Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 20, 2021

MEGA HANDICAP 9-BALL

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Starts Nov 20, 2021, 10:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (42 Participants)
Handicap No handicap
Organizer SAFE BILLIARDS
More info
####MEGA HANDICAP 9-Ball###

Στο τουρνουά θα συμμετάσχουν μόνο με πιστοποιητικό εμβολιασμού η νόσησης και στις ηλικίες έως 18 με self test.
Λόγο τον μέτρον το τουρνουά θα γίνει στης 22-11 και θα τελειώσει στης 28-11 όλοι η παίχτες μπορούν να επιλέξουν πια μέρα μπορούνε να παίξουν και ώρα καλή επιτυχία σε όλους του συμμετέχοντες
Bonus safe:
32-40 Παίχτες 150€
40-48 Παίχτες 200€
Το τουρνουά θα διεξαχθεί με καινουργιες τσοχες ANDY CLOTHES

1.Το συνολικό bonus στο τουρνουα ( έπαθλα , κύπελλα και μετάλλια ) θα είναι μια ευγενική χορηγία της εταιριας HARITOS MOTO

2.ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Για όσους θα λάβουν μέρος στο τουρνουα θα διεξαχθεί κληρωση για ένα ρολόι και ένα κόσμημα από τα καταστήματα ORA.

3.Το κατάστημα ink cartel tattoo studio θα προσφέρει στους συμμετέχοντες με κληρώσει 3 tattoo σε 3 συμμετέχοντες συνολικής αξίας 200€

Συμμετοχή 20€


Χαρίσματα

Η Α+ στην Α '1 παιχνίδι και την 8
Η Α+στην Β '2 παιχνίδια και την 7
Η Α+στην Γ'3παιχνίδια και την 6
Η Α+στην Δ'3παιχνίδια και την5
Η Α+ στην Ε' 3παιχνίδια και την 4


Η Α στην Β' 1 παιχνίδι και την 8
Η Α στην Γ '2 παιχνίδια και την 7
Η Α στην Δ' 2παιχνίδια και την 6
Η Α στην Ε '2 παιχνίδια και την 5


Η Β'στην Γ'1 παιχνίδι και την 8
Η Β'στην Δ' 2 παιχνίδια και την 7
Η Β' στην Ε '2παιχνίδια και την 6

Η Γ' στην Δ'1 παιχνίδι και την 8
Η Γ' στην Ε' 2παιχνίδια και την 7


Η Δ'στην Ε' 1 παιχνίδι και το 8

Σπάσιμο εναλλαξ

Δηλώσεις συμμετοχής

Γιάννης Σημαιοφορίδης.τηλ 6987118839
Μπιλλυς Βαγγελακος 6984918626
Safe billiards τηλ 2102402250

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

1   
Greece
Ilias Christou
Walk Over
 
2   
Greece
Marios Komninakis
Greece
Konstantinos Matemtzis
Tue 17:30 
3   
John Parasidis
Walk Over
 
4   
Walk Over
Greece
Savvas Athanasopoylos
 
5   
Greece
Dimitris Bagelakos
Walk Over
 
6   
Greece
Dimitris Chontzopoulos
Greece
Vaggelis Gkremos
Tue 21:30 
7   
Greece
Kostas Xyrafis
Albania
Sadi Spaxiou
Mon 19:27 
8   
Walk Over
Albania
Xhelil Malushi
 
9   
Greece
Iasonas Kostanasios
Walk Over
 
10   
Greece
Mixalis Palierakis
Greece
Kostas Deligiannidis
Mon 17:43 
11   
Greece
Marios Monokrousos
Walk Over
 
12   
Walk Over
Greece
Costas Poulopoulos
 
13   
Δημητρης Τσιουτας
Walk Over
 
14   
Walk Over
Greece
Menelaos Lolas
 
15   
Greece
Haris Ladikos
Greece
Dimitris Konstantinidis
Mon 19:27 
16   
Walk Over
Greece
Nasos Katsinas
 
17   
China
George-Alexander Deligiannis
Walk Over
 
18   
Greece
Lambros Stavropoulos
Greece
Χρήστος Σημαιοφοριδης
Tue 20:08 
19   
Μπιλλυς Βαγγελακος
Walk Over
 
20   
Walk Over
Greece
Γιαννης Σημαιοφοριδης
 
21   
Greece
Manthos Bidas
Walk Over
 
22   
Walk Over
Greece
Θανάσης Μανίτσας
 
23   
Greece
Manos Grammatikopoulos
Greece
Vasilis Chatzidimitriou
Mon 19:27 
24   
Walk Over
Albania
Marios Miftarai
 
25   
Albania
Sebastian Miftarai
Walk Over
 
26   
Portugal
Sakattack Sawadee
Greece
Mixalis Bagelakos SAFE BILLIARDS
Tue 19:17 
27   
United Kingdom
Aimilios Armeniakos
Greece
Παναγιώτης Σιδέρης
Mon 20:44 
28   
Walk Over
Albania
Fation Toma
 
29   
Greece
Stauros Zoumas
Walk Over
 
30   
Walk Over
Greece
Christos Davetas
 
31   
Greece
Grigoris Spithouris
Greece
Panos Kasidonis
Tue 20:08 
32   
Walk Over
Greece
ΗΛΙΑΣ
 

Winner round 1

33   
Greece
Ilias Christou
Greece
Konstantinos Matemtzis
Wed 19:43 
34   
John Parasidis
Greece
Savvas Athanasopoylos
Mon 16:51 
35   
Greece
Dimitris Bagelakos
Greece
Dimitris Chontzopoulos
Tue 21:27 
36   
Albania
Sadi Spaxiou
Albania
Xhelil Malushi
Wed 20:47 
37   
Greece
Iasonas Kostanasios
Greece
Kostas Deligiannidis
Mon 20:28 
38   
Greece
Marios Monokrousos
Greece
Costas Poulopoulos
Mon 19:35 
39   
Δημητρης Τσιουτας
Greece
Menelaos Lolas
Wed 19:43 
40   
Greece
Dimitris Konstantinidis
Greece
Nasos Katsinas
Wed 19:43 
41   
China
George-Alexander Deligiannis
Greece
Lambros Stavropoulos
Tue 23:10 
42   
Μπιλλυς Βαγγελακος
Greece
Γιαννης Σημαιοφοριδης
Mon 19:28 
43   
Greece
Manthos Bidas
Greece
Θανάσης Μανίτσας
Tue 21:18 
44   
Greece
Manos Grammatikopoulos
Albania
Marios Miftarai
Tue 21:30 
45   
Albania
Sebastian Miftarai
Portugal
Sakattack Sawadee
Tue 21:44 
46   
United Kingdom
Aimilios Armeniakos
Albania
Fation Toma
Mon 22:14 
47   
Greece
Stauros Zoumas
Greece
Christos Davetas
Wed 21:52 
48   
Greece
Panos Kasidonis
Greece
ΗΛΙΑΣ
Tue 22:14 

Loser round 1

49   
Walk Over
Greece
Marios Komninakis
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Greece
Vaggelis Gkremos
 
52   
Greece
Kostas Xyrafis
Walk Over
 
53   
Walk Over
Greece
Mixalis Palierakis
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Greece
Haris Ladikos
Walk Over
 
57   
Walk Over
Greece
Χρήστος Σημαιοφοριδης
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Greece
Vasilis Chatzidimitriou
Walk Over
 
61   
Walk Over
Greece
Mixalis Bagelakos SAFE BILLIARDS
 
62   
Greece
Παναγιώτης Σιδέρης
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Greece
Grigoris Spithouris
Walk Over
 

Loser round 2

65   
Greece
Marios Komninakis
Greece
ΗΛΙΑΣ
 
66   
Walk Over
Greece
Christos Davetas
 
67   
Greece
Vaggelis Gkremos
Albania
Fation Toma
 
68   
Greece
Kostas Xyrafis
Albania
Sebastian Miftarai
Wed 20:00 
69   
Greece
Mixalis Palierakis
Albania
Marios Miftarai
Thu 22:31 
70   
Walk Over
Greece
Θανάσης Μανίτσας
 
71   
Walk Over
Μπιλλυς Βαγγελακος
 
72   
Greece
Haris Ladikos
China
George-Alexander Deligiannis
Wed 20:27 
73   
Greece
Χρήστος Σημαιοφοριδης
Greece
Dimitris Konstantinidis
Thu 19:31 
74   
Walk Over
Greece
Menelaos Lolas
 
75   
Walk Over
Greece
Costas Poulopoulos
 
76   
Greece
Vasilis Chatzidimitriou
Greece
Kostas Deligiannidis
Thu 20:00 
77   
Greece
Mixalis Bagelakos SAFE BILLIARDS
Albania
Sadi Spaxiou
Wed 22:34 
78   
Greece
Παναγιώτης Σιδέρης
Greece
Dimitris Chontzopoulos
Wed 22:34 
79   
Walk Over
John Parasidis
 
80   
Greece
Grigoris Spithouris
Greece
Ilias Christou
Fri 20:16 

Winner round 2

81   
Greece
Konstantinos Matemtzis
Greece
Savvas Athanasopoylos
Wed 23:54 
82   
Greece
Dimitris Bagelakos
Albania
Xhelil Malushi
Thu 20:23 
83   
Greece
Iasonas Kostanasios
Greece
Marios Monokrousos
Mon 21:29 
84   
Δημητρης Τσιουτας
Greece
Nasos Katsinas
Fri 21:37 
85   
Greece
Lambros Stavropoulos
Greece
Γιαννης Σημαιοφοριδης
Wed 23:55 
86   
Greece
Manthos Bidas
Greece
Manos Grammatikopoulos
Tue 22:41 
87   
Portugal
Sakattack Sawadee
United Kingdom
Aimilios Armeniakos
Fri 20:17 
88   
Greece
Stauros Zoumas
Greece
Panos Kasidonis
Thu 21:17 

Loser round 3

89   
Greece
ΗΛΙΑΣ
Greece
Christos Davetas
Thu 22:30 
90   
Albania
Fation Toma
Greece
Kostas Xyrafis
Wed 20:04 
91   
Greece
Mixalis Palierakis
Greece
Θανάσης Μανίτσας
Thu 23:15 
92   
Μπιλλυς Βαγγελακος
China
George-Alexander Deligiannis
Wed 22:53 
93   
Greece
Dimitris Konstantinidis
Greece
Menelaos Lolas
Fri 20:21 
94   
Greece
Costas Poulopoulos
Greece
Kostas Deligiannidis
 
95   
Albania
Sadi Spaxiou
Greece
Παναγιώτης Σιδέρης
Thu 23:15 
96   
John Parasidis
Greece
Grigoris Spithouris
Sat 14:28 

Loser round 4

97   
Greece
ΗΛΙΑΣ
Δημητρης Τσιουτας
Sat 00:55 
98   
Albania
Fation Toma
Greece
Marios Monokrousos
Thu 20:00 
99   
Greece
Mixalis Palierakis
Greece
Dimitris Bagelakos
Sat 14:27 
100   
Μπιλλυς Βαγγελακος
Greece
Konstantinos Matemtzis
Thu 22:32 
101   
Greece
Dimitris Konstantinidis
Greece
Stauros Zoumas
Fri 22:06 
102   
Greece
Kostas Deligiannidis
Portugal
Sakattack Sawadee
Sat 14:27 
103   
Albania
Sadi Spaxiou
Greece
Manos Grammatikopoulos
Fri 01:31 
104   
Greece
Grigoris Spithouris
Greece
Lambros Stavropoulos
Sat 22:25 

Winners qualification

105   
Greece
Savvas Athanasopoylos
Albania
Xhelil Malushi
Sat 22:25 
106   
Greece
Iasonas Kostanasios
Greece
Nasos Katsinas
Sat 22:25 
107   
Greece
Γιαννης Σημαιοφοριδης
Greece
Manthos Bidas
Fri 21:18 
108   
United Kingdom
Aimilios Armeniakos
Greece
Panos Kasidonis
Fri 22:06 

Loser round 5

109   
Greece
ΗΛΙΑΣ
Greece
Marios Monokrousos
Sat 22:25 
110   
Greece
Mixalis Palierakis
Greece
Konstantinos Matemtzis
Sat 22:25 
111   
Greece
Dimitris Konstantinidis
Portugal
Sakattack Sawadee
Sat 22:25 
112   
Greece
Manos Grammatikopoulos
Greece
Grigoris Spithouris
Sat 22:25 

Losers qualification

113   
Greece
Marios Monokrousos
Greece
Manthos Bidas
Sat 22:27 
114   
Greece
Mixalis Palierakis
Greece
Panos Kasidonis
Sat 22:27 
115   
Greece
Dimitris Konstantinidis
Albania
Xhelil Malushi
Sat 22:27 
116   
Greece
Manos Grammatikopoulos
Greece
Iasonas Kostanasios
Sat 22:27 

Quarter final

117   
Greece
Savvas Athanasopoylos
Greece
Manthos Bidas
Sun 17:42 
118   
Greece
Nasos Katsinas
Greece
Dimitris Konstantinidis
Sun 17:42 
119   
Greece
Γιαννης Σημαιοφοριδης
Greece
Mixalis Palierakis
Sun 19:47 
120   
United Kingdom
Aimilios Armeniakos
Greece
Manos Grammatikopoulos
Sun 19:47 

Semi final

121   
Greece
Manthos Bidas
Greece
Dimitris Konstantinidis
Sun 21:07 
122   
Greece
Mixalis Palierakis
United Kingdom
Aimilios Armeniakos
Sun 21:07 

Final

123   
Greece
Dimitris Konstantinidis
Greece
Mixalis Palierakis
Sun 23:45 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants