Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

February 2, - February 4, 2018

NC1 Snooker

Add players

Please wait...
Snooker

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Audun Risan Heimsjø
Trondheim Snooker
5 (5/0) 13 (12/1)
92%
57, 49, 44, 39, 38, 37, 32, 31, 30 100
2 Magnus Martinsen Melien
Trondheim Snooker
6 (5/1) 19 (13/6)
68%
68, 65, 53, 31, 30 87
3 Erik Dullerud
Trondheim Snooker
5 (4/1) 12 (9/3)
75%
40, 39, 34, 28 74
3 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (4/1) 17 (10/7)
59%
36 74
5 Nassim Sekat
Trondheim Snooker
4 (3/1) 11 (7/4)
64%
61
5 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (3/1) 12 (8/4)
67%
32, 29, 27 61
5 Kjell Henriksen
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 11 (4/7)
36%
61
5 Daniel Skaathun
Os Biljard og Snookerklubb
3 (3/0) 7 (6/1)
86%
70, 34 61
9 Atle Sponberg
Oslo Snooker
3 (2/1) 8 (5/3)
63%
49
Show more
9 Edwin Ingebrigtsen
Oslo Snooker
3 (1/2) 8 (4/4)
50%
28, 27 49
9 Frode Vikebø
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
49
9 Roald Pettersen
Trondheim Snooker
3 (1/2) 7 (3/4)
43%
49
9 Douglas McGaw
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
49
9 Kim Pablo
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 7 (2/5)
29%
49
9 Shaher Alqasasfa
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 6 (2/4)
33%
40 49
9 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
49
17 Niklas Engstrom
Oslo Snooker
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
29
17 Oddbjørn Bolkan
Stord Snookerklubb
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
29
17 Simen Hatlevik
Stord Snookerklubb
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
29
17 Trond Johan Eeg Nielsen
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
29
17 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
29
17 Tommy Kvarsvik
Stord Snookerklubb
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
29
17 Arve Hatlevik
Stord Snookerklubb
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
29
17 Toni Stokka
Stord Snookerklubb
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
29
Entry deadline Jan 31, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Feb 2, 2018, 5:00 PM (local time)
Format Round robin (24 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker 2018
Organizer Os Biljard og Snookerklubb
More info
Ved stor deltakelse spilles innbyrdes oppgjør fredag. Fint om alle legger en en kommentar her i cuescore om når dere kommer til Os så vi kan få satt opp mulige kamper fredagen ved behov. Visst ikke det er behov for fredagskamper gjelder følgende:

Oppmøte lørdag kl 09:30
Spillestart kl 10:00
Endelig tidsskjema for hele helgen blir satt opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.



Os Biljard og Snookerklubb ligger ca 35 minutter kjøring fra Bergen i Ulvenvegen 36.
Følg skilting mot Stavanger og når du kommer til en stor rundkjøring (etter ca 35 minutter) der du har en Uno-X bensinstasjon på høyre side og Menybutikk rett frem skal du ta til høyre mot Stavanger. Deretter kommer du til en ny rundkjøring der du tar til høyre inn på Ulvenvegen. Ta deretter to ganger til høyre slik at du kommer inn på en stor parkeringsplass. Kjør på baksiden av bygget du ser fremfor deg og du er fremme.

Kleskode B

Trenger du overnatting har klubben 4 alternativer.
Bjørnefjorden Gjestetun - ligger ca 3-4 minutter unna med bil.
Tlf: 56 30 40 00
Internett: http://bjornefjordengjestetun.no/booking/


Thon Hotel Bergen Airport - ligger ca 35 minutter unna med bil.
http://www.thonhotels.no/?firma=TH105903
Her har vi 2-3 medlemmer som i noen tilfeller kan plukke opp folk om morningen, men dette må avklares før evt booking.

AIR BNB https://www.airbnb.no/s/Osøyro/homes?adults=1&allow_override%5B%5D=&checkin=&checkout=2017-04-02&children=0&guests=1&infants=0&s_tag=sN8JieML&source=bb&ss_id=beomsceg

Solstrand Fjordhotell er det 4 alternativet, men det er dyrt, og stort sett fullt.

Om noen velger AIR BNB tar klubbmedlemmene en oppsamlingsrunde om morningen, så slipper dere Taxi.

Om noen ønsker det kan de overnatte på salongen. Vi har dusj, og vi disker opp med frokost Lørdag morgen der vi selger rundstykker og kaffi.
https://jysk.no/hage/luftmadrasser

Som relativt nystartet klubb er vi veldig avhengige av inntekt på kiosken, så vi oppfordrer dere til å bruke den, fremfor å nyte medbrakt.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Audun Risan Heimsjø 2 2 0 0 4 0 4 1 2
2 Frode Vikebø 2 1 0 1 2 2 0 0.5 1
3 Oddbjørn Bolkan 2 0 0 2 0 4 -4 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Daniel Skaathun 2 2 0 0 4 0 4 1 2
2 Shaher Alqasasfa 2 1 0 1 2 2 0 0.5 1
3 Trond Johan Eeg Nielsen 2 0 0 2 0 4 -4 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Atle Sponberg 2 2 0 0 4 1 3 0.8 2
2 Douglas McGaw 2 1 0 1 2 2 0 0.5 1
3 Niklas Engstrom 2 0 0 2 1 4 -3 0.2 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Erik Dullerud 2 2 0 0 4 0 4 1 2
2 Kjell Henriksen 2 1 0 1 2 3 -1 0.4 1
3 Simen Hatlevik 2 0 0 2 1 4 -3 0.2 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Nassim Sekat 2 2 0 0 4 0 4 1 2
2 Kim Pablo 2 1 0 1 2 3 -1 0.4 1
3 Toni Stokka 2 0 0 2 1 4 -3 0.2 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Magnus Martinsen Melien 2 2 0 0 4 1 3 0.8 2
2 Kåre Valde 2 1 0 1 3 3 0 0.5 1
3 John christian Vespestad 2 0 0 2 1 4 -3 0.2 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Geir Bentzen 2 2 0 0 4 1 3 0.8 2
2 Roald Pettersen 2 1 0 1 3 2 1 0.6 1
3 Tommy Kvarsvik 2 0 0 2 0 4 -4 0 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Reidar Rundsveen 2 2 0 0 4 1 3 0.8 2
2 Edwin Ingebrigtsen 2 1 0 1 3 2 1 0.6 1
3 Arve Hatlevik 2 0 0 2 0 4 -4 0 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Audun Risan Heimsjø
Oddbjørn Bolkan
Sat 10:00 
2-B   
Daniel Skaathun
Shaher Alqasasfa
Sat 10:00 
3-C   
Niklas Engstrom
Douglas McGaw
Sat 10:00 
4-D   
Erik Dullerud
Simen Hatlevik
Sat 10:00 
5-E   
Nassim Sekat
Toni Stokka
Sat 10:48 
6-F   
Magnus Martinsen Melien
John christian Vespestad
Sat 10:57 
7-G   
Geir Bentzen
Roald Pettersen
Sat 11:05 
8-H   
Reidar Rundsveen
Arve Hatlevik
Sat 11:30 

Round 2

Race to 2
9-A   
Oddbjørn Bolkan
Frode Vikebø
Sat 11:53 
10-B   
Shaher Alqasasfa
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 12:16 
11-C   
Douglas McGaw
Atle Sponberg
Sat 13:06 
12-D   
Simen Hatlevik
Kjell Henriksen
Sat 13:06 
13-E   
Toni Stokka
Kim Erwin Fluge
Sat 13:27 
14-F   
John christian Vespestad
Kåre Valde
Sat 13:51 
15-G   
Roald Pettersen
Tommy Kvarsvik
Sat 14:34 
16-H   
Arve Hatlevik
Edwin Ingebrigtsen
Sat 14:45 

Round 3

Race to 2
17-A   
Frode Vikebø
Audun Risan Heimsjø
Sat 15:41 
18-B   
Trond Johan Eeg Nielsen
Daniel Skaathun
Sat 15:51 
19-C   
Atle Sponberg
Niklas Engstrom
Sat 15:57 
20-D   
Kjell Henriksen
Erik Dullerud
Sat 16:26 
21-E   
Kim Erwin Fluge
Nassim Sekat
Sat 16:33 
22-F   
Kåre Valde
Magnus Martinsen Melien
Sat 16:49 
23-G   
Tommy Kvarsvik
Geir Bentzen
Sat 17:27 
24-H   
Edwin Ingebrigtsen
Reidar Rundsveen
Sat 17:38 

Last sixteen

Race to 2
25   
Audun Risan Heimsjø
Shaher Alqasasfa
Sat 19:10 
26   
Frode Vikebø
Daniel Skaathun
Sat 19:11 
27   
Atle Sponberg
Kjell Henriksen
Sat 19:11 
28   
Douglas McGaw
Erik Dullerud
Sat 19:11 
29   
Nassim Sekat
Kåre Valde
Sat 19:23 
30   
Kim Erwin Fluge
Magnus Martinsen Melien
Sat 19:31 
31   
Geir Bentzen
Edwin Ingebrigtsen
Sat 20:11 
32   
Roald Pettersen
Reidar Rundsveen
Sat 20:17 

Quarter final

Race to 3
33   
Audun Risan Heimsjø
Daniel Skaathun
Sun 10:03 
34   
Kjell Henriksen
Erik Dullerud
Sun 10:04 
35   
Nassim Sekat
Magnus Martinsen Melien
Sun 10:04 
36   
Geir Bentzen
Reidar Rundsveen
Sun 10:04 

Semi final

Race to 3
37   
Audun Risan Heimsjø
Erik Dullerud
Sun 12:41 
38   
Magnus Martinsen Melien
Geir Bentzen
Sun 12:41 

Final

Race to 3
39   
Audun Risan Heimsjø
Magnus Martinsen Melien
Sun 16:45 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer