Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 13, 2020

Huistoernooi PCD

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Hassan Osman
6 (6/0) 30 (19/11)
63%
50
2 Gill Taytelbaum
6 (5/1) 27 (18/9)
67%
35
3 Patrick Lie-kiauw
6 (4/2) 25 (16/9)
64%
25
3 Hsu-jong Sun
SPC Capelle
6 (4/2) 25 (14/11)
56%
25
5 Mario Martokarijo
5 (3/2) 19 (10/9)
53%
20
5 Jeroen van Loon
5 (3/2) 22 (13/9)
59%
20
5 Paul Meerzorg
SPC Capelle
4 (3/1) 15 (9/6)
60%
20
5 Mike van Gelderen
5 (3/2) 20 (12/8)
60%
20
9 Arco Van Der Velden
4 (2/2) 16 (8/8)
50%
15
Show more
9 René van Lier
3 (2/1) 14 (8/6)
57%
15
9 Jeroen de Hertog
3 (2/1) 14 (8/6)
57%
15
9 Edwin Veerman
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
15
9 Alvin Stevens
3 (2/1) 12 (8/4)
67%
15
9 David Elfferich
3 (2/1) 15 (8/7)
53%
15
9 Jeffrey Johannis
3 (2/1) 13 (6/7)
46%
15
9 Davy Pruymboom
4 (2/2) 15 (7/8)
47%
15
17 Eric Huwae
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10
17 Edwin van Remortel
3 (1/2) 12 (5/7)
42%
10
17 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
17 John Paul Filius
3 (1/2) 11 (5/6)
45%
10
17 Jorrit Rogaar
3 (1/2) 13 (6/7)
46%
10
17 René Beysens
3 (1/2) 13 (7/6)
54%
10
17 Johannes Tichelman
3 (1/2) 9 (3/6)
33%
10
17 Dennis Andrade
3 (1/2) 11 (3/8)
27%
10
25 Justus Borsboom
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Ben Zaza
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Sigfried Janga
2 (0/2) 10 (4/6)
40%
5
25 Arthur d0lkens
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 8 (2/6)
25%
5
25 Phil Mirontoneng
2 (0/2) 9 (3/6)
33%
5
25 Arie Kwakernaat
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
25 Denise Kwakernaat
2 (0/2) 7 (1/6)
14%
5
Entry deadline Jul 13, 2020, 7:30 PM (local time)
Starts Jul 13, 2020, 8:00 PM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 3
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland and Poolcafé Delfshaven ranking
Organizer Poolcafé Delfshaven
More info
**UPDATE**
!! We gaan weer verder met het huistoernooi. Aangezien we door het corona virus niet hebben kunnen spelen stellen we de masters uit tot half september!!
Er kunnen maximaal 32 personen deelnemen dus meld je op tijd aan!
Verder verwachten wij van jullie dat iedereen zich aan de corona-regels houdt, was regelmatig je handen, houd afstand en blijf thuis als je griepverschijnselen e.d. hebt.

2020 beginnen wij weer met het huistoernooi, iedere maandag om 20:00, uiterlijke meldtijd 19.30!

**RANKING OPZET**
-Iedere maandag, afwisselend 9-, 10- en 8-ball
-Er wordt gespeeld met het poule-systeem bij 20 of minder deelnemers. Bij meer dan 20 deelnemers spelen we double knockout tot de laatste 8 of 16 afhankelijk van het aantal deelnemers
-Inschrijfgeld is €10,- waarvan €8,- als prijzengeld wordt uitgekeerd en €2,- naar de Masters gaat
-De masters wordt gehouden in juni, om je hiervoor te kwalificeren moet je minimaal 7x meegespeeld hebben en je geplaatst hebben bij de top 16
https://cuescore.com/ranking/Poolcaf%C3%A9+Delfshaven+ranking/7098205
- Aanmelden kan via CueScore, de betalingen graag op de dag zelf
-De punten tellen mee voor de Poolranking Nederland

Reservelijst:
1.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 3
1   
Netherlands
René Beysens
Suriname
Gill Taytelbaum
Mon 20:30  Table 1
2   
Netherlands
Edwin Veerman
Netherlands
Ben Zaza
Mon 20:00  Table 1
3   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Netherlands
Mike van Gelderen
Mon 20:00  Table 2
4   
Netherlands
Arie Kwakernaat
Indonesia
Alvin Stevens
Mon 20:00  Table 3
5   
Netherlands
Jeroen de Hertog
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Mon 20:26  Table 8
6   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Mario Martokarijo
Mon 20:59  Table 1
7   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Mon 20:00  Table 4
8   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Eric Huwae
Mon 20:25  Table 6
9   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Sigfried Janga
Mon 20:00  Table 5
10   
Cape Verde
Dennis Andrade
Netherlands
Jeroen van Loon
Mon 20:00  Table 6
11   
Netherlands
Edwin van Remortel
Netherlands
Paul Meerzorg
Mon 20:01  Table 7
12   
Netherlands
Denise Kwakernaat
Netherlands
Davy Pruymboom
Mon 20:01  Table 8
13   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
Johannes Tichelman
Mon 20:33  Table 4
14   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Arthur d0lkens
Mon 20:34  Table 7
15   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Justus Borsboom
Mon 20:35  Table 2
16   
Netherlands
Hsu-jong Sun
Netherlands
Jorrit Rogaar
Mon 20:35  Table 3

Winners qualification

Race to 3
17   
Suriname
Gill Taytelbaum
Netherlands
Edwin Veerman
Mon 21:19  Table 5
18   
Netherlands
Arco Van Der Velden
Indonesia
Alvin Stevens
Mon 21:20  Table 8
19   
Netherlands
Jeroen de Hertog
Netherlands
Mario Martokarijo
Mon 21:33  Table 7
20   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Mon 21:21  Table 6
21   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Jeroen van Loon
Mon 21:23  Table 11
22   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Davy Pruymboom
Mon 21:24  Table 9
23   
Netherlands
John Paul Filius
Netherlands
René van Lier
Mon 21:40  Table 8
24   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Hsu-jong Sun
Mon 21:36  Table 4

Loser round 1

Race to 3
25   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Ben Zaza
Mon 21:30  Table 2
26   
Netherlands
Mike van Gelderen
Netherlands
Arie Kwakernaat
Mon 20:46  Table 6
27   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
South Korea
Jum Zwijnenburg
Mon 21:27  Table 1
28   
Papua New Guinea
Phil Mirontoneng
Netherlands
Eric Huwae
Mon 20:49  Table 5
29   
Netherlands
Sigfried Janga
Cape Verde
Dennis Andrade
Mon 20:59  Table 7
30   
Netherlands
Edwin van Remortel
Netherlands
Denise Kwakernaat
Mon 20:57  Table 4
31   
Netherlands
Johannes Tichelman
Netherlands
Arthur d0lkens
Mon 20:59  Table 2
32   
Netherlands
Justus Borsboom
Netherlands
Jorrit Rogaar
Mon 21:18  Table 3

Losers qualification

Race to 3
33   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Hsu-jong Sun
Mon 22:20  Table 1
34   
Netherlands
Mike van Gelderen
Netherlands
John Paul Filius
Mon 22:14  Table 5
35   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Davy Pruymboom
Mon 22:08  Table 6
36   
Netherlands
Eric Huwae
Netherlands
Jeroen van Loon
Mon 22:05  Table 3
37   
Cape Verde
Dennis Andrade
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Mon 21:51  Table 5
38   
Netherlands
Edwin van Remortel
Netherlands
Mario Martokarijo
Mon 22:12  Table 2
39   
Netherlands
Johannes Tichelman
Netherlands
Arco Van Der Velden
Mon 21:47  Table 2
40   
Netherlands
Jorrit Rogaar
Netherlands
Edwin Veerman
Mon 21:52  Table 1

Last sixteen

Race to 3
41   
Suriname
Gill Taytelbaum
Netherlands
Arco Van Der Velden
Mon 22:55  Table 1
42   
Indonesia
Alvin Stevens
Netherlands
Mario Martokarijo
Mon 22:56  Table 2
43   
Netherlands
Jeroen de Hertog
Netherlands
Mike van Gelderen
Mon 22:56  Table 3
44   
Netherlands
Jeffrey Johannis
Netherlands
Hsu-jong Sun
Mon 22:56  Table 4
45   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Mon 22:57  Table 5
46   
Netherlands
Paul Meerzorg
Netherlands
Edwin Veerman
Mon 22:57  Table 6
47   
Netherlands
René van Lier
Netherlands
Jeroen van Loon
Mon 22:57  Table 7
48   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Davy Pruymboom
Mon 22:59  Table 8

Quarter final

Race to 3
49   
Suriname
Gill Taytelbaum
Netherlands
Mario Martokarijo
Mon 23:38  Table 1
50   
Netherlands
Mike van Gelderen
Netherlands
Hsu-jong Sun
Mon 23:20  Table 4
51   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Netherlands
Paul Meerzorg
Mon 23:45  Table 5
52   
Netherlands
Jeroen van Loon
Sudan
Hassan Osman
Mon 23:35  Table 3

Semi final

Race to 3
53   
Suriname
Gill Taytelbaum
Netherlands
Hsu-jong Sun
Mon 23:57  Table 2
54   
Netherlands
Patrick Lie-kiauw
Sudan
Hassan Osman
Tue 00:11  Table 5

Final

Race to 4
55   
Suriname
Gill Taytelbaum
Sudan
Hassan Osman
Tue 00:50 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment