table 11

Loser round 4

Race to 6
153   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Mervin Saib
Sun 17:50  Table 8
154   
Croatia
Goran Kobas
Netherlands
Peter de Swart
Sun 17:36  Table 7
155   
Poland
Martin Sawicki
Netherlands
Chris Pronk
Sun 17:45  Table 15
156   
Netherlands
Jan Rempe
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 18:04  Table 9
157   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Marco Teutscher
Sun 17:45  Table 4
158   
Morocco
Aziz Moussati
Netherlands
Hindrik de Haan
 
159   
Richard Hesling
Gerrie Kuik
Sun 18:27  Table 6
160   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 18:00  Table 10

Losers qualification

Race to 6
161   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Jimmy Lin
Sun 18:31  Table 20
162   
Croatia
Goran Kobas
Netherlands
Xavier Karis
Sun 18:31  Table 19
163   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Maarten Kous
Sun 18:59  Table 7
164   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
Maan Sadal
Sun 18:59  Table 8
165   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Radjis Ramoutar
Sun 18:37  Table 18
166   
Netherlands
Hindrik de Haan
Netherlands
Hugo Leung
Sun 18:31  Table 17
167   
Gerrie Kuik
Netherlands
Same Afzali
Sun 19:22  Table 18
168   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 19:22  Table 4

Last sixteen

Race to 6
169   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 20:26  Table 20
170   
Netherlands
Gilliano Smit
Netherlands
Chris Pronk
Sun 20:26  Table 19
171   
Netherlands
Zadrach Singadji
South Africa
Rienus Gennissen
Sun 20:26  Table 18
172   
Netherlands
Joël Kartowikromo
Netherlands
Jan Rempe
Sun 20:25  Table 4
173   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Hugo Leung
Sun 20:26  Table 6
174   
Netherlands
Cyriel Ledoux
Croatia
Goran Kobas
Sun 20:26  Table 17
175   
Netherlands
Otman Acharrat
Gerrie Kuik
Sun 20:26  Table 8
176   
Netherlands
Thom Hos
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 20:26  Table 7

Quarter final

Race to 6
177   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Gilliano Smit
Sun 21:49  Table 4
178   
South Africa
Rienus Gennissen
Netherlands
Joël Kartowikromo
Sun 22:00  Table 6
179   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Cyriel Ledoux
Sun 21:41  Table 19
180   
Gerrie Kuik
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 21:41  Table 20

Semi final

Race to 6
181   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Joël Kartowikromo
Sun 23:00  Table 4
182   
Netherlands
Cyriel Ledoux
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 22:37  Table 4

Final

Race to 6
183   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Mon 00:16  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants (96)