Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 20 - June 21, 2020

4. Legends Open

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Olivér Szolnoki
5 (5/0) 54 (44/10)
81%
2 Csaba Nagy
6 (5/1) 77 (46/31)
60%
3 Imre Molnár
6 (4/2) 61 (35/26)
57%
3 Gergely Pieler
4 (3/1) 52 (32/20)
62%
5 Krisztián Kis
4 (3/1) 48 (28/20)
58%
5 Róbert Baláti
5 (3/2) 48 (26/22)
54%
5 Csaba Jéhn
5 (3/2) 61 (30/31)
49%
5 Mihály Szalai
4 (3/1) 51 (29/22)
57%
9 Tibor Németh
4 (2/2) 39 (16/23)
41%
Show more
9 Gábor Barna
4 (2/2) 50 (26/24)
52%
9 Péter Ujfalusi
4 (2/2) 48 (25/23)
52%
9 Karcsi Mészáros
3 (2/1) 42 (22/20)
52%
9 David Keller
4 (2/2) 42 (20/22)
48%
9 Balazs Juhasz
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
9 András Baráth
3 (2/1) 34 (21/13)
62%
9 Gergely Váradi
3 (2/1) 40 (19/21)
48%
17 Péter Hart
3 (1/2) 41 (19/22)
46%
17 Zoltán Novák
3 (1/2) 36 (16/20)
44%
17 Sándor Holló
3 (1/2) 33 (12/21)
36%
17 Komlósi Gábor
2 (0/2) 27 (12/15)
44%
17 Bertold Borbás
3 (1/2) 33 (18/15)
55%
17 János Darvas
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
17 László Milán Molnár
3 (1/2) 31 (11/20)
35%
17 Patrik Horváth
3 (1/2) 28 (8/20)
29%
25 Bence Darvas
2 (0/2) 20 (5/15)
25%
25 Obendorfer Attila
2 (0/2) 23 (8/15)
35%
25 Gábor Kiss
2 (0/2) 21 (6/15)
29%
25 Gábor Szlucska
2 (0/2) 27 (12/15)
44%
25 Richárd Baló
2 (0/2) 23 (8/15)
35%
25 Ádám Csábi
2 (0/2) 22 (7/15)
32%
Entry deadline Jun 20, 2020, 10:29 AM (local time)
Starts Jun 20, 2020, 10:30 AM (local time)
Format Double to Single elimination (30 Participants)
Race to 8
Handicap No handicap
Organizer Zalaegerszegi Biliárd Sportegyesület
Contact Imre Molnár (mim.molnarimre@gmail.com, +36309943400)
More info
9-es játék, győztes kezd, 1-es tőponton, de a háromgolyós szabály él. Győztes ág 8 nyert, vesztes ág 7 nyert, de ez még nincs kőbe vésve.
Dresscode nincs, de azért úriemberek vagyunk!
Nevezők számától függően 8 vagy 16 fő (24 nevező felett) az egyenes kieséses szakasz, amit vasárnapra szervezünk.
A zökkenőmentes lebonyolítás érdekében kérjük az indulókat a lendületes, sportszerű (az időhúzást töröljétek a lelki hadviselés arzenáljából) játékra.
Időkérés csak indokolt esetben, tehát dohányzás miatt tilos. Egy játékos egy mérkőzés alatt egyszer kérhet időt!
Nevezési díj 6000 Ft, amit teljes egészében visszaosztunk.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Hungary
Olivér Szolnoki
Walk Over
 
2   
Hungary
Csaba Jéhn
Hungary
Balazs Juhasz
Sat 10:32  Table 1
3   
Hungary
András Baráth
Hungary
Bence Darvas
Sat 10:32  Table 2
4   
Hungary
David Keller
Hungary
László Milán Molnár
Sat 10:32  Table 3
5   
Hungary
Richárd Baló
Hungary
Gergely Váradi
Sat 10:33  Table 4
6   
Hungary
Péter Hart
Hungary
Gábor Barna
Sat 10:33  Table 5
7   
Hungary
Gábor Szlucska
Hungary
Mihály Szalai
Sat 10:33  Table 6
8   
Hungary
Patrik Horváth
Hungary
Péter Ujfalusi
Sat 11:23  Table 2
9   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
János Darvas
Sat 11:45  Table 5
10   
Hungary
Gábor Kiss
Hungary
Róbert Baláti
Sat 11:38  Table 1
11   
Hungary
Krisztián Kiss
Hungary
Ádám Csábi
Sat 11:40  Table 4
12   
Hungary
Bertold Borbás
Hungary
Németh Tibor
Sat 11:50  Table 6
13   
Hungary
Zoltán Novák
Hungary
Imre Molnár
Sat 12:05  Table 3
14   
Hungary
Obendorfer Attila
Hungary
Karcsi Mészáros
Sat 12:06  Table 2
15   
Hungary
Komlósi Gábor
Hungary
Sándor Holló
Sat 12:16  Table 1
16   
Walk Over
Hungary
Gergely Pieler
 

Winners qualification

Race to 8
17   
Hungary
Olivér Szolnoki
Hungary
Csaba Jéhn
Sat 12:40  Table 6
18   
Hungary
András Baráth
Hungary
László Milán Molnár
Sat 12:45  Table 5
19   
Hungary
Gergely Váradi
Hungary
Péter Hart
Sat 13:56  Table 2
20   
Hungary
Mihály Szalai
Hungary
Péter Ujfalusi
Sat 12:56  Table 4
21   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Róbert Baláti
Sat 13:33  Table 6
22   
Hungary
Krisztián Kiss
Hungary
Bertold Borbás
Sat 14:09  Table 4
23   
Hungary
Zoltán Novák
Hungary
Karcsi Mészáros
Sat 14:12  Table 3
24   
Hungary
Sándor Holló
Hungary
Gergely Pieler
Sat 14:36  Table 6

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Hungary
Balazs Juhasz
 
26   
Hungary
Bence Darvas
Hungary
David Keller
Sat 13:42  Table 1
27   
Hungary
Richárd Baló
Hungary
Gábor Barna
Sat 13:59  Table 5
28   
Hungary
Gábor Szlucska
Hungary
Patrik Horváth
Sat 13:11  Table 3
29   
Hungary
János Darvas
Hungary
Gábor Kiss
Sat 14:43  Table 1
30   
Hungary
Ádám Csábi
Hungary
Németh Tibor
Sat 15:18  Table 6
31   
Hungary
Imre Molnár
Hungary
Obendorfer Attila
Sat 14:49  Table 5
32   
Hungary
Komlósi Gábor
Walk Over
 

Losers qualification

Race to 7
33   
Hungary
Balazs Juhasz
Hungary
Sándor Holló
Sat 15:28  Table 5
34   
Hungary
David Keller
Hungary
Zoltán Novák
Sat 15:52  Table 2
35   
Hungary
Gábor Barna
Hungary
Bertold Borbás
Sat 15:36  Table 3
36   
Hungary
Patrik Horváth
Hungary
Róbert Baláti
Sat 15:09  Table 2
37   
Hungary
János Darvas
Hungary
Péter Ujfalusi
Sat 15:56  Table 1
38   
Hungary
Németh Tibor
Hungary
Péter Hart
Sat 16:24  Table 6
39   
Hungary
Imre Molnár
Hungary
László Milán Molnár
Sat 15:28  Table 5
40   
Hungary
Komlósi Gábor
Hungary
Csaba Jéhn
Sat 15:31  Table 4

Last sixteen

Race to 8
41   
Hungary
Olivér Szolnoki
Hungary
Németh Tibor
Sun 11:10  Table 5
42   
Hungary
András Baráth
Hungary
Róbert Baláti
Sun 11:10  Table 6
43   
Hungary
Gergely Váradi
Hungary
Imre Molnár
Sun 11:10  Table 2
44   
Hungary
Mihály Szalai
Hungary
David Keller
Sun 11:10  Table 3
45   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Gábor Barna
Sun 11:10  Table 1
46   
Hungary
Krisztián Kiss
Hungary
Péter Ujfalusi
Sun 11:10  Table 4
47   
Hungary
Karcsi Mészáros
Hungary
Csaba Jéhn
Sun 11:10  Table 4
48   
Hungary
Gergely Pieler
Hungary
Balazs Juhasz
Sun 11:13  Table 1

Quarter final

Race to 8
49   
Hungary
Olivér Szolnoki
Hungary
Róbert Baláti
Sun 12:52  Table 1
50   
Hungary
Imre Molnár
Hungary
Mihály Szalai
Sun 12:51  Table 6
51   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Krisztián Kiss
Sun 12:52  Table 2
52   
Hungary
Csaba Jéhn
Hungary
Gergely Pieler
Sun 12:52  Table 4

Semi final

Race to 9
53   
Hungary
Olivér Szolnoki
Hungary
Imre Molnár
Sun 15:17  Table 4
54   
Hungary
Csaba Nagy
Hungary
Gergely Pieler
Sun 15:18  Table 6

Final

Race to 11
55   
Hungary
Olivér Szolnoki
Hungary
Csaba Nagy
Sun 16:03  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants