Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 23, 2019

De Distel Biljarts 8-Ball Open 2019

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Tim Jonkman
7 (7/0) 56 (39/17)
70%
700
2 Marc Bijsterbosch
7 (6/1) 55 (33/22)
60%
550
3 Noël Bruynooghe
8 (6/2) 73 (38/35)
52%
410
3 Cyriel Ledoux
6 (5/1) 46 (32/14)
70%
410
5 Tim De Ruyter
5 (4/1) 40 (26/14)
65%
290
5 Jan Rempe
Boven 't IJ
7 (5/2) 49 (31/18)
63%
290
5 Pascal Meulenhoff
House of Billiards Weert Org
5 (4/1) 42 (25/17)
60%
290
5 Thomas Vanbroekhoven
7 (5/2) 52 (31/21)
60%
290
9 Norman Bakker
6 (4/2) 48 (29/19)
60%
190
Show more
9 Chris Pronk
4 (3/1) 31 (16/15)
52%
190
9 Ralf Zigahn
4 (3/1) 27 (16/11)
59%
190
9 Jan van Lierop
6 (4/2) 48 (29/19)
60%
190
9 Richard Floris
6 (4/2) 47 (26/21)
55%
190
9 Sonny Haegmans
5 (3/2) 33 (17/16)
52%
190
9 Quinten Pongers
SPC Woensel
4 (3/1) 29 (20/9)
69%
190
9 Ramin Ismayilov
6 (4/2) 45 (24/21)
53%
190
17 Mike van Doornik
5 (3/2) 36 (19/17)
53%
140
17 Gilliano Smit
4 (2/2) 29 (18/11)
62%
140
17 William Gelens
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
140
17 Yannick Pongers
SPC Woensel
4 (2/2) 28 (17/11)
61%
140
17 Same Afzali
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
140
17 Dorissen Robby
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
140
17 Johannes Geihe
4 (2/2) 27 (12/15)
44%
140
17 John Haegmans
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
140
25 Arno Disco
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
120
25 Ralf Mrnka
4 (2/2) 23 (13/10)
57%
120
25 Michael Sagar
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
120
25 Tim Craven
4 (2/2) 26 (10/16)
38%
120
25 Joey Haegmans
4 (2/2) 26 (15/11)
58%
120
25 Joris Vaes
4 (2/2) 33 (18/15)
55%
120
25 Paul Verbruggen
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
120
25 Kris Vanmechelen
4 (2/2) 28 (16/12)
57%
120
33 Arno Hartman
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
100
33 Adam Kiernicki
3 (1/2) 20 (6/14)
30%
100
33 Anna Huang
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
100
33 Peter Knuever
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
100
33 Tom Penrose
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
100
33 Gino De Ruyter
De Distel
3 (1/2) 18 (5/13)
28%
100
33 Mervin Saib
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
100
33 Hylco van Oers
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
100
33 Gijs van Westenbrugge
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
100
33 Moritz Lauwereyns
3 (1/2) 19 (9/10)
47%
100
33 Arek Skorski
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
100
33 David Elfferich
3 (1/2) 19 (8/11)
42%
100
33 Marino Cuffez
3 (1/2) 18 (6/12)
33%
100
33 Amedeo Durnez
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
100
33 Bart Teeuwen
3 (1/2) 17 (5/12)
29%
100
33 Stephen Reiziger
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
100
49 Mike Aarts
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
70
49 Vincent Peemen
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
70
49 Alex Costa
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
70
49 Jum Zwijnenburg
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
70
49 Peter Brink
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
70
49 Paul Buijs
2 (0/2) 17 (6/11)
35%
70
49 Frans van Tatenhove
Hague 5
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
70
49 Mitchel Knuever
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
70
49 Mika van Berkel
SPC Woensel
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
70
49 Tom Byloos
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
70
49 Arek Pach
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
70
49 Kenneth Meyskens
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
70
49 Marc van Grinsven
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
70
49 Géron de Werd
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
70
49 Erdal Sari
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
70
49 Marijn Romers
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
70
Entry deadline Jun 22, 2019, 5:00 PM (local time)
Starts Jun 23, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (64 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Rankings Pool Ranking Nederland
Organizer De Distel
Contact Tim De Ruyter and Gino De Ruyter
More info
€2000,- bij vol veld - €400,- added
Max. 64 man - 16 prijzen
Second chance event met prijzen
Telt mee als A-ranking voor Pool Ranking Nederland

Het veld is vol, reservelijst is nu van toepassing. Ook reserves betalen vooraf, indien er onvoldoende afmeldingen zijn wordt het gehele bedrag teruggestort, zie:

https://www.deruyter.it/betalingsprotocol-cuescore/

Meer informatie:

Op 23 juni wordt het eerste De Distel Biljarts 8-Ball Open georganiseerd in Biljart- & Poolcentrum de Distel! Dit evenement heeft een maximum van 64 deelnemers en heeft €400,- added money. Bij een vol veld is er dan ook €2000,- prijzengeld!

Er wordt gespeeld op 16 tafels en deze zijn allemaal gefit met Iwan Simonis. Alle tafels zijn daarnaast voorzien van hun eigen Aramith Pro set. Er wordt gespeeld in een 64 man DKO schema, waarvan er 16 doorgaan naar een SKO schema. Daar worden de prijzen verdeeld. Verder wordt er een apart evenement georganiseerd voor de spelers die er na twee rondes al uitliggen.

Datum: 23 juni 2019
Open: 10:00
Start: 11:00
Inschrijfgeld: €25,-

Main Event:
Spelsoort: 8-ball
Racking: Magic Rack
Break: Alternate Break
Schema: 64DKO-16SKO
Race naar: minimaal 5

Side Event:
Spelsoort: 8-ball
Racking: Magic Rack
Break: Alternate Break
Schema: 16SKO
Race naar: minimaal 4

Prijzengeld (bij vol veld):
1e €600.00
2e €360.00
3e €180.00
5e €90.00
9e €40.00

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Paul Verbruggen
Sun 10:59  Table 1
2   
Portugal
Alex Costa
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 10:59  Table 2
3   
Netherlands
Tim Jonkman
Belgium
Gino De Ruyter
Sun 11:00  Table 16
4   
Turkey
Erdal Sari
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 10:59  Table 3
5   
Netherlands
Ralf Zigahn
Poland
Arek Pach
Sun 10:59  Table 4
6   
Netherlands
Arno Hartman
Belgium
Marino Cuffez
Sun 10:59  Table 5
7   
Netherlands
John Haegmans
Belgium
Kris Vanmechelen
Sun 10:59  Table 6
8   
Netherlands
Géron de Werd
Belgium
Amedeo Durnez
Sun 10:59  Table 7
9   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Marijn Romers
Sun 10:59  Table 8
10   
Netherlands
Quinten Pongers
Netherlands
Anna Huang
Sun 10:59  Table 9
11   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Tom Penrose
Sun 11:00  Table 10
12   
Belgium
Dorissen Robby
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 11:00  Table 11
13   
Netherlands
Bart Teeuwen
Germany
Ralf Mrnka
Sun 11:39  Table 12
14   
Netherlands
Mike Aarts
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 11:00  Table 12
15   
Netherlands
Hylco van Oers
Netherlands
Jan Rempe
Sun 11:00  Table 13
16   
Netherlands
Vincent Peemen
Zimbabwe
Sonny Haegmans
Sun 11:00  Table 14
17   
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 11:00  Table 15
18   
Netherlands
David Elfferich
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 12:14  Table 1
19   
Netherlands
Mitchel Knuever
Germany
Johannes Geihe
Sun 11:45  Table 6
20   
Netherlands
Joey Haegmans
Poland
Adam Kiernicki
Sun 11:20  Table 15
21   
Suriname
Gilliano Smit
Netherlands
Peter Brink
Sun 12:14  Table 9
22   
Netherlands
Tim Craven
Netherlands
Richard Floris
Sun 11:50  Table 7
23   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Paul Buijs
Sun 11:45  Table 11
24   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Christmas Island
Michael Sagar
Sun 11:35  Table 2
25   
Belgium
Joris Vaes
Netherlands
Chris Pronk
Sun 11:35  Table 16
26   
Netherlands
Frans van Tatenhove
Netherlands
Stephen Reiziger
Sun 11:36  Table 13
27   
Netherlands
Marc van Grinsven
Netherlands
Same Afzali
Sun 11:36  Table 3
28   
Netherlands
Jan van Lierop
Belgium
Noël Bruynooghe
Sun 11:47  Table 14
29   
Netherlands
Norman Bakker
Netherlands
Mike van Doornik
Sun 11:53  Table 4
30   
Netherlands
William Gelens
Belgium
Tom Byloos
Sun 11:58  Table 8
31   
Belgium
Kenneth Meyskens
Netherlands
Mervin Saib
Sun 11:58  Table 15
32   
Uganda
Cyriel Ledoux
Netherlands
Arno Disco
Sun 12:10  Table 5

Winner round 1

Race to 5
33   
Netherlands
Peter Knuever
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 12:16  Table 3
34   
Netherlands
Tim Jonkman
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 12:23  Table 12
35   
Netherlands
Ralf Zigahn
Belgium
Marino Cuffez
Sun 12:30  Table 6
36   
Netherlands
John Haegmans
Belgium
Amedeo Durnez
Sun 12:30  Table 10
37   
Poland
Arek Skorski
Netherlands
Quinten Pongers
Sun 12:35  Table 2
38   
Netherlands
Tom Penrose
Belgium
Dorissen Robby
Sun 12:49  Table 7
39   
Germany
Ralf Mrnka
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 12:32  Table 16
40   
Netherlands
Jan Rempe
Zimbabwe
Sonny Haegmans
Sun 12:49  Table 8
41   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 13:34  Table 10
42   
Germany
Johannes Geihe
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 13:17  Table 9
43   
Suriname
Gilliano Smit
Netherlands
Tim Craven
Sun 13:22  Table 6
44   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 13:26  Table 2
45   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Stephen Reiziger
Sun 13:26  Table 7
46   
Netherlands
Same Afzali
Belgium
Noël Bruynooghe
Sun 13:32  Table 15
47   
Netherlands
Mike van Doornik
Netherlands
William Gelens
Sun 13:27  Table 14
48   
Netherlands
Mervin Saib
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 13:30  Table 16

Loser round 1

Race to 5
49   
Netherlands
Paul Verbruggen
Portugal
Alex Costa
Sun 12:54  Table 3
50   
Belgium
Gino De Ruyter
Turkey
Erdal Sari
Sun 13:35  Table 1
51   
Poland
Arek Pach
Netherlands
Arno Hartman
Sun 12:55  Table 13
52   
Belgium
Kris Vanmechelen
Netherlands
Géron de Werd
Sun 12:58  Table 15
53   
Netherlands
Marijn Romers
Netherlands
Anna Huang
Sun 13:01  Table 5
54   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Mika van Berkel
Sun 13:10  Table 4
55   
Netherlands
Bart Teeuwen
Netherlands
Mike Aarts
Sun 13:12  Table 12
56   
Netherlands
Hylco van Oers
Netherlands
Vincent Peemen
Sun 13:13  Table 11
57   
Netherlands
Jum Zwijnenburg
Netherlands
David Elfferich
Sun 13:34  Table 8
58   
Netherlands
Mitchel Knuever
Poland
Adam Kiernicki
Sun 13:49  Table 3
59   
Netherlands
Peter Brink
Netherlands
Richard Floris
Sun 13:52  Table 5
60   
Netherlands
Paul Buijs
Christmas Island
Michael Sagar
Sun 13:52  Table 13
61   
Belgium
Joris Vaes
Netherlands
Frans van Tatenhove
Sun 14:01  Table 16
62   
Netherlands
Marc van Grinsven
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 14:02  Table 9
63   
Netherlands
Norman Bakker
Belgium
Tom Byloos
Sun 14:02  Table 12
64   
Belgium
Kenneth Meyskens
Netherlands
Arno Disco
Sun 14:07  Table 6

Loser round 2

Race to 5
65   
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
Mervin Saib
Sun 14:20  Table 10
66   
Belgium
Gino De Ruyter
Netherlands
Mike van Doornik
Sun 15:17  Table 2
67   
Netherlands
Arno Hartman
Belgium
Noël Bruynooghe
Sun 14:39  Table 16
68   
Belgium
Kris Vanmechelen
Netherlands
Stephen Reiziger
Sun 14:31  Table 8
69   
Netherlands
Anna Huang
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 14:57  Table 1
70   
Netherlands
Gijs van Westenbrugge
Netherlands
Tim Craven
Sun 14:33  Table 4
71   
Netherlands
Bart Teeuwen
Netherlands
Joey Haegmans
Sun 14:20  Table 11
72   
Netherlands
Hylco van Oers
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 14:27  Table 7
73   
Netherlands
David Elfferich
Netherlands
Jan Rempe
Sun 14:33  Table 13
74   
Poland
Adam Kiernicki
Germany
Ralf Mrnka
Sun 15:17  Table 13
75   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Tom Penrose
Sun 14:57  Table 11
76   
Christmas Island
Michael Sagar
Poland
Arek Skorski
Sun 14:33  Table 14
77   
Belgium
Joris Vaes
Belgium
Amedeo Durnez
Sun 14:39  Table 9
78   
Netherlands
Jan van Lierop
Belgium
Marino Cuffez
Sun 14:41  Table 15
79   
Netherlands
Norman Bakker
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sun 15:05  Table 5
80   
Netherlands
Arno Disco
Netherlands
Peter Knuever
Sun 15:08  Table 12

Winners qualification

Race to 5
81   
Netherlands
Yannick Pongers
Netherlands
Tim Jonkman
Sun 15:09  Table 6
82   
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
John Haegmans
Sun 15:09  Table 7
83   
Netherlands
Quinten Pongers
Belgium
Dorissen Robby
Sun 15:15  Table 15
84   
Netherlands
Tim De Ruyter
Zimbabwe
Sonny Haegmans
Sun 15:52  Table 2
85   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Germany
Johannes Geihe
Sun 15:19  Table 8
86   
Suriname
Gilliano Smit
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 15:20  Table 3
87   
Netherlands
Chris Pronk
Netherlands
Same Afzali
Sun 15:32  Table 14
88   
Netherlands
William Gelens
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 15:37  Table 10

Loser round 3

Race to 5
89   
Netherlands
Paul Verbruggen
Netherlands
Mike van Doornik
Sun 16:05  Table 13
90   
Belgium
Noël Bruynooghe
Belgium
Kris Vanmechelen
Sun 16:08  Table 4
91   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
Tim Craven
Sun 16:16  Table 10
92   
Netherlands
Joey Haegmans
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 15:41  Table 9
93   
Netherlands
Jan Rempe
Germany
Ralf Mrnka
Sun 16:16  Table 1
94   
Netherlands
Richard Floris
Christmas Island
Michael Sagar
Sun 16:23  Table 6
95   
Belgium
Joris Vaes
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 15:48  Table 8
96   
Netherlands
Norman Bakker
Netherlands
Arno Disco
Sun 16:50  Table 15

Losers qualification

Race to 5
97   
Netherlands
Mike van Doornik
Zimbabwe
Sonny Haegmans
Sun 17:28  Table 6
98   
Belgium
Noël Bruynooghe
Belgium
Dorissen Robby
Sun 17:23  Table 10
99   
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Netherlands
John Haegmans
Sun 17:15  Table 16
100   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Netherlands
Yannick Pongers
Sun 16:53  Table 14
101   
Netherlands
Jan Rempe
Netherlands
William Gelens
Sun 17:03  Table 9
102   
Netherlands
Richard Floris
Netherlands
Same Afzali
Sun 17:23  Table 12
103   
Netherlands
Jan van Lierop
Suriname
Gilliano Smit
Sun 17:04  Table 8
104   
Netherlands
Norman Bakker
Germany
Johannes Geihe
Sun 18:01  Table 13

Last sixteen

Race to 6
105   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 18:45  Table 12
106   
Netherlands
Ralf Zigahn
Netherlands
Jan Rempe
Sun 18:45  Table 16
107   
Netherlands
Quinten Pongers
Belgium
Noël Bruynooghe
Sun 18:45  Table 13
108   
Netherlands
Tim De Ruyter
Netherlands
Norman Bakker
Sun 18:45  Table 15
109   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Richard Floris
Sun 18:45  Table 10
110   
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Zimbabwe
Sonny Haegmans
Sun 18:45  Table 9
111   
Netherlands
Chris Pronk
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sun 18:45  Table 8
112   
Uganda
Cyriel Ledoux
Azerbaijan
Ramin Ismayilov
Sun 18:45  Table 11

Quarter final

Race to 6
113   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Jan Rempe
Sun 20:10  Table 15
114   
Belgium
Noël Bruynooghe
Netherlands
Tim De Ruyter
Sun 20:24  Table 10
115   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Netherlands
Pascal Meulenhoff
Sun 19:59  Table 14
116   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 19:59  Table 16

Semi final

Race to 6
117   
Netherlands
Tim Jonkman
Belgium
Noël Bruynooghe
Sun 21:48  Table 16
118   
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Uganda
Cyriel Ledoux
Sun 21:38  Table 15

Final

Race to 6
119   
Netherlands
Tim Jonkman
Netherlands
Marc Bijsterbosch
Sun 22:40  Table 16

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment