Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 20, 2020

Huistoernooi PCD

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Patrick Lie-kiauw
6 (6/0) 24 (18/6)
75%
50
2 Jeroen van Loon
6 (5/1) 25 (17/8)
68%
35
3 Ben Zaza
5 (4/1) 22 (13/9)
59%
25
3 Gill Taytelbaum
5 (4/1) 22 (14/8)
64%
25
5 René van Lier
4 (3/1) 14 (9/5)
64%
20
5 Mario Martokarijo
4 (3/1) 15 (10/5)
67%
20
5 Pascal de Smit
5 (4/1) 18 (14/4)
78%
20
5 Paul Meerzorg
SPC Capelle
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
20
9 Adam Kiernicki
4 (2/2) 14 (7/7)
50%
15
Show more
9 Arco Van Der Velden
4 (2/2) 17 (9/8)
53%
15
9 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
4 (2/2) 16 (10/6)
63%
15
9 Jeroen de Hertog
4 (2/2) 15 (6/9)
40%
15
9 OC Chan
3 (2/1) 11 (7/4)
64%
15
9 Sigfried Janga
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
15
9 Edwin Veerman
4 (2/2) 17 (8/9)
47%
15
9 Dennis Andrade
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
17 Mirjam Alfons
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
10
17 John Paul Filius
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
10
17 Derk Wenzel
3 (1/2) 12 (4/8)
33%
10
17 René Beysens
4 (2/2) 19 (9/10)
47%
10
17 Hassan Osman
5 (3/2) 21 (12/9)
57%
10
17 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
3 (1/2) 10 (3/7)
30%
10
17 Harrison Janga
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 Davy Pruymboom
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
10
25 Jorrit Rogaar
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Rodrigo Matias
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Alvin Stevens
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Marijn Romers
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Phil Mirontoneng
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Jeffrey Johannis
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Arie Kwakernaat
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Denise Kwakernaat
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
33 Wiresh La
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
33 Carel van Rosmalen
2 (0/2) 6 (0/6)
0%
5
Entry deadline Jul 20, 2020, 7:30 PM (local time)
Starts Jul 20, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (34 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolcafé Delfshaven ranking
Organizer Poolcafé Delfshaven
More info
**UPDATE**
!! We gaan weer verder met het huistoernooi. Aangezien we door het corona virus niet hebben kunnen spelen stellen we de masters uit tot half september!!
Er kunnen maximaal 32 personen deelnemen dus meld je op tijd aan!
Verder verwachten wij van jullie dat iedereen zich aan de corona-regels houdt, was regelmatig je handen, houd afstand en blijf thuis als je griepverschijnselen e.d. hebt.

2020 beginnen wij weer met het huistoernooi, iedere maandag om 20:00, uiterlijke meldtijd 19.30!

**RANKING OPZET**
-Iedere maandag, afwisselend 9-, 10- en 8-ball
-Er wordt gespeeld met het poule-systeem bij 20 of minder deelnemers. Bij meer dan 20 deelnemers spelen we double knockout tot de laatste 8 of 16 afhankelijk van het aantal deelnemers
-Inschrijfgeld is €10,- waarvan €8,- als prijzengeld wordt uitgekeerd en €2,- naar de Masters gaat
-De masters wordt gehouden in juni, om je hiervoor te kwalificeren moet je minimaal 7x meegespeeld hebben en je geplaatst hebben bij de top 16
https://cuescore.com/ranking/Poolcaf%C3%A9+Delfshaven+ranking/7098205
- Aanmelden kan via CueScore, de betalingen graag op de dag zelf
-De punten tellen mee voor de Poolranking Nederland

Reservelijst:

1. Pascal

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
René Beysens
Sudan
Hassan Osman
Mon 20:00  Table 1
2   
Netherlands
John Paul Filius
Walk Over
 
3   
Walk Over
Netherlands
Paul Meerzorg
 
4   
Netherlands
René van Lier
Walk Over
 
5   
Walk Over
Netherlands
Davy Pruymboom
 
6   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Walk Over
 
7   
Walk Over
Indonesia
Alvin Stevens
 
8   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Walk Over
 
9   
Walk Over
China
OC Chan
 
10   
Netherlands
Jeroen de Hertog
Walk Over
 
11   
Walk Over
Netherlands
Marijn Romers
 
12   
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Walk Over
 
13   
Walk Over
Netherlands
Ben Zaza
 
14   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Walk Over
 
15   
Walk Over
Mexico
Rodrigo Matias
 
16   
Netherlands
Carel van Rosmalen
South Korea
Pascal de Smit
Mon 20:00  Table 2

Winner round 1

Race to 3
17   
Netherlands
Jeroen van Loon
Sudan
Hassan Osman
Mon 20:50  Table 4
18   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Arie Kwakernaat
Mon 20:00  Table 3
19   
Netherlands
Derk Wenzel
Netherlands
Paul Meerzorg
Mon 20:01  Table 4
20   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Denise Kwakernaat
Mon 20:01  Table 5
21   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Davy Pruymboom
Mon 20:02  Table 6
22   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Mario Martokarijo
Mon 20:22  Table 3
23   
Suriname
Gill Taytelbaum
Indonesia
Alvin Stevens
Mon 20:01  Table 7
24   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Sigfried Janga
Mon 20:41  Table 6
25   
Poland
Adam Kiernicki
China
OC Chan
Mon 20:02  Table 8
26   
Netherlands
Jeroen de Hertog
Netherlands
Jorrit Rogaar
Mon 20:25  Table 8
27   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Marijn Romers
Mon 20:27  Table 2
28   
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Cape Verde
Dennis Andrade
Mon 20:27  Table 5
29   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Ben Zaza
Mon 20:28  Table 4
30   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Edwin Veerman
Mon 20:31  Table 7
31   
Netherlands
Mirjam Alfons
Mexico
Rodrigo Matias
Mon 20:34  Table 1
32   
South Korea
Pascal de Smit
Suriname
Wiresh La
Mon 20:59  Table 5

Loser round 1

Race to 3
33   
Netherlands
René Beysens
Suriname
Wiresh La
Mon 21:35  Table 6
34   
Walk Over
Mexico
Rodrigo Matias
 
35   
Walk Over
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
 
36   
Walk Over
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
 
37   
Walk Over
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
 
38   
Walk Over
Netherlands
Marijn Romers
 
39   
Walk Over
Netherlands
Jorrit Rogaar
 
40   
Walk Over
Poland
Adam Kiernicki
 
41   
Walk Over
South Korea
Jum Zwijnenburg
 
42   
Walk Over
Indonesia
Alvin Stevens
 
43   
Walk Over
Netherlands
Jeffrey Johannis
 
44   
Walk Over
Netherlands
Davy Pruymboom
 
45   
Walk Over
Netherlands
Denise Kwakernaat
 
46   
Walk Over
Netherlands
Derk Wenzel
 
47   
Walk Over
Netherlands
Arie Kwakernaat
 
48   
Netherlands
Carel van Rosmalen
Sudan
Hassan Osman
Mon 21:39  Table 4

Winners qualification

Race to 3
49   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
John Paul Filius
Mon 21:51  Table 2
50   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
René van Lier
Mon 21:18  Table 5
51   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Mario Martokarijo
Mon 21:44  Table 7
52   
Suriname
Gill Taytelbaum
Netherlands
Sigfried Janga
Mon 21:52  Table 11
53   
China
OC Chan
Netherlands
Jeroen de Hertog
Mon 21:58  Table 5
54   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Cape Verde
Dennis Andrade
Mon 21:54  Table 1
55   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Edwin Veerman
Mon 21:46  Table 8
56   
Netherlands
Mirjam Alfons
South Korea
Pascal de Smit
Mon 22:00  Table 3

Loser round 2

Race to 3
57   
Netherlands
René Beysens
Mexico
Rodrigo Matias
Mon 22:23  Table 7
58   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Mon 21:19  Table 7
59   
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Netherlands
Marijn Romers
Mon 21:10  Table 1
60   
Netherlands
Jorrit Rogaar
Poland
Adam Kiernicki
Mon 21:13  Table 8
61   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Indonesia
Alvin Stevens
Mon 22:06  Table 6
62   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Davy Pruymboom
Mon 21:13  Table 3
63   
Netherlands
Denise Kwakernaat
Netherlands
Derk Wenzel
Mon 21:07  Table 2
64   
Netherlands
Arie Kwakernaat
Sudan
Hassan Osman
Mon 22:08  Table 4

Losers qualification

Race to 3
65   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Sigfried Janga
Mon 22:54  Table 7
66   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Arco Van Der Velden
Mon 22:25  Table 8
67   
Bonaire, Saint Eustatius and Saba
Harrison Janga
Netherlands
Paul Meerzorg
Mon 22:27  Table 1
68   
Poland
Adam Kiernicki
Netherlands
John Paul Filius
Mon 22:27  Table 2
69   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Mirjam Alfons
Mon 22:32  Table 6
70   
Netherlands
Davy Pruymboom
Netherlands
Edwin Veerman
Mon 22:28  Table 3
71   
Netherlands
Derk Wenzel
Cape Verde
Dennis Andrade
Mon 22:28  Table 5
72   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Jeroen de Hertog
Mon 22:38  Table 11

Last sixteen

Race to 3
73   
Netherlands
Jeroen van Loon
Poland
Adam Kiernicki
Mon 23:23  Table 2
74   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Edwin Veerman
Mon 23:41  Table 3
75   
Netherlands
Mario Martokarijo
Netherlands
Jeroen de Hertog
Mon 23:23  Table 1
76   
Suriname
Gill Taytelbaum
Netherlands
Arco Van Der Velden
Mon 23:23  Table 5
77   
China
OC Chan
Netherlands
Paul Meerzorg
Mon 23:23  Table 6
78   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Sigfried Janga
Mon 23:23  Table 7
79   
Netherlands
Ben Zaza
South Korea
Jum Zwijnenburg
Mon 23:23  Table 8
80   
South Korea
Pascal de Smit
Cape Verde
Dennis Andrade
Mon 23:23  Table 4

Quarter final

Race to 3
81   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
René van Lier
Tue 00:08  Table 2
82   
Netherlands
Mario Martokarijo
Suriname
Gill Taytelbaum
Mon 23:57  Table 1
83   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Mon 23:59  Table 6
84   
Netherlands
Ben Zaza
South Korea
Pascal de Smit
Tue 00:20  Table 7

Semi final

Race to 3
85   
Netherlands
Jeroen van Loon
Suriname
Gill Taytelbaum
Tue 01:00 
86   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Ben Zaza
Tue 01:03 

Final

Race to 3
87   
Netherlands
Jeroen van Loon
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Tue 01:28 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment