Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

September 13, 2020

Jaarlijks Jubileumtoernooi 4Friends 2020

10-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ivo Aarts
7 (7/0) 54 (42/12)
78%
250
2 Chris Pronk
Poolcentrum Keus
7 (6/1) 60 (38/22)
63%
180
3 Tim Jonkman
8 (6/2) 68 (42/26)
62%
140
3 Yannick Pongers
SPC Woensel
8 (6/2) 66 (40/26)
61%
140
5 Joël Kartowikromo
5 (4/1) 40 (26/14)
65%
100
5 Pascal Meulenhoff
House of Billiards Weert Org
5 (4/1) 45 (26/19)
58%
100
5 OC Chan
6 (4/2) 54 (28/26)
52%
100
5 Quinten Pongers
SPC Woensel
7 (5/2) 53 (31/22)
58%
100
9 Jan Rempe
Boven 't IJ
5 (3/2) 37 (21/16)
57%
60
Show more
9 Tom Penrose
4 (3/1) 39 (23/16)
59%
60
9 Mathijs Waijers
4 (2/2) 34 (16/18)
47%
60
9 Sonny van den Bosch
House of Billiards Weert Org
5 (3/2) 42 (25/17)
60%
60
9 Moritz Lauwereyns
3 (2/1) 27 (15/12)
56%
60
9 Thomas Vanbroekhoven
4 (3/1) 36 (22/14)
61%
60
9 Anthony Vandenbussche
5 (3/2) 42 (24/18)
57%
60
9 Michael Seeger
4 (3/1) 34 (22/12)
65%
60
17 Tim De Ruyter
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
50
17 Alan Terng
Cues & Darts Tilburg
4 (2/2) 31 (14/17)
45%
50
17 Goran Kobas
3 (1/2) 23 (8/15)
35%
50
17 Ralf Zigahn
5 (3/2) 40 (24/16)
60%
50
17 Guido Janssen
3 (1/2) 23 (7/16)
30%
50
17 Ramin Ismayilov
4 (2/2) 33 (15/18)
45%
50
17 Rick Telehala
5 (3/2) 33 (17/16)
52%
50
17 Samer Stelios
4 (2/2) 33 (17/16)
52%
50
25 Anand Manurat
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
40
25 Chaka Sanichar
Boven 't IJ
3 (1/2) 19 (7/12)
37%
40
25 Rani Matti
3 (1/2) 26 (11/15)
42%
40
25 Mika van Berkel
4 (2/2) 35 (15/20)
43%
40
25 Hassan Osman
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
40
25 Nicky Vanacker
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
40
25 Chris Dewispelaere
4 (2/2) 32 (14/18)
44%
40
25 Erik Jansen
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
40
33 Mirjam Alfons
3 (1/2) 25 (10/15)
40%
30
33 Anna Huang
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
30
33 Norman Bakker
3 (1/2) 28 (14/14)
50%
30
33 Steve Webb
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
30
33 Biao Wu
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
30
33 William Gelens
3 (1/2) 26 (15/11)
58%
30
33 Gijs van Westenbrugge
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
30
33 Stefan Bakker
Boven 't IJ
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
30
33 René Beysens
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
30
33 Jeroen van Kuringen
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
30
33 David Elfferich
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
30
33 Kris Vanmechelen
3 (1/2) 27 (14/13)
52%
30
33 David Vanhauter
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
30
33 Gabriel de Klerk
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
30
33 Lennard van Oorschot
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
30
49 Hoa Nguyen
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
20
49 Patrick Berkenpas
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
20
49 Ralf Mrnka
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
20
49 Paul Buijs
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
20
49 Arek Skorski
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
20
49 Alen Ibrahimovic
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
20
49 Marino Cuffez
2 (0/2) 18 (7/11)
39%
20
49 Dave Schultze
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
20
Entry deadline Sep 13, 2020, 12:30 PM (local time)
Starts Sep 13, 2020, 12:00 PM (local time)
Format Double elimination (57 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer Railbirds and Poolcentrum 4friends
More info
INSCHRIJVEN OP FACEBOOK OF DOOR BERICHT IN DE COMMENTS

https://www.facebook.com/events/2798624470371979/

---------------------------------------------------------------------------------

In navolging van het jubileum dat 4Friends heeft gehouden bij hun vijfjarig en hun tienjarig bestaan, Kwamen we tot de conclusie dat we eigenlijk elk jaar ons jubileum wel willen vieren!

Een mooi moment om het seizoen weer te starten, dus iedereen die zin heeft in een potje 10-ball als voorbereiding voor de Brabantcompetitie of de landelijke competitie, meld je maar aan!

Dit toernooi telt mee als een B-toernooi voor de Pool Ranking Nederland.

------------
OPZET:
------------

Inschrijfgeld: €15,-
Zaal open: 11.00
Aanmelden: 11.45
Start toernooi: 12.00

Spelsoort: 10-Ball
Race naar: min. winnaarskant naar 6, verliezerskant naar 5
Break: Alternate Break
Schema: DKO daarna SKO
Aantal prijzen: afhankelijk van aantal deelnemers

--------------------------------------------
INSCHRIJVEN & BETALEN:
--------------------------------------------

Inschrijven kan via Facebook of Cuescore door een bericht te plaatsen in de chat. Indien er nog plek is, kan men ook aanmelden ter plekke op de dag zelf.

Je kunt je spot verzekeren door vooraf te betalen, zie hiervoor onderstaande gegevens. Ter plekke kan ook, maar is eigen risico. VOL = VOL!

NEDERLAND:
Rekeningnummer: NL28INGB0652748988 t.n.v “Poolcentrum 4Friends”
Omschrijving: “Jubileumtoernooi 2020” en “voor- en achternaam”

BUITENLAND:
IBAN: NL28INGB0652748988
BIC: INGBNL2A
Banknaam: ING Bank N.V.
Omschrijving: “Jubileumtoernooi 2020” en “voor- en achternaam”

--------------
OVERIG:
--------------

Afhankelijk van het aantal deelnemers zal de starttijd aangepast worden. Houd hiervoor dit evenement in de gaten.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Walk Over
 
2   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Jan Rempe
Sun 12:07  Table 1
3   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Norman Bakker
Sun 12:07  Table 2
4   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Anand Manurat
Sun 12:07  Table 3
5   
Belgium
Nicky Vanacker
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 12:07  Table 4
6   
Netherlands
Mika van Berkel
Germany
Ralf Mrnka
Sun 12:07  Table 5
7   
China
OC Chan
Netherlands
Dave Schultze
Sun 12:07  Table 6
8   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Jeroen van Kuringen
Sun 12:08  Table 7
9   
Netherlands
Mathijs Waijers
Walk Over
 
10   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
William Gelens
Sun 12:13  Table 8
11   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 12:08  Table 11
12   
Netherlands
Tom Penrose
Belgium
Marino Cuffez
Sun 12:08  Table 13
13   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 12:08  Table 17
14   
Belgium
Samer Stelios
Germany
Alen Ibrahimovic
Sun 12:08  Table 18
15   
Netherlands
Chris Pronk
Sudan
Hassan Osman
Sun 12:38  Table 3
16   
Walk Over
Netherlands
Biao Wu
 
17   
Croatia
Goran Kobas
Walk Over
 
18   
Netherlands
Chaka Sanichar
Belgium
Kris Vanmechelen
Sun 12:47  Table 6
19   
Belgium
David Vanhauter
Netherlands
Rahadi Hamid
 
20   
Germany
Michael Seeger
Netherlands
Lennard van Oorschot
Sun 12:53  Table 8
21   
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Rick Telehala
Sun 12:53  Table 13
22   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Paul Buijs
Sun 13:12  Table 7
23   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Rani Matti
Sun 13:12  Table 11
24   
Walk Over
Netherlands
Erik Jansen
 
25   
Netherlands
Alan Terng
Walk Over
 
26   
Netherlands
Gabriel de Klerk
Belgium
anthony vandenbussche
Sun 13:12  Table 2
27   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
United Kingdom
Steve Webb
Sun 13:14  Table 4
28   
Vietnam
Hoa Nguyen
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sun 13:18  Table 5
29   
Suriname
Joël Kartowikromo
R1
Belgium
Chris Dewispelaere
Sun 13:22  Table 3
30   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
René Beysens
Sun 13:27  Table 17
31   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Guido Janssen
 
32   
Walk Over
Netherlands
Sonny van den Bosch
 

Winner round 1

Race to 6
33   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Jan Rempe
Sun 13:39  Table 13
34   
Netherlands
Norman Bakker
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 13:22  Table 18
35   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 13:33  Table 1
36   
China
OC Chan
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 13:33  Table 8
37   
Netherlands
Mathijs Waijers
Netherlands
William Gelens
Sun 13:42  Table 6
38   
Netherlands
Stefan Bakker
Netherlands
Tom Penrose
Sun 14:13  Table 3
39   
Netherlands
Quinten Pongers
Belgium
Samer Stelios
Sun 14:02  Table 11
40   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Biao Wu
Sun 14:13  Table 2
41   
Croatia
Goran Kobas
Belgium
Kris Vanmechelen
Sun 14:28  Table 18
42   
Belgium
David Vanhauter
Germany
Michael Seeger
Sun 14:43  Table 5
43   
Netherlands
Ralf Zigahn
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
R1
Sun 15:02  Table 2
44   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Erik Jansen
Sun 14:43  Table 6
45   
Netherlands
Alan Terng
Belgium
anthony vandenbussche
Sun 15:07  Table 11
46   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sun 15:07  Table 17
47   
Suriname
Joël Kartowikromo
Netherlands
René Beysens
Sun 15:14  Table 7
48   
Netherlands
Guido Janssen
Netherlands
Sonny van den Bosch
Sun 14:52  Table 8

Loser round 1

Race to 5
49   
Walk Over
Netherlands
Anna Huang
 
50   
Netherlands
Patrick Berkenpas
Netherlands
Anand Manurat
Sun 14:14  Table 17
51   
Belgium
Nicky Vanacker
Germany
Ralf Mrnka
Sun 14:18  Table 7
52   
Netherlands
Dave Schultze
Netherlands
Jeroen van Kuringen
Sun 14:22  Table 4
53   
Walk Over
Netherlands
David Elfferich
 
54   
Netherlands
Mirjam Alfons
Belgium
Marino Cuffez
Sun 14:22  Table 1
55   
Netherlands
Yannick Pongers
Germany
Alen Ibrahimovic
Sun 14:57  Table 3
56   
Sudan
Hassan Osman
Walk Over
 
57   
Walk Over
Netherlands
Chaka Sanichar
 
58   
Netherlands
Rahadi Hamid
Netherlands
Lennard van Oorschot
 
59   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Paul Buijs
Sun 15:14  Table 4
60   
Netherlands
Rani Matti
Walk Over
 
61   
Walk Over
Netherlands
Gabriel de Klerk
 
62   
United Kingdom
Steve Webb
Vietnam
Hoa Nguyen
Sun 15:23  Table 13
63   
Belgium
Chris Dewispelaere
Poland
Arek Skorski
Sun 15:23  Table 6
64   
Netherlands
Hervis Hamid
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
65   
Netherlands
Anna Huang
Netherlands
Sonny van den Bosch
Sun 16:27  Table 2
66   
Netherlands
Anand Manurat
Netherlands
René Beysens
Sun 16:27  Table 3
67   
Belgium
Nicky Vanacker
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Sun 16:27  Table 18
68   
Netherlands
Jeroen van Kuringen
Netherlands
Alan Terng
Sun 16:27  Table 8
69   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Erik Jansen
Sun 15:48  Table 4
70   
Netherlands
Mirjam Alfons
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 16:28  Table 13
71   
Netherlands
Yannick Pongers
Belgium
David Vanhauter
Sun 16:19  Table 6
72   
Sudan
Hassan Osman
Belgium
Kris Vanmechelen
Sun 16:13  Table 7
73   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Biao Wu
Sun 15:37  Table 3
74   
Netherlands
Lennard van Oorschot
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 15:42  Table 18
75   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Stefan Bakker
Sun 16:12  Table 17
76   
Netherlands
Rani Matti
Netherlands
William Gelens
Sun 15:42  Table 5
77   
Netherlands
Gabriel de Klerk
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 15:44  Table 1
78   
United Kingdom
Steve Webb
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 16:34  Table 5
79   
Belgium
Chris Dewispelaere
Netherlands
Norman Bakker
Sun 16:27  Table 1
80   
Netherlands
Hervis Hamid
Netherlands
Jan Rempe
 

Winners qualification

Race to 6
81   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 16:52  Table 17
82   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
China
OC Chan
Sun 16:53  Table 6
83   
Netherlands
Mathijs Waijers
Netherlands
Tom Penrose
Sun 17:08  Table 18
84   
Belgium
Samer Stelios
Netherlands
Chris Pronk
Sun 16:56  Table 4
85   
Croatia
Goran Kobas
Germany
Michael Seeger
Sun 17:15  Table 7
86   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 17:16  Table 1
87   
Belgium
anthony vandenbussche
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 17:26  Table 2
88   
Suriname
Joël Kartowikromo
Netherlands
Guido Janssen
Sun 17:28  Table 3

Loser round 3

Race to 5
89   
Netherlands
Sonny van den Bosch
Netherlands
Anand Manurat
R1
Sun 18:20  Table 4
90   
Belgium
Nicky Vanacker
Netherlands
Alan Terng
Sun 18:20  Table 17
91   
Netherlands
Erik Jansen
Netherlands
Ralf Zigahn
Sun 18:04  Table 7
92   
Netherlands
Yannick Pongers
Sudan
Hassan Osman
Sun 18:20  Table 18
93   
Netherlands
Chaka Sanichar
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 17:40  Table 13
94   
Netherlands
Rick Telehala
Netherlands
Rani Matti
Sun 17:44  Table 1
95   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 17:48  Table 8
96   
Belgium
Chris Dewispelaere
Netherlands
Jan Rempe
Sun 17:42  Table 5

Losers qualification

Race to 5
97   
Netherlands
Sonny van den Bosch
R1
Belgium
Samer Stelios
Sun 19:32  Table 1
98   
Netherlands
Alan Terng
Netherlands
Mathijs Waijers
Sun 19:32  Table 4
99   
Netherlands
Ralf Zigahn
China
OC Chan
Sun 19:03  Table 2
100   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 19:25  Table 3
101   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Guido Janssen
Sun 18:27  Table 2
102   
Netherlands
Rick Telehala
Belgium
anthony vandenbussche
Sun 18:31  Table 5
103   
Netherlands
Tim Jonkman
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 18:42  Table 6
104   
Netherlands
Jan Rempe
Croatia
Goran Kobas
Sun 18:27  Table 3

Last sixteen

Race to 6
105   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 20:25  Table 1
106   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Netherlands
Sonny van den Bosch
Sun 20:25  Table 2
107   
Netherlands
Tom Penrose
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 20:25  Table 3
108   
Netherlands
Chris Pronk
Belgium
anthony vandenbussche
Sun 20:25  Table 6
109   
Germany
Michael Seeger
China
OC Chan
Sun 20:25  Table 5
110   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Jan Rempe
Sun 20:25  Table 7
111   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 20:25  Table 8
112   
Suriname
Joël Kartowikromo
Netherlands
Mathijs Waijers
Sun 20:35  Table 17

Quarter final

Race to 6
113   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 21:52  Table 5
114   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Chris Pronk
Sun 21:49  Table 7
115   
China
OC Chan
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 21:49  Table 4
116   
Netherlands
Yannick Pongers
Suriname
Joël Kartowikromo
Sun 21:49  Table 2

Semi final

Race to 6
117   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Chris Pronk
Sun 22:47  Table 4
118   
Netherlands
Ivo Aarts
Netherlands
Yannick Pongers
R2
Sun 22:47  Table 5

Final

Race to 6
119   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Ivo Aarts
Sun 23:48  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment