Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 26, 2022

MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW grupy sobota 26.11.2022

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Nov 26, 2022, 10:00 AM (local time)
Organizer TVSPORTSPL
Contact Maciej Szczawiński
Format Round robin (128 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tomasz Walczak 7 7 0 0 21 1 20 2 0 0 0.955 7
2 Wojciech Pigla 7 6 0 1 18 6 12 0 0 0 0.75 6
3 Karol Bartkowiak 7 5 0 2 15 10 5 0 0 0 0.6 5
4 Łukasz Baran 7 4 0 3 12 13 -1 0 0 0 0.48 4
5 Adrian Komycz 7 3 0 4 12 16 -4 0 0 0 0.429 3
6 Piotr Oleszczuk 7 2 0 5 8 15 -7 1 0 0 0.348 2
7 Marcin Baranowski 7 1 0 6 7 20 -13 0 0 0 0.259 1
8 Wojciech Fabijańczyk 7 0 0 7 9 21 -12 0 0 0 0.3 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Mariusz Gołdyn 7 6 0 1 19 8 11 1 0 0 0.704 6
2 Tomasz Bogdanowicz 7 6 0 1 18 9 9 2 0 0 0.667 6
3 Damian Adamus 7 5 0 2 16 9 7 3 0 0 0.64 5
4 Grzegorz Bataszew 7 3 0 4 14 12 2 1 0 0 0.538 3
5 Maciej Guzicz 7 3 0 4 13 14 -1 0 0 0 0.481 3
6 Krzysztof Golszewski 7 3 0 4 12 14 -2 1 0 0 0.462 3
7 Bartosz Kaczmarek 7 2 0 5 8 16 -8 0 0 0 0.333 2
8 Michał Dębowski 7 0 0 7 3 21 -18 0 0 0 0.125 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adam Pałczyński 7 7 0 0 21 7 14 3 0 0 0.75 7
2 Bartłomiej Brzozowski 7 5 0 2 18 8 10 0 0 0 0.692 5
3 Mateusz Lisiński 7 4 0 3 16 10 6 0 0 0 0.615 4
4 Krzysztof Kocinski 7 4 0 3 16 12 4 3 0 0 0.571 4
5 Krzysztof Dyrek 7 4 0 3 15 16 -1 0 0 0 0.484 4
6 Tomasz Kryś 7 3 0 4 13 15 -2 0 0 0 0.464 3
7 Jacek Kowalonek 7 1 0 6 5 20 -15 0 0 0 0.2 1
8 Michał Farynowski 7 0 0 7 5 21 -16 0 0 0 0.192 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Karol Łupiński 7 6 0 1 19 9 10 0 0 0 0.679 6
2 Bartek Krawczyk 7 5 0 2 19 11 8 0 0 0 0.633 5
3 Tomasz Chagowski 7 5 0 2 17 13 4 0 0 0 0.567 5
4 Radosław Pacyński 7 4 0 3 16 15 1 0 0 0 0.516 4
5 Kamil Kapołka 7 3 0 4 13 14 -1 0 0 0 0.481 3
6 Adrian Izdebski 7 3 0 4 13 16 -3 0 0 0 0.448 3
7 Michał Augustyn 7 2 0 5 11 16 -5 0 0 0 0.407 2
8 Marcin Kaszuba 7 0 0 7 7 21 -14 0 0 0 0.25 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Igor Luliński 7 7 0 0 21 5 16 2 0 0 0.808 7
2 Gerard Kryński 7 6 0 1 20 6 14 3 0 0 0.769 6
3 Krzysztof Delinowski 7 4 0 3 12 11 1 1 0 0 0.522 4
4 Kacper Zajączkowski 7 4 0 3 12 13 -1 0 0 0 0.48 4
5 Mateusz Dudziński 7 3 0 4 14 13 1 0 0 0 0.519 3
6 Patryk Neubauer 7 2 0 5 12 15 -3 0 0 0 0.444 2
7 Jacek Orzechowski 7 2 0 5 8 15 -7 0 0 0 0.348 2
8 Walk Over2 7 0 0 7 0 21 -21 0 0 0 0 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jan Miernowski 7 6 0 1 18 4 14 0 0 0 0.818 6
2 Krzysztof Lichosik 7 6 0 1 18 7 11 0 0 0 0.72 6
3 Bartek Kubica 7 4 0 3 14 14 0 0 0 0 0.5 4
4 Paweł Zabłocki 7 3 0 4 12 14 -2 0 0 0 0.462 3
5 Kamil Lech 7 3 0 4 11 15 -4 0 0 0 0.423 3
6 Sławomir Bratek 7 3 0 4 10 16 -6 0 0 0 0.385 3
7 Mateusz Cholewiński 7 2 0 5 9 15 -6 0 0 0 0.375 2
8 Arkadiusz Pijanowski 7 1 0 6 11 18 -7 0 0 0 0.379 1
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Artur Matykowski 7 7 0 0 21 7 14 0 0 0 0.75 7
2 Mariusz Zakrzewski 7 6 0 1 18 8 10 0 0 0 0.692 6
3 Gabriel Muzolf 7 5 0 2 17 10 7 3 0 0 0.63 5
4 Mirosław Dąbrowski 7 4 0 3 17 11 6 2 0 0 0.607 4
5 Przemysław Nowicki 7 2 0 5 10 16 -6 0 0 0 0.385 2
6 Tomasz Wachowski 7 2 0 5 9 16 -7 0 0 0 0.36 2
7 Jarosław Siębor 7 1 0 6 9 20 -11 0 0 0 0.31 1
8 Wiktor Kaczmarek 7 1 0 6 7 20 -13 0 0 0 0.259 1
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Roman Wasilewski 7 6 0 1 20 10 10 1 0 0 0.667 6
2 Jakub Chrobot 7 4 0 3 18 12 6 3 0 0 0.6 4
3 Grzegorz Miśkiewicz 7 4 0 3 16 13 3 1 0 0 0.552 4
4 Sebastian Krupa 7 4 0 3 15 13 2 0 0 0 0.536 4
5 Filip Biesek 7 4 0 3 14 12 2 0 0 0 0.538 4
6 Łukasz Mokrzycki 7 4 0 3 16 15 1 0 0 0 0.516 4
7 Maciej Zalewski 7 2 0 5 12 17 -5 0 0 0 0.414 2
8 Michał Rosiński 7 0 0 7 2 21 -19 0 0 0 0.087 0
Group I Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sebastian Kwiatkowski 7 5 0 2 18 10 8 0 0 0 0.643 5
2 Robert Kłos 7 5 0 2 18 14 4 0 0 0 0.563 5
3 Maciej Słowik 7 5 0 2 17 13 4 1 0 0 0.567 5
4 Kacper Ślenzak 7 4 0 3 16 14 2 1 0 0 0.533 4
5 Marcin Zdrojewski 7 3 0 4 15 14 1 0 0 0 0.517 3
6 Oktawia Brodecka 7 2 0 5 14 18 -4 0 0 0 0.438 2
7 Wiktor Zaręba 7 2 0 5 10 17 -7 0 0 0 0.37 2
8 Szymon Surma 7 2 0 5 9 17 -8 0 0 0 0.346 2
Group J Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Jakub Dobrowolski 7 7 0 0 21 3 18 1 0 0 0.875 7
2 Kajetan Żmudziński 7 5 0 2 17 11 6 0 0 0 0.607 5
3 Kacper Spychała 7 4 0 3 15 10 5 0 0 0 0.6 4
4 Krystian Grzesik 7 3 0 4 12 15 -3 0 0 0 0.444 3
5 Przemysław Budziński 7 3 0 4 12 15 -3 0 0 0 0.444 3
6 Ryszard "Richart" Szerechan 7 3 0 4 11 15 -4 0 0 0 0.423 3
7 Jarosław Bużantowicz 7 2 0 5 10 16 -6 0 0 0 0.385 2
8 Kowalik Rafał 7 1 0 6 5 18 -13 0 0 0 0.217 1
Group K Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Michał Muda 7 7 0 0 21 5 16 0 0 0 0.808 7
2 Jacek Kiwertz 7 5 0 2 16 8 8 0 0 0 0.667 5
3 Sebastian Hołówko 7 5 0 2 18 10 8 0 0 0 0.643 5
4 Rafał Łozowicki 7 4 0 3 16 11 5 0 0 0 0.593 4
5 Dominik Mroziakiewicz 7 3 0 4 13 12 1 0 0 0 0.52 3
6 Kamil Bylina 7 3 0 4 12 14 -2 0 0 0 0.462 3
7 Kamil Chiliński 7 1 0 6 3 18 -15 0 0 0 0.143 1
8 Walk Over1 7 0 0 7 0 21 -21 0 0 0 0 0
Group L Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Łukasz Drożdż 7 6 0 1 20 8 12 0 0 0 0.714 6
2 Karol Zbień 7 6 0 1 19 8 11 0 0 0 0.704 6
3 Łukasz Banasik 7 5 0 2 17 12 5 0 0 0 0.586 5
4 Szymon Sadlik 7 3 0 4 14 17 -3 0 0 0 0.452 3
5 Jędrzej Bartkowiak 7 3 0 4 13 18 -5 0 0 0 0.419 3
6 Tomasz Sobolewski 7 2 0 5 12 17 -5 0 0 0 0.414 2
7 Artur Grobelski 7 2 0 5 11 16 -5 0 0 0 0.407 2
8 Grzegorz Łosiewicz 7 1 0 6 8 18 -10 -1 0 0 0.308 1
Group M Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Robert Lech 7 6 0 1 20 9 11 0 0 0 0.69 6
2 Artur Gajda 7 6 0 1 20 9 11 0 0 0 0.69 6
3 Dawid Cempa 7 4 0 3 16 11 5 0 0 0 0.593 4
4 Mateusz Sadlik 7 4 0 3 12 12 0 0 0 0 0.5 4
5 Aliaksandr Kantsiaruk 7 3 0 4 15 14 1 0 0 0 0.517 3
6 Piotr Łój 7 3 0 4 13 15 -2 0 0 0 0.464 3
7 Krzysztof Szuster 7 1 0 6 6 18 -12 0 0 0 0.25 1
8 Dariusz Andrzejewski 7 1 0 6 6 20 -14 0 0 0 0.231 1
Group N Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Karol Czoch 7 6 0 1 20 9 11 2 0 0 0.69 6
2 Andrzej Pakuła 7 5 0 2 17 12 5 0 0 0 0.586 5
3 Tomasz Sadlik 7 5 0 2 17 12 5 0 0 0 0.586 5
4 Miłosz Domagała 7 4 0 3 16 14 2 3 0 0 0.533 4
5 Dominik Pflaum 7 4 0 3 15 14 1 0 0 0 0.517 4
6 Artur Lisowski 7 3 0 4 13 13 0 2 0 0 0.5 3
7 karol kossykowski 7 1 0 6 11 18 -7 0 0 0 0.379 1
8 Grzegorz Borowski 7 0 0 7 4 21 -17 0 0 0 0.16 0
Group O Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Krystian Tanasiewicz 7 7 0 0 21 5 16 1 0 0 0.808 7
2 Michał Puk 7 5 0 2 18 11 7 0 0 0 0.621 5
3 Maciej Raniszewski 7 5 0 2 17 11 6 1 0 0 0.607 5
4 Sylwester Biernat 7 4 0 3 16 15 1 0 0 0 0.516 4
5 Sławomir Łobozek 7 2 0 5 13 18 -5 0 0 0 0.419 2
6 Kamil Wieczorek 7 2 0 5 12 19 -7 1 0 0 0.387 2
7 Marek Kucisz 7 2 0 5 8 17 -9 0 0 0 0.32 2
8 Paweł Lewandowski 7 1 0 6 10 19 -9 1 0 0 0.345 1
Group P Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Paweł Zalewski 7 6 0 1 20 3 17 0 0 0 0.87 6
2 Grzegorz Tabor 7 5 0 2 15 9 6 2 0 0 0.625 5
3 Grzegorz Bednarek 7 5 0 2 16 13 3 0 0 0 0.552 5
4 Ariel Dobrzyński 7 3 0 4 13 15 -2 0 0 0 0.464 3
5 Sebastian Miśniakiewicz 7 3 0 4 10 13 -3 0 0 0 0.435 3
6 Michał Mróz 7 3 0 4 11 15 -4 0 0 0 0.423 3
7 Paweł Majka 7 2 0 5 10 17 -7 0 0 0 0.37 2
8 Robert Płaza 7 1 0 6 8 18 -10 0 0 0 0.308 1

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1-A   
Poland
Wojciech Pigla
Poland
Adrian Komycz
Sat 10:22  Table 1
2-A   
Poland
Tomasz Walczak
Poland
Karol Bartkowiak
Sat 10:22  Table 2
3-A   
Poland
Piotr Oleszczuk
Poland
Wojciech Fabijańczyk
Sat 10:22  Table 3
4-A   
Poland
Marcin Baranowski
Poland
Łukasz Baran
Sat 10:22  Table 4
5-B   
Poland
Tomasz Bogdanowicz
R1
Poland
Damian Adamus
Sat 10:22  Table 5
6-B   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Bartosz Kaczmarek
Sat 10:23  Table 6
7-B   
Poland
Krzysztof Golszewski
Poland
Maciej Guzicz
Sat 10:23  Table 7
8-B   
Poland
Michał Dębowski
Poland
Grzegorz Bataszew
Sat 10:23  Table 8
9-C   
Poland
Adam Pałczyński
R1
Poland
Krzysztof Dyrek
Sat 10:23  Table 9
10-C   
Poland
Mateusz Lisiński
Poland
Tomasz Kryś
Sat 10:23  Table 10
11-C   
Krzysztof Kocinski
R2
Jacek Kowalonek
Sat 10:23  Table 11
12-C   
Poland
Michał Farynowski
Poland
Bartek Brzozowski
Sat 10:23  Table 12
13-D   
Karol Łupiński
Brunei
Kamil Kapołka
Sat 10:23  Table 13
14-D   
Poland
Adrian Izdebski
Poland
Michał Augustyn
Sat 10:24  Table 14
15-D   
Poland
Bartek Krawczyk
Poland
Radosław Pacyński
Sat 10:24  Table 15
16-D   
Poland
Marcin Kaszuba
Poland
Tomasz Chagowski
Sat 10:24  Table 16
17-E   
Poland
Igor Luliński
Poland
Walk Over2
Sat 10:50 
18-E   
Poland
Patryk Neubauer
Poland
Krzysztof Delinowski
Sat 10:24  Table 18
19-E   
Poland
Gerard Kryński
Poland
Kacper Zajączkowski
Sat 10:24  Table 19
20-E   
Poland
Jacek Orzechowski
Poland
Mateusz Dudziński
Sat 10:24  Table 20
21-F   
Poland
Paweł Zabłocki
Poland
Kamil Lech
Sat 10:24  Table 21
22-F   
Poland
Mateusz Cholewiński
Bartek Kubica
Sat 10:24  Table 22
23-F   
Poland
Krzysztof Lichosik
Poland
Sławomir Bratek
Sat 10:24  Table 23
24-F   
Poland
Arkadiusz Pijanowski
Poland
Jan Miernowski
Sat 10:24  Table 24
25-G   
Poland
Gabriel Muzolf
R1
Poland
Jarosław Siębor
Sat 10:24  Table 25
26-G   
Poland
Wiktor Kaczmarek
Poland
Artur Matykowski
Sat 10:25  Table 26
27-G   
Poland
Przemysław Nowicki
Poland
Mirosław Dąbrowski
Sat 10:25  Table 27
28-G   
Poland
Tomasz Wachowski
Poland
Mariusz Zakrzewski
Sat 10:25  Table 28
29-H   
Poland
Łukasz Mokrzycki
Poland
Roman Wasilewski
Sat 10:25  Table 29
30-H   
Poland
Maciej Zalewski
Poland
Grzegorz Miśkiewicz
Sat 10:25  Table 30
31-H   
Poland
Michał Rosiński
Poland
Sebastian Krupa
Sat 10:25  Table 31
32-H   
Poland
Jakub Chrobot
R1
Jamaica
Filip Biesek
Sat 10:25  Table 32
33-I   
Poland
Sebastian Kwiatkowski
Poland
Oktawia Brodecka
  Table 33
34-I   
Poland
Szymon Surma
Poland
Wiktor Zaręba
Sat 10:25  Table 34
35-I   
Poland
Marcin Zdrojewski
Poland
Kacper Ślenzak
Sat 10:25  Table 35
36-I   
Poland
Maciej Słowik
Poland
Robert Kłos
Sat 10:25  Table 36
37-J   
Poland
Jakub Dobrowolski
Poland
Kacper Spychała
Sat 10:25  Table 37
38-J   
Poland
Jarosław Bużantowicz
Poland
Kajetan Żmudziński
Sat 10:25  Table 38
39-J   
Poland
Kowalik Rafał
Poland
Krystian Grzesik
Sat 10:25  Table 39
40-J   
Poland
Przemysław Budziński
Poland
Ryszard Szerechan
Sat 10:26  Table 40
41-K   
Poland
Michał Muda
Poland
Rafał Łozowicki
Sat 10:26  Table 41
42-K   
Poland
Jacek Kiwertz
Poland
Sebastian Hołówko
Sat 10:26  Table 42
43-K   
Poland
Walk Over1
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Sat 10:20 
44-K   
Poland
Kamil Chiliński
Poland
Kamil Bylina
Sat 10:27  Table 43
45-L   
Poland
Artur Grobelski
Poland
Jędrzej Bartkowiak
Sat 10:27  Table 44
46-L   
Poland
Tomasz Sobolewski
Poland
Szymon Sadlik
Sat 10:27  Table 45
47-L   
Poland
Łukasz Banasik
Poland
Karol Zbień
Sat 10:27  Table 46
48-L   
Poland
Łukasz Drożdż
Poland
Grzegorz Łosiewicz
Sat 10:27  Table 47
49-M   
Poland
Dawid Cempa
Poland
Aliaksandr Kantsiaruk
Sat 10:27  Table 48
50-M   
Poland
Krzysztof Szuster
Poland
Mateusz Sadlik
Sat 10:27  Table 49
51-M   
Poland
Robert Lech
Dariusz Andrzejewski
Sat 10:43  Table 43
52-M   
Poland
Artur Gajda
Poland
Piotr Łój
Sat 10:27  Table 50
53-N   
Poland
Karol Czoch
Poland
Dominik Pflaum
Sat 10:27  Table 51
54-N   
Poland
Artur Lisowski
Poland
Tomasz Sadlik
Sat 10:27  Table 52
55-N   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
Grzegorz Borowski
Sat 10:27  Table 53
56-N   
Poland
karol kossykowski
Poland
Miłosz Domagała
Sat 10:27  Table 54
57-O   
Poland
Kamil Wieczorek
R1
Poland
Michał Puk
Sat 10:27  Table 55
58-O   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Krystian Tanasiewicz
Sat 10:28  Table 56
59-O   
Poland
Maciej Raniszewski
R1
Poland
Paweł Lewandowski
R1
Sat 10:28  Table 57
60-O   
Poland
Marek Kucisz
Poland
Sylwester Biernat
Sat 10:28  Table 58
61-P   
Poland
Michał Mróz
Poland
Grzegorz Tabor
R1
Sat 10:28  Table 59
62-P   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Grzegorz Bednarek
Sat 10:28  Table 60
63-P   
Poland
Paweł "Włóczykij" Zalewski
Poland
Paweł Majka
Sat 10:28  Table 17
64-P   
Poland
Robert Płaza
Poland
Ariel Dobrzyński
Sat 10:44  Table 7

Round 2

Race to 3
65-A   
Poland
Wojciech Pigla
Poland
Karol Bartkowiak
Sat 10:55  Table 5
66-A   
Poland
Adrian Komycz
Poland
Wojciech Fabijańczyk
Sat 10:55  Table 3
67-A   
Poland
Tomasz Walczak
Poland
Łukasz Baran
Sat 10:55  Table 12
68-A   
Poland
Piotr Oleszczuk
R1
Poland
Marcin Baranowski
Sat 10:54  Table 11
69-B   
Poland
Tomasz Bogdanowicz
R1
Poland
Bartosz Kaczmarek
Sat 10:56  Table 6
70-B   
Poland
Damian Adamus
R1
Poland
Maciej Guzicz
Sat 10:51  Table 4
71-B   
Poland
Mariusz Gołdyn
R1
Poland
Grzegorz Bataszew
R1
Sat 10:56  Table 2
72-B   
Poland
Krzysztof Golszewski
R1
Poland
Michał Dębowski
Sat 10:45  Table 8
73-C   
Poland
Adam Pałczyński
Poland
Tomasz Kryś
Sat 11:06  Table 13
74-C   
Poland
Krzysztof Dyrek
Jacek Kowalonek
Sat 10:53  Table 9
75-C   
Poland
Mateusz Lisiński
Poland
Bartek Brzozowski
Sat 11:21  Table 38
76-C   
Krzysztof Kocinski
Poland
Michał Farynowski
Sat 10:58  Table 1
77-D   
Karol Łupiński
Poland
Michał Augustyn
Sat 11:04  Table 23
78-D   
Brunei
Kamil Kapołka
Poland
Radosław Pacyński
Sat 11:29  Table 56
79-D   
Poland
Adrian Izdebski
Poland
Tomasz Chagowski
Sat 11:05  Table 30
80-D   
Poland
Bartek Krawczyk
Poland
Marcin Kaszuba
Sat 11:29  Table 54
81-E   
Poland
Igor Luliński
R2
Poland
Krzysztof Delinowski
Sat 11:15  Table 19
82-E   
Poland
Walk Over2
Poland
Kacper Zajączkowski
Sat 10:49 
83-E   
Poland
Patryk Neubauer
Poland
Mateusz Dudziński
Sat 11:16  Table 21
84-E   
Poland
Gerard Kryński
Poland
Jacek Orzechowski
Sat 11:00  Table 56
85-F   
Poland
Paweł Zabłocki
Bartek Kubica
Sat 11:16  Table 22
86-F   
Poland
Kamil Lech
Poland
Sławomir Bratek
Sat 11:07  Table 50
87-F   
Poland
Mateusz Cholewiński
Poland
Jan Miernowski
Sat 11:07  Table 53
88-F   
Poland
Krzysztof Lichosik
Poland
Arkadiusz Pijanowski
Sat 11:08  Table 59
89-G   
Poland
Gabriel Muzolf
Poland
Artur Matykowski
Sat 11:08  Table 58
90-G   
Poland
Jarosław Siębor
Poland
Mirosław Dąbrowski
R2
Sat 11:08  Table 48
91-G   
Poland
Wiktor Kaczmarek
Poland
Mariusz Zakrzewski
Sat 11:13  Table 8
92-G   
Poland
Przemysław Nowicki
Poland
Tomasz Wachowski
Sat 11:14  Table 17
93-H   
Poland
Łukasz Mokrzycki
Poland
Grzegorz Miśkiewicz
Sat 11:33  Table 55
94-H   
Poland
Roman Wasilewski
Poland
Sebastian Krupa
Sat 11:33  Table 43
95-H   
Poland
Maciej Zalewski
Jamaica
Filip Biesek
Sat 11:09  Table 42
96-H   
Poland
Michał Rosiński
Poland
Jakub Chrobot
Sat 11:10  Table 20
97-I   
Poland
Sebastian Kwiatkowski
Poland
Wiktor Zaręba
Sat 11:10  Table 60
98-I   
Poland
Oktawia Brodecka
Poland
Kacper Ślenzak
Sat 11:14  Table 18
99-I   
Poland
Szymon Surma
Poland
Robert Kłos
Sat 11:17  Table 4
100-I   
Poland
Marcin Zdrojewski
Poland
Maciej Słowik
R1
Sat 11:22  Table 36
101-J   
Poland
Jakub Dobrowolski
R1
Poland
Kajetan Żmudziński
Sat 10:59  Table 27
102-J   
Poland
Kacper Spychała
Poland
Krystian Grzesik
Sat 10:59  Table 16
103-J   
Poland
Jarosław Bużantowicz
Poland
Ryszard Szerechan
Sat 11:18  Table 10
104-J   
Poland
Kowalik Rafał
Poland
Przemysław Budziński
Sat 11:18  Table 26
105-K   
Poland
Michał Muda
Poland
Sebastian Hołówko
Sat 11:19  Table 24
106-K   
Poland
Rafał Łozowicki
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Sat 11:23  Table 35
107-K   
Poland
Jacek Kiwertz
Poland
Kamil Bylina
Sat 11:23  Table 34
108-K   
Poland
Walk Over1
Poland
Kamil Chiliński
Sat 10:52 
109-L   
Poland
Artur Grobelski
Poland
Szymon Sadlik
Sat 11:23  Table 39
110-L   
Poland
Jędrzej Bartkowiak
Poland
Karol Zbień
Sat 11:24  Table 2
111-L   
Poland
Tomasz Sobolewski
Poland
Grzegorz Łosiewicz
Sat 11:25  Table 11
112-L   
Poland
Łukasz Banasik
Poland
Łukasz Drożdż
Sat 11:25  Table 12
113-M   
Poland
Dawid Cempa
Poland
Mateusz Sadlik
Sat 11:25  Table 14
114-M   
Poland
Aliaksandr Kantsiaruk
Dariusz Andrzejewski
Sat 11:03  Table 27
115-M   
Poland
Krzysztof Szuster
Poland
Piotr Łój
Sat 11:26  Table 15
116-M   
Poland
Robert Lech
Poland
Artur Gajda
Sat 11:30  Table 53
117-N   
Poland
Karol Czoch
R1
Poland
Tomasz Sadlik
Sat 11:26  Table 16
118-N   
Poland
Dominik Pflaum
Poland
Grzegorz Borowski
Sat 11:26  Table 5
119-N   
Poland
Artur Lisowski
Poland
Miłosz Domagała
R1
Sat 11:27  Table 32
120-N   
Poland
Andrzej Pakuła
Poland
karol kossykowski
Sat 11:27  Table 33
121-O   
Poland
Kamil Wieczorek
Poland
Krystian Tanasiewicz
Sat 11:34  Table 44
122-O   
Poland
Michał Puk
Poland
Paweł Lewandowski
Sat 11:34  Table 31
123-O   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Sylwester Biernat
Sat 11:28  Table 45
124-O   
Poland
Maciej Raniszewski
Poland
Marek Kucisz
Sat 11:28  Table 46
125-P   
Poland
Michał Mróz
Poland
Grzegorz Bednarek
Sat 11:28  Table 47
126-P   
Poland
Grzegorz Tabor
Poland
Paweł Majka
Sat 11:28  Table 57
127-P   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Ariel Dobrzyński
Sat 11:35  Table 28
128-P   
Poland
Paweł "Włóczykij" Zalewski
Poland
Robert Płaza
Sat 11:35  Table 37

Round 3

Race to 3
129-A   
Poland
Wojciech Pigla
Poland
Wojciech Fabijańczyk
Sat 11:49  Table 3
130-A   
Poland
Karol Bartkowiak
Poland
Łukasz Baran
Sat 11:31  Table 52
131-A   
Poland
Adrian Komycz
Poland
Marcin Baranowski
Sat 11:49  Table 10
132-A   
Poland
Tomasz Walczak
R1
Poland
Piotr Oleszczuk
Sat 11:32  Table 51
133-B   
Poland
Tomasz Bogdanowicz
Poland
Maciej Guzicz
Sat 11:36  Table 6
134-B   
Poland
Bartosz Kaczmarek
Poland
Grzegorz Bataszew
Sat 11:37  Table 7
135-B   
Poland
Damian Adamus
R1
Poland
Michał Dębowski
Sat 11:32  Table 49
136-B   
Poland
Mariusz Gołdyn
Poland
Krzysztof Golszewski
Sat 11:37  Table 25
137-C   
Poland
Adam Pałczyński
Jacek Kowalonek
Sat 12:05  Table 13
138-C   
Poland
Tomasz Kryś
Poland
Bartek Brzozowski
Sat 12:05  Table 5
139-C   
Poland
Krzysztof Dyrek
Poland
Michał Farynowski
Sat 11:50  Table 14
140-C   
Poland
Mateusz Lisiński
Krzysztof Kocinski
Sat 11:50  Table 60
141-D   
Karol Łupiński
Poland
Radosław Pacyński
Sat 12:25  Table 8
142-D   
Poland
Michał Augustyn
Poland
Tomasz Chagowski
Sat 11:52  Table 16
143-D   
Brunei
Kamil Kapołka
Poland
Marcin Kaszuba
Sat 12:26  Table 24
144-D   
Poland
Adrian Izdebski
Poland
Bartek Krawczyk
Sat 12:12  Table 2
145-E   
Poland
Igor Luliński
Poland
Kacper Zajączkowski
Sat 11:46  Table 9
146-E   
Poland
Krzysztof Delinowski
R1
Poland
Mateusz Dudziński
Sat 11:52  Table 17
147-E   
Poland
Walk Over2
Poland
Jacek Orzechowski
Sat 10:50 
148-E   
Poland
Patryk Neubauer
Poland
Gerard Kryński
Sat 11:53  Table 8
149-F   
Poland
Paweł Zabłocki
Poland
Sławomir Bratek
Sat 12:32  Table 46
150-F   
Bartek Kubica
Poland
Jan Miernowski
Sat 12:33  Table 45
151-F   
Poland
Kamil Lech
Poland
Arkadiusz Pijanowski
Sat 12:00  Table 48
152-F   
Poland
Mateusz Cholewiński
Poland
Krzysztof Lichosik
Sat 11:54  Table 59
153-G   
Poland
Gabriel Muzolf
Poland
Mirosław Dąbrowski
Sat 12:01  Table 58
154-G   
Poland
Artur Matykowski
Poland
Mariusz Zakrzewski
Sat 12:02  Table 29
155-G   
Poland
Jarosław Siębor
Poland
Tomasz Wachowski
Sat 11:54  Table 19
156-G   
Poland
Wiktor Kaczmarek
Poland
Przemysław Nowicki
Sat 11:55  Table 20
157-H   
Poland
Łukasz Mokrzycki
Poland
Sebastian Krupa
Sat 12:48  Table 7
158-H   
Poland
Grzegorz Miśkiewicz
Jamaica
Filip Biesek
Sat 12:48  Table 19
159-H   
Poland
Roman Wasilewski
R1
Poland
Jakub Chrobot
R1
Sat 12:13  Table 9
160-H   
Poland
Maciej Zalewski
Poland
Michał Rosiński
Sat 11:49  Table 1
161-I   
Poland
Sebastian Kwiatkowski
Poland
Kacper Ślenzak
Sat 12:06  Table 6
162-I   
Poland
Wiktor Zaręba
Poland
Robert Kłos
Sat 12:13  Table 7
163-I   
Poland
Oktawia Brodecka
Poland
Maciej Słowik
Sat 12:07  Table 18
164-I   
Poland
Szymon Surma
Poland
Marcin Zdrojewski
Sat 12:13  Table 4
165-J   
Poland
Jakub Dobrowolski
Poland
Krystian Grzesik
Sat 11:57  Table 34
166-J   
Poland
Kajetan Żmudziński
Poland
Ryszard Szerechan
Sat 11:57  Table 21
167-J   
Poland
Kacper Spychała
Poland
Przemysław Budziński
Sat 11:58  Table 23
168-J   
Poland
Jarosław Bużantowicz
Poland
Kowalik Rafał
Sat 11:58  Table 26
169-K   
Poland
Michał Muda
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Sat 12:27  Table 60
170-K   
Poland
Sebastian Hołówko
Poland
Kamil Bylina
Sat 12:27  Table 57
171-K   
Poland
Rafał Łozowicki
Poland
Kamil Chiliński
Sat 11:41 
172-K   
Poland
Jacek Kiwertz
Poland
Walk Over1
Sat 10:52 
173-L   
Poland
Artur Grobelski
Poland
Karol Zbień
Sat 12:15  Table 44
174-L   
Poland
Szymon Sadlik
Poland
Grzegorz Łosiewicz
Sat 12:14  Table 17
175-L   
Poland
Jędrzej Bartkowiak
Poland
Łukasz Drożdż
Sat 12:18  Table 1
176-L   
Poland
Tomasz Sobolewski
Poland
Łukasz Banasik
Sat 12:19  Table 12
177-M   
Poland
Dawid Cempa
Dariusz Andrzejewski
Sat 12:19  Table 27
178-M   
Poland
Mateusz Sadlik
Poland
Piotr Łój
Sat 12:20  Table 30
179-M   
Poland
Aliaksandr Kantsiaruk
Poland
Artur Gajda
Sat 12:20  Table 16
180-M   
Poland
Krzysztof Szuster
Poland
Robert Lech
Sat 12:21  Table 14
181-N   
Poland
Karol Czoch
Poland
Grzegorz Borowski
Sat 12:08  Table 11
182-N   
Poland
Tomasz Sadlik
Poland
Miłosz Domagała
Sat 12:08  Table 15
183-N   
Poland
Dominik Pflaum
Poland
karol kossykowski
Sat 12:21  Table 20
184-N   
Poland
Artur Lisowski
R1
Poland
Andrzej Pakuła
Sat 12:22  Table 10
185-O   
Poland
Kamil Wieczorek
Poland
Paweł Lewandowski
Sat 12:22  Table 26
186-O   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Poland
Sylwester Biernat
Sat 12:34  Table 43
187-O   
Poland
Michał Puk
Poland
Marek Kucisz
Sat 12:23  Table 31
188-O   
Poland
Sławomir Łobozek
Poland
Maciej Raniszewski
Sat 12:35  Table 42
189-P   
Poland
Michał Mróz
Poland
Paweł Majka
Sat 12:24  Table 32
190-P   
Poland
Grzegorz Bednarek
Poland
Ariel Dobrzyński
Sat 12:35  Table 41
191-P   
Poland
Grzegorz Tabor
R1
Poland
Robert Płaza
Sat 12:24  Table 33
192-P   
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Poland
Paweł "Włóczykij" Zalewski
Sat 12:36  Table 40

Round 4

Race to 3
193-A   
Poland
Wojciech Pigla
Poland
Łukasz Baran
Sat 13:07  Table 3
194-A   
Poland
Wojciech Fabijańczyk
Poland
Marcin Baranowski
Sat 13:08  Table 2
195-A   
Poland
Karol Bartkowiak
Poland
Piotr Oleszczuk
Sat 12:28  Table 56
196-A   
Poland
Adrian Komycz
Poland
Tomasz Walczak
Sat 12:29  Table 54
197-B   
Poland
Tomasz Bogdanowicz
Poland
Grzegorz Bataszew
Sat 12:29  Table 53
198-B   
Poland
Maciej Guzicz
Poland
Michał Dębowski
Sat 12:29  Table 52
199-B   
Poland
Bartosz Kaczmarek
Poland
Krzysztof Golszewski
Sat 12:37  Table 39
200-B   
Poland
Damian Adamus
Poland
Mariusz Gołdyn
Sat 12:37  Table 38
201-C   
Poland
Adam Pałczyński
Poland
Bartek Brzozowski
Sat 13:08  Table 5
202-C   
Jacek Kowalonek
Poland
Michał Farynowski
Sat 12:43  Table 11
203-C   
Poland
Tomasz Kryś
Krzysztof Kocinski
R1
Sat 13:08  Table 6
204-C   
Poland
Krzysztof Dyrek
Poland
Mateusz Lisiński
Sat 12:31  Table 51
205-D   
Karol Łupiński
Poland
Tomasz Chagowski
Sat 13:09  Table 8
206-D   
Poland
Radosław Pacyński
Poland
Marcin Kaszuba
Sat 13:09  Table 9
207-D   
Poland
Michał Augustyn
Poland
Bartek Krawczyk
Sat 13:09  Table 10
208-D   
Brunei
Kamil Kapołka
Poland
Adrian Izdebski
Sat 13:09  Table 12
209-E   
Poland
Igor Luliński
Poland
Mateusz Dudziński
Sat 12:31  Table 50
210-E   
Poland
Kacper Zajączkowski
Poland
Jacek Orzechowski
Sat 12:32  Table 49
211-E   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Gerard Kryński
R2
Sat 12:32  Table 47
212-E   
Poland
Walk Over2
Poland
Patryk Neubauer
Sat 10:50 
213-F   
Poland
Paweł Zabłocki
Poland
Jan Miernowski
Sat 13:17  Table 36
214-F   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Arkadiusz Pijanowski
Sat 13:17  Table 21
215-F   
Bartek Kubica
Poland
Krzysztof Lichosik
Sat 13:10  Table 13
216-F   
Poland
Kamil Lech
Poland
Mateusz Cholewiński
Sat 13:10  Table 14
217-G   
Poland
Gabriel Muzolf
Poland
Mariusz Zakrzewski
Sat 13:10  Table 15
218-G   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Tomasz Wachowski
Sat 13:10  Table 16
219-G   
Poland
Artur Matykowski
Poland
Przemysław Nowicki
Sat 13:11  Table 17
220-G   
Poland
Jarosław Siębor
Poland
Wiktor Kaczmarek
Sat 13:11  Table 18
221-H   
Poland
Łukasz Mokrzycki
Jamaica
Filip Biesek
Sat 13:36  Table 15
222-H   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Jakub Chrobot
R1
Sat 13:36  Table 56
223-H   
Poland
Grzegorz Miśkiewicz
Poland
Michał Rosiński
Sat 13:36  Table 55
224-H   
Poland
Roman Wasilewski
Poland
Maciej Zalewski
Sat 12:53  Table 34
225-I   
Poland
Sebastian Kwiatkowski
Poland
Robert Kłos
Sat 13:12  Table 20
226-I   
Poland
Kacper Ślenzak
Poland
Maciej Słowik
Sat 13:12  Table 22
227-I   
Poland
Wiktor Zaręba
Poland
Marcin Zdrojewski
Sat 12:52  Table 21
228-I   
Poland
Oktawia Brodecka
Poland
Szymon Surma
Sat 13:12  Table 23
229-J   
Poland
Jakub Dobrowolski
Poland
Ryszard Szerechan
Sat 12:40  Table 35
230-J   
Poland
Krystian Grzesik
Poland
Przemysław Budziński
Sat 12:39  Table 36
231-J   
Poland
Kajetan Żmudziński
Poland
Kowalik Rafał
Sat 12:38  Table 37
232-J   
Poland
Kacper Spychała
Poland
Jarosław Bużantowicz
Sat 12:39  Table 59
233-K   
Poland
Michał Muda
Poland
Kamil Bylina
Sat 13:13  Table 24
234-K   
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Poland
Kamil Chiliński
Sat 11:42 
235-K   
Poland
Sebastian Hołówko
Poland
Walk Over1
Sat 10:53 
236-K   
Poland
Rafał Łozowicki
Poland
Jacek Kiwertz
Sat 12:47  Table 4
237-L   
Poland
Artur Grobelski
Poland
Grzegorz Łosiewicz
Sat 12:58  Table 58
238-L   
Poland
Karol Zbień
Poland
Łukasz Drożdż
Sat 13:27  Table 1
239-L   
Poland
Szymon Sadlik
Poland
Łukasz Banasik
Sat 13:13  Table 27
240-L   
Poland
Jędrzej Bartkowiak
Poland
Tomasz Sobolewski
Sat 13:27  Table 4
241-M   
Poland
Dawid Cempa
Poland
Piotr Łój
Sat 13:13  Table 28
242-M   
Dariusz Andrzejewski
Poland
Artur Gajda
Sat 13:13  Table 25
243-M   
Poland
Mateusz Sadlik
Poland
Robert Lech
Sat 13:14  Table 29
244-M   
Poland
Aliaksandr Kantsiaruk
Poland
Krzysztof Szuster
Sat 13:14  Table 30
245-N   
Poland
Karol Czoch
R1
Poland
Miłosz Domagała
Sat 13:14  Table 31
246-N   
Poland
Grzegorz Borowski
Poland
karol kossykowski
Sat 13:15  Table 32
247-N   
Poland
Tomasz Sadlik
Poland
Andrzej Pakuła
Sat 13:15  Table 33
248-N   
Poland
Dominik Pflaum
Poland
Artur Lisowski
Sat 13:15  Table 35
249-O   
Poland
Kamil Wieczorek
Poland
Sylwester Biernat
Sat 13:43  Table 48
250-O   
Poland
Paweł Lewandowski
Poland
Marek Kucisz
Sat 13:44  Table 47
251-O   
Poland
Krystian Tanasiewicz
R1
Poland
Maciej Raniszewski
Sat 13:53  Table 39
252-O   
Poland
Michał Puk
Poland
Sławomir Łobozek
Sat 13:53  Table 40
253-P   
Poland
Michał Mróz
Poland
Ariel Dobrzyński
Sat 13:28  Table 60
254-P   
Poland
Paweł Majka
Poland
Robert Płaza
Sat 13:16  Table 45
255-P   
Poland
Grzegorz Bednarek
Poland
Paweł "Włóczykij" Zalewski
Sat 13:28  Table 59
256-P   
Poland
Grzegorz Tabor
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Sat 13:17  Table 46

Round 5

Race to 3
257-A   
Poland
Wojciech Pigla
Poland
Marcin Baranowski
Sat 15:42  Table 1
258-A   
Poland
Łukasz Baran
Poland
Piotr Oleszczuk
Sat 13:42  Table 49
259-A   
Poland
Wojciech Fabijańczyk
Poland
Tomasz Walczak
R1
Sat 15:43  Table 2
260-A   
Poland
Karol Bartkowiak
Poland
Adrian Komycz
Sat 13:31  Table 37
261-B   
Poland
Tomasz Bogdanowicz
Poland
Michał Dębowski
Sat 13:30  Table 34
262-B   
Poland
Grzegorz Bataszew
Poland
Krzysztof Golszewski
Sat 13:32  Table 24
263-B   
Poland
Maciej Guzicz
Poland
Mariusz Gołdyn
Sat 13:31  Table 38
264-B   
Poland
Bartosz Kaczmarek
Poland
Damian Adamus
R1
Sat 13:32  Table 28
265-C   
Poland
Adam Pałczyński
R1
Poland
Michał Farynowski
Sat 15:43  Table 3
266-C   
Poland
Bartek Brzozowski
Krzysztof Kocinski
Sat 15:43  Table 4
267-C   
Jacek Kowalonek
Poland
Mateusz Lisiński
Sat 15:43  Table 5
268-C   
Poland
Tomasz Kryś
Poland
Krzysztof Dyrek
Sat 15:44  Table 6
269-D   
Karol Łupiński
Poland
Marcin Kaszuba
Sat 15:44  Table 7
270-D   
Poland
Tomasz Chagowski
Poland
Bartek Krawczyk
Sat 15:44  Table 8
271-D   
Poland
Radosław Pacyński
Poland
Adrian Izdebski
Sat 15:44  Table 9
272-D   
Poland
Michał Augustyn
Brunei
Kamil Kapołka
Sat 15:45  Table 10
273-E   
Poland
Igor Luliński
Poland
Jacek Orzechowski
Sat 13:35  Table 7
274-E   
Poland
Mateusz Dudziński
Poland
Gerard Kryński
Sat 13:34  Table 5
275-E   
Poland
Kacper Zajączkowski
Poland
Patryk Neubauer
Sat 13:35  Table 57
276-E   
Poland
Krzysztof Delinowski
Poland
Walk Over2
Sat 10:51 
277-F   
Poland
Paweł Zabłocki
Poland
Arkadiusz Pijanowski
Sat 15:45  Table 11
278-F   
Poland
Jan Miernowski
Poland
Krzysztof Lichosik
Sat 15:45  Table 12
279-F   
Poland
Sławomir Bratek
Poland
Mateusz Cholewiński
Sat 15:45  Table 13
280-F   
Bartek Kubica
Poland
Kamil Lech
Sat 15:46  Table 14
281-G   
Poland
Gabriel Muzolf
Poland
Tomasz Wachowski
Sat 15:46  Table 15
282-G   
Poland
Mariusz Zakrzewski
Poland
Przemysław Nowicki
Sat 15:46  Table 16
283-G   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Wiktor Kaczmarek
Sat 15:46  Table 17
284-G   
Poland
Artur Matykowski
Poland
Jarosław Siębor
Sat 15:46  Table 18
285-H   
Poland
Łukasz Mokrzycki
Poland
Jakub Chrobot
Sat 15:46  Table 19
286-H   
Jamaica
Filip Biesek
Poland
Michał Rosiński
Sat 15:47  Table 20
287-H   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Maciej Zalewski
Sat 15:47  Table 21
288-H   
Poland
Grzegorz Miśkiewicz
Poland
Roman Wasilewski
Sat 15:47  Table 22
289-I   
Poland
Sebastian Kwiatkowski
Poland
Maciej Słowik
Sat 15:47  Table 23
290-I   
Poland
Robert Kłos
Poland
Marcin Zdrojewski
Sat 15:47  Table 24
291-I   
Poland
Kacper Ślenzak
R1
Poland
Szymon Surma
Sat 15:47  Table 25
292-I   
Poland
Wiktor Zaręba
Poland
Oktawia Brodecka
Sat 15:47  Table 26
293-J   
Poland
Jakub Dobrowolski
Poland
Przemysław Budziński
Sat 13:40  Table 53
294-J   
Poland
Ryszard Szerechan
Poland
Kowalik Rafał
Sat 13:41  Table 52
295-J   
Poland
Krystian Grzesik
Poland
Jarosław Bużantowicz
Sat 13:41  Table 51
296-J   
Poland
Kajetan Żmudziński
Poland
Kacper Spychała
Sat 13:41  Table 50
297-K   
Poland
Michał Muda
Poland
Kamil Chiliński
Sat 11:42 
298-K   
Poland
Kamil Bylina
Poland
Walk Over1
Sat 10:53 
299-K   
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Poland
Jacek Kiwertz
Sat 13:38  Table 17
300-K   
Poland
Sebastian Hołówko
Poland
Rafał Łozowicki
Sat 13:39  Table 54
301-L   
Poland
Artur Grobelski
Poland
Łukasz Drożdż
Sat 15:48  Table 27
302-L   
Poland
Grzegorz Łosiewicz
Poland
Łukasz Banasik
Sat 15:48  Table 28
303-L   
Poland
Karol Zbień
Poland
Tomasz Sobolewski
Sat 15:48  Table 29
304-L   
Poland
Szymon Sadlik
Poland
Jędrzej Bartkowiak
Sat 15:48  Table 30
305-M   
Poland
Dawid Cempa
Poland
Artur Gajda
Sat 15:48  Table 31
306-M   
Poland
Piotr Łój
Poland
Robert Lech
Sat 15:49  Table 32
307-M   
Dariusz Andrzejewski
Poland
Krzysztof Szuster
Sat 15:49  Table 33
308-M   
Poland
Mateusz Sadlik
Poland
Aliaksandr Kantsiaruk
Sat 15:49  Table 34
309-N   
Poland
Karol Czoch
Poland
karol kossykowski
Sat 15:49  Table 35
310-N   
Poland
Miłosz Domagała
Poland
Andrzej Pakuła
Sat 15:49  Table 36
311-N   
Poland
Grzegorz Borowski
Poland
Artur Lisowski
Sat 15:50  Table 37
312-N   
Poland
Tomasz Sadlik
Poland
Dominik Pflaum
Sat 15:50  Table 38
313-O   
Poland
Kamil Wieczorek
Poland
Marek Kucisz
Sat 16:52  Table 9
314-O   
Poland
Sylwester Biernat
Poland
Maciej Raniszewski
Sat 16:52  Table 7
315-O   
Poland
Paweł Lewandowski
Poland
Sławomir Łobozek
Sat 15:50  Table 39
316-O   
Poland
Krystian Tanasiewicz
Poland
Michał Puk
Sat 15:50  Table 40
317-P   
Poland
Michał Mróz
Poland
Robert Płaza
Sat 15:51  Table 41
318-P   
Poland
Ariel Dobrzyński
Poland
Paweł "Włóczykij" Zalewski
Sat 15:51  Table 42
319-P   
Poland
Paweł Majka
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Sat 15:51  Table 43
320-P   
Poland
Grzegorz Bednarek
Poland
Grzegorz Tabor
Sat 15:51  Table 44

Round 6

Race to 3
321-A   
Poland
Wojciech Pigla
Poland
Piotr Oleszczuk
Sat 17:00  Table 10
322-A   
Poland
Marcin Baranowski
Poland
Tomasz Walczak
Sat 17:00  Table 4
323-A   
Poland
Łukasz Baran
Poland
Adrian Komycz
Sat 16:28  Table 3
324-A   
Poland
Wojciech Fabijańczyk
Poland
Karol Bartkowiak
Sat 16:34  Table 15
325-B   
Poland
Tomasz Bogdanowicz
Poland
Krzysztof Golszewski
Sat 16:17  Table 45
326-B   
Poland
Michał Dębowski
Poland
Mariusz Gołdyn
Sat 16:18  Table 46
327-B   
Poland
Grzegorz Bataszew
Poland
Damian Adamus
Sat 16:18  Table 47
328-B   
Poland
Maciej Guzicz
Poland
Bartosz Kaczmarek
Sat 16:19  Table 49
329-C   
Poland
Adam Pałczyński
R1
Krzysztof Kocinski
Sat 17:01  Table 1
330-C   
Poland
Michał Farynowski
Poland
Mateusz Lisiński
Sat 16:53  Table 17
331-C   
Poland
Bartek Brzozowski
Poland
Krzysztof Dyrek
Sat 17:01  Table 16
332-C   
Jacek Kowalonek
Poland
Tomasz Kryś
Sat 16:51  Table 6
333-D   
Karol Łupiński
Poland
Bartek Krawczyk
Sat 16:50  Table 5
334-D   
Poland
Marcin Kaszuba
Poland
Adrian Izdebski
Sat 16:45  Table 2
335-D   
Poland
Tomasz Chagowski
Brunei
Kamil Kapołka
Sat 17:03  Table 49
336-D   
Poland
Radosław Pacyński
Poland
Michał Augustyn
Sat 17:04  Table 19
337-E   
Poland
Igor Luliński
Poland
Gerard Kryński
R1
Sat 16:20  Table 51
338-E   
Poland
Jacek Orzechowski
Poland
Patryk Neubauer
Sat 16:19  Table 50
339-E   
Poland
Mateusz Dudziński
Poland
Walk Over2
Sat 10:51 
340-E   
Poland
Kacper Zajączkowski
Poland
Krzysztof Delinowski
Sat 16:20  Table 52
341-F   
Poland
Paweł Zabłocki
Poland
Krzysztof Lichosik
Sat 17:13  Table 3
342-F   
Poland
Arkadiusz Pijanowski
Poland
Mateusz Cholewiński
Sat 17:13  Table 11
343-F   
Poland
Jan Miernowski
Poland
Kamil Lech
Sat 17:05  Table 21
344-F   
Poland
Sławomir Bratek
Bartek Kubica
Sat 17:06  Table 24
345-G   
Poland
Gabriel Muzolf
R1
Poland
Przemysław Nowicki
Sat 16:36  Table 16
346-G   
Poland
Tomasz Wachowski
Poland
Wiktor Kaczmarek
Sat 16:54  Table 8
347-G   
Poland
Mariusz Zakrzewski
Poland
Jarosław Siębor
Sat 17:14  Table 18
348-G   
Poland
Mirosław Dąbrowski
Poland
Artur Matykowski
Sat 17:14  Table 15
349-H   
Poland
Łukasz Mokrzycki
Poland
Michał Rosiński
Sat 16:47  Table 20
350-H   
Poland
Jakub Chrobot
Poland
Maciej Zalewski
Sat 16:47  Table 12
351-H   
Jamaica
Filip Biesek
Poland
Roman Wasilewski
Sat 17:06  Table 30
352-H   
Poland
Sebastian Krupa
Poland
Grzegorz Miśkiewicz
Sat 17:07  Table 31
353-I   
Poland
Sebastian Kwiatkowski
Poland
Marcin Zdrojewski
Sat 17:07  Table 32
354-I   
Poland
Maciej Słowik
Poland
Szymon Surma
Sat 17:07  Table 33
355-I   
Poland
Robert Kłos
Poland
Oktawia Brodecka
Sat 17:02  Table 14
356-I   
Poland
Kacper Ślenzak
Poland
Wiktor Zaręba
Sat 16:48  Table 13
357-J   
Poland
Jakub Dobrowolski
Poland
Kowalik Rafał
Sat 16:22  Table 54
358-J   
Poland
Przemysław Budziński
Poland
Jarosław Bużantowicz
Sat 16:22  Table 53
359-J   
Poland
Ryszard Szerechan
Poland
Kacper Spychała
Sat 16:23  Table 55
360-J   
Poland
Krystian Grzesik
Poland
Kajetan Żmudziński
Sat 16:25  Table 56
361-K   
Poland
Michał Muda
Poland
Walk Over1
Sat 10:54 
362-K   
Poland
Kamil Chiliński
Poland
Jacek Kiwertz
Sat 11:42 
363-K   
Poland
Kamil Bylina
Poland
Rafał Łozowicki
Sat 16:25  Table 57
364-K   
Poland
Dominik Mroziakiewicz
Poland
Sebastian Hołówko
Sat 16:25  Table 58
365-L   
Poland
Artur Grobelski
Poland
Łukasz Banasik
Sat 17:08  Table 34
366-L   
Poland
Łukasz Drożdż
Poland
Tomasz Sobolewski
Sat 17:08  Table 35
367-L   
Poland
Grzegorz Łosiewicz
Poland
Jędrzej Bartkowiak
Sat 17:08  Table 36
368-L   
Poland
Karol Zbień
Poland
Szymon Sadlik
Sat 17:09  Table 37
369-M   
Poland
Dawid Cempa
Poland
Robert Lech
Sat 16:55  Table 60
370-M   
Poland
Artur Gajda
Poland
Krzysztof Szuster
Sat 16:55  Table 58
371-M   
Poland
Piotr Łój
Poland
Aliaksandr Kantsiaruk
Sat 16:56  Table 57
372-M   
Dariusz Andrzejewski
Poland
Mateusz Sadlik
Sat 16:57  Table 56
373-N   
Poland
Karol Czoch
Poland
Andrzej Pakuła
Sat 17:09  Table 38
374-N   
Poland
karol kossykowski
Poland
Artur Lisowski
R1
Sat 16:40  Table 59
375-N   
Poland
Miłosz Domagała
R1
Poland
Dominik Pflaum
Sat 17:10  Table 39
376-N   
Poland
Grzegorz Borowski
Poland
Tomasz Sadlik
Sat 16:58  Table 55
377-O   
Poland
Kamil Wieczorek
Poland
Maciej Raniszewski
Sat 17:54  Table 17
378-O   
Poland
Marek Kucisz
Poland
Sławomir Łobozek
Sat 17:55  Table 24
379-O   
Poland
Sylwester Biernat
Poland
Michał Puk
Sat 17:28  Table 2
380-O   
Poland
Paweł Lewandowski
Poland
Krystian Tanasiewicz
Sat 17:13  Table 59
381-P   
Poland
Michał Mróz
Poland
Paweł "Włóczykij" Zalewski
Sat 17:12  Table 47
382-P   
Poland
Robert Płaza
Poland
Sebastian Miśniakiewicz
Sat 17:11  Table 48
383-P   
Poland
Ariel Dobrzyński
Poland
Grzegorz Tabor
Sat 16:59  Table 52
384-P   
Poland
Paweł Majka
Poland
Grzegorz Bednarek
Sat 17:00  Table 50

Round 7

Race to 3
385-A   
Poland
Wojciech Pigla
Poland
Tomasz Walczak
Sat 17:33  Table 6
386-A   
Poland
Piotr Oleszczuk
Poland
Adrian Komycz
Sat 17:21  Table 12
387-A   
Poland
Marcin Baranowski
Poland
Karol Bartkowiak
Sat 17:33  Table 10
388-A   
Poland
Łukasz Baran
Poland
Wojciech Fabijańczyk
Sat 17:22  Table 13
389-B   
Poland
Tomasz Bogdanowicz
Poland
Mariusz Gołdyn
Sat 17:22  Table 17
390-B   
Poland
Krzysztof Golszewski
Poland
Damian Adamus
Sat 17:22  Table 23
391-B   
Poland
Michał Dębowski
Poland
Bartosz Kaczmarek
Sat 17:22  Table 25
392-B   
Poland
Grzegorz Bataszew
Poland
Maciej Guzicz
Sat 17:12 
393-C   
Poland
Adam Pałczyński
Poland
Mateusz Lisiński
Sat 17:36  Table 31
394-C   
Krzysztof Kocinski
Poland
Krzysztof Dyrek
Sat 17:43  Table 20
395-C   
Poland
Michał Farynowski
Poland
Tomasz Kryś
Sat 17:35  Table 28
396-C   
Poland
Bartek Brzozowski
Jacek Kowalonek
Sat 17:44  Table 33
397-D   
Karol Łupiński
Poland
Adrian Izdebski
Sat 17:44  Table 21
398-D   
Poland
Bartek Krawczyk
Brunei
Kamil Kapołka
Sat 17:50  Table 18
399-D   
Poland
Marcin Kaszuba
Poland
Michał Augustyn
Sat 17:56  Table 19
400-D   
Poland
Tomasz Chagowski
Poland
Radosław Pacyński
Sat 17:56  Table 25
401-E   
Poland
Igor Luliński
Poland
Patryk Neubauer
Sat 17:24  Table 29
402-E   
Poland
Gerard Kryński
Poland
Walk Over2
Sat 10:51