Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 7, 2019

Državno prvenstvo v 9-ki

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Ana Gradisnik
Ask BC
6 (6/0) 67 (42/25)
63%
2 Mitja Gradišnik
6 (4/2) 63 (39/24)
62%
3 Matjaž Erčulj
4 (3/1) 43 (24/19)
56%
3 Denis Kragolnik
5 (4/1) 53 (32/21)
60%
5 Boštjan Obid
4 (3/1) 46 (23/23)
50%
5 Klemen Gradišnik
4 (3/1) 40 (27/13)
68%
5 Robert Filipič
4 (3/1) 43 (24/19)
56%
5 Kristijan Gavez
4 (3/1) 43 (24/19)
56%
9 Damjan Kerep
4 (2/2) 47 (25/22)
53%
Show more
9 Tomaž Benedičič
4 (2/2) 44 (22/22)
50%
9 Blaž Bižal
4 (2/2) 44 (23/21)
52%
9 Miha Zajc Zile
4 (2/2) 44 (22/22)
50%
9 Robert Rednak
3 (2/1) 36 (18/18)
50%
9 Denis Godeša
4 (2/2) 42 (23/19)
55%
9 Franci Čučnik
4 (2/2) 46 (23/23)
50%
9 Boštjan Messner
4 (2/2) 42 (18/24)
43%
17 Klavdij Ferle
3 (1/2) 34 (15/19)
44%
17 Beno Messner
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
17 Kristijan Nikl
3 (1/2) 33 (13/20)
39%
17 Bojan Uljan
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
17 Tomas Hercog
3 (1/2) 37 (17/20)
46%
17 Jožef Gatej
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
17 Mitja Kragelj
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
17 Vladimir Mikek
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
25 Blaz Kolenc
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
25 Simon Tomažič
2 (0/2) 25 (11/14)
44%
25 Denis Jasnič
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
25 Rok Količ
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
25 Joško Kuhelj
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
25 Jaka Korenčan
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
Entry deadline Dec 6, 2019, 1:00 PM (local time)
Starts Dec 7, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (30 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Organizer Biljardna zveza Slovenije
Contact Tina Zdešar Kolenc , Aleš Pečečnik (ales.pececnik@gmail.com) and Blaz Kolenc (blaz.kolenc@gmail.com, +38640654412)
More info
OBLAČILNI PREDPIS »B«
Opis oblačilnega predpisa je objavljen v tekmovalnem pravilniku na strani BZS
PRIJAVE/ODJAVE
Prijave po objavljenem roku se ne sprejemajo. Odjave so mogoče pred izvedbo žreba, izključno v pisni obliki na naslovu tekmovanja@biljardna-zveza.si
Prijavnina znaša 25€
OPOMBE
Licencirani tekmovalci so vsi registrirani igralci z veljavno (sezonsko ali enkratno) tekmovalno licenco BZS. Enkratna tekmovalna licenca za eno tekmovanje znaša +5€
Društva oddajo svoje prijave na naslov tekmovanja@biljardna-zveza.si
Drugi načini prijave ali odjave niso mogoči!

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Walk Over
 
2   
Slovenia
Mitja Kragelj
Slovenia
Tomaž Benedičič
Sat 10:01 
3   
Slovenia
Kristijan Gavez
Slovenia
Denis Jasnič
Sat 10:01 
4   
Slovenia
Bojan Uljan
Slovenia
Blaž Bižal
Sat 10:01 
5   
Slovenia
Damjan Kerep
Slovenia
Kristijan Nikl
Sat 10:01 
6   
Slovenia
Boštjan Obid
Slovenia
Joško Kuhelj
Sat 10:01 
7   
Slovenia
Robert Rednak
Slovenia
Jaka Korenčan
Sat 10:01 
8   
Slovenia
Vladimir Mikek
Slovenia
Denis Godeša
Sat 10:55 
9   
Slovenia
Klemen Gradišnik
Slovenia
Boštjan Messner
Sat 11:08 
10   
Slovenia
Rok Količ
Slovenia
Jožef Gatej
Sat 11:11 
11   
Slovenia
Tomas Hercog
Slovenia
Miha Zajc Zile
Sat 11:14 
12   
Slovenia
Blaz Kolenc
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 10:10 
13   
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Robert Filipič
Sat 10:10 
14   
Slovenia
Klavdij Ferle
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 10:10 
15   
Slovenia
Beno Messner
Slovenia
Denis Kragolnik
Sat 10:10 
16   
Walk Over
Slovenia
Mitja Gradišnik
 

Winners qualification

Race to 7
17   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Tomaž Benedičič
Sat 11:37 
18   
Slovenia
Kristijan Gavez
Slovenia
Blaž Bižal
Sat 11:37 
19   
Slovenia
Damjan Kerep
Slovenia
Boštjan Obid
Sat 11:54 
20   
Slovenia
Robert Rednak
Slovenia
Vladimir Mikek
Sat 12:46 
21   
Slovenia
Klemen Gradišnik
Slovenia
Jožef Gatej
Sat 12:36 
22   
Slovenia
Miha Zajc Zile
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 12:39 
23   
Slovenia
Robert Filipič
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 11:34 
24   
Slovenia
Denis Kragolnik
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 11:05 

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Slovenia
Mitja Kragelj
 
26   
Slovenia
Denis Jasnič
Slovenia
Bojan Uljan
Sat 12:06 
27   
Slovenia
Kristijan Nikl
Slovenia
Joško Kuhelj
Sat 12:27 
28   
Slovenia
Jaka Korenčan
Slovenia
Denis Godeša
Sat 12:54 
29   
Slovenia
Boštjan Messner
Slovenia
Rok Količ
Sat 13:15 
30   
Slovenia
Tomas Hercog
Slovenia
Blaz Kolenc
Sat 12:40 
31   
Slovenia
Simon Tomažič
Slovenia
Klavdij Ferle
Sat 11:34 
32   
Slovenia
Beno Messner
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 7
33   
Slovenia
Mitja Kragelj
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 12:42 
34   
Slovenia
Bojan Uljan
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 13:59 
35   
Slovenia
Kristijan Nikl
Slovenia
Miha Zajc Zile
Sat 14:29 
36   
Slovenia
Denis Godeša
Slovenia
Jožef Gatej
Sat 13:58 
37   
Slovenia
Boštjan Messner
Slovenia
Vladimir Mikek
Sat 14:42 
38   
Slovenia
Tomas Hercog
Slovenia
Damjan Kerep
Sat 13:58 
39   
Slovenia
Klavdij Ferle
Slovenia
Blaž Bižal
Sat 13:29 
40   
Slovenia
Beno Messner
Slovenia
Tomaž Benedičič
Sat 13:23 

Last sixteen

Race to 7
41   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Blaž Bižal
Sat 15:45 
42   
Slovenia
Kristijan Gavez
Slovenia
Damjan Kerep
Sat 15:21 
43   
Slovenia
Boštjan Obid
Slovenia
Franci Čučnik
Sat 16:00 
44   
Slovenia
Robert Rednak
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 15:50 
45   
Slovenia
Klemen Gradišnik
Slovenia
Boštjan Messner
Sat 16:09 
46   
Slovenia
Ana Gradisnik
Slovenia
Denis Godeša
Sat 16:09 
47   
Slovenia
Robert Filipič
Slovenia
Tomaž Benedičič
Sat 16:09 
48   
Slovenia
Denis Kragolnik
Slovenia
Miha Zajc Zile
Sat 15:49 

Quarter final

Race to 7
49   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Kristijan Gavez
Sat 17:52 
50   
Slovenia
Boštjan Obid
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 18:13 
51   
Slovenia
Klemen Gradišnik
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 17:17 
52   
Slovenia
Robert Filipič
Slovenia
Denis Kragolnik
Sat 17:38 

Semi final

Race to 7
53   
Slovenia
Matjaž Erčulj
Slovenia
Mitja Gradišnik
Sat 19:18 
54   
Slovenia
Ana Gradisnik
Slovenia
Denis Kragolnik
Sat 19:16 

Final

Race to 7
55   
Slovenia
Mitja Gradišnik
Slovenia
Ana Gradisnik
Sat 20:37 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment