Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 9 - March 10, 2019

NM Veteran

Straightpool

Add players

Please wait...

Results  

#NameHighest breakAvg Points
1 Didrik Vatne
Ask BC
100, 82, 59, 48, 32, 27, 25 14.844 100
2 Askild Sjøeng
Unique BK
38, 37, 24, 23, 22, 21, 20 4.008 87
3 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
42, 27, 26, 24 3.017 74
3 Per Hagen
Oslo BK
30, 25, 22, 22, 20 4.018 74
5 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
22, 20 4.267 61
5 Henrik Hagen
BEX BK
46, 28, 23, 20, 20 6.056 61
5 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
51, 25 4.647 61
5 Robert Farinetti
BEX BK
25 3.108 61
9 Espen M. Andersen
Trondheim BK
22 3.603 49
Show more
9 Frank Hjeldnes
Oslo BK
23 3.229 49
9 Jørgen Nilsen
BEX BK
69, 28, 21 3.423 49
9 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
25 2.811 49
13 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
2.185 37
13 Arve Karlsen
Fredrikstad BK
22, 21, 8 2.667 37
13 Stig Ringebo
Oslo BK
44 2.805 37
13 Trond N. Larsen
Oslo BK
2.981 37
17 Raymond Kandola
Plankebyen BK
2.765 29
17 Thomas Pedersen
Fredrikstad BK
2.500 29
17 Tommy Myhre
Grenland BK
2.893 29
17 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
1.567 29
17 Allan Søgnen
Grenland BK
46, 22 6.478 29
17 Ragnar Hansen
Grenland BK
3.114 29
17 Jack Nordby
Oslo BK
1.925 29
17 Alf Regy Lid
Fredrikstad BK
4.357 29
25 Bjørn Erik Bergh
Grenland BK
24 2.729 22
25 Kent Hansen
Oslo BK
1.667 22
25 Paul Townsend
Feios IL-BG
1.933 22
25 Rune Espeland
Svithun BK
9.429 22
25 Stein Espeland
Svithun BK
1.467 22
Entry deadline Mar 6, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Mar 9, 2019, 2:00 PM (local time)
Format Double elimination (30 Participants)
Race to 75
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Pool veteran 2019
Organizer Fredrikstad BK
Contact Eystein Gangfløt (geystein@yahoo.com, 47232705) and Ole Tobias Tanilon Gangfløt (oletobias321@gmail.com, 48450637)
More info
Biljardhuset vil være åpent fra kl. 15.00. Fri parkering etter kl. 14.00 i parkeringshusene St. Hansfjellet og Torvbyen. Begge er kun 200 meter fra salongen. Overnatting kan til bys til sportspris på Scandic City hotell, kun 300 meter fra Salongen. Enkeltrom kr 790, dobbeltrom kr 970 og trippelrom kr 1090. Biljardhuset tilbyr mye god mat og drikke hele helgen til hyggelige priser.
Vel møtt, folkens!

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 75
1   
Didrik Vatne
Walk Over
 
2   
Jack Nordby
Trond-Michael Borrie Stensrød
Sat 14:50  Table 1
3   
Stig Ringebo
Jørgen Nilsen
Sat 14:50  Table 2
4   
Bjørn Erik Bergh
Per Hagen
Sat 14:50  Table 4
5   
Askild Sjøeng
Raymond Kandola
Sat 14:50  Table 4
6   
Kent Hansen
Arve Karlsen
Sat 14:50  Table 6
7   
Tommy Myhre
Pål Daud Fillipsveen
Sat 14:50  Table 6
8   
Paul Townsend
Robert Farinetti
Sat 14:50  Table 8
9   
Jan Morten Arnesen
Terje Kristoffersen
Sat 15:00  Table 8
10   
Ragnar Hansen
Frank Hjeldnes
Sat 14:53 
11   
Stein Espeland
Arne Wiese-Hansen
Sat 15:30 
12   
Thomas Pedersen
Dag-jøran Aralden
Sat 15:38 
13   
Henrik Hagen
Alf Regy Lid
Sat 15:50 
14   
Rune Espeland
Allan Søgnen
Sat 16:05 
15   
Pål Andre Martinsen
Trond N. Larsen
Sat 16:06 
16   
Walk Over
Espen M. Andersen
 

Winner round 1

Race to 75
17   
Didrik Vatne
Trond-Michael Borrie Stensrød
Sat 17:31 
18   
Jørgen Nilsen
Per Hagen
Sat 16:45 
19   
Askild Sjøeng
Arve Karlsen
Sat 16:34 
20   
Tommy Myhre
Robert Farinetti
Sat 16:15 
21   
Jan Morten Arnesen
Ragnar Hansen
Sat 16:40 
22   
Arne Wiese-Hansen
Dag-jøran Aralden
Sat 16:47 
23   
Henrik Hagen
Allan Søgnen
Sat 17:17 
24   
Pål Andre Martinsen
Espen M. Andersen
Sat 17:22 

Loser round 1

Race to 75
25   
Walk Over
Jack Nordby
 
26   
Stig Ringebo
Bjørn Erik Bergh
Sat 16:50 
27   
Raymond Kandola
Kent Hansen
Sat 17:09 
28   
Pål Daud Fillipsveen
Paul Townsend
Sat 17:33 
29   
Terje Kristoffersen
Frank Hjeldnes
 
30   
Stein Espeland
Thomas Pedersen
Sat 17:43 
31   
Alf Regy Lid
Rune Espeland
Sat 17:48 
32   
Trond N. Larsen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 75
33   
Jack Nordby
Espen M. Andersen
Sat 18:11 
34   
Stig Ringebo
Allan Søgnen
Sat 18:16 
35   
Raymond Kandola
Arne Wiese-Hansen
Sat 18:28 
36   
Pål Daud Fillipsveen
Ragnar Hansen
Sat 19:31 
37   
Frank Hjeldnes
Tommy Myhre
Sat 18:09 
38   
Thomas Pedersen
Arve Karlsen
Sat 18:41 
39   
Alf Regy Lid
Jørgen Nilsen
Sat 19:06 
40   
Trond N. Larsen
Trond-Michael Borrie Stensrød
Sat 18:33 

Winners qualification

Race to 100
41   
Didrik Vatne
Per Hagen
Sat 19:13 
42   
Askild Sjøeng
Robert Farinetti
Sat 19:21 
43   
Jan Morten Arnesen
Dag-jøran Aralden
Sat 19:35 
44   
Henrik Hagen
Pål Andre Martinsen
Sat 19:21 

Loser round 3

Race to 75
45   
Espen M. Andersen
Stig Ringebo
Sat 19:48 
46   
Arne Wiese-Hansen
Pål Daud Fillipsveen
Sat 20:50 
47   
Frank Hjeldnes
Arve Karlsen
Sat 19:59 
48   
Jørgen Nilsen
Trond N. Larsen
Sat 20:20 

Losers qualification

Race to 100
49   
Espen M. Andersen
Askild Sjøeng
Sat 21:15 
50   
Pål Daud Fillipsveen
Per Hagen
Sat 22:21 
51   
Frank Hjeldnes
Henrik Hagen
Sat 21:13 
52   
Jørgen Nilsen
Jan Morten Arnesen
Sat 21:29 

Quarter final

Race to 100
53   
Didrik Vatne
Henrik Hagen
Sun 09:59  Table 2
54   
Robert Farinetti
Jan Morten Arnesen
Sun 09:59  Table 3
55   
Dag-jøran Aralden
Per Hagen
Sun 09:59 
56   
Pål Andre Martinsen
Askild Sjøeng
Sun 09:59  Table 3

Semi final

Race to 100
57   
Didrik Vatne
Jan Morten Arnesen
Sun 12:30 
58   
Per Hagen
Askild Sjøeng
Sun 12:30  Table 4

Final

Race to 100
59   
Didrik Vatne
Askild Sjøeng
Sun 14:17  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer