Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 24 - February 26, 2023

NM U23 åpen klasse

Straightpool

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameHighest breakAvg Points
1 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
49, 38, 37, 33, 33, 30, 19, 14, 13, 12, 12, 11, 10, 10, 10 7.353 100
2 Albert-Roman Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
56, 39, 30, 27, 26, 24, 21, 17, 16, 15, 15, 13, 13, 13, 11, 11 6.954 87
3 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
29, 23, 20, 16, 13, 13, 12, 10, 10 3.438 77
3 Veejay Adriano
Grenland BK
23, 21, 21, 15, 13, 12, 12, 10 3.255 77
5 Rahim Alrahim
Herøy BK
12, 12, 12 1.747 64
5 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
24, 22, 20, 14 3.048 64
7 Jarle Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
19, 11, 11, 11 2.691 54
7 Sander Seilen
Os Biljard og Snookerklubb
0.577 54
9 Victoria Hauge Pettersen
Herøy BK
0.740 44
9 Martin Hatløy Engdal
Hyllestad IL, BG
1.821 44
Entry deadline Feb 19, 2023, 5:59 PM (local time)
Starts Feb 24, 2023, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (10 Participants)
Race to 75
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Norges Biljardforbund and Os Biljard og Snookerklubb
More info
Os Biljard og Snookerklubb har gleden av å invitere til NM 14.1 for U23 åpen klasse.
Distanse 75 maks 30 innings

Vi serverer mat og god stemning hele helgen! Vel møtt!!

Endelig tidsskjema for hele helgen blir satt opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.

Vi prøver å få til litt sosialt på lørdagskvelden.

Overnatting:
Vi har fått ny motorveg til kokstad, ca 20 min til hotell.
Husk å bruke rabatt fra biljardforbundet ved bestilling på Thon.
Bruk denne linken :
http://www.thonhotels.no/?firma=TH105903


For sportpriser på Scandic :Norges Biljardforbund kode: D000025216

Thon hotell Flesland
Scandic kokstad

Det er flere hoteller å velge mellom på Kokstad :)

Airbnb:
https://www.airbnb.no/rooms/51898446?check_in=2022-10-25&check_out=2022-11-01&guests=1&adults=1&s=25&unique_share_id=a8eb596a-7d14-4a90-af40-a11f470c28ba


https://www.airbnb.no/rooms/43790629?check_in=2022-12-06&check_out=2022-12-13&guests=1&adults=1&s=25&unique_share_id=adfdd605-ea61-4dab-a181-af39248fab56


https://www.airbnb.no/rooms/51529388?check_in=2023-04-19&check_out=2023-04-26&guests=1&adults=1&s=25&unique_share_id=eac1a24b-8376-4813-9955-d4a742796a3b


https://www.airbnb.no/rooms/44012944?check_in=2023-03-02&check_out=2023-03-09&guests=1&adults=1&s=25&unique_share_id=98b1f4d2-7fab-4fb2-a2a6-0183e340f3fa


Os Biljard og Snookerklubb ligger ca 25 minutter kjøring fra Bergen i Ulvenvegen 36.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose b hb ings avg Points
1 Jonas Kvalsund Hansen 4 4 0 0 300 38 48 6.250 4
2 Veejay Adriano 4 3 0 1 240 23 81 2.963 3
3 Rahim Alrahim 4 2 0 2 152 12 87 1.747 2
4 Sander Seilen 4 1 0 3 56 0 97 0.577 1
5 Victoria Hauge Pettersen 4 0 0 4 71 0 96 0.740 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose b hb ings avg Points
1 Albert-Roman Borrie Stensrød 4 4 0 0 300 56 43 6.977 4
2 Eirik Tonning Hatløy 4 2 0 2 257 29 75 3.427 2
3 Daniel Lorentzen-Styr 4 2 0 2 192 24 63 3.048 2
4 Jarle Tonning Hatløy 4 2 0 2 183 19 68 2.691 2
5 Martin Hatløy Engdal 4 0 0 4 142 0 78 1.821 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 75
1-A   
Jonas Kvalsund Hansen
Rahim Alrahim
Sat 09:55  Table 7
2-A   
Veejay Adriano
Sander Seilen
Sat 09:55  Table 5
3-B   
Albert-Roman Borrie Stensrød
Martin Hatløy Engdal
Sat 09:55  Table 3
4-B   
Eirik Tonning Hatløy
Daniel Lorentzen-Styr
Sat 09:55  Table 1

Round 2

Race to 75
5-A   
Rahim Alrahim
Sander Seilen
Sat 11:34  Table 1
6-A   
Jonas Kvalsund Hansen
Victoria Hauge Pettersen
Sat 11:34  Table 3
7-B   
Martin Hatløy Engdal
Daniel Lorentzen-Styr
Sat 11:34  Table 5
8-B   
Albert-Roman Borrie Stensrød
Jarle Tonning Hatløy
Sat 11:34  Table 7

Round 3

Race to 75
9-A   
Sander Seilen
Victoria Hauge Pettersen
Sat 13:02  Table 1
10-A   
Rahim Alrahim
Veejay Adriano
Sat 13:02  Table 3
11-B   
Daniel Lorentzen-Styr
Jarle Tonning Hatløy
Sat 13:02  Table 5
12-B   
Martin Hatløy Engdal
Eirik Tonning Hatløy
Sat 13:02  Table 7

Round 4

Race to 75
13-A   
Victoria Hauge Pettersen
Veejay Adriano
Sat 14:28  Table 5
14-A   
Sander Seilen
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 14:28  Table 7
15-B   
Jarle Tonning Hatløy
Eirik Tonning Hatløy
Sat 14:28  Table 2
16-B   
Daniel Lorentzen-Styr
Albert-Roman Borrie Stensrød
Sat 14:28  Table 4

Round 5

Race to 75
17-A   
Veejay Adriano
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 15:41  Table 1
18-A   
Victoria Hauge Pettersen
Rahim Alrahim
Sat 15:41  Table 3
19-B   
Eirik Tonning Hatløy
Albert-Roman Borrie Stensrød
Sat 15:41  Table 5
20-B   
Jarle Tonning Hatløy
Martin Hatløy Engdal
Sat 15:41  Table 2

Semi final

Race to 100
21   
Jonas Kvalsund Hansen
Eirik Tonning Hatløy
Sat 16:55  Table 3
22   
Veejay Adriano
Albert-Roman Borrie Stensrød
Sat 16:55  Table 7

Final

Race to 100
23   
Jonas Kvalsund Hansen
Albert-Roman Borrie Stensrød
Sat 18:49  Table 7

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer