Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 1 - September 3, 2017

NC4 Elite

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Mats Brujordet Schjetne
Ask BC
7 (6/1) 103 (61/42)
59%
100
2 Vegar Kristiansen
Stoppball Nidaros BK
5 (4/1) 75 (42/33)
56%
87
3 Damianos Giallourakis
Oslo BK
5 (4/1) 64 (44/20)
69%
77
3 Tron Vidar Engebakk
Unique BK
6 (4/2) 76 (43/33)
57%
77
5 Matias Sætre
Herøy BK
3 (2/1) 44 (26/18)
59%
64
5 Thomas Aleksander Fjæran
Ask BC
3 (2/1) 45 (23/22)
51%
64
5 Tommy Wolff
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 72 (38/34)
53%
64
5 Robin Hagerup Ertesvåg
Oslo BK
6 (4/2) 78 (47/31)
60%
64
9 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 37 (16/21)
43%
44
Show more
9 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 57 (27/30)
47%
44
9 Jonas Sanchez Gangfløt
Fredrikstad BK
4 (2/2) 48 (23/25)
48%
44
9 Roger Rasmussen
Ask BC
3 (1/2) 43 (18/25)
42%
44
13 Espen M. Andersen
Trondheim BK
3 (1/2) 41 (22/19)
54%
28
13 Mark McGauley
Oslo BK
3 (1/2) 41 (16/25)
39%
28
13 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 42 (16/26)
38%
28
13 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
4 (2/2) 55 (25/30)
45%
28
17 Egil Arne Sørensen
Oslo BK
3 (1/2) 44 (23/21)
52%
16
17 Eirik Riisnæs
Horten BK
3 (1/2) 46 (21/25)
46%
16
17 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 32 (14/18)
44%
16
17 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 26 (8/18)
31%
16
17 Ine Helvik
Svithun BK
3 (1/2) 45 (19/26)
42%
16
17 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 21 (3/18)
14%
16
17 Vegar Lind
Stoppball Nidaros BK
2 (0/2) 24 (6/18)
25%
16
25 Tom Bjerke
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 33 (15/18)
45%
13
999 Ronny Kraft
Trondheim BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Entry deadline Aug 30, 2017, 6:00 PM (local time)
Starts Sep 1, 2017, 5:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (25 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Elite pool 2017
Organizer Ask BC
Contact Ingolf Höns
More info
Velkommen til sesongens fjerde turnering i Elite og den aller første i sitt slag som Ask BC har glede å få arrangere!

Uken før skiftes duk (Simonis 860 - Tournament Blue) på alle bordene. Fem Dynamic II med "tight pockets" gir samme forhold som ellers på EC og ET.

Da vi kun kan tilby fem bord og vi regner med full deltakelse (32 utøvere), blir det spill også på fredag kveld.

NC4 Elite er åpen for alle eliteutøvere. Ved mindre enn 32 påmeldte eliteutøvere tillates utøvere fra 1. Divisjon deltakelse etter regelen "først til mølla..." opp til 32 deltakere. Påmeldte 1. divisjonsutøvere som ikke får plass i turneringen får sin startavgift (minus kortavgifter) tilbakebetalt.

Startavgift:
Eliteutøvere som ikke har betalt årsavgift, Kr. 800,-
1. divisjonsutøvere, Kr. 450,-
Kvinner, ungdom U17/U19, studenter og honnør, Kr. 350,-.

Du finner alt du trenger å vite om regler og turneringsbestemmelser i TBR.

Resultater blir fortløpende registrert i Cuescore. Informasjon om hvordan du finner live stream fra turneringen blir publisert senere.

Hvordan finner du til Ask Billiard Club og ABC Biljardstudio:

Egen bil - Gjerdrum ligger ca. 7 km fra Kløfta (hvis du kommer fra Kongsvinger eller på E6 fra nord, ta av mot Kløfta og kjør vei 428 mot Ask) og ca. 7 km fra Skedsmokorset (hvis du kommer på E6 fra sør, ta av mot Skedsmokorset og kjør videre på Rv 120 i retning mot Nannestad).

Buss - Tag buss 331 eller 332 (44 minutter) fra Oslo Bussterminal (plattform 17) og buss 331 (33 minutter) eller 851 (via Kløfta, 44 minutter) fra Gardermoen flyplass. "Ask" er angitt som stoppested. For informasjon om reisetider, se ruter.no.

ABC Biljardstudio finner du i Gjerdrum Kulturhus (rød bygning med klokketårn), som ligger direkte ved busstorvet i Ask sentrum. 2. etasje i nye delen av kulturhuset.

VELKOMMEN!

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Vegar Kristiansen
Walk Over
 
2   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Eirik Riisnæs
Sat 09:01  Table 2
3   
Tom Bjerke
Pål Daud Fillipsveen
Sat 10:12  Table 5
4   
Ine Helvik
Jan Helge Kordts
Sat 10:12  Table 3
5   
Tron Vidar Engebakk
Walk Over
 
6   
Ronny Kraft
Emil Andrè Gangfløt
Sat 09:00  Table 1
7   
Damianos Giallourakis
Vegar Lind
Sat 09:01  Table 4
8   
Walk Over
Mark McGauley
 
9   
Mats Brujordet Schjetne
Walk Over
 
10   
Tommy Wolff
Gard Eiken Flage
Sat 09:01  Table 3
11   
Kim Ronny Nygård
Espen M. Andersen
Sat 09:59  Table 1
12   
Walk Over
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
 
13   
Roger Rasmussen
Walk Over
 
14   
Gjermund Flage
Robin Hagerup Ertesvåg
Sat 10:00  Table 4
15   
Jonas Sanchez Gangfløt
Egil Arne Sørensen
Sat 09:01  Table 5
16   
Walk Over
Matias Sætre
 

Winner round 1

Race to 9
17   
Vegar Kristiansen
Eirik Riisnæs
Sat 10:32  Table 2
18   
Pål Daud Fillipsveen
Jan Helge Kordts
Sat 13:06  Table 5
19   
Tron Vidar Engebakk
Emil Andrè Gangfløt
Sat 11:51  Table 5
20   
Damianos Giallourakis
Mark McGauley
Sat 11:40  Table 3
21   
Mats Brujordet Schjetne
Tommy Wolff
Sat 11:40  Table 4
22   
Espen M. Andersen
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Sat 12:09  Table 2
23   
Roger Rasmussen
Robin Hagerup Ertesvåg
Sat 13:06  Table 1
24   
Egil Arne Sørensen
Matias Sætre
Sat 11:40  Table 1

Loser round 1

Race to 9
25   
Walk Over
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
 
26   
Tom Bjerke
Ine Helvik
Sat 13:06  Table 4
27   
Walk Over
Ronny Kraft
 
28   
Vegar Lind
Walk Over
 
29   
Walk Over
Gard Eiken Flage
 
30   
Kim Ronny Nygård
Walk Over
 
31   
Walk Over
Gjermund Flage
 
32   
Jonas Sanchez Gangfløt
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 9
33   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Egil Arne Sørensen
Sat 13:06  Table 3
34   
Ine Helvik
Robin Hagerup Ertesvåg
Sat 15:43  Table 2
35   
Ronny Kraft
Espen M. Andersen
Sat 15:00 
36   
Vegar Lind
Mats Brujordet Schjetne
Sat 14:44  Table 1
37   
Gard Eiken Flage
Mark McGauley
Sat 14:34  Table 3
38   
Kim Ronny Nygård
Tron Vidar Engebakk
Sat 14:44  Table 4
39   
Gjermund Flage
Pål Daud Fillipsveen
Sat 15:06  Table 4
40   
Jonas Sanchez Gangfløt
Eirik Riisnæs
Sat 13:37  Table 2

Winners qualification

Race to 9
41   
Vegar Kristiansen
Jan Helge Kordts
Sat 16:02  Table 3
42   
Emil Andrè Gangfløt
Damianos Giallourakis
Sat 16:28  Table 4
43   
Tommy Wolff
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Sat 16:07  Table 2
44   
Roger Rasmussen
Matias Sætre
Sat 16:03  Table 5

Loser round 3

Race to 9
45   
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Robin Hagerup Ertesvåg
Sat 17:24  Table 3
46   
Espen M. Andersen
Mats Brujordet Schjetne
Sat 17:20  Table 2
47   
Mark McGauley
Tron Vidar Engebakk
Sat 17:26  Table 5
48   
Pål Daud Fillipsveen
Jonas Sanchez Gangfløt
Sat 17:36  Table 4

Losers qualification

Race to 9
49   
Robin Hagerup Ertesvåg
Emil Andrè Gangfløt
Sat 18:35  Table 1
50   
Mats Brujordet Schjetne
Jan Helge Kordts
Sat 18:35  Table 3
51   
Tron Vidar Engebakk
Roger Rasmussen
Sat 18:35  Table 2
52   
Jonas Sanchez Gangfløt
Tommy Wolff
Sat 18:35  Table 4

Quarter final

Race to 9
53   
Vegar Kristiansen
Tommy Wolff
Sun 10:05  Table 2
54   
Damianos Giallourakis
Robin Hagerup Ertesvåg
Sun 10:05  Table 3
55   
Thomas Aleksander Bjørnson Fjæran
Tron Vidar Engebakk
Sun 10:05  Table 4
56   
Matias Sætre
Mats Brujordet Schjetne
Sun 10:05  Table 5

Semi final

Race to 9
57   
Vegar Kristiansen
Damianos Giallourakis
Sun 12:07  Table 3
58   
Tron Vidar Engebakk
Mats Brujordet Schjetne
Sun 12:08  Table 2

Final

Race to 9
59   
Vegar Kristiansen
Mats Brujordet Schjetne
Sun 14:11  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer