Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 21 - July 24, 2021

Datel Tallinn Open 2021

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Denis Grabe
7 (7/0) 113 (70/43)
62%
2 Daniel Macioł
7 (6/1) 100 (65/35)
65%
3 Jani Siekkinen
8 (6/2) 124 (72/52)
58%
3 Mark Magi
6 (5/1) 91 (53/38)
58%
5 Markus Juva
5 (4/1) 76 (41/35)
54%
5 Wojciech Szewczyk
5 (4/1) 75 (49/26)
65%
5 Massimiliano Corso
6 (5/1) 88 (55/33)
63%
5 Pijus Labutis
5 (4/1) 75 (46/29)
61%
9 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
7 (5/2) 108 (62/46)
57%
Show more
9 Karl Gnadeberg
4 (3/1) 66 (33/33)
50%
9 Joonas Saska
4 (3/1) 58 (33/25)
57%
9 Kristjan Kuusik
6 (4/2) 99 (54/45)
55%
9 Juss Saska
5 (3/2) 79 (38/41)
48%
9 Rainer Laar
4 (3/1) 63 (37/26)
59%
9 ANDREA DE LEO
5 (3/2) 72 (37/35)
51%
9 Riku Romppanen
5 (3/2) 77 (40/37)
52%
17 Morgan Palmborg
3 (2/1) 52 (27/25)
52%
17 Topias Vedenpää
6 (4/2) 102 (55/47)
54%
17 Revo Maimre
3 (2/1) 50 (25/25)
50%
17 Gert Maimre
4 (2/2) 64 (30/34)
47%
17 Pawel Blachowski
5 (3/2) 76 (39/37)
51%
17 Roland Maimre
4 (2/2) 67 (33/34)
49%
17 Virginijus Sipavičius
4 (2/2) 56 (28/28)
50%
17 Aleksandrs Horsuns
Mezz Hill Hill Billiard Cafe
4 (2/2) 58 (27/31)
47%
17 Stanislav Saiov
3 (2/1) 45 (24/21)
53%
17 Kim Soo Garmark
Storgata BK
4 (3/1) 70 (37/33)
53%
17 Rafig Adigazalov
3 (2/1) 45 (27/18)
60%
17 Mihkel Rehepapp
3 (2/1) 49 (28/21)
57%
17 Niko Vuorinen
4 (2/2) 66 (32/34)
48%
17 Aleksandr Isajenko
5 (3/2) 82 (47/35)
57%
17 Vilius Schulte-Ebbert
4 (2/2) 60 (31/29)
52%
17 Maksims Dragans
4 (2/2) 66 (32/34)
48%
33 Stig Nesvik
Oslo BK
3 (1/2) 54 (25/29)
46%
33 Elvis Miglans
2 (0/2) 32 (12/20)
38%
33 Saulius Vaitukaitis
3 (1/2) 51 (26/25)
51%
33 Marek Janesmae
3 (1/2) 50 (24/26)
48%
33 Allan Ilves
3 (1/2) 46 (21/25)
46%
33 Sander Kont
3 (1/2) 44 (20/24)
45%
33 Oleg Sidorov
3 (1/2) 51 (23/28)
45%
33 Philip Tsunihhin
3 (1/2) 52 (24/28)
46%
33 Gustav Karlman
Stockholms Biljardsällskap
3 (1/2) 50 (21/29)
42%
33 Otto Olkkonen
3 (1/2) 51 (26/25)
51%
33 Joni Thour
Stockholms Biljardsällskap
3 (1/2) 47 (19/28)
40%
33 Ilja Kotlov
2 (0/2) 28 (8/20)
29%
33 Henrik Johann Ligi
3 (1/2) 49 (21/28)
43%
33 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
3 (1/2) 57 (28/29)
49%
33 Mattias Raun
3 (1/2) 50 (22/28)
44%
33 Jan Petter Svendsen
Storgata BK
2 (0/2) 29 (9/20)
31%
49 Eltsin Zabitov
3 (1/2) 55 (26/29)
47%
49 Gert Jurgenson
2 (0/2) 30 (10/20)
33%
49 Rene Pärnpuu
2 (0/2) 29 (9/20)
31%
49 Agris Stüf
Break & Run
2 (0/2) 32 (12/20)
38%
49 Mart Liigant
2 (0/2) 28 (8/20)
29%
49 Sandro Hasecic
Fredrikstad BK
2 (0/2) 33 (13/20)
39%
49 Tommi Peltonen
2 (0/2) 31 (11/20)
35%
49 Marten Kont
2 (0/2) 33 (13/20)
39%
49 Nils Luhavee
Break & Run
2 (0/2) 35 (15/20)
43%
49 Andreas Wahr-Hansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 28 (8/20)
29%
49 Johannes Raun
2 (0/2) 33 (13/20)
39%
49 Eero Romppanen
3 (1/2) 46 (21/25)
46%
49 Ida Amundsen
Oslo BK
2 (0/2) 34 (14/20)
41%
49 Maris Vartiks
2 (0/2) 35 (15/20)
43%
65 Terje Kristoffersen
Oslo BK
2 (0/2) 30 (10/20)
33%
65 Ivano Rossi
2 (0/2) 32 (12/20)
38%
65 Ken Riidak
Mezz Hill Hill Billiard Cafe
3 (1/2) 45 (19/26)
42%
65 Erki Soomer
Break & Run
2 (0/2) 32 (12/20)
38%
65 Gunnar Pleer
2 (0/2) 36 (16/20)
44%
65 Jouni Jumisko
1 (0/1) 15 (5/10)
33%
65 Jokūbas Silantjevas
2 (0/2) 31 (11/20)
35%
65 Erki Erm
3 (1/2) 50 (24/26)
48%
Entry deadline Jul 25, 2021, 12:00 AM (local time)
Starts Jul 21, 2021, 6:00 PM (local time)
Format Double elimination (74 Participants)
Race to 10
Handicap With handicap
Organizer Kalevi Piljardikool
Contact Valdis Sprogis (valdis.sprogis@gmail.com)

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 10
1   
Finland
Nico Mänttäri
1
Lithuania
Jokūbas Silantjevas
2
Thu 12:19  Table 1
2   
Estonia
Philip Tsunihhin
Walk Over
 
3   
Walk Over
Estonia
Revo Maimre
 
4   
Finland
Tommi Peltonen
Walk Over
 
5   
Estonia
Kristjan Kuusik
2
Estonia
Tarmo Sandla
3
Thu 12:19  Table 2
6   
Latvia
Maksims Dragans
Walk Over
 
7   
Walk Over
Sweden
Joni Thour
 
8   
Poland
Pawel Blachowski
1
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Thu 12:19  Table 3
9   
Italy
Massimiliano Corso
1
Latvia
Aleksandrs Horsuns
1
Thu 12:19  Table 4
10   
Estonia
Sander Kont
Walk Over
 
11   
Walk Over
Estonia
Juss Saska
 
12   
Norway
Sandro Hasecic
Walk Over
 
13   
Walk Over
Estonia
Viktor Blinov
 
14   
Norway
Jan Petter Svendsen
Walk Over
 
15   
Walk Over
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
 
16   
Finland
Jouni Jumisko
4
Estonia
Eltsin Zabitov
1
Thu 12:19  Table 5
17   
Finland
Topias Vedenpää
1
Estonia
Gunnar Pleer
2
Thu 12:19  Table 6
18   
Estonia
Nils Luhavee
Walk Over
 
19   
Walk Over
Norway
Stig Nesvik
 
20   
Estonia
Marten Kont
Walk Over
 
21   
Walk Over
Sweden
Morgan Palmborg
 
22   
Estonia
Oleg Sidorov
Walk Over
 
23   
Walk Over
Jussi Puttonen
 
24   
Estonia
Erki Soomer
3
Estonia
Ken Riidak
3
Thu 12:19  Table 7
25   
Estonia
Erki Erm
1
Norway
Terje Kristoffersen
4
Thu 12:20  Table 8
26   
Lithuania
Saulius Vaitukaitis
Walk Over
 
27   
Walk Over
Finland
Otto Olkkonen
 
28   
Norway
Kim Soo Garmark
1
Italy
Ivano Rossi
3
Thu 12:20  Table 12
29   
Walk Over
Estonia
Mart Liigant
 
30   
Estonia
Rafig Adigazalov
Walk Over
 
31   
Walk Over
Estonia
Gert Jurgenson
 
32   
Finland
Eero Romppanen
4
Lithuania
Aleksandr Isajenko
1
Thu 13:01  Table 1

Winner round 1

Race to 10
33   
Poland
Daniel Macioł
0
Lithuania
Jokūbas Silantjevas
2
Thu 14:09  Table 5
34   
Estonia
Philip Tsunihhin
2
Estonia
Henrik Johann Ligi
3
Thu 12:20  Table 9
35   
Estonia
Allan Ilves
4
Estonia
Revo Maimre
3
Thu 12:20  Table 10
36   
Finland
Tommi Peltonen
4
Estonia
Roland Maimre
4
Thu 15:39  Table 10
37   
Estonia
Karl Gnadeberg
0
Estonia
Kristjan Kuusik
2
Thu 13:25  Table 4
38   
Latvia
Maksims Dragans
2
Estonia
Agris Stüf
3
Thu 14:01  Table 3
39   
Latvia
Maris Vartiks
1
Sweden
Joni Thour
2
Thu 12:20  Table 11
40   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Lithuania
Pijus Labutis
0
Thu 14:15  Table 8
41   
Finland
Jani Siekkinen
0
Italy
Massimiliano Corso
1
Thu 14:10  Table 1
42   
Estonia
Sander Kont
1
Norway
Andreas Wahr-Hansen
4
Thu 12:39  Table 2
43   
Estonia
Joonas Saska
1
Estonia
Juss Saska
1
Thu 13:00  Table 5
44   
Norway
Sandro Hasecic
4
Lithuania
Vilius Schulte-Ebbert
1
Thu 13:06  Table 8
45   
Sweden
Elvis Miglans
1
Estonia
Viktor Blinov
3
Thu 13:13  Table 4
46   
Norway
Jan Petter Svendsen
4
Estonia
Stanislav Saiov
1
Thu 13:49  Table 6
47   
Sweden
Gustav Karlman
2
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
3
Thu 13:28  Table 9
48   
Estonia
Eltsin Zabitov
1
Estonia
Mihkel Rehepapp
0
Thu 14:29  Table 2
49   
Estonia
Denis Grabe
0
Finland
Topias Vedenpää
1
Thu 14:49  Table 4
50   
Estonia
Nils Luhavee
3
Finland
Niko Vuorinen
2
Thu 13:28  Table 7
51   
Estonia
Rainer Laar
1
Norway
Stig Nesvik
3
Thu 13:14  Table 10
52   
Estonia
Marten Kont
4
Italy
ANDREA DE LEO
2
Thu 13:41  Table 2
53   
Norway
Ida Amundsen
4
Sweden
Morgan Palmborg
3
Thu 13:39  Table 12
54   
Estonia
Oleg Sidorov
3
Estonia
Marek Janesmae
3
Thu 14:30  Table 10
55   
Estonia
Ilja Kotlov
3
Jussi Puttonen
3
Thu 14:30 
56   
Estonia
Ken Riidak
3
Poland
Wojciech Szewczyk
0
Thu 14:50  Table 7
57   
Finland
Markus Juva
0
Estonia
Erki Erm
1
Thu 14:58  Table 3
58   
Lithuania
Saulius Vaitukaitis
1
Estonia
Rene Pärnpuu
3
Thu 13:41  Table 11
59   
Estonia
Johannes Raun
3
Finland
Otto Olkkonen
1
Thu 15:05  Table 9
60   
Norway
Kim Soo Garmark
1
Estonia
Mattias Raun
2
Thu 15:17  Table 5
61   
Lithuania
Virginijus Sipavičius
3
Estonia
Mart Liigant
3
Thu 15:40  Table 2
62   
Estonia
Rafig Adigazalov
1
Finland
Riku Romppanen
1
Thu 15:17  Table 6
63   
Estonia
Gert Maimre
1
Estonia
Gert Jurgenson
3
Thu 15:18  Table 11
64   
Lithuania
Aleksandr Isajenko
1
Estonia
Mark Magi
0
Thu 15:25  Table 12

Loser round 1

Race to 10
65   
Finland
Nico Mänttäri
1
Lithuania
Aleksandr Isajenko
1
Thu 15:45 
66   
Walk Over
Estonia
Gert Jurgenson
 
67   
Walk Over
Finland
Riku Romppanen
 
68   
Walk Over
Estonia
Mart Liigant
 
69   
Estonia
Tarmo Sandla
3
Estonia
Mattias Raun
2
Thu 15:45 
70   
Walk Over
Estonia
Johannes Raun
 
71   
Walk Over
Estonia
Rene Pärnpuu
 
72   
Poland
Pawel Blachowski
1
Estonia
Erki Erm
1
Thu 17:11  Table 5
73   
Latvia
Aleksandrs Horsuns
1
Estonia
Ken Riidak
3
Thu 16:01  Table 7
74   
Walk Over
Jussi Puttonen
 
75   
Walk Over
Estonia
Oleg Sidorov
 
76   
Walk Over
Norway
Ida Amundsen
 
77   
Walk Over
Estonia
Marten Kont
 
78   
Walk Over
Norway
Stig Nesvik
 
79   
Walk Over
Estonia
Nils Luhavee
 
80   
Finland
Jouni Jumisko
4
Finland
Topias Vedenpää
1
Thu 17:18  Table 7
81   
Estonia
Gunnar Pleer
2
Estonia
Eltsin Zabitov
1
Thu 16:23  Table 8
82   
Walk Over
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
 
83   
Walk Over
Norway
Jan Petter Svendsen
 
84   
Walk Over
Estonia
Viktor Blinov
 
85   
Walk Over
Norway
Sandro Hasecic
 
86   
Walk Over
Estonia
Juss Saska
 
87   
Walk Over
Norway
Andreas Wahr-Hansen
 
88   
Estonia
Erki Soomer
3
Finland
Jani Siekkinen
0
Thu 16:29  Table 10
89   
Norway
Terje Kristoffersen
4
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Thu 17:25  Table 1
90   
Walk Over
Latvia
Maris Vartiks
 
91   
Walk Over
Estonia
Agris Stüf
 
92   
Italy
Ivano Rossi
3
Estonia
Kristjan Kuusik
2
Thu 16:43  Table 4
93   
Walk Over
Finland
Tommi Peltonen
 
94   
Walk Over
Estonia
Allan Ilves
 
95   
Walk Over
Estonia
Philip Tsunihhin
 
96   
Finland
Eero Romppanen
4
Lithuania
Jokūbas Silantjevas
2
Thu 16:51  Table 2

Winners qualification

Race to 10
97   
Poland
Daniel Macioł
0
Estonia
Henrik Johann Ligi
3
Thu 17:34  Table 10
98   
Estonia
Revo Maimre
3
Estonia
Roland Maimre
4
Thu 16:29  Table 1
99   
Estonia
Karl Gnadeberg
0
Latvia
Maksims Dragans
2
Thu 16:22  Table 9
100   
Sweden
Joni Thour
2
Lithuania
Pijus Labutis
0
Thu 16:45  Table 11
101   
Italy
Massimiliano Corso
1
Estonia
Sander Kont
1
Thu 16:54  Table 12
102   
Estonia
Joonas Saska
1
Lithuania
Vilius Schulte-Ebbert
1
Thu 16:44  Table 6
103   
Sweden
Elvis Miglans
1
Estonia
Stanislav Saiov
1
Thu 17:03  Table 3
104   
Sweden
Gustav Karlman
2
Estonia
Mihkel Rehepapp
0
Thu 17:14  Table 9
105   
Estonia
Denis Grabe
0
Finland
Niko Vuorinen
2
Thu 17:40  Table 11
106   
Estonia
Rainer Laar
1
Italy
ANDREA DE LEO
2
Thu 17:46  Table 2
107   
Sweden
Morgan Palmborg
3
Estonia
Marek Janesmae
3
Thu 17:45  Table 8
108   
Estonia
Ilja Kotlov
3
Poland
Wojciech Szewczyk
0
Thu 17:52  Table 6
109   
Finland
Markus Juva
0
Lithuania
Saulius Vaitukaitis
1
Thu 18:21  Table 5
110   
Finland
Otto Olkkonen
1
Norway
Kim Soo Garmark
1
Thu 18:12  Table 1
111   
Lithuania
Virginijus Sipavičius
3
Estonia
Rafig Adigazalov
1
Thu 18:21  Table 7
112   
Estonia
Gert Maimre
1
Estonia
Mark Magi
0
Thu 18:22  Table 12

Loser round 2

Race to 10
113   
Lithuania
Aleksandr Isajenko
1
Estonia
Gert Jurgenson
3
Fri 10:03  Table 1
114   
Finland
Riku Romppanen
1
Estonia
Mart Liigant
3
Fri 10:03  Table 2
115   
Estonia
Mattias Raun
2
Estonia
Johannes Raun
3
Fri 00:23  Table 9
116   
Estonia
Rene Pärnpuu
3
Poland
Pawel Blachowski
1
Fri 10:03  Table 3
117   
Latvia
Aleksandrs Horsuns
1
Jussi Puttonen
3
Fri 10:00 
118   
Estonia
Oleg Sidorov
3
Norway
Ida Amundsen
4
Fri 10:03  Table 4
119   
Estonia
Marten Kont
4
Norway
Stig Nesvik
3
Fri 10:03  Table 5
120   
Estonia
Nils Luhavee
3
Finland
Topias Vedenpää
1
Fri 10:03  Table 6
121   
Estonia
Eltsin Zabitov
1
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
3
Fri 10:03  Table 7
122   
Norway
Jan Petter Svendsen
4
Estonia
Viktor Blinov
3
Fri 10:03  Table 8
123   
Norway
Sandro Hasecic
4
Estonia
Juss Saska
1
Fri 10:03  Table 9
124   
Norway
Andreas Wahr-Hansen
4
Finland
Jani Siekkinen
0
Fri 10:03  Table 11
125   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Latvia
Maris Vartiks
1
Fri 10:03  Table 12
126   
Estonia
Agris Stüf
3
Estonia
Kristjan Kuusik
2
Fri 11:20  Table 1
127   
Finland
Tommi Peltonen
4
Estonia
Allan Ilves
4
Fri 11:20  Table 4
128   
Estonia
Philip Tsunihhin
2
Finland
Eero Romppanen
4
Fri 10:03  Table 10

Losers qualification

Race to 10
129   
Lithuania
Aleksandr Isajenko
1
Sweden
Gustav Karlman
2
Fri 11:08  Table 2
130   
Finland
Riku Romppanen
1
Sweden
Elvis Miglans
1
Fri 11:10  Table 3
131   
Estonia
Mattias Raun
2
Lithuania
Vilius Schulte-Ebbert
1
Fri 11:53  Table 9
132   
Poland
Pawel Blachowski
1
Estonia
Sander Kont
1
Fri 11:03  Table 7
133   
Latvia
Aleksandrs Horsuns
1
Sweden
Joni Thour
2
Fri 11:20  Table 12
134   
Estonia
Oleg Sidorov
3
Latvia
Maksims Dragans
2
Fri 11:20  Table 5
135   
Norway
Stig Nesvik
3
Estonia
Roland Maimre
4
Fri 11:20  Table 6
136   
Finland
Topias Vedenpää
1
Estonia
Henrik Johann Ligi
3
Fri 11:20  Table 8
137   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
3
Estonia
Gert Maimre
1
Fri 12:23  Table 5
138   
Norway
Jan Petter Svendsen
4
Lithuania
Virginijus Sipavičius
3
Fri 12:25  Table 4
139   
Estonia
Juss Saska
1
Finland
Otto Olkkonen
1
Fri 11:31  Table 10
140   
Finland
Jani Siekkinen
0
Lithuania
Saulius Vaitukaitis
1
Fri 12:43  Table 12
141   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Estonia
Ilja Kotlov
3
Fri 12:35  Table 7
142   
Estonia
Kristjan Kuusik
2
Estonia
Marek Janesmae
3
Fri 12:56  Table 1
143   
Estonia
Allan Ilves
4
Italy
ANDREA DE LEO
2
Fri 12:49  Table 6
144   
Estonia
Philip Tsunihhin
2
Finland
Niko Vuorinen
2
Fri 11:35  Table 11

Last thirtytwo

Race to 10
145   
Poland
Daniel Macioł
0
Poland
Pawel Blachowski
1
Fri 14:41  Table 1
146   
Estonia
Revo Maimre
3
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Fri 14:41  Table 2
147   
Estonia
Karl Gnadeberg
0
Lithuania
Aleksandr Isajenko
1
Fri 14:41  Table 11
148   
Lithuania
Pijus Labutis
0
Finland
Topias Vedenpää
1
Fri 14:41  Table 12
149   
Italy
Massimiliano Corso
1
Latvia
Aleksandrs Horsuns
1
Fri 14:41  Table 3
150   
Estonia
Joonas Saska
1
Latvia
Maksims Dragans
2
Fri 14:41  Table 4
151   
Estonia
Stanislav Saiov
1
Finland
Jani Siekkinen
0
Fri 14:41  Table 6
152   
Estonia
Mihkel Rehepapp
0
Estonia
Kristjan Kuusik
2
Fri 14:41  Table 7
153   
Estonia
Denis Grabe
0
Estonia
Roland Maimre
4
Fri 14:41  Table 5
154   
Estonia
Rainer Laar
1
Finland
Niko Vuorinen
2
Fri 14:41  Table 8
155   
Sweden
Morgan Palmborg
3
Estonia
Juss Saska
1
Fri 14:41  Table 9
156   
Poland
Wojciech Szewczyk
0
Estonia
Gert Maimre
1
Fri 14:41  Table 10
157   
Finland
Markus Juva
0
Lithuania
Virginijus Sipavičius
3
Fri 15:55  Table 1
158   
Norway
Kim Soo Garmark
1
Italy
ANDREA DE LEO
2
Fri 15:31  Table 5
159   
Estonia
Rafig Adigazalov
1
Finland
Riku Romppanen
1
Fri 15:46  Table 4
160   
Estonia
Mark Magi
0
Lithuania
Vilius Schulte-Ebbert
1
Fri 15:43  Table 6

Last sixteen

Race to 10
161   
Poland
Daniel Macioł
0
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Fri 16:48  Table 11
162   
Estonia
Karl Gnadeberg
0
Lithuania
Pijus Labutis
0
Fri 17:06  Table 12
163   
Italy
Massimiliano Corso
1
Estonia
Joonas Saska
1
Fri 16:48  Table 7
164   
Finland
Jani Siekkinen
0
Estonia
Kristjan Kuusik
2
Fri 17:07  Table 3
165   
Estonia
Denis Grabe
0
Estonia
Rainer Laar
1
Fri 16:48  Table 6
166   
Estonia
Juss Saska
1
Poland
Wojciech Szewczyk
0
Fri 16:48  Table 8
167   
Finland
Markus Juva
0
Italy
ANDREA DE LEO
2
Fri 17:39  Table 5
168   
Finland
Riku Romppanen
1
Estonia
Mark Magi
0
Fri 17:12  Table 4

Quarter final

Race to 10
169   
Poland
Daniel Macioł
0
Lithuania
Pijus Labutis
0
Sat 11:07  Table 7
170   
Italy
Massimiliano Corso
1
Finland
Jani Siekkinen
0
Sat 11:07  Table 5
171   
Estonia
Denis Grabe
0
Poland
Wojciech Szewczyk
0
Sat 11:07  Table 12
172   
Finland
Markus Juva
0
Estonia
Mark Magi
0
Sat 11:07  Table 11

Semi final

Race to 10
173   
Poland
Daniel Macioł
0
Finland
Jani Siekkinen
0
Sat 14:00  Table 11
174   
Estonia
Denis Grabe
0
Estonia
Mark Magi
0
Sat 14:00  Table 12

Final

Race to 10
175   
Poland
Daniel Macioł
0
Estonia
Denis Grabe
0
R1
Sat 15:29  Table 12

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants