Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

November 9, - November 11, 2018

DM 2. Divisjon

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Albert Roman Stensrød
Fredrikstad BK
6 (6/0) 51 (36/15)
71%
120
2 Erol Dane Mula
Oslo BK
8 (6/2) 72 (45/27)
63%
104
3 Robin Nathan
Unique BK
7 (5/2) 65 (33/32)
51%
89
3 Odd Martin Asp
Ask BC
5 (4/1) 43 (26/17)
60%
89
5 Jozef Kwit
Oslo BK
6 (4/2) 47 (27/20)
57%
73
5 Audun Bjerve
Oslo Biljard1 PS
6 (4/2) 52 (32/20)
62%
73
5 Ragnar Hansen
Grenland BK
4 (3/1) 34 (21/13)
62%
73
5 Alf Regy Lid
Fredrikstad BK
4 (3/1) 34 (22/12)
65%
73
9 Finn-Ari Syrrist
Grenland BK
4 (2/2) 35 (16/19)
46%
59
Show more
9 Raymond Kandola
Fredrikstad BK
4 (2/2) 35 (17/18)
49%
59
9 Sebastian Meling
Oslo BK
4 (2/2) 35 (16/19)
46%
59
9 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 28 (12/16)
43%
59
13 Chairat Pho
Grenland BK
4 (2/2) 39 (17/22)
44%
44
13 Morten Gulbrandsen
Grenland BK
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
44
13 Anders Lie
Fredrikstad BK
4 (2/2) 40 (22/18)
55%
44
13 Simen Jøndal
Oslo BK
3 (1/2) 21 (7/14)
33%
44
17 Christian Wikeby
Oslo BK
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
35
17 Edvin Eri Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 20 (8/12)
40%
35
17 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
35
17 Rune Antonsen
Kongsberg BK
3 (1/2) 29 (12/17)
41%
35
17 Vegard Daapan
Grenland BK
2 (0/2) 22 (10/12)
45%
35
17 Jim-Olav Fors
Oslo BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
35
17 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
2 (0/2) 17 (5/12)
29%
35
17 Kenneth Mydland
Fredrikstad BK
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
35
25 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
26
25 Steffan Hansen
Grenland BK
2 (0/2) 14 (2/12)
14%
26
25 Jack Nordby
Oslo BK
2 (0/2) 18 (6/12)
33%
26
25 Terje Kristoffersen
Oslo BK
2 (0/2) 16 (4/12)
25%
26
Entry deadline Nov 7, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Nov 9, 2018, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (32 Participants)
Race to 6
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 2. Divisjon Øst 2018, 2. Divisjon Vest 2018 and 2. Divisjon Midt 2018
Organizer Grenland BK
Contact Tommy Myhre (myhreungen@hotmail.com, 97195387)
More info
Vi i Grenland Biljardklubb ønsker velkommen til divisjonsmesterskap for 2 divisjon.
Du finner oss i floodmyrvegen 21,3946 Porsgrunn.
Vi ligger i samme bygg som Eidanger Auto,bare i motsatt ende av bygget og i 2etg.
Du parkerer på samme side som Eidanger Auto holder til,bare å kjøre til enden av bygget og se om det er plasser ledig der.Så går du bare langs kortveggen på bygget og finner trappa opp til i 2 etg.

Vi har 6 stk Olio Cyber Biljardbord med Simonis 760 tournament blue på alle bordene.
Det er 2 stk toaletter,ett dame og ett herretoalett.

Overnattings muligheter i Porsgrunn eller i Skien
1.http://vichotel.no/ ,dette hotellet ligger midt i Porsgrunn sentrum,ca 5 min med bil til Grenland Biljardsenter.Kostnad ca 950,- enkeltrom,1280,- for dobbeltrom.Husk å referere til "Biljardturnering" for å få rabatt.
2.https://www.thonhotels.no/hoteller/norge/skien/thon-hotel-hoyers/ ,dette hotellet ligger midt i Skien sentrum,ca 15 min kjøring til Grenland Biljardsenter.Kostnad ca 850,- enkeltrom og 1050,- for dobbeltrom.

Kiosken vil være åpen under hele turneringen med noe forskjellig mat som baguetter,lapsskaus,pølser,nudler,toast…..
Samt at vi har enn del forskjellig mineralvann og sjokolade til en gunstig pris!

Så da vil vi i Grenland Biljardklubb ønske dere alle en hyggelig turnering sammen med oss.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Sebastian Meling
Stig Nesvik
Sat 11:12  Table 2
2   
Erol Dane Mula
Chairat Pho
Sat 10:06  Table 6
3   
Alf Regy Lid
Morten Gulbrandsen
Sat 11:06  Table 4
4   
Morten Heramb
Espen Kristiansen
Sat 11:00 
5   
Raymond Kandola
Simen Jøndal
Sat 10:08  Table 3
6   
Vegard Daapan
Marius Farås
Sat 12:00 
7   
Jim-Olav Fors
Trond Ivar Larsen
Sat 10:00  Table 3
8   
Giena Tanilon
Albert Roman Stensrød
Sat 10:49 
9   
Robin Nathan
Finn-Ari Syrrist
Sat 10:06  Table 2
10   
Audun Bjerve
Jack Nordby
Sat 10:06  Table 5
11   
Steffan Hansen
Ragnar Hansen
Sat 10:06  Table 1
12   
Rune Antonsen
Anders Lie
Sat 10:50  Table 3
13   
Odd Martin Asp
Jozef Kwit
Sat 10:06  Table 4
14   
Terje Kristoffersen
Christian Wikeby
Sat 11:09  Table 5
15   
Bastian Andreassen
Simen Ekern Bakken
Sat 12:00 
16   
Kenneth Mydland
Edvin Eri Pettersen
Sat 11:30  Table 6

Winner round 1

Race to 6
17   
Sebastian Meling
Chairat Pho
Sat 13:19 
18   
Alf Regy Lid
Espen Kristiansen
Sat 12:00  Table 3
19   
Raymond Kandola
Vegard Daapan
Sat 13:00  Table 6
20   
Jim-Olav Fors
Albert Roman Stensrød
Sat 11:42  Table 1
21   
Finn-Ari Syrrist
Audun Bjerve
Sat 12:12  Table 5
22   
Ragnar Hansen
Rune Antonsen
Sat 13:42 
23   
Odd Martin Asp
Christian Wikeby
Sat 13:30 
24   
Bastian Andreassen
Kenneth Mydland
Sat 12:47  Table 2

Loser round 1

Race to 6
25   
Stig Nesvik
Erol Dane Mula
Sat 13:27  Table 1
26   
Morten Gulbrandsen
Morten Heramb
Sat 12:00 
27   
Simen Jøndal
Marius Farås
Sat 13:00 
28   
Trond Ivar Larsen
Giena Tanilon
Sat 13:00 
29   
Robin Nathan
Jack Nordby
Sat 12:03  Table 4
30   
Steffan Hansen
Anders Lie
Sat 13:43 
31   
Jozef Kwit
Terje Kristoffersen
Sat 12:32  Table 1
32   
Simen Ekern Bakken
Edvin Eri Pettersen
Sat 14:00 

Loser round 2

Race to 6
33   
Erol Dane Mula
Kenneth Mydland
Sat 15:39  Table 1
34   
Morten Gulbrandsen
Christian Wikeby
Sat 14:56  Table 1
35   
Simen Jøndal
Rune Antonsen
Sat 14:49  Table 6
36   
Giena Tanilon
Audun Bjerve
Sat 14:31  Table 5
37   
Robin Nathan
Jim-Olav Fors
Sat 14:10 
38   
Anders Lie
Vegard Daapan
Sat 15:32  Table 2
39   
Jozef Kwit
Espen Kristiansen
Sat 14:35 
40   
Edvin Eri Pettersen
Chairat Pho
Sat 14:56  Table 3

Winners qualification

Race to 6
41   
Sebastian Meling
Alf Regy Lid
Sat 16:04  Table 5
42   
Raymond Kandola
Albert Roman Stensrød
Sat 15:43  Table 4
43   
Finn-Ari Syrrist
Ragnar Hansen
Sat 16:36  Table 1
44   
Odd Martin Asp
Bastian Andreassen
Sat 15:49  Table 1

Loser round 3

Race to 6
45   
Erol Dane Mula
Morten Gulbrandsen
Sat 16:44  Table 4
46   
Simen Jøndal
Audun Bjerve
Sat 16:40  Table 2
47   
Robin Nathan
Anders Lie
Sat 16:50  Table 6
48   
Jozef Kwit
Chairat Pho
Sat 16:52 

Losers qualification

Race to 6
49   
Erol Dane Mula
Raymond Kandola
Sat 18:04  Table 3
50   
Audun Bjerve
Sebastian Meling
Sat 17:43  Table 1
51   
Robin Nathan
Bastian Andreassen
Sat 18:14  Table 6
52   
Jozef Kwit
Finn-Ari Syrrist
Sat 17:58  Table 5

Quarter final

Race to 6
53   
Alf Regy Lid
Robin Nathan
Sun 10:06  Table 1
54   
Albert Roman Stensrød
Audun Bjerve
Sun 10:06  Table 3
55   
Ragnar Hansen
Erol Dane Mula
Sun 10:06  Table 5
56   
Odd Martin Asp
Jozef Kwit
Sun 10:06  Table 6

Semi final

Race to 6
57   
Robin Nathan
Albert Roman Stensrød
Sun 11:20  Table 6
58   
Erol Dane Mula
Odd Martin Asp
Sun 11:20  Table 1

Final

Race to 6
59   
Albert Roman Stensrød
Erol Dane Mula
Sun 12:18  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer