Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 8 - March 9, 2019

NM Veteran

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Didrik Vatne
Ask BC
5 (5/0) 42 (33/9)
79%
100
2 Espen M. Andersen
Trondheim BK
6 (5/1) 57 (34/23)
60%
87
3 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
5 (4/1) 45 (30/15)
67%
74
3 Robert Farinetti
BEX BK
5 (4/1) 53 (28/25)
53%
74
5 Askild Sjøeng
BEX BK
4 (3/1) 32 (20/12)
63%
61
5 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
6 (4/2) 56 (30/26)
54%
61
5 Henrik Hagen
BEX BK
4 (3/1) 42 (23/19)
55%
61
5 Per Hagen
Oslo BK
5 (3/2) 52 (28/24)
54%
61
9 Jørgen Nilsen
BEX BK
3 (2/1) 28 (17/11)
61%
49
Show more
9 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
49
9 Raymond Kandola
Plankebyen BK
4 (2/2) 40 (23/17)
58%
49
9 Thomas Pedersen
Fredrikstad BK
5 (3/2) 40 (25/15)
63%
49
9 Tommy Myhre
Grenland BK
3 (2/1) 34 (17/17)
50%
49
9 Alf Regy Lid
Fredrikstad BK
4 (2/2) 39 (20/19)
51%
49
9 Trond N. Larsen
Oslo BK
4 (2/2) 29 (12/17)
41%
49
17 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
29
17 Bjørn Erik Bergh
Grenland BK
3 (1/2) 30 (15/15)
50%
29
17 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
29
17 Stein Espeland
Svithun BK
3 (1/2) 26 (12/14)
46%
29
17 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
3 (1/2) 25 (8/17)
32%
29
17 Allan Søgnen
Grenland BK
4 (2/2) 35 (20/15)
57%
29
17 Stig Ringebo
Oslo BK
3 (1/2) 27 (10/17)
37%
29
17 Bjørn Erik Øverland
Oslo BK
3 (1/2) 25 (9/16)
36%
29
25 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
22
25 Geir Tollefsrud
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
22
25 Kent Hansen
Oslo BK
2 (0/2) 15 (3/12)
20%
22
25 Paul Townsend
Feios IL-BG
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
22
25 Arve Karlsen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
22
25 Ragnar Hansen
Grenland BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
22
25 Roar Karlsen
Plankebyen BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
22
25 Jack Nordby
Oslo BK
2 (0/2) 19 (7/12)
37%
22
33 Rune Espeland
Svithun BK
3 (1/2) 24 (9/15)
38%
16
33 Terje Kristoffersen
Oslo BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
16
Entry deadline Mar 6, 2019, 5:00 PM (local time)
Starts Mar 8, 2019, 4:00 PM (local time)
Format Double elimination (34 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Pool veteran 2019
Organizer Fredrikstad BK
Contact Eystein Gangfløt (geystein@yahoo.com, 47232705) and Ole Tobias Tanilon Gangfløt (oletobias321@gmail.com, 48442994)
More info
Biljardhuset vil være åpent fra kl. 15.00. Fri parkering etter kl. 14.00 i parkeringshusene St. Hansfjellet og Torvbyen. Begge er kun 200 meter fra salongen. Overnatting kan tilbys til sportspris på Scandic City hotell, kun 300 meter fra Salongen. Enkeltrom kr 790, dobbeltrom kr 970 og trippelrom kr 1090. Biljardhuset tilbyr mye god mat og drikke hele helgen til hyggelige priser.
Vel møtt, folkens!

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Allan Søgnen
Thomas Pedersen
Fri 17:08  Table 1
2   
Ragnar Hansen
Walk Over
 
3   
Walk Over
Stig Ringebo
 
4   
Arve Karlsen
Walk Over
 
5   
Walk Over
Arne Wiese-Hansen
 
6   
Geir Tollefsrud
Walk Over
 
7   
Walk Over
Jack Nordby
 
8   
Stein Espeland
Walk Over
 
9   
Walk Over
Frank Hjeldnes
 
10   
Espen Kristiansen
Walk Over
 
11   
Walk Over
Trond N. Larsen
 
12   
Askild Sjøeng
Walk Over
 
13   
Walk Over
Bjørn Erik Øverland
 
14   
Roar Karlsen
Walk Over
 
15   
Walk Over
Kent Hansen
 
16   
Terje Kristoffersen
Rune Espeland
Fri 17:08  Table 2

Winner round 1

Race to 6
17   
Dag-jøran Aralden
Allan Søgnen
Fri 18:17  Table 3
18   
Ragnar Hansen
Tommy Myhre
Fri 17:08  Table 3
19   
Bjørn Erik Bergh
Stig Ringebo
Fri 17:08  Table 4
20   
Arve Karlsen
Robert Farinetti
Fri 17:08  Table 5
21   
Didrik Vatne
Arne Wiese-Hansen
Fri 17:08 
22   
Geir Tollefsrud
Pål Andre Martinsen
Fri 18:53 
23   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Jack Nordby
Fri 17:08  Table 7
24   
Stein Espeland
Jørgen Nilsen
Fri 18:00 
25   
Jan Morten Arnesen
Frank Hjeldnes
Fri 18:00 
26   
Espen Kristiansen
Pål Daud Fillipsveen
Fri 18:08 
27   
Per Hagen
Trond N. Larsen
Fri 18:09 
28   
Askild Sjøeng
Paul Townsend
Fri 18:23 
29   
Raymond Kandola
Bjørn Erik Øverland
Fri 18:47  Table 7
30   
Roar Karlsen
Espen M. Andersen
Fri 17:08  Table 8
31   
Alf Regy Lid
Kent Hansen
Fri 19:17  Table 3
32   
Rune Espeland
Henrik Hagen
Fri 18:21 

Loser round 1

Race to 6
33   
Thomas Pedersen
Rune Espeland
Fri 19:36 
34   
Walk Over
Kent Hansen
 
35   
Walk Over
Roar Karlsen
 
36   
Walk Over
Bjørn Erik Øverland
 
37   
Walk Over
Paul Townsend
 
38   
Walk Over
Per Hagen
 
39   
Walk Over
Espen Kristiansen
 
40   
Walk Over
Frank Hjeldnes
 
41   
Walk Over
Stein Espeland
 
42   
Walk Over
Jack Nordby
 
43   
Walk Over
Geir Tollefsrud
 
44   
Walk Over
Arne Wiese-Hansen
 
45   
Walk Over
Arve Karlsen
 
46   
Walk Over
Stig Ringebo
 
47   
Walk Over
Ragnar Hansen
 
48   
Terje Kristoffersen
Dag-jøran Aralden
Fri 19:20 

Winners qualification

Race to 6
49   
Allan Søgnen
Tommy Myhre
Fri 19:26  Table 8
50   
Bjørn Erik Bergh
Robert Farinetti
Fri 19:28  Table 5
51   
Didrik Vatne
Pål Andre Martinsen
Fri 19:40 
52   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Jørgen Nilsen
Fri 19:31 
53   
Jan Morten Arnesen
Pål Daud Fillipsveen
Fri 20:12  Table 3
54   
Trond N. Larsen
Askild Sjøeng
Fri 20:18  Table 7
55   
Raymond Kandola
Espen M. Andersen
Fri 19:52 
56   
Alf Regy Lid
Henrik Hagen
Fri 20:19  Table 2

Loser round 2

Race to 6
57   
Thomas Pedersen
Kent Hansen
Fri 20:28 
58   
Roar Karlsen
Bjørn Erik Øverland
Fri 20:34 
59   
Paul Townsend
Per Hagen
Fri 20:51 
60   
Espen Kristiansen
Frank Hjeldnes
Fri 20:54 
61   
Stein Espeland
Jack Nordby
Fri 20:55 
62   
Geir Tollefsrud
Arne Wiese-Hansen
Fri 20:58 
63   
Arve Karlsen
Stig Ringebo
Fri 21:11 
64   
Ragnar Hansen
Dag-jøran Aralden
Fri 21:19 

Losers qualification

Race to 6
65   
Thomas Pedersen
Trond-Michael Borrie Stensrød
Fri 21:41 
66   
Bjørn Erik Øverland
Pål Andre Martinsen
Fri 22:08 
67   
Per Hagen
Bjørn Erik Bergh
Fri 21:42 
68   
Frank Hjeldnes
Allan Søgnen
Fri 21:55 
69   
Stein Espeland
Alf Regy Lid
Fri 21:57 
70   
Arne Wiese-Hansen
Raymond Kandola
Fri 21:48 
71   
Stig Ringebo
Trond N. Larsen
Fri 22:48 
72   
Dag-jøran Aralden
Pål Daud Fillipsveen
Fri 22:37 

Last sixteen

Race to 7
73   
Tommy Myhre
Per Hagen
Sat 09:07 
74   
Robert Farinetti
Raymond Kandola
Sat 09:07 
75   
Didrik Vatne
Frank Hjeldnes
Sat 09:07  Table 3
76   
Jørgen Nilsen
Dag-jøran Aralden
Sat 09:07 
77   
Jan Morten Arnesen
Trond N. Larsen
Sat 09:07  Table 5
78   
Askild Sjøeng
Alf Regy Lid
Sat 09:07  Table 6
79   
Espen M. Andersen
Pål Andre Martinsen
Sat 09:07  Table 7
80   
Henrik Hagen
Thomas Pedersen
Sat 09:07  Table 1

Quarter final

Race to 7
81   
Per Hagen
Robert Farinetti
Sat 10:25 
82   
Didrik Vatne
Dag-jøran Aralden
Sat 10:24 
83   
Jan Morten Arnesen
Askild Sjøeng
Sat 10:15 
84   
Espen M. Andersen
Henrik Hagen
Sat 10:47 

Semi final

Race to 7
85   
Robert Farinetti
Didrik Vatne
Sat 12:00 
86   
Jan Morten Arnesen
Espen M. Andersen
Sat 12:00 

Final

Race to 7
87   
Didrik Vatne
Espen M. Andersen
Sat 13:51 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer