Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 28 - December 29, 2019

2019 Christmas Classic V 9-Ball

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Mickey Krause
7 (7/0) 87 (56/31)
64%
2 Emil André Gangfløt
Fredrikstad BK
7 (6/1) 84 (49/35)
58%
3 John E.Erstad
Alta BK
6 (5/1) 77 (47/30)
61%
3 Ragnar Grönsten
5 (4/1) 64 (39/25)
61%
5 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
5 (4/1) 63 (36/27)
57%
5 Philip Sanchez Gangfløt
Fredrikstad BK
7 (5/2) 85 (45/40)
53%
5 Tommy Myhre
Grenland BK
5 (4/1) 66 (36/30)
55%
5 Umar Hayat Ali
Oslo Snooker
7 (5/2) 86 (49/37)
57%
9 Bjørn Erik Bergh
Grenland BK
5 (3/2) 65 (32/33)
49%
Show more
9 Finn-Ari Syrrist
Grenland BK
6 (4/2) 77 (43/34)
56%
9 Håkon Walland
Plankebyen BK
5 (3/2) 66 (34/32)
52%
9 Pål Andre Martinsen
Plankebyen BK
6 (4/2) 78 (42/36)
54%
9 Trond Ivar Larsen
Grenland BK
4 (3/1) 50 (28/22)
56%
9 Kjell Martin Saga Andersen
Horten BK
5 (3/2) 63 (30/33)
48%
9 Ole Kristian Rudshavn
Oslo BK
3 (2/1) 42 (21/21)
50%
9 Bjørn Erik Øverland
Oslo BK
6 (4/2) 81 (42/39)
52%
17 Jan Atle Kofoed
Oslo BK
4 (2/2) 55 (26/29)
47%
17 Desak Sri Pustini
Oslo BK
3 (1/2) 37 (17/20)
46%
17 Thomas Pedersen
Fredrikstad BK
4 (2/2) 53 (28/25)
53%
17 Morten Gulbrandsen
Grenland BK
3 (1/2) 38 (17/21)
45%
17 Erol Dane Mula
Oslo BK
4 (2/2) 54 (27/27)
50%
17 Jack Nordby
Oslo BK
4 (2/2) 51 (24/27)
47%
17 Rolf Jensen
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 50 (25/25)
50%
17 Kim Soo Garmark
Storgata BK
5 (3/2) 64 (34/30)
53%
25 Kent Hansen
Oslo BK
4 (2/2) 51 (24/27)
47%
25 Ole Tobias Tanilon Gangfløt
Fredrikstad BK
4 (2/2) 53 (25/28)
47%
25 Rune Antonsen
Kongsberg BK
4 (2/2) 56 (26/30)
46%
25 Mindaugas Jomantas
Oslo BK
3 (1/2) 39 (20/19)
51%
25 Sabahudin Comor
Fredrikstad BK
4 (2/2) 52 (24/28)
46%
25 Kenneth Mydland
Fredrikstad BK
3 (1/2) 38 (17/21)
45%
25 Per Gunnar Ingebrigtsen
4 (2/2) 53 (27/26)
51%
25 Roald Naglestad
Fredrikstad BK
4 (2/2) 59 (30/29)
51%
33 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 38 (18/20)
47%
33 Eystein Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 41 (19/22)
46%
33 Jonas Sanchez Gangfløt
Fredrikstad BK
3 (1/2) 43 (20/23)
47%
33 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
2 (0/2) 29 (13/16)
45%
33 Moises Farfan
Plankebyen BK
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
33 Filip Endale
Fredrikstad BK
2 (0/2) 30 (14/16)
47%
33 Martin Meintjes
Plankebyen BK
3 (1/2) 33 (15/18)
45%
33 Sylvia Severinsen
Grenland BK
3 (1/2) 41 (20/21)
49%
33 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
3 (1/2) 42 (19/23)
45%
33 Steffan Hansen
Grenland BK
3 (1/2) 41 (18/23)
44%
33 Geir Nilsen
Plankebyen BK
2 (0/2) 26 (10/16)
38%
33 Simen Jøndal
Oslo BK
2 (0/2) 29 (13/16)
45%
33 Jarle Svarstad
Vestby BK
3 (1/2) 40 (18/22)
45%
33 Tom Kristiansen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 36 (15/21)
42%
33 Andreas Eldegard Wahr-Hansen
Fredrikstad BK
3 (1/2) 41 (20/21)
49%
33 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
49 Bjørn Birger Andreassen
Alta BK
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
49 Raymond Kandola
Plankebyen BK
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
49 kjetil Fredriksen
Kongsberg BK
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
49 Stig Nesvik
Oslo BK
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
49 Anders Lie
Fredrikstad BK
2 (0/2) 21 (5/16)
24%
49 Bastian Andreassen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 27 (11/16)
41%
49 Sandro Hasecic
Fredrikstad BK
2 (0/2) 25 (9/16)
36%
49 Jacob Jæger
2 (0/2) 28 (12/16)
43%
49 Harald Jæger
2 (0/2) 30 (14/16)
47%
Entry deadline Dec 28, 2019, 10:00 AM (local time)
Starts Dec 28, 2019, 11:00 AM (local time)
Format Double elimination (61 Participants)
Race to 8
Handicap With handicap
Dresscode Kleskode B
EuroTour Standard
Organizer Fredrikstad BK
Contact Emil André Gangfløt (eagangflot@gmail.com, 98864102), Eystein Gangfløt (geystein@yahoo.com, 47232705) and Ole Tobias Tanilon Gangfløt (oletobias321@gmail.com)
More info
Fredrikstad Biljardklubb ønsker alle velkommen til "CHRISTMAS CLASSIC" og årets høydepunkt her i Fredrikstad!

CHRISTMAS CLASSIC blir i år arrangert for femte år på rad. Dette er en begivenhet vi i Fredrikstad er svært stolte av, og ønsker å gjøre ende større og bedre. Vi vil derfor by på en hovedturnering (Main Event) med høy seriøsitet, store premier og et handicapsystem som skal gi alle en mulighet til å vinne. Dette skal i bunn og grunn være en turnering hvor alle skal ha det gøy uavhengig nivå, kjønn eller alder. Vi vil derfor arrangere flere «Side Event» både lørdag og søndag kveld + mye annet moro.


----- Program -----
Dag 1:
09:00 Salongen åpner
10.00 Auksjon
11:00 Start av Main Event
21:00 Start av Side Event
01:00 Dag 1 avsluttes
Dag 2:
09:00 Salongen åpner
10:00 Fortsettelse av Main Event
20:00 Finale Main Event
22:00 Premieutdeling og fortsettelse av Side Event

----- Main Event -----
- 500,- voksne og 300,- junior
- Først til 8
- Handicap 0-5
- Kleskode B eller EuroTour standard
- 90% går ut i premier
- Maks 64 deltakere
- Double Elimination 64-16
- Spillerauksjon

--- Premier ved fullt startfelt ---
Premiepott: 27 400,-
1. Plass – 10 000,-
2. Plass – 5 000,-
3. Plass – 2 200,-
5. Plass – 1 000,-
9. Plass – 500,-

Påmeldingen til "Main Event" er ikke registrert før du har betalt startavgift til klubbens kontonr.: 5082 05 51378. Merk betalingen med navn. Fristen på dette er satt til søndag 22. Desember, klokken 24. Altså fem dager før turneringen.

----- FatBoy Event -----
- Bare spillere med 0 og 1 i hcp får spille
- Startavgift 500,-
- Først til 5 innledende og først til 6 fra Semi-finaler
- 100% ut i premier
- Uten handicap
- Maks 16 spillere
- Double Elimination 16-8

Premier ved fullt startfelt:
1. Plass – 4 000,-
2. Plass – 2 000,-
3. Plass – 1 000,-
3. Plass – 1 000,-

https://cuescore.com/tournament/FatBoy+Event+CHRSITMAS+CLASSIC+2019/6347902

----- SlimBoy Event -----
- Bare spillere med hcp fra 2 og oppover får spille
- Startavgift 300,-
- Først til 4
- 100% ut i premier
- Handicap 0-2
- Maks 16 spillere
- Double Elimination 16-8

Premier ved fullt startfelt:
1. Plass – 2 400,-
2. Plass – 1 200,-
3. Plass – 600,-
3. Plass – 600,-

https://cuescore.com/tournament/SlimBoy+Event+CHRISTMAS+CLASSIC+2019/6347923

----- Scotch Doubles -----
- Valgfri partner
- 600,- per lag
- Først til 4
- 100% ut i premier
- Handicap 0-2
- Maks 16 lag
- Double Elimination 16-8

Premier ved fullt startfelt:
1. Plass – 5 000,-
2. Plass – 2 500,-
3. Plass – 1 000,-
3. Plass – 1 000,-

https://cuescore.com/tournament/Scotch+Doubles+Event+CHRISTMAS+CLASSIC+2019/6347928


Tidligere vinnere:
2015 Damianos Giallourakis
2016 Jonas Sanchez Gangfløt
2017 Roger Rasmussen
2018 Allan Søgnen
2019 -

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 8
1   
Walk Over
Walk Over
 
2   
Norway
Pål Andre Martinsen
Walk Over
 
3   
Walk Over
Norway
Emil André Gangfløt
 
4   
Norway
Per Gunnar Ingebrigtsen
Walk Over
 
5   
Walk Over
Norway
Bjørn Erik Bergh
 
6   
Norway
Bjørn Birger Andreassen
Walk Over
 
7   
Walk Over
Norway
Roald Nagle
 
8   
Norway
Stig Nesvik
Walk Over
 
9   
Walk Over
United Kingdom
Mark McGauley
 
10   
Norway
Håkon Walland
Walk Over
 
11   
Walk Over
Norway
Roger Rasmussen
 
12   
Norway
Umar Hayat Ali
Walk Over
 
13   
Walk Over
Norway
Raymond Kandola
 
14   
Norway
Finn-Ari Syrrist
Walk Over
 
15   
Walk Over
Norway
Harald Jæger
 
16   
Norway
Tom Kristiansen
Walk Over
 
17   
Walk Over
Walk Over
 
18   
Norway
Rolf Jensen
Walk Over
 
19   
Walk Over
Norway
Andreas Eldegard Wahr-Hansen
 
20   
Denmark
Mickey Krause
Walk Over
 
21   
Walk Over
Norway
Thomas Pedersen
 
22   
Norway
Kim Soo Garmark
Walk Over
 
23   
Walk Over
Norway
Ole Kristian Rudshavn
 
24   
Norway
Jonas Sanchez Gangfløt
Walk Over
 
25   
Walk Over
Norway
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
 
26   
Norway
Odd Sebastian Bobby Fischer
Walk Over
 
27   
Walk Over
Norway
John E.Erstad
 
28   
Norway
Jacob Jæger
Walk Over
 
29   
Walk Over
Norway
Philip Sanchez Gangfløt
 
30   
Norway
Anders Lie
Walk Over
 
31   
Walk Over
Lithuania
Mindaugas Jomantas
 
32   
Walk Over
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 8
33   
Norway
Desak Sri Pustini
Walk Over
 
34   
Norway
Pål Andre Martinsen
1
Norway
Filip Endale
5
Sat 11:06  Table 1
35   
Sandro Hasecic
4
Norway
Emil André Gangfløt
0
Sat 11:06  Table 2
36   
Norway
Per Gunnar Ingebrigtsen
2
Norway
Kent Hansen
3
Sat 11:06  Table 3
37   
Norway
Espen Kristiansen
3
Norway
Bjørn Erik Bergh
2
Sat 11:06  Table 4
38   
Norway
Bjørn Birger Andreassen
4
Norway
Bjørn Erik Øverland
3
Sat 11:06  Table 5
39   
Bosnia and Herzegovina
Sabahudin Comor
3
Norway
Roald Nagle
5
Sat 11:06  Table 6
40   
Norway
Stig Nesvik
4
Norway
Trond Ivar Larsen
4
Sat 11:06  Table 7
41   
Norway
Kenneth Mydland
2
United Kingdom
Mark McGauley
0
Sat 11:06  Table 8
42   
Norway
Håkon Walland
1
Norway
Simen Jøndal
5
Sat 11:10  Table 8
43   
Sweden
Ragnar Grönsten
0
Norway
Roger Rasmussen
0
 
44   
Norway
Umar Hayat Ali
1
Norway
Jack Nordby
3
Sat 11:50  Table 2
45   
Norway
Eystein Gangfløt
3
Norway
Raymond Kandola
2
Sat 11:50  Table 7
46   
Norway
Finn-Ari Syrrist
3
Norway
Tommy Myhre
1
Sat 11:54  Table 1
47   
Norway
Kjell Martin Saga Andersen
2
Norway
Harald Jæger
5
Sat 12:14  Table 4
48   
Norway
Tom Kristiansen
2
Norway
Rune Antonsen
3
Sat 12:18  Table 5
49   
Norway
Jan Atle Kofoed
Walk Over
 
50   
Norway
Rolf Jensen
1
Norway
Geir Nilsen
4
Sat 12:18  Table 6
51   
Norway
Jarle Svarstad
5
Norway
Andreas Eldegard Wahr-Hansen
5
Sat 12:23  Table 8
52   
Denmark
Mickey Krause
0
R1
Norway
kjetil Fredriksen
2
Sat 12:24  Table 3
53   
Norway
Giena Tanilon
4
Norway
Thomas Pedersen
2
Sat 12:37  Table 2
54   
Norway
Kim Soo Garmark
2
Norway
Bastian Andreassen
2
Sat 12:37  Table 7
55   
Norway
Tron Vidar Engebakk
0
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
 
56   
Norway
Jonas Sanchez Gangfløt
1
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
5
Sat 12:54  Table 8
57   
Norway
Moises Farfan
2
Norway
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
1
R1
Sat 13:01  Table 4
58   
Norway
Odd Sebastian Bobby Fischer
5
Norway
Morten Gulbrandsen
3
Sat 13:02 
59   
Norway
Steffan Hansen
5
Norway
John E.Erstad
4
Sat 13:28  Table 6
60   
Norway
Jacob Jæger
5
Norway
Sylvia Severinsen
5
Sat 13:03  Table 1
61   
Norway
Jan Morten Arnesen
1
Norway
Philip Sanchez Gangfløt
0
Sat 13:21  Table 2
62   
Norway
Anders Lie
2
Norway
Martin Meintjes
0
R2
Sat 13:21  Table 5
63   
Philippines
Erol Dane Mula
2
Lithuania
Mindaugas Jomantas
3
Sat 13:28  Table 7
64   
Walk Over
Norway
Lars Harby
 

Loser round 1

Race to 8
65   
Walk Over
Walk Over
 
66   
Walk Over
Lithuania
Mindaugas Jomantas
 
67   
Walk Over
Norway
Anders Lie
 
68   
Walk Over
Norway
Philip Sanchez Gangfløt
 
69   
Walk Over
Norway
Jacob Jæger
 
70   
Walk Over
Norway
Steffan Hansen
 
71   
Walk Over
Norway
Odd Sebastian Bobby Fischer
 
72   
Walk Over
Norway
Moises Farfan
 
73   
Walk Over
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
 
74   
Walk Over
Norway
Tron Vidar Engebakk
 
75   
Walk Over
Norway
Bastian Andreassen
 
76   
Walk Over
Norway
Giena Tanilon
 
77   
Walk Over
Norway
kjetil Fredriksen
 
78   
Walk Over
Norway
Andreas Eldegard Wahr-Hansen
 
79   
Walk Over
Norway
Geir Nilsen
 
80   
Walk Over
Walk Over
 
81   
Walk Over
Norway
Rune Antonsen
 
82   
Walk Over
Norway
Harald Jæger
 
83   
Walk Over
Norway
Finn-Ari Syrrist
 
84   
Walk Over
Norway
Raymond Kandola
 
85   
Walk Over
Norway
Jack Nordby
 
86   
Walk Over
Norway
Roger Rasmussen
 
87   
Walk Over
Norway
Simen Jøndal
 
88   
Walk Over
United Kingdom
Mark McGauley
 
89   
Walk Over
Norway
Stig Nesvik
 
90   
Walk Over
Norway
Roald Nagle
 
91   
Walk Over
Norway
Bjørn Birger Andreassen
 
92   
Walk Over
Norway
Espen Kristiansen
 
93   
Walk Over
Norway
Per Gunnar Ingebrigtsen
 
94   
Walk Over
Sandro Hasecic
 
95   
Walk Over
Norway
Filip Endale
 
96   
Walk Over
Walk Over
 

Winner round 2

Race to 8
97   
Norway
Desak Sri Pustini
4
Norway
Pål Andre Martinsen
1
Sat 13:34  Table 1
98   
Norway
Emil André Gangfløt
0
Norway
Kent Hansen
3
Sat 13:35  Table 3
99   
Norway
Bjørn Erik Bergh
2
Norway
Bjørn Erik Øverland
3
Sat 13:41  Table 4
100   
Bosnia and Herzegovina
Sabahudin Comor
3
Norway
Trond Ivar Larsen
4
Sat 13:47  Table 6
101   
Norway
Kenneth Mydland
2
Norway
Håkon Walland
1
Sat 14:09  Table 5
102   
Sweden
Ragnar Grönsten
0
Norway
Umar Hayat Ali
1
Sat 13:51  Table 8
103   
Norway
Eystein Gangfløt
3
Norway
Tommy Myhre
1
Sat 14:21  Table 1
104   
Norway
Kjell Martin Saga Andersen
2
Norway
Tom Kristiansen
2
Sat 14:26  Table 3
105   
Norway
Jan Atle Kofoed
2
Norway
Rolf Jensen
1
Sat 14:26  Table 7
106   
Norway
Jarle Svarstad
5
Denmark
Mickey Krause
0
Sat 14:29  Table 4
107   
Norway
Thomas Pedersen
2
Norway
Kim Soo Garmark
2
Sat 14:31  Table 6
108   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Norway
Jonas Sanchez Gangfløt
1
Sat 15:18  Table 1
109   
Norway
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
1
Norway
Morten Gulbrandsen
3
Sat 14:54  Table 2
110   
Norway
John E.Erstad
4
Norway
Sylvia Severinsen
5
Sat 14:59  Table 8
111   
Norway
Jan Morten Arnesen
1
Norway
Martin Meintjes
0
R1
Sat 15:12  Table 3
112   
Philippines
Erol Dane Mula
2
Norway
Lars Harby
1
Sat 15:13  Table 4

Loser round 2

Race to 8
113   
Walk Over
Lithuania
Mindaugas Jomantas
 
114   
Norway
Anders Lie
2
Norway
Philip Sanchez Gangfløt
0
R3
Sat 15:15  Table 5
115   
Norway
Jacob Jæger
5
Norway
Steffan Hansen
5
Sat 15:19  Table 7
116   
Norway
Odd Sebastian Bobby Fischer
5
Norway
Moises Farfan
2
 
117   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
5
Norway
Tron Vidar Engebakk
0
Sat 17:00 
118   
Norway
Bastian Andreassen
2
Norway
Giena Tanilon
4
Sat 15:30  Table 8
119   
Norway
kjetil Fredriksen
2
Norway
Andreas Eldegard Wahr-Hansen
5
Sat 15:30  Table 6
120   
Norway
Geir Nilsen
Walk Over
 
121   
Norway
Rune Antonsen
3
Norway
Harald Jæger
5
Sat 16:00  Table 6
122   
Norway
Finn-Ari Syrrist
3
R1
Norway
Raymond Kandola
2
Sat 15:43  Table 2
123   
Norway
Jack Nordby
3
Norway
Roger Rasmussen
0
 
124   
Norway
Simen Jøndal
5
United Kingdom
Mark McGauley
0
 
125   
Norway
Stig Nesvik
4
Norway
Roald Nagle
5
Sat 16:07  Table 5
126   
Norway
Bjørn Birger Andreassen
4
Norway
Espen Kristiansen
3
Sat 16:09  Table 7
127   
Norway
Per Gunnar Ingebrigtsen
2
Sandro Hasecic
4
Sat 16:20  Table 3
128   
Norway
Filip Endale
Walk Over
 

Loser round 3

Race to 8
129   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
3
Norway
Tom Kristiansen
2
Sat 16:24  Table 2
130   
Norway
Philip Sanchez Gangfløt
0
Norway
Eystein Gangfløt
3
Sat 16:32  Table 1
131   
Norway
Steffan Hansen
5
Norway
Umar Hayat Ali
1
Sat 16:39  Table 7
132   
Norway
Moises Farfan
2
Norway
Kenneth Mydland
2
R1
Sat 16:39  Table 8
133   
Norway
Daniel Lorentzen-Styr
5
Bosnia and Herzegovina
Sabahudin Comor
3
Sat 16:46  Table 4
134   
Norway
Giena Tanilon
4
Norway
Bjørn Erik Øverland
3
Sat 16:56  Table 6
135   
Norway
Andreas Eldegard Wahr-Hansen
5
Norway
Kent Hansen
3
Sat 16:56  Table 5
136   
Norway
Geir Nilsen
4
Norway
Pål Andre Martinsen
1
Sat 17:02  Table 2
137   
Norway
Rune Antonsen
3
Norway
Lars Harby
1
Sat 17:07  Table 3
138   
Norway
Finn-Ari Syrrist
3
Norway
Martin Meintjes
0
Sat 17:21  Table 1
139   
Norway
Jack Nordby
3
Norway
Sylvia Severinsen
5
Sat 17:26  Table 7
140   
Norway
Simen Jøndal
5
Norway
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
1
Sat 17:27  Table 4
141   
Norway
Roald Nagle
5
Norway
Jonas Sanchez Gangfløt
1
Sat 17:33  Table 8
142   
Norway
Espen Kristiansen
3
Norway
Kim Soo Garmark
2
Sat 17:41  Table 2
143   
Norway
Per Gunnar Ingebrigtsen
2
Norway
Jarle Svarstad
5
Sat 17:45  Table 5
144   
Norway
Filip Endale
5
Norway
Jan Atle Kofoed
2
Sat 17:48  Table 3

Winners qualification

Race to 8
145   
Norway
Desak Sri Pustini
4
Norway
Emil André Gangfløt
0
Sat 18:08  Table 4
146   
Norway
Bjørn Erik Bergh
2
Norway
Trond Ivar Larsen
4
Sat 18:36  Table 8
147   
Norway
Håkon Walland
1
Sweden
Ragnar Grönsten
0
Sat 18:28  Table 7
148   
Norway
Tommy Myhre
1
Norway
Kjell Martin Saga Andersen
2
Sat 18:11  Table 6
149   
Norway
Rolf Jensen
1
Denmark
Mickey Krause
0
Sat 18:51  Table 3
150   
Norway
Thomas Pedersen
2
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Sat 18:23  Table 2
151   
Norway
Morten Gulbrandsen
3
Norway
John E.Erstad
4
Sat 18:28  Table 5
152   
Norway
Jan Morten Arnesen
1
Philippines
Erol Dane Mula
2
Sat 18:24  Table 1

Loser round 4

Race to 8
153   
Lithuania
Mindaugas Jomantas
3
Norway
Philip Sanchez Gangfløt
0
Sat 18:59  Table 4
154   
Norway
Umar Hayat Ali
1
Norway
Kenneth Mydland
2
Sat 18:59  Table 5
155   
Bosnia and Herzegovina
Sabahudin Comor
3
Norway
Bjørn Erik Øverland
3
Sat 19:14  Table 8
156   
Norway
Kent Hansen
3
Norway
Pål Andre Martinsen
1
Sat 19:09  Table 6
157   
Norway
Rune Antonsen
3
Norway
Finn-Ari Syrrist
3
Sat 19:30  Table 2
158   
Norway
Jack Nordby
3
Norway
Ole Tobias Tanilon Gangfløt
1
Sat 19:42  Table 3
159   
Norway
Roald Nagle
5
Norway
Kim Soo Garmark
2
Sat 19:39  Table 1
160   
Norway
Per Gunnar Ingebrigtsen
2
Norway
Jan Atle Kofoed
2
Sat 19:44  Table 5

Losers qualification

Race to 8
161   
Norway
Philip Sanchez Gangfløt
0
Norway
Rolf Jensen
1
Sun 10:05  Table 1
162   
Norway
Umar Hayat Ali
1
Norway
Thomas Pedersen
2
Sun 10:05  Table 3
163   
Norway
Bjørn Erik Øverland
3
Norway
Morten Gulbrandsen
3
Sun 10:05  Table 3
164   
Norway
Pål Andre Martinsen
1
Philippines
Erol Dane Mula
2
Sun 10:05  Table 4
165   
Norway
Finn-Ari Syrrist
3
Norway
Desak Sri Pustini
4
Sun 10:05  Table 5
166   
Norway
Jack Nordby
3
Norway
Bjørn Erik Bergh
2
R1
Sun 10:05  Table 6
167   
Norway
Kim Soo Garmark
2
Norway
Håkon Walland
1
Sun 10:05  Table 7
168   
Norway
Jan Atle Kofoed
2
Norway
Kjell Martin Saga Andersen
2
Sun 10:05  Table 8

Last sixteen

Race to 8
169   
Norway
Emil André Gangfløt
0
Norway
Kjell Martin Saga Andersen
2
Sun 12:51  Table 1
170   
Norway
Trond Ivar Larsen
4
Norway
Umar Hayat Ali
1
Sun 12:51  Table 2
171   
Sweden
Ragnar Grönsten
0
R1
Norway
Bjørn Erik Bergh
2
Sun 12:51  Table 3
172   
Norway
Tommy Myhre
1
Norway
Bjørn Erik Øverland
3
Sun 12:51  Table 4
173   
Denmark
Mickey Krause
0
R4
Norway
Pål Andre Martinsen
1
R1
Sun 12:51  Table 5
174   
Norway
Ole Kristian Rudshavn
0
Norway
Philip Sanchez Gangfløt
0
Sun 12:51  Table 6
175   
Norway
John E.Erstad
4
Norway
Finn-Ari Syrrist
3
Sun 12:51  Table 7
176   
Norway
Jan Morten Arnesen
1
Norway
Håkon Walland
1
Sun 12:51  Table 8

Quarter final

Race to 8
177   
Norway
Emil André Gangfløt
0
R4
Norway
Umar Hayat Ali
1
Sun 14:41  Table 4
178   
Sweden
Ragnar Grönsten
0
Norway
Tommy Myhre
1
Sun 14:41  Table 1
179   
Denmark
Mickey Krause
0
Norway
Philip Sanchez Gangfløt
0
Sun 14:41  Table 3
180   
Norway
John E.Erstad
4
Norway
Jan Morten Arnesen
1
Sun 14:41  Table 2

Semi final

Race to 8
181   
Norway
Emil André Gangfløt
0
Sweden
Ragnar Grönsten
0
Sun 17:01  Table 3
182   
Denmark
Mickey Krause
0
Norway
John E.Erstad
4
Sun 17:01  Table 4

Final

Race to 8
183   
Norway
Emil André Gangfløt
0
Denmark
Mickey Krause
0
Sun 19:09  Table 3

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants (61)