Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 5 - May 8, 2016

NM (NC4) Elite

Snooker

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Kurt Maflin
Oslo Snooker
9 (9/0) 23 (23/0)
100%
107, 85, 73 120
2 Audun Risan Heimsjø
Trondheim Snooker
9 (7/2) 27 (18/9)
67%
61, 55, 54, 52, 31 104
3 Matias Sætre
Herøy BK
8 (7/1) 21 (16/5)
76%
52, 31, 0 92
3 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
8 (7/1) 22 (17/5)
77%
54, 53, 47, 43, 36, 34 92
5 Ken Simon Røed
Sarpsborg SBK
4 (3/1) 10 (6/4)
60%
77
5 Nassim Sekat
Trondheim Snooker
7 (4/3) 20 (12/8)
60%
61 77
5 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
7 (6/1) 20 (15/5)
75%
77
5 Per-Egil Fjell
Sarpsborg SBK
7 (4/3) 22 (12/10)
55%
77
9 Espen Olsen
Sarpsborg SBK
6 (4/2) 15 (9/6)
60%
53
Show more
9 Jonas Fjeld Pettersen
Sarpsborg SBK
5 (2/3) 12 (5/7)
42%
53
9 Kjell Arild Pedersen
Sarpsborg SBK
5 (4/1) 12 (8/4)
67%
53
9 Kristoffer Mindrebøe
Oslo BK
4 (2/2) 10 (5/5)
50%
53 53
9 Carl Henrik Simensen
Sarpsborg SBK
6 (4/2) 15 (9/6)
60%
31 53
9 Guttorm Fossen Aarhaug
Gjøvik&Raufoss BK
6 (4/2) 17 (8/9)
47%
53
9 Magnus Martinsen Melien
Trondheim Snooker
6 (4/2) 16 (9/7)
56%
30 53
17 Anders Brannfjell
Arctic BK
5 (3/2) 11 (7/4)
64%
19
17 Bjørn Børla Gulbrandsen
Sarpsborg SBK
5 (3/2) 10 (6/4)
60%
33 19
17 David Frew
Oslo Snooker
5 (3/2) 10 (6/4)
60%
19
17 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
5 (3/2) 10 (6/4)
60%
37 19
17 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 12 (7/5)
58%
19
17 Roger André Strand
Trondheim Snooker
4 (2/2) 8 (4/4)
50%
19
17 Simen Hatlevik
Stord Snookerklubb
5 (2/3) 13 (6/7)
46%
19
17 Karl Holm
Sarpsborg SBK
3 (1/2) 7 (2/5)
29%
19
25 Thomas Stavang Pedersen
Oslo BK
5 (2/3) 10 (4/6)
40%
16
25 Egil Arne Sørensen
Oslo BK
5 (2/3) 13 (5/8)
38%
16
25 Hermund Årdalen
Oslo Snooker
5 (2/3) 11 (5/6)
45%
16
25 Niklas Engstrom
Oslo Snooker
3 (0/3) 7 (1/6)
14%
16
25 Tore Skagestein
Oslo Snooker
5 (3/2) 12 (6/6)
50%
16
25 Arnfinn Saue
Stord Snookerklubb
5 (2/3) 12 (4/8)
33%
16
25 Kjell Henriksen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (1/3) 9 (2/7)
22%
16
25 Thorbjørn Wiik
Sarpsborg SBK
5 (2/3) 11 (5/6)
45%
30 16
33 Ali Reza Ludvigsen
Oslo BK
5 (1/4) 13 (4/9)
31%
12
33 Anita Maflin
Oslo Snooker
5 (1/4) 14 (5/9)
36%
12
33 Edwin Ingebrigtsen
Oslo Snooker
5 (2/3) 12 (5/7)
42%
12
33 Oddbjørn Bolkan
Stord Snookerklubb
5 (1/4) 10 (2/8)
20%
12
33 Sebastian Fredriksen
Sarpsborg SBK
5 (2/3) 15 (7/8)
47%
12
33 Sture Skjæret
Oslo Snooker
5 (0/5) 10 (0/10)
0%
12
33 Trond Johan Eeg Nielsen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (1/4) 10 (2/8)
20%
12
33 Vidar Jakobsen
Sarpsborg SBK
5 (0/5) 11 (1/10)
9%
12
33 Frode Skjæret
Oslo Snooker
5 (1/4) 13 (4/9)
31%
12
33 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
4 (1/3) 9 (3/6)
33%
12
33 Kent Odde
Oslo Snooker
5 (0/5) 11 (1/10)
9%
12
33 Tommy Kvarsvik
Stord Snookerklubb
5 (0/5) 11 (1/10)
9%
12
33 Hans Eikegard
Sarpsborg SBK
5 (1/4) 11 (3/8)
27%
12
Entry deadline May 1, 2016, 11:59 PM (local time)
Starts May 5, 2016, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (48 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker 2016
Organizer Sarpsborg SBK
Contact Edwin Ingebrigtsen (edwin.ingebrigtsen@gmail.com, 47623281)
More info
Dresskode for NM 15 rød
Dresskode A punkt 5.

Dette betyr:
Ved deltakelse i NM skal alle utøvere bruke
a.Vest med klubblogo, og
b.Langermet, ensfarget skjorte med krage, og
c.Formell dressbukse med belte, og
d.Formelle, svarte skinn- eller lakksko

Men som sagt er det en konflikt mellom gamle og det nye tillegget (6.6.6.5), som betyr at dersom klubber har godkjent klubbantrekk for pool - kan denne brukes i NM snooker. De som ikke har dette skal møte i kleskode A (skjorte/vest).

For mer info se link: http://manualer.biljardforbundet.no/index.html?6_6_3_kleskode_a.htm

Seeding: kommer etter at påmeldingsfristen er gått ut

Trenger du overnatting har klubben flere alternativer. (det finnes ikke Thon hoteller i Sarpsborg, så vi kan ikke anbefale å bruke bedriftavtalen med dem)

Sarpsborg vandrerhjem Tuneheimen - hostel
4,1 km til sentrum
tlf: 69 14 50 01

Scandic Sarpsborg
2,9 km til sentrum
tlf: 69 12 42 00

Høk Motell
15 km fra sentrum
Tlf: 69 16 80 00

TRANSPORT TIL OG FRA HOTELL (50kr per tur per pers. Minimum 3 pers i bil) Ring Peggy (95053450)

Vi holder til i gamle treningslokalene til Haflsund Smelteverk hvor vi disponerer 5 snookerbord , WC, kjøkken og en sofagruppe.

VI HAR KIOSK MED HYGGLIGE PRISER! Vi tar kort.

Veibeskrivelse:
Kjør E-6 helt til avkjøring nr. 5 ( første avkjørsel etter Sandesund Bru)
Til venstre i første rundkjøring (mot Sarpsborg S)
Rett fram i andre rundkjøring.
Etter ca 1.3 km rett frem går det en liten stikkvei inn til høyre.
(IKKE inn til Statens Vegvesen, men neste)
Like etter 2 røde og 1 hvitt hus.
GPS-adresse : Statsminister Torps vei 38, 1722 Sarpsborg (mursteinsbygg 100m lengre inn)

NM 15 rød snooker er for andre år på rad tildelt KONGEPOKAL på grunn av økningen av antall påmeldt til våre turneringer!

Premiering NM 15 rød

1. 3000 kr + KONGEPOKAL
2. 1500 kr
3. 500 kr x 2

Mer om NM finner du her: http://manualer.biljardforbundet.no/index.html?10_11_3_-_snooker.htm

Velkommen!

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Audun Risan Heimsjø 5 4 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 4
2 Per-Egil Fjell 5 3 0 2 8 7 1 0 0 0 0.533 3
3 Geir Bentzen 5 3 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 3
4 Egil Arne Sørensen 5 2 0 3 5 8 -3 0 0 0 0.385 2
5 Sebastian Fredriksen 5 2 0 3 7 8 -1 0 0 0 0.467 2
6 Frode Skjæret 5 1 0 4 4 9 -5 0 0 0 0.308 1
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Guttorm Fossen Aarhaug 5 4 0 1 8 6 2 0 0 0 0.571 4
2 Carl Henrik Simensen 5 4 0 1 9 3 6 0 0 0 0.75 4
3 Simen Hatlevik 5 2 0 3 6 7 -1 0 0 0 0.462 2
4 Thorbjørn Wiik 5 2 0 3 5 6 -1 0 0 0 0.455 2
5 Edwin Ingebrigtsen 5 2 0 3 5 7 -2 0 0 0 0.417 2
6 Anita Maflin 5 1 0 4 5 9 -4 0 0 0 0.357 1
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Umar Hayat Ali 5 5 0 0 10 1 9 0 0 0 0.909 5
2 Magnus Martinsen Melien 5 4 0 1 9 4 5 0 0 0 0.692 4
3 David Frew 5 3 0 2 6 4 2 0 0 0 0.6 3
4 Hermund Årdalen 5 2 0 3 5 6 -1 0 0 0 0.455 2
5 Oddbjørn Bolkan 5 1 0 4 2 8 -6 0 0 0 0.2 1
6 Tommy Kvarsvik 5 0 0 5 1 10 -9 0 0 0 0.091 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Reidar Rundsveen 5 5 0 0 10 0 10 0 0 0 1 5
2 Espen Olsen 5 4 0 1 8 3 5 0 0 0 0.727 4
3 Anders Brannfjell 5 3 0 2 7 4 3 0 0 0 0.636 3
4 Arnfinn Saue 5 2 0 3 4 8 -4 0 0 0 0.333 2
5 Hans Eikegard 5 1 0 4 3 8 -5 0 0 0 0.273 1
6 Vidar Jakobsen 5 0 0 5 1 10 -9 0 0 0 0.091 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Matias Sætre 5 5 0 0 10 0 10 0 0 0 1 5
2 Nassim Sekat 5 3 0 2 7 5 2 0 0 0 0.583 3
3 Bjørn Børla Gulbrandsen 5 3 0 2 6 4 2 0 0 0 0.6 3
4 Tore Skagestein 5 3 0 2 6 6 0 0 0 0 0.5 3
5 Ali Reza Ludvigsen 5 1 0 4 4 9 -5 0 0 0 0.308 1
6 Kent Odde 5 0 0 5 1 10 -9 0 0 0 0.091 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kjell Arild Pedersen 4 4 0 0 8 1 7 0 0 0 0.889 4
2 Jonas Fjeld Pettersen 4 2 0 2 5 4 1 0 0 0 0.556 2
3 Roger André Strand 4 2 0 2 4 4 0 0 0 0 0.5 2
4 Kjell Henriksen 4 1 0 3 2 7 -5 0 0 0 0.222 1
5 John christian Vespestad 4 1 0 3 3 6 -3 0 0 0 0.333 1
6 Desak Sri Pustini 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Ken Simon Røed 3 3 0 0 6 1 5 0 0 0 0.857 3
2 Kristoffer Mindrebøe 3 2 0 1 5 2 3 0 0 0 0.714 2
3 Karl Holm 3 1 0 2 2 5 -3 0 0 0 0.286 1
4 Niklas Engstrom 3 0 0 3 1 6 -5 0 0 0 0.143 0
5 Mark McGauley 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Thomas Christophersen 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Kurt Maflin 5 5 0 0 10 0 10 0 0 0 1 5
2 Marius Nørsterud 5 4 0 1 8 2 6 0 0 0 0.8 4
3 Erik Dullerud 5 3 0 2 6 4 2 0 0 0 0.6 3
4 Thomas Stavang Pedersen 5 2 0 3 4 6 -2 0 0 0 0.4 2
5 Trond Johan Eeg Nielsen 5 1 0 4 2 8 -6 0 0 0 0.2 1
6 Sture Skjæret 5 0 0 5 0 10 -10 0 0 0 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Audun Risan Heimsjø
Sebastian Fredriksen
Thu 10:30 
2-A   
Geir Bentzen
Per-Egil Fjell
Thu 10:30 
3-A   
Frode Skjæret
Egil Arne Sørensen
Thu 10:30  Table 1
4-B   
Edwin Ingebrigtsen
Guttorm Fossen Aarhaug
Thu 10:30 
5-B   
Simen Hatlevik
Carl Henrik Simensen
Thu 10:30 
6-B   
Thorbjørn Wiik
Anita Maflin
Fri 09:00  Table 3
7-C   
David Frew
Hermund Årdalen
Thu 09:00 
8-C   
Umar Hayat Ali
Oddbjørn Bolkan
Thu 12:00 
9-C   
Tommy Kvarsvik
Magnus Martinsen Melien
Thu 12:00  Table 3
10-D   
Reidar Rundsveen
Anders Brannfjell
Thu 12:00  Table 6
11-D   
Espen Olsen
Vidar Jakobsen
Wed 18:00 
12-D   
Arnfinn Saue
Hans Eikegard
Thu 12:00  Table 2
13-E   
Nassim Sekat
Ali Reza Ludvigsen
Thu 12:00  Table 5
14-E   
Bjørn Børla Gulbrandsen
Tore Skagestein
Thu 12:00  Table 4
15-E   
Kent Odde
Matias Sætre
Thu 13:30  Table 1
16-F   
Kjell Pedersen
Jonas Fjeld Pettersen
Wed 18:00 
17-F   
Roger André Strand
John christian Vespestad
Thu 13:30  Table 6
18-F   
Desak Sri Stinessen
Kjell Henriksen
 
19-G   
Ken Simon Røed
Karl Holm
Thu 09:00 
20-G   
Niklas Engstrom
Thomas Christophersen
Thu 09:00 
21-G   
Kristoffer Mindrebøe
Mark McGauley
Thu 09:00 
22-H   
Erik Dullerud
Thomas Stavang Pedersen
Thu 13:30  Table 2
23-H   
Trond Johan Eeg Nielsen
Kurt Maflin
Thu 13:30  Table 5
24-H   
Sture Skjæret
Marius Nørsterud
Thu 13:30  Table 3

Round 2

Race to 2
25-A   
Audun Risan Heimsjø
Per-Egil Fjell
Thu 13:30  Table 6
26-A   
Sebastian Fredriksen
Egil Arne Sørensen
Thu 15:00  Table 1
27-A   
Geir Bentzen
Frode Skjæret
Thu 15:00 
28-B   
Edwin Ingebrigtsen
Carl Henrik Simensen
Thu 15:00  Table 2
29-B   
Guttorm Fossen Aarhaug
Anita Maflin
Fri 21:00 
30-B   
Simen Hatlevik
Thorbjørn Wiik
Thu 15:00 
31-C   
David Frew
Oddbjørn Bolkan
Fri 21:00 
32-C   
Hermund Årdalen
Magnus Martinsen Melien
Thu 19:30 
33-C   
Umar Hayat Ali
Tommy Kvarsvik
Thu 16:30  Table 5
34-D   
Reidar Rundsveen
Vidar Jakobsen
Thu 16:30 
35-D   
Anders Brannfjell
Hans Eikegard
Thu 16:30 
36-D   
Espen Olsen
Arnfinn Saue
Thu 16:30 
37-E   
Nassim Sekat
Tore Skagestein
Thu 16:30 
38-E   
Ali Reza Ludvigsen
Matias Sætre
Thu 16:30 
39-E   
Bjørn Børla Gulbrandsen
Kent Odde
Thu 18:00 
40-F   
Kjell Pedersen
John christian Vespestad
Thu 18:00 
41-F   
Jonas Fjeld Pettersen
Kjell Henriksen
Thu 18:00 
42-F   
Roger André Strand
Desak Sri Stinessen
 
43-G   
Ken Simon Røed
Thomas Christophersen
Thu 18:00 
44-G   
Karl Holm
Mark McGauley
Thu 18:00 
45-G   
Niklas Engstrom
Kristoffer Mindrebøe
Thu 18:00 
46-H   
Erik Dullerud
Kurt Maflin
Thu 15:00  Table 5
47-H   
Thomas Stavang Pedersen
Marius Nørsterud
Thu 19:30 
48-H   
Trond Johan Eeg Nielsen
Sture Skjæret
Thu 19:30 

Round 3

Race to 2
49-A   
Audun Risan Heimsjø
Egil Arne Sørensen
Thu 19:30 
50-A   
Per-Egil Fjell
Frode Skjæret
Thu 19:30  Table 1
51-A   
Sebastian Fredriksen
Geir Bentzen
Thu 19:30 
52-B   
Edwin Ingebrigtsen
Anita Maflin
Fri 19:30 
53-B   
Carl Henrik Simensen
Thorbjørn Wiik
Wed 18:00 
54-B   
Guttorm Fossen Aarhaug
Simen Hatlevik
Thu 21:00 
55-C   
David Frew
Magnus Martinsen Melien
Thu 21:00 
56-C   
Oddbjørn Bolkan
Tommy Kvarsvik
Thu 09:00 
57-C   
Hermund Årdalen
Umar Hayat Ali
Thu 10:30 
58-D   
Reidar Rundsveen
Hans Eikegard
Thu 21:00 
59-D   
Vidar Jakobsen
Arnfinn Saue
Thu 21:00 
60-D   
Anders Brannfjell
Espen Olsen
Thu 21:00 
61-E   
Nassim Sekat
Matias Sætre
Thu 21:00 
62-E   
Tore Skagestein
Kent Odde
Fri 21:00 
63-E   
Ali Reza Ludvigsen
Bjørn Børla Gulbrandsen
Wed 19:30 
64-F   
Kjell Pedersen
Kjell Henriksen
Fri 09:00  Table 4
65-F   
John christian Vespestad
Desak Sri Stinessen
 
66-F   
Jonas Fjeld Pettersen
Roger André Strand
Fri 09:00  Table 2
67-G   
Ken Simon Røed
Mark McGauley
Fri 09:00 
68-G   
Thomas Christophersen
Kristoffer Mindrebøe
Fri 09:00  Table 1
69-G   
Karl Holm
Niklas Engstrom
Fri 09:00  Table 5
70-H   
Erik Dullerud
Marius Nørsterud
Fri 10:30 
71-H   
Kurt Maflin
Sture Skjæret
Thu 09:00 
72-H   
Thomas Stavang Pedersen
Trond Johan Eeg Nielsen
Fri 10:30 

Round 4

Race to 2
73-A   
Audun Risan Heimsjø
Frode Skjæret
Fri 10:30 
74-A   
Egil Arne Sørensen
Geir Bentzen
Fri 10:30 
75-A   
Per-Egil Fjell
Sebastian Fredriksen
Wed 20:30 
76-B   
Edwin Ingebrigtsen
Thorbjørn Wiik
Fri 10:30 
77-B   
Anita Maflin
Simen Hatlevik
Fri 10:30 
78-B   
Carl Henrik Simensen
Guttorm Fossen Aarhaug
Fri 12:00 
79-C   
David Frew
Tommy Kvarsvik
Fri 12:00 
80-C   
Magnus Martinsen Melien
Umar Hayat Ali
Thu 17:30 
81-C   
Oddbjørn Bolkan
Hermund Årdalen
Fri 12:00 
82-D   
Reidar Rundsveen
Arnfinn Saue
Fri 12:00 
83-D   
Hans Eikegard
Espen Olsen
Wed 21:00 
84-D   
Vidar Jakobsen
Anders Brannfjell
Fri 12:00 
85-E   
Nassim Sekat
Kent Odde
Fri 13:30 
86-E   
Matias Sætre
Bjørn Børla Gulbrandsen
Fri 13:30 
87-E   
Tore Skagestein
Ali Reza Ludvigsen
Fri 13:30 
88-F   
Kjell Pedersen
Desak Sri Stinessen
 
89-F   
Kjell Henriksen
Roger André Strand
Fri 13:30 
90-F   
John christian Vespestad
Jonas Fjeld Pettersen
Fri 13:30 
91-G   
Ken Simon Røed
Kristoffer Mindrebøe
Fri 13:30 
92-G   
Mark McGauley
Niklas Engstrom
Fri 15:00 
93-G   
Thomas Christophersen
Karl Holm
Fri 15:00 
94-H   
Erik Dullerud
Sture Skjæret
Fri 15:00 
95-H   
Marius Nørsterud
Trond Johan Eeg Nielsen
Fri 15:00 
96-H   
Kurt Maflin
Thomas Stavang Pedersen
Fri 15:00 

Round 5

Race to 2
97-A   
Audun Risan Heimsjø
Geir Bentzen
Fri 15:00 
98-A   
Frode Skjæret
Sebastian Fredriksen
Thu 20:00 
99-A   
Egil Arne Sørensen
Per-Egil Fjell
Fri 16:30 
100-B   
Edwin Ingebrigtsen
Simen Hatlevik
Fri 16:30 
101-B   
Thorbjørn Wiik
Guttorm Fossen Aarhaug
Fri 16:30 
102-B   
Anita Maflin
Carl Henrik Simensen
Fri 16:30 
103-C   
David Frew
Umar Hayat Ali
Thu 15:00  Table 4
104-C   
Tommy Kvarsvik
Hermund Årdalen
Fri 16:30 
105-C   
Magnus Martinsen Melien
Oddbjørn Bolkan
Fri 18:00 
106-D   
Reidar Rundsveen
Espen Olsen
Fri 18:00 
107-D   
Arnfinn Saue
Anders Brannfjell
Fri 18:00 
108-D   
Hans Eikegard
Vidar Jakobsen
Wed 19:30 
109-E   
Nassim Sekat
Bjørn Børla Gulbrandsen
Fri 18:00 
110-E   
Kent Odde
Ali Reza Ludvigsen
Fri 18:00 
111-E   
Matias Sætre
Tore Skagestein
Fri 18:00 
112-F   
Kjell Pedersen
Roger André Strand
Fri 19:30 
113-F   
Desak Sri Stinessen
Jonas Fjeld Pettersen
 
114-F   
Kjell Henriksen
John christian Vespestad
Fri 19:30 
115-G   
Ken Simon Røed
Niklas Engstrom
Fri 19:30 
116-G   
Kristoffer Mindrebøe
Karl Holm
Fri 19:30 
117-G   
Mark McGauley
Thomas Christophersen
Fri 19:30 
118-H   
Erik Dullerud
Trond Johan Eeg Nielsen
Fri 21:00 
119-H   
Sture Skjæret
Thomas Stavang Pedersen
Fri 21:00 
120-H   
Marius Nørsterud
Kurt Maflin
Fri 21:00 

Last sixteen

Race to 3
121   
Audun Risan Heimsjø
Carl Henrik Simensen
Sat 09:30 
122   
Per-Egil Fjell
Guttorm Fossen Aarhaug
Sat 09:30 
123   
Umar Hayat Ali
Espen Olsen
Sat 09:30 
124   
Magnus Martinsen Melien
Reidar Rundsveen
Sat 09:30 
125   
Matias Sætre
Jonas Fjeld Pettersen
Fri 12:00 
126   
Nassim Sekat
Kjell Pedersen
Sat 12:00 
127   
Ken Simon Røed
Marius Nørsterud
Sat 12:00 
128   
Kristoffer Mindrebøe
Kurt Maflin
Sat 12:00 

Quarter final

Race to 3
129   
Audun Risan Heimsjø
Per-Egil Fjell
Sat 14:30 
130   
Umar Hayat Ali
Reidar Rundsveen
Sat 14:30 
131   
Matias Sætre
Nassim Sekat
Sat 14:30 
132   
Ken Simon Røed
Kurt Maflin
Sat 14:30 

Semi final

Race to 3
133   
Audun Risan Heimsjø
Reidar Rundsveen
Sun 11:00 
134   
Matias Sætre
Kurt Maflin
Sun 11:00 

Final

Race to 4
135   
Audun Risan Heimsjø
Kurt Maflin
Sun 14:00  Table 5

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants (48)

    Sponsorer