Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

May 15, 2022

Delfshaven 9Ball Huistoernooi

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Aad van Delft
7 (5/2) 42 (26/16)
62%
50
2 Jeroen de Hertog
7 (5/2) 46 (26/20)
57%
35
3 Xavier Karis
4 (3/1) 21 (14/7)
67%
25
3 Hassan Osman
5 (4/1) 24 (19/5)
79%
25
5 Patrick Lie Kiauw
5 (3/2) 33 (20/13)
61%
20
5 Navin Ramkhelawan
3 (2/1) 23 (13/10)
57%
20
5 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
4 (3/1) 24 (17/7)
71%
20
5 Tim de Vette
5 (3/2) 34 (15/19)
44%
20
9 Tjeerd Hoekema
4 (2/2) 27 (13/14)
48%
15
Show more
9 Ben Zaza
5 (3/2) 37 (21/16)
57%
15
9 Sebastiaan Visser
3 (1/2) 20 (9/11)
45%
15
13 Tara Verharen
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
15
13 Michael Da Costa Goncalo
Poolcentrum Keus
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
15
13 Erik Moerker
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
15
13 Ali a .
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
15
17 Mick Schoones
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
10
17 René Beysens
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
10
17 Steven Verharen
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
10
17 Remi O'Rourke
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
10
17 Martin Wieringa
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
10
Entry deadline May 15, 2022, 5:55 PM (local time)
Starts May 15, 2022, 6:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (21 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Delfshaven 9Ball Huistoernooi 2021/2022
Organizer Poolcafé Delfshaven
More info
GEANNULEERD
**Toernooi opzet**
We beginnen een nieuwe reeks van 20 huistoernooien.
Je kan je plaatsen voor de masters door minimaal 11x deel te nemen en te eindigen bij de top 16 van de: Delfshaven 9ball Huistoernooi ranking.

Er zal 9ball gespeeld worden, alternate-break.
Minimaal race naar de 3, afhankelijk van het toernooi verloop kan deze verhoogd worden.

Meld je bijtijds aan via cuescore, er geldt een max van 32 deelnemers.
Mocht je verhinderd zijn meld je dan zsm zelf af. Er wordt geen reservelijst bijgehouden, first come first serve.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Jeroen de Hertog
Sun 19:00 
2   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Walk Over
 
3   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 18:14  Table 1
4   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Steven Verharen
Sun 18:14  Table 2
5   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Mick Schoones
Sun 18:14  Table 3
6   
Netherlands
Xavier Karis
Walk Over
 
7   
Walk Over
Netherlands
Sebastiaan Visser
 
8   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Remi O'Rourke
Sun 18:15  Table 5

Winner round 1

Race to 5
9   
Netherlands
Aad van Delft
Netherlands
Jeroen de Hertog
Sun 19:43  Table 3
10   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Morocco
Ali a .
Sun 18:14  Table 4
11   
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 19:00  Table 2
12   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Tim de Vette
Sun 19:01  Table 4
13   
Netherlands
Same Afzali
Netherlands
Ben Zaza
Sun 19:02  Table 1
14   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Tara Verharen
Sun 18:15  Table 6
15   
Netherlands
Erik Moerker
Netherlands
Sebastiaan Visser
Sun 18:15  Table 7
16   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Martin Wieringa
Sun 19:44  Table 5

Loser round 1

Race to 5
17   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Martin Wieringa
Sun 20:08  Table 5
18   
Walk Over
Netherlands
Erik Moerker
 
19   
Netherlands
René Beysens
Netherlands
Tara Verharen
Sun 19:04  Table 7
20   
Netherlands
Steven Verharen
Netherlands
Ben Zaza
Sun 19:49  Table 7
21   
Netherlands
Mick Schoones
Netherlands
Tim de Vette
Sun 19:33  Table 2
22   
Walk Over
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
 
23   
Walk Over
Morocco
Ali a .
 
24   
Netherlands
Remi O'Rourke
Netherlands
Aad van Delft
Sun 20:51  Table 3

Loser round 2

Race to 5
25   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Erik Moerker
Sun 20:34  Table 1
26   
Netherlands
Tara Verharen
Netherlands
Ben Zaza
Sun 20:24  Table 6
27   
Netherlands
Tim de Vette
Portugal
Michael Da Costa Goncalo
Sun 20:25  Table 2
28   
Morocco
Ali a .
Netherlands
Aad van Delft
Sun 21:46  Table 2

Winners qualification

Race to 5
29   
Netherlands
Jeroen de Hertog
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Sun 20:51  Table 5
30   
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sudan
Hassan Osman
Sun 19:44  Table 4
31   
Netherlands
Same Afzali
Netherlands
Xavier Karis
Sun 19:50  Table 1
32   
Netherlands
Sebastiaan Visser
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sun 20:20  Table 7

Losers qualification

Race to 4
33   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Netherlands
Tjeerd Hoekema
Sun 21:08  Table 1
34   
Netherlands
Ben Zaza
Netherlands
Jeroen de Hertog
Sun 21:57  Table 5
35   
Netherlands
Tim de Vette
Netherlands
Sebastiaan Visser
Sun 21:08  Table 4
36   
Netherlands
Aad van Delft
Netherlands
Same Afzali
Sun 22:17  Table 4

Quarter final

Race to 5
37   
Netherlands
Navin Ramkhelawan
Netherlands
Aad van Delft
Sun 23:04  Table 4
38   
Sudan
Hassan Osman
Netherlands
Tim de Vette
Sun 22:47  Table 5
39   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sun 22:47  Table 2
40   
South Korea
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Jeroen de Hertog
Sun 22:47  Table 1

Semi final

Race to 3
41   
Netherlands
Aad van Delft
Sudan
Hassan Osman
Mon 00:06 
42   
Netherlands
Xavier Karis
Netherlands
Jeroen de Hertog
Sun 23:34  Table 1

Final

Race to 5
43   
Netherlands
Aad van Delft
Netherlands
Jeroen de Hertog
Mon 00:06  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants