Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 26 - November 27, 2022

Hyllestad Open Avsluttande Turnering

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Matias Sætre
Herøy BK
5 (5/0) 46 (29/17)
63%
2 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
6 (4/2) 54 (29/25)
54%
3 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 39 (27/12)
69%
3 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 35 (20/15)
57%
5 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 26 (16/10)
62%
5 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 24 (13/11)
54%
5 Jonas Holt
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 42 (25/17)
60%
5 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 38 (19/19)
50%
9 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
Show more
9 Jardar Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
2 (1/1) 15 (9/6)
60%
9 Ketil Andre Strømmen
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
9 Robin Hauge Pettersen
Herøy BK
2 (1/1) 17 (9/8)
53%
9 Bernt Olav Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
9 Atle Bjorland
Bryne Biljardklubb
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
9 Johan Lende
Bryne Biljardklubb
2 (1/1) 18 (10/8)
56%
9 Martin Hatløy Engdal
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 18 (7/11)
39%
17 Aleksander Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 20 (6/14)
30%
17 Helge Seilen
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
17 Jan Erik Hatlem
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
17 Jarle Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
17 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
17 Helge Blom
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
17 Tor Espen H. Skoglund
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
17 Bjørn Erik Bjerk
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
Entry deadline Nov 26, 2022, 6:59 PM (local time)
Starts Nov 26, 2022, 5:30 PM (local time)
Format Double to Single elimination (24 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Organizer Norges Biljardforbund and Hyllestad IL, BG
Contact Jan Erik Hatlem (Jan_Erik_Hatlem@hotmail.com, 41671699) and Kurt Hatlem (kurtper@online.no)
More info
Vi ønsker velkommen til årets Hyllestad Open som nr er 29.
Turneringa såg dagens lys for 30 år siden og har vert årlig kun avbrutt i korona året 2020.
.
Turneringen i år blir sluttspillet tellende på Norges ratingen.
.
Gruppespillet blir i år då ei kvalifisering til Hyllestad Open.
Vi gjer dette slik for å halde på tradisjonen med ingen seeding til gruppespillet.
- puljer blir tilpasset etter antall spillere
-16 spillere videre til dobbeltcup fram til kvartfinaler.
.
- Den beste med bostad adresse Vestland blir første fylkesmester i Vestland.
- Premie til dei 5 beste sammenlagt ( Kamper og score blir brukt frå 3-5 plass)
- Premie til beste 1199 spiller
- 70% av Startavgift går til pengepremier
- Startavgift: U.18 år 120 kr.
- Startavgift: O.18 år 300 kr.
- Betaling Startavgift ved oppmøte. (Vips)
.
Blir påmeldte slik at antall gruppe i kvalifisering gir oddetall så spiller ein
frå kvar gruppe shoot out om ledig plass i slutt spillet.
Dei skyter etter tur fem runder.
Står dei beste likt etter fem runder blir det tre nye runder på dei det gjeld.
Vinner med i Hyllestad Open.

Tidlegare vinnera:
1992 Kurt Hatlem
1993 Kristian Systad
1994 Asbjørn Høydal
1995 Ståle Lavik
1996 Rudi Wolff 1
1997 Rolf Hatlem
1998 Stian Wie
1999 Rudi Wolff 2
2000 Rudi Wolff 3
2001 Frode Herland
2002 Stian Wie
2003 Rudi Wolff 4
2004 Rudi Wolff 5
2005 Tommy Wolff 1
2006 Tommy Wolff 2
2007 Tommy Wolff 3
2008 Vidar Blidensol
2009 Tommy Wolff 4
2010 Steffen Wolff 1
2011 Tommy Wolff 5
2012 Steffen Wolff 2
2013 Tommy Wolff 6
2014 Stian Larsen
2015 Tommy Wolff 7
2016 Vegar Kristiansen
2017 Matias Sætre
2018 Matias Sætre
2019 Steffen Wolff
2020 Avlyst
2021 ????

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Aleksander Hatløy
Kim Ronny Nygård
Sat 16:21  Table 1
2   
Bernt Olav Lundetræ
Bjørn Erik Bjerk
Sat 16:21  Table 2
3   
Helge Seilen
Jonas Holt
R2
Sat 16:21  Table 3
4   
Ketil Andre Strømmen
Gjermund Flage
Sat 16:21  Table 4
5   
Helge Blom
Jan Erik Hatlem
Sat 16:21  Table 5
6   
Atle Bjorland
Astrid Eiken Flage
Sat 16:21  Table 6
7   
Tor Espen H. Skoglund
Eirik Tonning Hatløy
R1
Sat 16:21  Table 7
8   
Jarle Tonning Hatløy
Martin Hatløy Engdal
Sat 16:21  Table 8

Winners qualification

Race to 5
9   
Matias Sætre
Aleksander Hatløy
Sun 10:00  Table 1
10   
Bernt Olav Lundetræ
Robin Hauge Pettersen
R1
Sun 10:00  Table 4
11   
Rudi Andre Wolff
R1
Jonas Holt
R1
Sun 10:00  Table 3
12   
Gjermund Flage
Dag-jøran Aralden
Sun 10:00  Table 2
13   
Jardar Eiken Flage
Jan Erik Hatlem
Sun 10:00  Table 5
14   
Atle Bjorland
R2
Johan Lende
R1
Sun 10:00  Table 6
15   
Jan Helge Kordts
Eirik Tonning Hatløy
Sun 10:00  Table 7
16   
Jarle Tonning Hatløy
R1
Gard Eiken Flage
R1
Sun 10:01  Table 8

Losers qualification

Race to 5
17   
Kim Ronny Nygård
Jarle Tonning Hatløy
Sun 10:49  Table 5
18   
Bjørn Erik Bjerk
Jan Helge Kordts
R1
Sun 11:02  Table 6
19   
Helge Seilen
Atle Bjorland
Sun 11:03  Table 7
20   
Ketil Andre Strømmen
R1
Jan Erik Hatlem
Sun 10:50  Table 8
21   
Helge Blom
Gjermund Flage
Sun 11:04  Table 4
22   
Astrid Eiken Flage
Jonas Holt
Sun 11:17  Table 3
23   
Tor Espen H. Skoglund
R1
Bernt Olav Lundetræ
Sun 11:05  Table 2
24   
Martin Hatløy Engdal
Aleksander Hatløy
Sun 10:57  Table 1

Last sixteen

Race to 6
25   
Matias Sætre
Gjermund Flage
Sun 12:25  Table 8
26   
Robin Hauge Pettersen
Jonas Holt
Sun 12:25  Table 7
27   
Rudi Andre Wolff
R1
Martin Hatløy Engdal
Sun 12:25  Table 6
28   
Dag-jøran Aralden
Bernt Olav Lundetræ
Sun 12:25  Table 5
29   
Jardar Eiken Flage
Kim Ronny Nygård
Sun 12:25  Table 4
30   
Johan Lende
Jan Helge Kordts
R1
Sun 12:25  Table 3
31   
Eirik Tonning Hatløy
R1
Ketil Andre Strømmen
Sun 12:25  Table 2
32   
Gard Eiken Flage
Atle Bjorland
Sun 12:25  Table 1

Quarter final

Race to 6
33   
Matias Sætre
Jonas Holt
Sun 14:08  Table 1
34   
Rudi Andre Wolff
R1
Dag-jøran Aralden
Sun 14:08  Table 2
35   
Kim Ronny Nygård
Jan Helge Kordts
Sun 14:08  Table 5
36   
Eirik Tonning Hatløy
R1
Gard Eiken Flage
Sun 14:08  Table 4

Semi final

Race to 6
37   
Matias Sætre
R1
Rudi Andre Wolff
R1
Sun 16:01  Table 4
38   
Jan Helge Kordts
R1
Eirik Tonning Hatløy
R1
Sun 16:01  Table 3

Final

Race to 6
39   
Matias Sætre
R1
Jan Helge Kordts
R2
Sun 17:42  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer