Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

March 14 - March 16, 2019

DATEL Tallinn Open 2019

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Petri Makkonen
7 (7/0) 101 (63/38)
62%
2 Alex Kazakis
KING8
7 (6/1) 87 (60/27)
69%
3 Damianos Giallourakis
Oslo BK
7 (6/1) 93 (57/36)
61%
3 Mark Gray
6 (5/1) 79 (51/28)
65%
5 Jani Siekkinen
5 (4/1) 58 (39/19)
67%
5 Radoslaw Babica
5 (4/1) 72 (41/31)
57%
5 Imran Majid
5 (4/1) 70 (43/27)
61%
5 Jayson Shaw
5 (4/1) 67 (43/24)
64%
9 Fedor Gorst
4 (3/1) 50 (30/20)
60%
Show more
9 Ruslan Chinahov
4 (3/1) 56 (34/22)
61%
9 Kim Laaksonen
4 (3/1) 61 (32/29)
52%
9 Jere Virtaranta
5 (3/2) 65 (35/30)
54%
9 Pijus Labutis
4 (3/1) 53 (33/20)
62%
9 Mihkel Rehepapp
7 (5/2) 82 (50/32)
61%
9 Mark Magi
5 (3/2) 68 (34/34)
50%
9 Erki Erm
6 (4/2) 76 (41/35)
54%
17 Adrian Weiss
4 (2/2) 55 (32/23)
58%
17 Wiktor Zielinski
3 (2/1) 40 (23/17)
58%
17 Denis Grabe
3 (2/1) 40 (24/16)
60%
17 Kostas Koukiadakis
4 (2/2) 60 (33/27)
55%
17 Dimitris Loukatos
5 (3/2) 62 (36/26)
58%
17 Niels Feijen
3 (2/1) 37 (24/13)
65%
17 Tommi Harmaala
4 (2/2) 48 (26/22)
54%
17 Olivér Szolnoki
3 (2/1) 45 (25/20)
56%
17 David Larsson
6 (4/2) 79 (47/32)
59%
17 Joonas Saska
5 (3/2) 64 (38/26)
59%
17 Rainer Laar
5 (3/2) 60 (35/25)
58%
17 Rafig Adigazalov
6 (4/2) 82 (51/31)
62%
17 Aleksandrs Horsuns
6 (4/2) 70 (42/28)
60%
17 Andrey Utin
6 (4/2) 77 (44/33)
57%
17 Simo Saarniit
6 (4/2) 82 (43/39)
52%
17 Eltsin Zabitov
6 (4/2) 80 (42/38)
53%
33 Matti Väyrynen
3 (1/2) 41 (21/20)
51%
33 Jani Uski
3 (1/2) 37 (19/18)
51%
33 Karo Långström
3 (1/2) 38 (18/20)
47%
33 Elvis Miglans
5 (3/2) 60 (35/25)
58%
33 Lukas Andersson
4 (2/2) 43 (24/19)
56%
33 Kristjan Kuusik
3 (1/2) 37 (16/21)
43%
33 Saulius Vaitukaitis
4 (2/2) 52 (28/24)
54%
33 Pekka Sirenius
4 (2/2) 57 (27/30)
47%
33 Kimmo Anttinen
3 (1/2) 39 (13/26)
33%
33 Marko Salonen
3 (1/2) 40 (18/22)
45%
33 Aleksandr Jermikimov
3 (1/2) 35 (12/23)
34%
33 Philip Tšunihhin
3 (1/2) 37 (16/21)
43%
33 Andrey Kuzmin
3 (1/2) 33 (11/22)
33%
33 Samu Laine
3 (1/2) 33 (11/22)
33%
33 Gert Jurgenson
4 (2/2) 52 (22/30)
42%
33 Stanislav Saiov
5 (3/2) 64 (30/34)
47%
49 Johan Palé
3 (1/2) 38 (16/22)
42%
49 Johan Wingårdh
4 (2/2) 52 (28/24)
54%
49 Jouka Oksala
3 (1/2) 44 (21/23)
48%
49 Tero Kaivonen
2 (0/2) 25 (7/18)
28%
49 Teemu Oksanen
2 (0/2) 23 (5/18)
22%
49 Aleksej Telegin
2 (0/2) 22 (4/18)
18%
49 Nils Luhavee
3 (1/2) 37 (13/24)
35%
49 Aleksandra Sinilnikova
4 (2/2) 49 (26/23)
53%
49 Ville Sirenius
3 (1/2) 39 (13/26)
33%
49 Juha Sutinen
3 (1/2) 40 (16/24)
40%
49 Aleksandr Grudinkin
3 (1/2) 38 (16/22)
42%
49 Kimmo Kamotskin
4 (2/2) 51 (24/27)
47%
49 Artur Okspuu
3 (1/2) 38 (20/18)
53%
49 Allan Ilves
2 (0/2) 22 (4/18)
18%
49 Rommy Pang
2 (0/2) 23 (5/18)
22%
49 Marten Merits
2 (0/2) 24 (6/18)
25%
65 Agris Stuf
2 (0/2) 25 (7/18)
28%
65 Janno Piilbaum
2 (0/2) 28 (10/18)
36%
65 Mart Liigant
2 (0/2) 26 (8/18)
31%
65 Karl Gnadeberg
2 (0/2) 30 (12/18)
40%
65 Henry Merilaid
2 (0/2) 23 (5/18)
22%
65 Illimar Ventsel
3 (1/2) 40 (17/23)
43%
65 Ari Lehtela
2 (0/2) 23 (5/18)
22%
65 Tiia Luostarinen
2 (0/2) 22 (4/18)
18%
65 Kaupo Saarmann
2 (0/2) 24 (6/18)
25%
65 Gert Gnadeberg
2 (0/2) 29 (11/18)
38%
65 Sander Kont
3 (1/2) 40 (18/22)
45%
65 Maario Hussar
2 (0/2) 30 (12/18)
40%
65 Marek Janesmae
2 (0/2) 24 (6/18)
25%
65 Aleksandr Djachkov
2 (0/2) 30 (12/18)
40%
65 Eduard Otsalainen
2 (0/2) 24 (6/18)
25%
65 Ants-Kristjan Masing
2 (0/2) 22 (4/18)
18%
65 Oleg Bazanov
2 (0/2) 25 (7/18)
28%
65 Tonis Tikerpuu
2 (0/2) 24 (6/18)
25%
65 Revo Maimre
2 (0/2) 24 (6/18)
25%
65 Kristofers Darbi
2 (0/2) 22 (4/18)
18%
65 Dimitrios Ciurar
3 (1/2) 42 (18/24)
43%
65 Gert Maimre
3 (1/2) 47 (23/24)
49%
Entry deadline Mar 13, 2019, 4:00 PM (local time)
Starts Mar 14, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (90 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Organizer DATEL Tallinn Open 2019
More info

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Estonia
Stanislav Saiov
Estonia
Mart Liigant
Thu 08:49  Table 1
2   
Estonia
Marten Merits
Walk Over
 
3   
Estonia
Gert Jurgenson
Estonia
Joonas Saska
Thu 08:50  Table 2
4   
Finland
Jouka Oksala
Estonia
Oskar Arike
Thu 08:50  Table 3
5   
Russia
Aleksandr Djachkov
Russia
Andrey Utin
Thu 08:50  Table 11
6   
Finland
Tiia Luostarinen
Estonia
Sander Kont
Thu 08:50  Table 5
7   
Sweden
Lukas Andersson
Estonia
Nils Luhavee
Thu 08:50  Table 6
8   
Estonia
Simo Saarniit
Estonia
Agris Stuf
Thu 08:50  Table 7
9   
Cyprus
Lefteris Georgiou
Finland
Karo Långström
Thu 08:50  Table 8
10   
Lithuania
Aleksej Telegin
Walk Over
 
11   
Estonia
Revo Maimre
Greece
Damianos Giallourakis
Thu 08:50  Table 9
12   
Estonia
Eduard Otsalainen
Estonia
Illimar Ventsel
Thu 08:50  Table 10
13   
Estonia
Tonis Tikerpuu
Sweden
David Larsson
Thu 08:50  Table 4
14   
Sweden
Johan Wingårdh
Finland
Pekka Sirenius
Thu 10:05  Table 2
15   
Walk Over
Estonia
Allan Ilves
 
16   
Estonia
Maario Hussar
Estonia
Rafig Adigazalov
Thu 10:05  Table 3
17   
Estonia
Karl Gnadeberg
Estonia
Eltsin Zabitov
Thu 10:05  Table 4
18   
Estonia
Rommy Pang
Walk Over
 
19   
Estonia
Oleg Bazanov
Estonia
Gert Maimre
Thu 10:05  Table 6
20   
Estonia
Ants-Kristjan Masing
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
Thu 10:05  Table 8
21   
Finland
Ville Sirenius
Estonia
Mihkel Rehepapp
Thu 10:05  Table 9
22   
Sweden
Sadyhov Chingiz
Estonia
Philip Tšunihhin
Thu 10:05  Table 10
23   
Walk Over
Finland
Matti Väyrynen
 
24   
Sweden
Adrian Weiss
Estonia
Joonas Metsva
Thu 10:11  Table 5
25   
Estonia
Janno Piilbaum
Sweden
Elvis Miglans
Thu 10:14  Table 1
26   
Greece
Dimitrios Ciurar
Finland
Juha Sutinen
Thu 10:22  Table 10
27   
Netherlands
Johan Palé
Greece
Dimitris Loukatos
Thu 10:33  Table 11
28   
Finland
Kimmo Kamotskin
Estonia
Kaupo Saarmann
Thu 11:30  Table 4
29   
Estonia
Henry Merilaid
Estonia
Artur Okspuu
Thu 11:30  Table 5
30   
Estonia
Erki Erm
Lithuania
Saulius Vaitukaitis
Thu 11:30  Table 7
31   
Walk Over
Finland
Tero Kaivonen
 
32   
Estonia
Gert Gnadeberg
Latvia
Aleksandrs Horsuns
Thu 11:30  Table 8

Winner round 1

Race to 9
33   
Greece
Alex Kazakis
Estonia
Stanislav Saiov
Thu 12:08  Table 11
34   
Estonia
Marten Merits
Finland
Marko Salonen
Thu 11:30  Table 9
35   
Latvia
Kristofers Darbi
Estonia
Joonas Saska
Thu 12:06  Table 10
36   
Finland
Jouka Oksala
Finland
Kim Laaksonen
Thu 11:33  Table 3
37   
Poland
Radoslaw Babica
Russia
Andrey Utin
Thu 11:30  Table 2
38   
Estonia
Sander Kont
Estonia
Aleksandr Jermikimov
Thu 11:48  Table 1
39   
Estonia
Marek Janesmae
Sweden
Lukas Andersson
Thu 11:50  Table 6
40   
Estonia
Simo Saarniit
Russia
Ruslan Chinahov
Thu 13:01  Table 1
41   
Estonia
Denis Grabe
Finland
Karo Långström
Thu 13:02  Table 5
42   
Lithuania
Aleksej Telegin
Sweden
Tommi Harmaala
Thu 13:02  Table 6
43   
Estonia
Kristjan Kuusik
Greece
Damianos Giallourakis
Thu 13:02  Table 8
44   
Estonia
Illimar Ventsel
Finland
Jani Uski
Thu 13:02  Table 10
45   
United Kingdom
Imran Majid
Sweden
David Larsson
Thu 13:02  Table 4
46   
Sweden
Johan Wingårdh
Greece
Kostas Koukiadakis
Thu 13:17  Table 3
47   
Finland
Samu Laine
Estonia
Allan Ilves
Thu 13:20  Table 7
48   
Estonia
Rafig Adigazalov
Russia
Fedor Gorst
Thu 13:29  Table 9
49   
Scotland
Jayson Shaw
Estonia
Eltsin Zabitov
Thu 13:16  Table 11
50   
Estonia
Rommy Pang
Finland
Jere Virtaranta
Thu 13:22  Table 2
51   
Finland
Kimmo Anttinen
Estonia
Gert Maimre
Thu 14:29  Table 2
52   
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
Lithuania
Pijus Labutis
Thu 14:29  Table 4
53   
Hungary
Olivér Szolnoki
Estonia
Mihkel Rehepapp
Thu 14:29  Table 11
54   
Estonia
Philip Tšunihhin
Russia
Aleksandr Grudinkin
Thu 14:29  Table 5
55   
Finland
Teemu Oksanen
Finland
Matti Väyrynen
Thu 14:29  Table 6
56   
Sweden
Adrian Weiss
Finland
Petri Makkonen
Thu 14:29  Table 10
57   
Poland
Wiktor Zielinski
Sweden
Elvis Miglans
Thu 14:39  Table 7
58   
Greece
Dimitrios Ciurar
Estonia
Mark Magi
Thu 14:33  Table 1
59   
Estonia
Rainer Laar
Greece
Dimitris Loukatos
Thu 15:09  Table 8
60   
Finland
Kimmo Kamotskin
United Kingdom
Mark Gray
Thu 14:41  Table 3
61   
Finland
Jani Siekkinen
Estonia
Artur Okspuu
Thu 15:24  Table 9
62   
Lithuania
Saulius Vaitukaitis
Finland
Ari Lehtela
Thu 16:06  Table 10
63   
Russia
Andrey Kuzmin
Finland
Tero Kaivonen
Thu 16:06  Table 3
64   
Latvia
Aleksandrs Horsuns
Netherlands
Niels Feijen
Thu 16:25  Table 11

Loser round 1

Race to 9
65   
Estonia
Mart Liigant
Latvia
Aleksandrs Horsuns
Thu 18:59  Table 3
66   
Walk Over
Finland
Tero Kaivonen
 
67   
Estonia
Gert Jurgenson
Finland
Ari Lehtela
Thu 18:59  Table 4
68   
Estonia
Oskar Arike
Estonia
Artur Okspuu
Thu 20:30 
69   
Russia
Aleksandr Djachkov
Finland
Kimmo Kamotskin
Thu 19:17  Table 11
70   
Finland
Tiia Luostarinen
Estonia
Rainer Laar
Thu 18:59  Table 6
71   
Estonia
Nils Luhavee
Greece
Dimitrios Ciurar
Thu 18:59  Table 8
72   
Estonia
Agris Stuf
Sweden
Elvis Miglans
Thu 18:59  Table 10
73   
Cyprus
Lefteris Georgiou
Sweden
Adrian Weiss
Thu 19:00 
74   
Walk Over
Finland
Teemu Oksanen
 
75   
Estonia
Revo Maimre
Russia
Aleksandr Grudinkin
Thu 17:31  Table 9
76   
Estonia
Eduard Otsalainen
Estonia
Mihkel Rehepapp
Thu 17:31  Table 8
77   
Estonia
Tonis Tikerpuu
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
Thu 17:31  Table 7
78   
Finland
Pekka Sirenius
Estonia
Gert Maimre
Thu 17:31  Table 2
79   
Walk Over
Estonia
Rommy Pang
 
80   
Estonia
Maario Hussar
Estonia
Eltsin Zabitov
Thu 17:47  Table 11
81   
Estonia
Karl Gnadeberg
Estonia
Rafig Adigazalov
Thu 17:35  Table 5
82   
Walk Over
Estonia
Allan Ilves
 
83   
Estonia
Oleg Bazanov
Sweden
Johan Wingårdh
Thu 17:45  Table 10
84   
Estonia
Ants-Kristjan Masing
Sweden
David Larsson
Thu 17:49  Table 3
85   
Finland
Ville Sirenius
Estonia
Illimar Ventsel
Thu 18:00  Table 1
86   
Sweden
Sadyhov Chingiz
Estonia
Kristjan Kuusik
Thu 19:00 
87   
Walk Over
Lithuania
Aleksej Telegin
 
88   
Estonia
Joonas Metsva
Finland
Karo Långström
Thu 17:30 
89   
Estonia
Janno Piilbaum
Estonia
Simo Saarniit
Thu 16:06  Table 4
90   
Finland
Juha Sutinen
Estonia
Marek Janesmae
Thu 16:06  Table 6
91   
Netherlands
Johan Palé
Estonia
Sander Kont
Thu 16:06  Table 7
92   
Estonia
Kaupo Saarmann
Russia
Andrey Utin
Thu 16:08  Table 2
93   
Estonia
Henry Merilaid
Finland
Jouka Oksala
Thu 16:17  Table 5
94   
Estonia
Erki Erm
Latvia
Kristofers Darbi
Thu 16:39  Table 9
95   
Walk Over
Estonia
Marten Merits
 
96   
Estonia
Gert Gnadeberg
Estonia
Stanislav Saiov
Thu 16:06  Table 1

Winners qualification

Race to 9
97   
Greece
Alex Kazakis
Finland
Marko Salonen
Fri 08:35  Table 1
98   
Estonia
Joonas Saska
Finland
Kim Laaksonen
Fri 08:35  Table 2
99   
Poland
Radoslaw Babica
Estonia
Aleksandr Jermikimov
Fri 08:36  Table 3
100   
Sweden
Lukas Andersson
Russia
Ruslan Chinahov
Fri 08:36  Table 11
101   
Estonia
Denis Grabe
Sweden
Tommi Harmaala
Fri 08:36  Table 4
102   
Greece
Damianos Giallourakis
Finland
Jani Uski
Fri 08:36  Table 5
103   
United Kingdom
Imran Majid
Greece
Kostas Koukiadakis
Fri 08:36  Table 6
104   
Finland
Samu Laine
Russia
Fedor Gorst
Fri 08:36  Table 7
105   
Scotland
Jayson Shaw
Finland
Jere Virtaranta
Fri 08:36  Table 8
106   
Finland
Kimmo Anttinen
Lithuania
Pijus Labutis
Fri 08:36  Table 9
107   
Hungary
Olivér Szolnoki
Estonia
Philip Tšunihhin
Fri 08:36  Table 10
108   
Finland
Matti Väyrynen
Finland
Petri Makkonen
Fri 09:59  Table 1
109   
Poland
Wiktor Zielinski
Estonia
Mark Magi
Fri 09:59  Table 11
110   
Greece
Dimitris Loukatos
United Kingdom
Mark Gray
Fri 09:59  Table 3
111   
Finland
Jani Siekkinen
Lithuania
Saulius Vaitukaitis
Fri 09:59  Table 4
112   
Russia
Andrey Kuzmin
Netherlands
Niels Feijen
Fri 09:59  Table 5

Loser round 2

Race to 9
113   
Latvia
Aleksandrs Horsuns
Finland
Tero Kaivonen
Fri 09:59  Table 7
114   
Estonia
Gert Jurgenson
Estonia
Artur Okspuu
Fri 09:59  Table 8
115   
Finland
Kimmo Kamotskin
Estonia
Rainer Laar
Fri 10:27  Table 6
116   
Estonia
Nils Luhavee
Sweden
Elvis Miglans
Fri 09:59  Table 9
117   
Sweden
Adrian Weiss
Finland
Teemu Oksanen
Fri 10:05  Table 2
118   
Russia
Aleksandr Grudinkin
Estonia
Mihkel Rehepapp
Fri 10:41  Table 10
119   
Estonia
Aleksandra Sinilnikova
Finland
Pekka Sirenius
Fri 11:29  Table 2
120   
Estonia
Rommy Pang
Estonia
Eltsin Zabitov
Fri 11:29  Table 1
121   
Estonia
Rafig Adigazalov
Estonia
Allan Ilves
Fri 12:15  Table 1
122   
Sweden
Johan Wingårdh
Sweden
David Larsson
Fri 11:29  Table 5
123   
Finland
Ville Sirenius
Estonia
Kristjan Kuusik
Fri 11:29  Table 7
124   
Lithuania
Aleksej Telegin
Finland
Karo Långström
Fri 11:42  Table 4
125   
Estonia
Simo Saarniit
Finland
Juha Sutinen
Fri 11:42  Table 6
126   
Netherlands
Johan Palé
Russia
Andrey Utin
Fri 11:50  Table 10
127   
Finland
Jouka Oksala
Estonia
Erki Erm
Fri 11:29  Table 11
128   
Estonia
Marten Merits
Estonia
Stanislav Saiov
Fri 11:29  Table 9

Losers qualification

Race to 9
129   
Latvia
Aleksandrs Horsuns
Finland
Samu Laine
Fri 11:55  Table 3
130   
Estonia
Gert Jurgenson
Greece
Kostas Koukiadakis
Fri 13:02  Table 1
131   
Estonia
Rainer Laar
Finland
Jani Uski
Fri 13:11  Table 10
132   
Sweden
Elvis Miglans
Sweden
Tommi Harmaala
Fri 13:02  Table 4
133   
Sweden
Adrian Weiss
Sweden
Lukas Andersson
Fri 13:02  Table 5
134   
Estonia
Mihkel Rehepapp
Estonia
Aleksandr Jermikimov
Fri 13:02  Table 6
135   
Finland
Pekka Sirenius
Estonia
Joonas Saska
Fri 13:17  Table 3
136   
Estonia
Eltsin Zabitov
Finland
Marko Salonen
Fri 13:02  Table 7
137   
Estonia
Rafig Adigazalov
Russia
Andrey Kuzmin
Fri 13:02  Table 8
138   
Sweden
David Larsson
Lithuania
Saulius Vaitukaitis
Fri 13:03  Table 9
139   
Estonia
Kristjan Kuusik
Greece
Dimitris Loukatos
Fri 13:39  Table 11
140   
Finland
Karo Långström
Estonia
Mark Magi
Fri 13:11  Table 2
141   
Estonia
Simo Saarniit
Finland
Matti Väyrynen
Fri 14:30  Table 1
142   
Russia
Andrey Utin
Estonia
Philip Tšunihhin
Fri 14:30  Table 3
143   
Estonia
Erki Erm
Finland
Kimmo Anttinen
Fri 14:30  Table 5
144   
Estonia
Stanislav Saiov
Finland
Jere Virtaranta
Fri 14:30  Table 8

Last thirtytwo

Race to 9
145   
Greece
Alex Kazakis
Latvia
Aleksandrs Horsuns
Fri 16:51  Table 1
146   
Finland
Kim Laaksonen
Sweden
Adrian Weiss
Fri 16:51  Table 2
147   
Poland
Radoslaw Babica
Greece
Kostas Koukiadakis
Fri 16:51  Table 3
148   
Russia
Ruslan Chinahov
Greece
Dimitris Loukatos
Fri 16:51  Table 4
149   
Estonia
Denis Grabe
Estonia
Mark Magi
Fri 16:52  Table 11
150   
Greece
Damianos Giallourakis
Estonia
Rainer Laar
Fri 16:51  Table 5
151   
United Kingdom
Imran Majid
Estonia
Eltsin Zabitov
Fri 16:52  Table 6
152   
Russia
Fedor Gorst
Estonia
Simo Saarniit
Fri 16:52  Table 7
153   
Scotland
Jayson Shaw
Estonia
Joonas Saska
Fri 16:52  Table 8
154   
Lithuania
Pijus Labutis
Sweden
David Larsson
Fri 16:52  Table 9
155   
Hungary
Olivér Szolnoki
Estonia
Erki Erm
Fri 16:52  Table 10
156   
Finland
Petri Makkonen
Estonia
Rafig Adigazalov
Fri 18:07  Table 6
157   
Poland
Wiktor Zielinski
Finland
Jere Virtaranta
Fri 18:07  Table 7
158   
United Kingdom
Mark Gray
Russia
Andrey Utin
Fri 18:07  Table 8
159   
Finland
Jani Siekkinen
Sweden
Tommi Harmaala
Fri 18:08  Table 5
160   
Netherlands
Niels Feijen
Estonia
Mihkel Rehepapp
Fri 18:07  Table 11

Last sixteen

Race to 9
161   
Greece
Alex Kazakis
Finland
Kim Laaksonen
Sat 08:29  Table 2
162   
Poland
Radoslaw Babica
Russia
Ruslan Chinahov
Sat 08:29  Table 3
163   
Estonia
Mark Magi
Greece
Damianos Giallourakis
Sat 08:29  Table 4
164   
United Kingdom
Imran Majid
Russia
Fedor Gorst
Sat 08:29  Table 11
165   
Scotland
Jayson Shaw
Lithuania
Pijus Labutis
Sat 08:29  Table 5
166   
Estonia
Erki Erm
Finland
Petri Makkonen
Sat 08:29  Table 6
167   
Finland
Jere Virtaranta
United Kingdom
Mark Gray
Sat 08:29  Table 7
168   
Finland
Jani Siekkinen
Estonia
Mihkel Rehepapp
Sat 08:29  Table 8

Quarter final

Race to 9
169   
Greece
Alex Kazakis
Poland
Radoslaw Babica
Sat 10:38  Table 7
170   
Greece
Damianos Giallourakis
United Kingdom
Imran Majid
Sat 10:38  Table 6
171   
Scotland
Jayson Shaw
Finland
Petri Makkonen
Sat 10:39  Table 11
172   
United Kingdom
Mark Gray
Finland
Jani Siekkinen
Sat 10:39  Table 5

Semi final

Race to 9
173   
Greece
Alex Kazakis
Greece
Damianos Giallourakis
Sat 12:57  Table 11
174   
Finland
Petri Makkonen
United Kingdom
Mark Gray
Sat 14:43  Table 11

Final

Race to 9
175   
Greece
Alex Kazakis
Finland
Petri Makkonen
Sat 16:20  Table 11

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment