Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 17 - February 18, 2017

NM Veteran 10 Ball

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Espen M. Andersen
Trondheim BK
6 (6/0) 55 (36/19)
65%
100
2 Allan Søgnen
Grenland BK
7 (5/2) 63 (37/26)
59%
87
3 Bjørn Erik Bergh
Grenland BK
6 (4/2) 58 (33/25)
57%
77
3 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
5 (4/1) 43 (28/15)
65%
77
5 Christian Johannessen
Oslo BK
4 (2/2) 33 (15/18)
45%
64
5 Jørgen Nilsen
BEX BK
4 (2/2) 35 (19/16)
54%
64
5 Vegar Kristiansen
Stoppball Nidaros BK
4 (3/1) 37 (22/15)
59%
64
5 Didrik Vatne
Ask BC
4 (3/1) 34 (22/12)
65%
64
9 Johnny Ellingsen
Svithun BK
5 (3/2) 38 (20/18)
53%
44
Show more
9 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
5 (3/2) 48 (24/24)
50%
44
9 Robert Farinetti
BEX BK
5 (3/2) 45 (23/22)
51%
44
9 Ragnar Hansen
Grenland BK
5 (3/2) 48 (24/24)
50%
44
13 Henning Ingvorsen
Grenland BK
3 (2/1) 26 (17/9)
65%
28
13 Tommy Myhre
Grenland BK
4 (2/2) 39 (21/18)
54%
28
13 Leif Erik Olsen
Ask BC
4 (2/2) 36 (17/19)
47%
28
13 Morten Heramb
Grenland BK
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
28
17 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
16
17 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 29 (14/15)
48%
16
17 Kenneth Pedersen
Horten BK
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
16
17 Øystein Aasbø
Bergen BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
16
17 Ronny Oldervik
Stoppball Nidaros BK
3 (1/2) 25 (13/12)
52%
16
17 Tommy Waskaas Andersen
Grenland BK
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
16
17 Vidar Blidensol
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 30 (13/17)
43%
16
17 Jan Gustavson
Fredrikstad BK
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
16
25 Chairat Pho
Grenland BK
2 (0/2) 13 (1/12)
8%
13
25 Ketil Andre Strømmen
Marken IL, Kong Oscar BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
13
25 Martin Asphaug
Asker BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
13
25 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
13
25 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
13
25 Rune Enerly
Horten BK
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
13
Entry deadline Feb 15, 2017, 6:00 PM (local time)
Starts Feb 17, 2017, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (30 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Pool Veteran
Organizer Horten BK
Contact Arild Kråkvik
More info
10 ball starter på fredag, 14.1 starter på lørdag.

Senteret åpner kl. 14.00 fredag, kl. 08.00 lørdag, kl. 08.00 søndag

Et blått symbol vises ved kampen som streames, klikk på symbolet.

Hotellavtale Best Western Horten Hotell NM Veteran

Avtalepris rom med frokost 17,-19. februar 2017

Enkeltrom 950,-
Dobbeltrom 1150,-

Prisen gjelder pr. rom pr. døgn og inkluderer stor frokostbuffé.

For å få rabattert pris må bestilling gjøres direkte til hotellet. Alle rom betales ved ankomst.
Tlf: 33 08 33 80

Avbestillingsfristen for individuelle gjester er 24 timer før ankomst dagen. Avbestillinger senere enn disse vil bli belastet kunden. For gruppebestillinger gjelder andre avbestillingsvilkår.

Eiken pensjonat (Rimeligere alternativ)

Alle rom har enkel standard og det er ikke tv på rommet. Det er felles bad og toalett i gangen. Stilen er hjemmekoselig og vi ligger skjermet fra trafikkstøy og andre uroligheter. Det er også tilgang til gratis internett og Kabel TV.

Enkeltrom fra kr 400,00. pr natt.
Kort og langtidsleie, frokost er ikke inkludert i prisen.
Overnatingsgjester har tilgang på fullt utstyrt kjøkken, vaskemaskin og tørketrommel.

Tlf: 33 04 79 08

Det vil være bemannet kiosk hele helgen som tilbyr baguetter, pølse i lompe, wienertoast, burgertoast, vafler, kaffe, brus, vann og sjokolade.
Middag fredag: Biff Stroganoff
Middag lørdag: Lasagne
Middag søndag: Biff Stroganoff og lasagne

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Christian Johannessen
Walk Over
 
2   
Morten Heramb
Johnny Ove Ellingsen
Fri 17:00 
3   
Pål Andre Martinsen
Didrik Vatne
Fri 17:00  Table 2
4   
Ronny Oldervik
Martin Asphaug
Fri 17:00  Table 3
5   
Dag-jøran Aralden
Rune Enerly
Fri 18:00  Table 1
6   
Espen M. Andersen
Ragnar Hansen
Fri 17:00  Table 5
7   
Henning Ingvorsen
Øystein Aasbø
Fri 17:00  Table 6
8   
Bjørn Erik Bergh
Pål Daud Fillipsveen
Fri 17:00  Table 7
9   
Jan Morten Arnesen
Ketil Andre Strømmen
Fri 18:00  Table 2
10   
Leif Erik Olsen
Jan Gustavson
Fri 17:00  Table 4
11   
Trond-Michael Stensrød
Bjørn Bratteberg
Fri 17:00  Table 8
12   
Robert Farinetti
Allan Søgnen
Fri 18:00  Table 3
13   
Vidar Blidensol
Tommy Myhre
Fri 18:00  Table 5
14   
Chairat Pho
Vegar Kristiansen
Fri 18:00  Table 4
15   
Kenneth Pedersen
Tommy Waskaas Andersen
Fri 18:00  Table 6
16   
Walk Over
Jørgen Nilsen
 

Winner round 1

Race to 6
17   
Christian Johannessen
Johnny Ove Ellingsen
Fri 19:00  Table 6
18   
Didrik Vatne
Ronny Oldervik
Fri 19:15  Table 2
19   
Dag-jøran Aralden
Espen M. Andersen
Fri 19:00  Table 7
20   
Øystein Aasbø
Bjørn Erik Bergh
Fri 19:00  Table 8
21   
Jan Morten Arnesen
Jan Gustavson
Fri 19:30  Table 1
22   
Bjørn Bratteberg
Allan Søgnen
Fri 20:00  Table 5
23   
Vidar Blidensol
Vegar Kristiansen
Fri 20:00  Table 3
24   
Tommy Waskaas Andersen
Jørgen Nilsen
Fri 19:00  Table 4

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Morten Heramb
 
26   
Pål Andre Martinsen
Martin Asphaug
Fri 20:00  Table 8
27   
Rune Enerly
Ragnar Hansen
Fri 20:00  Table 4
28   
Henning Ingvorsen
Pål Daud Fillipsveen
Fri 00:00  Table 7
29   
Ketil Andre Strømmen
Leif Erik Olsen
Fri 20:00  Table 6
30   
Trond-Michael Stensrød
Robert Farinetti
Fri 20:15  Table 7
31   
Tommy Myhre
Chairat Pho
Fri 20:15  Table 2
32   
Kenneth Pedersen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Morten Heramb
Tommy Waskaas Andersen
Fri 20:30  Table 1
34   
Pål Andre Martinsen
Vidar Blidensol
Fri 20:45  Table 7
35   
Ragnar Hansen
Bjørn Bratteberg
Fri 20:45  Table 6
36   
Henning Ingvorsen
Jan Gustavson
Fri 20:45  Table 5
37   
Leif Erik Olsen
Øystein Aasbø
Fri 20:45  Table 4
38   
Robert Farinetti
Dag-jøran Aralden
Fri 20:45  Table 8
39   
Tommy Myhre
Ronny Oldervik
Fri 20:45  Table 2
40   
Kenneth Pedersen
Johnny Ove Ellingsen
Fri 20:45  Table 3

Winners qualification

Race to 6
41   
Christian Johannessen
Didrik Vatne
Fri 21:45  Table 5
42   
Espen M. Andersen
Bjørn Erik Bergh
Fri 21:45  Table 3
43   
Jan Morten Arnesen
Allan Søgnen
Fri 22:25  Table 6
44   
Vegar Kristiansen
Jørgen Nilsen
Fri 22:00  Table 7

Loser round 3

Race to 6
45   
Morten Heramb
Pål Andre Martinsen
Sat 09:00  Table 1
46   
Ragnar Hansen
Henning Ingvorsen
Sat 09:00  Table 3
47   
Leif Erik Olsen
Robert Farinetti
Sat 09:00  Table 5
48   
Tommy Myhre
Johnny Ove Ellingsen
Sat 09:00  Table 7

Losers qualification

Race to 6
49   
Pål Andre Martinsen
Bjørn Erik Bergh
Sat 10:30  Table 1
50   
Ragnar Hansen
Christian Johannessen
Sat 10:30  Table 5
51   
Robert Farinetti
Jørgen Nilsen
Sat 10:30  Table 4
52   
Johnny Ove Ellingsen
Allan Søgnen
Sat 10:30  Table 2

Quarter final

Race to 6
53   
Didrik Vatne
Bjørn Erik Bergh
Sat 12:00  Table 1
54   
Espen M. Andersen
Jørgen Nilsen
Sat 12:00  Table 3
55   
Jan Morten Arnesen
Christian Johannessen
Sat 12:00  Table 6
56   
Vegar Kristiansen
Allan Søgnen
Sat 12:00  Table 5

Semi final

Race to 6
57   
Bjørn Erik Bergh
Espen M. Andersen
Sat 13:30  Table 5
58   
Jan Morten Arnesen
Allan Søgnen
Sat 13:30  Table 6

Final

Race to 6
59   
Espen M. Andersen
Allan Søgnen
Sat 15:00  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer