Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

October 19, - October 21, 2018

Hyllestad Open

Add players

Please wait...
8-Ball

Results  

Qualified
#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
3 (3/0) 20 (15/5)
75%
1 Henrik Hauge Pettersen
Herøy BK
3 (3/0) 15 (15/0)
100%
1 Ketil Andre Strømmen
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (3/0) 18 (15/3)
83%
1 Matias Sætre
Hyllestad IL, BG
3 (3/0) 15 (15/0)
100%
1 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
3 (3/0) 19 (15/4)
79%
1 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
3 (3/0) 16 (15/1)
94%
1 Steffen Wolff
Hyllestad IL, BG
3 (3/0) 20 (15/5)
75%
8 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 19 (12/7)
63%
8 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 20 (11/9)
55%
Show more
8 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 16 (10/6)
63%
8 Jardar Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 16 (10/6)
63%
8 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 17 (11/6)
65%
8 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 20 (11/9)
55%
8 Lars emil Siljander
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 18 (10/8)
56%
15 Aleksander Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
15 Jon Birger Gursli
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 17 (5/12)
29%
15 Jørgen Ulvatne
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 16 (5/11)
31%
15 Bjørnar Drøsdal
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
15 Elin Julie Giil
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 19 (5/14)
26%
15 Henning Johansen
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
15 Oliver Wolff
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
22 Jan Erik Hatlem
Hyllestad IL, BG
3 (0/3) 20 (5/15)
25%
22 Kurt Hatlem
Hyllestad IL, BG
3 (0/3) 18 (3/15)
17%
22 Maron Pettersen
Herøy BK
3 (0/3) 23 (8/15)
35%
22 Sveinung Arnesson Østgård
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (0/3) 20 (5/15)
25%
22 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
3 (0/3) 19 (4/15)
21%
22 Viljar Glavær Akse
Hyllestad IL, BG
3 (0/3) 22 (7/15)
32%
22 Rolf Hatlem
3 (0/3) 15 (0/15)
0%
Entry deadline Oct 17, 2018, 5:59 PM (local time)
Starts Oct 19, 2018, 6:00 PM (local time)
Format Round robin (28 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Hyllestad IL, BG and Norges Biljardforbund
Contact Gjermund Flage (gjermund.flage@gmail.com, 93218780)
More info
Vi ønsker velkommen til årets Hyllestad Open nr 27.
tradisjonelt vis så kjører vi med:
- ingen seeding inn i gruppespill
- puljer blir tilpasset etter antall spillere
-16-18 spillere videre til dobbeltcup fram til semifinale
- Fylkesmester i Sogn og Fjordane
- Premie til dei 5 beste sammenlagt
- Premie til beste 2 div spiller
- 70% av Startavgift går til pengepremier
- Startavgift: U.18 år 120 kr.
- Startavgift: O.18 år 250 kr. Betaling ved oppmøte

Tidlegare vinnera:
1992 Kurt Hatlem
1993 Kristian Systad
1994 Asbjørn Høydal
1995 Ståle Lavik
1996 Rudi Wolff 1
1997 Rolf Hatlem
1998 Stian Wie
1999 Rudi Wolff 2
2000 Rudi Wolff 3
2001 Frode Herland
2002 Stian Wie
2003 Rudi Wolff 4
2004 Rudi Wolff 5
2005 Tommy Wolff 1
2006 Tommy Wolff 2
2007 Tommy Wolff 3
2008 Vidar Blidensol
2009 Tommy Wolff 4
2010 Steffen Wolff 1
2011 Tommy Wolff 5
2012 Steffen Wolff 2
2013 Tommy Wolff 6
2014 Stian Larsen
2015 Tommy Wolff 7
2016 Vegar Kristiansen
2017 Matias Sætre
2018????

Overnatting:
Fjordkick Sørbøvåg 57 78 92 92\97 96 22 30
Hus og Hytter 50 m frå salongen

Sørbøvåg Pensjonat 90787693
ca 50 m frå salongen

Bjørg Lavik 57 78 92 18\918 05 506
Utleige Hus ca 1 km fra salong

Storelia Motell og Hytter 57 78 91 37\958 01 412 Utleige Rom og Hytter ca 4km frå salong

Hotel Sognefjord 57 78 89 20 post@hotelsognefjord.no Hotel i Leirvik sentrum ca 15 km frå Salong

Nærmeste Flyplass er Førde Lufthavn ca 1t frå salongen evnt Bergen Lufthavn Flesland ca 2,5 tima frå salongen

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Ketil Andre Strømmen 3 3 0 0 15 3 12 0.833 3
2 Nina Torvund 3 2 0 1 11 9 2 0.55 2
3 Aleksander Tonning Hatløy 3 1 0 2 10 14 -4 0.417 1
4 Jan Erik Hatlem 3 0 0 3 5 15 -10 0.25 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Gard Eiken Flage 3 3 0 0 15 5 10 0.75 3
2 Eirik Tonning Hatløy 3 2 0 1 11 9 2 0.55 2
3 Oliver Wolff 3 1 0 2 8 13 -5 0.381 1
4 Maron Pettersen 3 0 0 3 8 15 -7 0.348 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Matias Sætre 3 3 0 0 15 0 15 1 3
2 Gjermund Flage 3 2 0 1 10 6 4 0.625 2
3 Henning Johansen 3 1 0 2 6 10 -4 0.375 1
4 Rolf Hatlem 3 0 0 3 0 15 -15 0 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Rudi Andre Wolff 3 3 0 0 15 1 14 0.938 3
2 Kim Ronny Nygård 3 2 0 1 11 6 5 0.647 2
3 Jon Birger Gursli 3 1 0 2 5 12 -7 0.294 1
4 Kurt Hatlem 3 0 0 3 3 15 -12 0.167 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Robert Gelin Rysjedal 3 3 0 0 15 4 11 0.789 3
2 Dag-jøran Aralden 3 2 0 1 12 7 5 0.632 2
3 Jørgen Ulvatne 3 1 0 2 5 11 -6 0.313 1
4 Sveinung Arnesson Østgård 3 0 0 3 5 15 -10 0.25 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Steffen Wolff 3 3 0 0 15 5 10 0.75 3
2 Jardar Eiken Flage 3 2 0 1 10 6 4 0.625 2
3 Bjørnar Drøsdal 3 1 0 2 9 12 -3 0.429 1
4 Astrid Eiken Flage 3 0 0 3 4 15 -11 0.211 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Henrik Hauge Pettersen 3 3 0 0 15 0 15 1 3
2 Lars emil Siljander 3 2 0 1 10 8 2 0.556 2
3 Elin Julie Giil 3 1 0 2 5 14 -9 0.263 1
4 Viljar Glavær Akse 3 0 0 3 7 15 -8 0.318 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Ketil Andre Strømmen
Aleksander Tonning Hatløy
Sat 10:20  Table 1 SB
2-A   
Jan Erik Hatlem
Nina Torvund
Sat 14:03  Table 3 SB
3-B   
Gard Eiken Flage
Oliver Wolff
Sat 09:27  Table 1 SB
4-B   
Maron Pettersen
Eirik Tonning Hatløy
Fri 19:24  Table 1 SB
5-C   
Henning Johansen
Matias Sætre
Fri 19:24  Table 2 SB
6-C   
Rolf Hatlem
Gjermund Flage
Fri 18:22  Table 2 SB
7-D   
Kim Ronny Nygård
Rudi Andre Wolff
Fri 19:41  Table 3 SB
8-D   
Kurt Hatlem
Jon Birger Gursli
Fri 19:25  Table 4 SB
9-E   
Jørgen Ulvatne
Sveinung Arnesson Østgård
Fri 19:28  Table 5 SB
10-E   
Dag-jøran Aralden
Robert Gelin Rysjedal
Sat 09:46  Table 2 SB
11-F   
Jardar Eiken Flage
Astrid Eiken Flage
Sat 09:27  Table 3 SB
12-F   
Steffen Wolff
Bjørnar Drøsdal
Fri 18:22  Table 3 SB
13-G   
Elin Julie Giil
Viljar Glavær Akse
Sat 09:27  Table 4 SB
14-G   
Lars emil Siljander
Henrik Hauge Pettersen
Sat 09:27  Table 5 SB

Round 2

Race to 5
15-A   
Ketil Andre Strømmen
Nina Torvund
Fri 20:09  Table 6 SB
16-A   
Aleksander Tonning Hatløy
Jan Erik Hatlem
Fri 18:22  Table 4 SB
17-B   
Gard Eiken Flage
Eirik Tonning Hatløy
Fri 18:23  Table 1 SB
18-B   
Oliver Wolff
Maron Pettersen
Sat 10:22  Table 3 SB
19-C   
Henning Johansen
Gjermund Flage
Sat 10:53  Table 2 SB
20-C   
Matias Sætre
Rolf Hatlem
Sat 10:58  Table 6 SB
21-D   
Kim Ronny Nygård
Jon Birger Gursli
Sat 10:20  Table 5 SB
22-D   
Rudi Andre Wolff
Kurt Hatlem
Sat 10:20  Table 6 SB
23-E   
Jørgen Ulvatne
Robert Gelin Rysjedal
Sat 11:18  Table 5 SB
24-E   
Sveinung Arnesson Østgård
Dag-jøran Aralden
Sat 11:36  Table 6 SB
25-F   
Jardar Eiken Flage
Bjørnar Drøsdal
Sat 11:29  Table 1 SB
26-F   
Astrid Eiken Flage
Steffen Wolff
Sat 11:59  Table 2 SB
27-G   
Elin Julie Giil
Henrik Hauge Pettersen
Sat 12:50  Table 5 SB
28-G   
Viljar Glavær Akse
Lars emil Siljander
Fri 18:32  Table 6 SB

Round 3

Race to 5
29-A   
Ketil Andre Strømmen
Jan Erik Hatlem
Sat 12:04  Table 5 SB
30-A   
Nina Torvund
Aleksander Tonning Hatløy
Sat 12:04  Table 3 SB
31-B   
Gard Eiken Flage
Maron Pettersen
Sat 12:18  Table 1 SB
32-B   
Eirik Tonning Hatløy
Oliver Wolff
Sat 12:23  Table 6 SB
33-C   
Henning Johansen
Rolf Hatlem
Sat 12:26  Table 4 SB
34-C   
Gjermund Flage
Matias Sætre
Sat 13:10  Table 6 SB
35-D   
Kim Ronny Nygård
Kurt Hatlem
Sat 13:03  Table 1 SB
36-D   
Jon Birger Gursli
Rudi Andre Wolff
Sat 13:17  Table 3 SB
37-E   
Jørgen Ulvatne
Dag-jøran Aralden
Sat 13:17  Table 2 SB
38-E   
Robert Gelin Rysjedal
Sveinung Arnesson Østgård
Sat 13:18  Table 4 SB
39-F   
Jardar Eiken Flage
Steffen Wolff
Sat 13:49  Table 2 SB
40-F   
Bjørnar Drøsdal
Astrid Eiken Flage
Sat 13:49  Table 6 SB
41-G   
Elin Julie Giil
Lars emil Siljander
Sat 13:46  Table 5 SB
42-G   
Henrik Hauge Pettersen
Viljar Glavær Akse
Sat 14:14  Table 1 SB

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer