Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 26, 2022

3. kvalifisering til landscupen, Team Østlandet

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Bjørn Erik Bergh
Grenland BK
7 (6/1) 50 (33/17)
66%
2 Didrik Vatne
Gjøvik&Raufoss BK
6 (5/1) 47 (28/19)
60%
3 Roger Rasmussen
Ask BC
6 (4/2) 45 (27/18)
60%
3 Kim Soo Garmark
Oslo BK
7 (5/2) 50 (32/18)
64%
5 Pål Daud Fillipsveen
Oslo BK
4 (2/2) 31 (17/14)
55%
5 Erol Dane Mula
Oslo BK
3 (2/1) 23 (13/10)
57%
5 Ivan Blomqvist
Oslo BK
4 (3/1) 31 (19/12)
61%
5 Tom Kristiansen
Fredrikstad BK
3 (2/1) 23 (13/10)
57%
9 Marius Nørsterud
Oslo BK
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
Show more
9 Levi Pavdeja
Oslo BK
3 (1/2) 20 (7/13)
35%
9 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
9 Grzegorz Tabor
4 (2/2) 31 (14/17)
45%
13 Kensi Kion
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
13 Sondre Noraberg
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
13 Tore Mo
Oslo BK
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
13 Didrik Voga Berg
Oslo BK
4 (2/2) 32 (17/15)
53%
17 Aria Senemar
Oslo BK
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
17 Tommy Myhre
Grenland BK
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
17 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
17 Andris Viksnins
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
17 Pergantis Zalachas
Oslo BK
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
9993 Terje Kristoffersen
Oslo BK
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Entry deadline Feb 26, 2022, 12:45 PM (local time)
Starts Feb 26, 2022, 1:00 PM (local time)
Format Double to Single elimination (22 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Klubbskjorte
Organizer Oslo BK
Contact Ida Amundsen Holtet (ida.rbk@hotmail.com, 41210230)
More info
Kvalifisering nr. 3 av fire til Team Østlandet i landscupen. Vinner av denne kvalifiseringen får den tredje av fire plasser på laget. Laget består så langt av Ole Kristian Rudshavn(Oslo BK, forhåndskvalifisert via ranking), Emil Gangfløt(Fredrikstad BK, forhåndskvalifisert via ranking) og Henrik Olsson(Oslo BK, vinner av første kvalifisering), Erik Gårdelöf(Oslo BK vinner av andre kvalifisering)
9-ball, distanse 6, annethvert brekk, spille om første brekk. Deltakeravgift: 200,-
Alle fra region Øst kan delta, uavhengig av klubbtilhørighet. Vel møtt!
Om selve landscupen:
Presentasjon av landscup Norge
Navnet på turneringen blir auksjonert bort til hb, hvem som helst kan kjøpe navnet for de neste 4 årene. Det ligger et startbud på 5000,- inne allerede, budrunden avsluttes 1 mars.
Som en start på prosjektet vil årets landscup stå mellom Midt-Norge og Østlandet, 9-10 april i Trondheim.
Målet er å videreutvikle det til neste år med flere landsdeler.
-9-ball
-Dist. 5
-Annenhvert brekk
-Shotclock
-Først til 13 poeng
-11 lagmatcher (2 spillere pr lag)
-14 singelmatcher
-6 spillere på hvert lag (2 beste fra norgesratingen + 4 stk gjennom kvalik.
-Spilles Lørdag og Søndag 9-10 april
-Det spilles 2 kamper samtidig med stream
-Vandrepokal til det vinnende laget.
-Minimum 2000,- til hver spiller på vinnerlaget
-Minimum 1000,- til hver spiller på taperlaget
Altså er du garantert 1000,- ved å kvalifisere deg..
Følgende spillere er kvalifisert igjennom Norgesrating og takket ja umiddelbart til å delta.:
For Midt-Norge: Mats Brujordet Schjetne og Ronny Oldervik
For Østlandet: Emil Andrè Gangfløt og Ole Kristian Rudshavn
Alle andre i Midt-Norge og Østlandet vil få 4 sjanser til å kvalifisere seg gjennom 4 kvaliker.
Hvem som helst kan delta på kvalik og den koster 200,- pr gang.
De som melder seg på kvalik vil få forkjøpsrett til å delta på enten Fatboy eller Slimboy turnering som starter kl 18:00 på Lørdag kveld 9 April.
Fatboy dist 7. hc 0-1. 1000,- innkjøp
Slimboy dist 7. hc 0-5. 300,- innkjøp
90% ut i premier, 10% blir satt av til prosjektet.
Både fatboy og slimboy vil ha maks antall deltakere på 16 stk hver (ved stor pågang vil det vurderes å øke antallet.)
Lagene stiller i samme skjorter som blir bestilt spesielt for denne turneringen og vil få sitt eget navn på ryggen.
Du må ha bostedsadresse i regionen du vil spille for, for å kunne delta.
I Midt så er Trøndelag + Molde inkludert.
På Østlandet følges de klubber som går under Østlandet hos Biljardforbundet
Dette er en turnering hvor alt handler om spillerne og alt går tilbake til spillerne økonomisk.
TBK stiller lokalet til disposisjon gratis for hele turneringen, samt kvalifiseringene slik at vi også kan få til en slags reisekasse til dere som kvalifiserer dere til turneringen.

Ida Amundsen tar ansvar for kvalifisering på østlandet og Ronny Kraft tar ansvar for kvalifisering i Midt-Norge, alt av spørsmål rettes til oss.
Ønsker alle sammen lykke til med kvalifiseringen og velkommen.

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Albania
Levi Pavdeja
Walk Over
 
2   
Norway
Stig Nesvik
Norway
Didrik Berg
Sat 12:58  Table 5
3   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Walk Over
 
4   
Walk Over
Philippines
Erol Dane Mula
 
5   
Norway
Aria Senemar
Walk Over
 
6   
Greece
Pergantis Zalachas
Sweden
Ivan Blomqvist
Sat 12:59  Table 6
7   
Norway
Roger Rasmussen
Norway
Marius Nørsterud
Sat 12:59  Table 7
8   
Walk Over
Norway
Terje Kristoffersen
 
9   
Norway
Tommy Myhre
Walk Over
 
10   
Norway
Tore Mo
Norway
Bjørn Erik Bergh
Sat 12:59  Table 8
11   
Norway
Didrik Vatne
Poland
Grzegorz Tabor
Sat 12:59  Table 9
12   
Walk Over
Norway
Sondre Noraberg
 
13   
Norway
Kensi Kion
Walk Over
 
14   
Walk Over
Norway
Tom Kristiansen
 
15   
Norway
Kim Soo Garmark
Norway
Andris Viksnins
Sat 12:59  Table 10
16   
Walk Over
Norway
Pål Daud Fillipsveen
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Albania
Levi Pavdeja
Norway
Didrik Berg
Sat 14:09  Table 5
18   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Philippines
Erol Dane Mula
Sat 13:21  Table 3
19   
Norway
Aria Senemar
Sweden
Ivan Blomqvist
Sat 14:08  Table 6
20   
Norway
Marius Nørsterud
Norway
Terje Kristoffersen
  Table 8
21   
Norway
Tommy Myhre
Norway
Bjørn Erik Bergh
Sat 13:56  Table 7
22   
Norway
Didrik Vatne
Norway
Sondre Noraberg
Sat 14:19  Table 9
23   
Norway
Kensi Kion
Norway
Tom Kristiansen
Sat 13:19  Table 4
24   
Norway
Kim Soo Garmark
R-1
Norway
Pål Daud Fillipsveen
R4
Sat 13:53  Table 10

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Norway
Stig Nesvik
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Greece
Pergantis Zalachas
 
28   
Norway
Roger Rasmussen
Walk Over
 
29   
Walk Over
Norway
Tore Mo
 
30   
Poland
Grzegorz Tabor
Walk Over
 
31   
Walk Over
Walk Over
 
32   
Norway
Andris Viksnins
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Norway
Stig Nesvik
Norway
Kim Soo Garmark
Sat 14:48  Table 10
34   
Walk Over
Norway
Kensi Kion
 
35   
Greece
Pergantis Zalachas
Norway
Sondre Noraberg
Sat 14:48  Table 8
36   
Norway
Roger Rasmussen
Norway
Tommy Myhre
Sat 14:28  Table 7
37   
Norway
Tore Mo
Norway
Terje Kristoffersen
 
38   
Poland
Grzegorz Tabor
Norway
Aria Senemar
Sat 15:03  Table 6
39   
Walk Over
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
 
40   
Norway
Andris Viksnins
Norway
Didrik Berg
Sat 15:03  Table 2

Winners qualification

Race to 5
41   
Albania
Levi Pavdeja
Philippines
Erol Dane Mula
Sat 15:03  Table 5
42   
Sweden
Ivan Blomqvist
Norway
Marius Nørsterud
Sat 15:03  Table 4
43   
Norway
Bjørn Erik Bergh
Norway
Didrik Vatne
Sat 14:48  Table 9
44   
Norway
Tom Kristiansen
Norway
Pål Daud Fillipsveen
Sat 14:50  Table 3

Loser round 3

Race to 5
45   
Norway
Kim Soo Garmark
Norway
Kensi Kion
Sat 15:21  Table 10
46   
Norway
Sondre Noraberg
Norway
Roger Rasmussen
Sat 15:33  Table 8
47   
Norway
Tore Mo
Poland
Grzegorz Tabor
Sat 16:08  Table 6
48   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
R1
Norway
Didrik Berg
Sat 15:46  Table 9

Losers qualification

Race to 5
49   
Norway
Kim Soo Garmark
Norway
Marius Nørsterud
Sat 15:57  Table 7
50   
Norway
Roger Rasmussen
Albania
Levi Pavdeja
Sat 16:08  Table 10
51   
Poland
Grzegorz Tabor
Norway
Pål Daud Fillipsveen
Sat 17:16  Table 6
52   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
Norway
Bjørn Erik Bergh
Sat 16:42  Table 10

Quarter final

Race to 5
53   
Philippines
Erol Dane Mula
Norway
Bjørn Erik Bergh
Sat 17:54  Table 8
54   
Sweden
Ivan Blomqvist
Norway
Kim Soo Garmark
Sat 17:54  Table 4
55   
Norway
Didrik Vatne
Norway
Pål Daud Fillipsveen
Sat 17:54  Table 6
56   
Norway
Tom Kristiansen
Norway
Roger Rasmussen
Sat 17:54  Table 10

Semi final

Race to 5
57   
Norway
Bjørn Erik Bergh
R1
Norway
Kim Soo Garmark
Sat 19:08  Table 6
58   
Norway
Didrik Vatne
Norway
Roger Rasmussen
Sat 19:08  Table 10

Final

Race to 5
59   
Norway
Bjørn Erik Bergh
Norway
Didrik Vatne
Sat 20:34  Table 10

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants