Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

July 30, 2022

-BE Pooltour-

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Cliff Castelein
6 (6/0) 50 (33/17)
66%
2 Jan van Lierop
7 (6/1) 56 (35/21)
63%
3 Joris Vaes
8 (6/2) 62 (38/24)
61%
3 Sam Wetzel
6 (5/1) 42 (28/14)
67%
5 Moritz Lauwereyns
5 (4/1) 38 (24/14)
63%
5 Quinten Pongers
SPC Woensel
4 (3/1) 33 (20/13)
61%
5 Daan van der Eerden
5 (4/1) 37 (21/16)
57%
5 Hassan Osman
6 (4/2) 41 (23/18)
56%
9 Tom Penrose
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
Show more
9 Roy Gerards
5 (3/2) 36 (20/16)
56%
9 Noël Bruynooghe
5 (3/2) 29 (15/14)
52%
9 Davy Colman
4 (3/1) 32 (17/15)
53%
9 Alex de Vries
4 (2/2) 31 (18/13)
58%
9 Thomas Vanbroekhoven
5 (3/2) 37 (20/17)
54%
9 Diana Khodjaeva
5 (3/2) 33 (16/17)
48%
9 Hasan Shono
4 (3/1) 33 (18/15)
55%
17 Muhsin Yagli
4 (2/2) 28 (16/12)
57%
17 Dave Sel
4 (2/2) 29 (15/14)
52%
17 Rachid Lamhasni
4 (2/2) 26 (14/12)
54%
17 Kristof Van Den Berge
4 (2/2) 27 (14/13)
52%
17 Michiel Yperman
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
17 Mihai Szabo
3 (1/2) 26 (13/13)
50%
17 Axel Maes
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
17 Anthony Vandenbussche
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
25 Jerrel Nanhekhan
3 (1/2) 21 (8/13)
38%
25 Kenny Voets
3 (1/2) 19 (6/13)
32%
25 Nassos Drouvis
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
25 Nicolas Mintjens
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
25 Dylan Van Rompay
3 (1/2) 21 (11/10)
52%
25 Sven Van Peer
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
25 Piet Savoir
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
25 Peter Van Den Bussche
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
33 Hoa Nguyen
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
33 Ferdous Jabargeel
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
33 Patrick Lie Kiauw
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
33 Jum Zwijnenburg
Poolcafé Delfshaven
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
33 Mario D'Haeseleer
2 (0/2) 18 (8/10)
44%
33 Nathalie Verbraeken
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
33 pierre frank
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
33 Quinten Van Rompay
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
33 Yves Beckers
3 (1/2) 22 (8/14)
36%
33 Djoro De kort
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
33 Baudi Ali
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
33 Lily van Hoof
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
33 Erdal Sari
3 (1/2) 16 (6/10)
38%
33 Geert Verheyen
3 (1/2) 23 (9/14)
39%
33 Rahimzadeh Juan
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
33 Ziad Jwad
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
Starts Jul 30, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (48 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Dresscode (Cub)Polo - nette broek - nette schoenen

Inschrijvingen open op 24/07 13h
Organizer Bal-enzo Billiards & Darts
Contact D'haeseleer Tom (info@bal-enzo.be, 0032(0)497420946)
More info
Bal-enzo organiseert elke laatste zaterdag van de maand " BE POOLTOUR "

inschrijven kan vanaf de zondag VOOR het toernooi -NIET VROEGER- via Cuescore.
De start van de inschrijvingen wordt bekent gemaakt op de gekende kanalen.
Je hebt dus 1 week tijd om in te schrijven en dit naargelang je beschikbaarheid / Vorm / Motivatie!

indien vol veld werken we met een reservelijst, regelmatig bijgewerkt in de reacties van het evenement.

Inleg spelers 20 euro
Betaling gaat op rekening bij aankomst/aanmelding.

DKO 48/16
Bij vol veld 1.25K prijzenpot te verdelen onder de eerste acht finalisten van het toernooi.
Volledige uitbetaling van het inschrijvingsgeld + sponsoring Keu-Atelier.

Side event voor de speler die niet bij de laatste 16 zijn start rond 18h en winnaar heeft recht op een WILD Card voor de volgende editie van de BE Pooltour

De BE POOLTOUR start steeds om 10h
de deuren gaan open om 9h30

Trekking word gedaan op vrijdagmiddag voor het toernooi en krijgen de ingeschreven spelers een aanwezigheidsuur aangewezen.

Na het de trekking is het niet meer mogelijk om in of uit te schrijven,
Te laat komen 1 rack tegen per 10 minuten/ 2 racks tegen bij 20 minuten en FF bij 30 minuten.

No shows worden beboet met 50€ bij een volgende inschrijving en indien meermaals niet meer toegelaten op de toernooien.

1 toiletbezoek per wedstrijd toegelaten tijdens de wedstrijd.

Eigen drank of voeding is verboden in en rond de zaak.

We voorzien ALL DAY LIVE STREAM op T4 of T5

Iedereen welkom, leden en niet leden voor een gezellige poolbiljart event!
We streven met Bal-enzo Billiards & Darts naar een sportief en professioneel mogelijk evenement en vragen dresscode C dat wil zeggen Clubpolo - nette broek en schoenen.
Bij zonnige dagen is een short toegelaten.

De Algemene huisregels zijn van toepassing en te bekijken op https://bal-enzo.be/huisregels-3/

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Belgium
Axel Maes
Belgium
Mario D'haeseleer
Sat 09:54  Table 1
2   
Netherlands
Djoro De kort
Belgium
Yves Beckers
Sat 09:54  Table 2
3   
Sudan
Hassan Osman
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 09:54  Table 3
4   
Belgium
Nicolas Mintjens
Belgium
Geert Verheyen
Sat 09:54  Table 4
5   
Belgium
Davy Colman
R1
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Sat 09:54  Table 5
6   
Belgium
Michiel Yperman
Belgium
pierre frank
Sat 09:54  Table 6
7   
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Luxembourg
Sam Wetzel
R1
Sat 09:54  Table 7
8   
Belgium
Lily van Hoof
Turkey
Erdal Sari
Sat 09:54  Table 8
9   
Netherlands
Muhsin Yagli
Belgium
Joris Vaes
Sat 10:46  Table 6
10   
Russia
Baudi Ali
Belgium
Ziad Jwad
Sat 11:12  Table 5
11   
Netherlands
Jan van Lierop
Netherlands
Roy Gerards
Sat 11:06  Table 4
12   
Belgium
Nathalie Verbraeken
Belgium
Kristof Van Den Berge
Sat 11:21  Table 1
13   
Belgium
Rachid Lamhasni
Belgium
Kenny Voets
Sat 10:55  Table 3
14   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Ferdous Jabargeel
Sat 10:31  Table 8
15   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
R1
Belgium
Diana Khodjaeva
Sat 10:28  Table 7
16   
Belgium
Hasan Shono
Iran
Rahimzadeh Juan
Sat 11:23  Table 8

Winner round 1

Race to 5
17   
Belgium
Peter Van Den Bussche
Belgium
Axel Maes
Sat 12:12  Table 3
18   
Belgium
Yves Beckers
Belgium
Cliff Castelein
Sat 13:16  Table 4
19   
Belgium
Noël Bruynooghe
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 11:29  Table 3
20   
Belgium
Geert Verheyen
Netherlands
Alex de Vries
R1
Sat 12:15  Table 5
21   
Belgium
Dylan Van Rompay
Belgium
Davy Colman
Sat 12:07  Table 4
22   
Belgium
Michiel Yperman
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sat 11:30  Table 2
23   
Greece
Nassos Drouvis
Luxembourg
Sam Wetzel
R2
Sat 11:51  Table 1
24   
Turkey
Erdal Sari
Netherlands
Tom Penrose
Sat 11:46  Table 7
25   
Netherlands
Quinten Pongers
Belgium
Joris Vaes
Sat 13:03  Table 3
26   
Belgium
Ziad Jwad
Romania
Mihai Szabo
Sat 12:55  Table 2
27   
Netherlands
Dave Sel
Netherlands
Jan van Lierop
Sat 12:47  Table 8
28   
Belgium
Kristof Van Den Berge
R1
Belgium
Piet Savoir
R2
Sat 12:21  Table 6
29   
Belgium
Quinten Van Rompay
R1
Belgium
Rachid Lamhasni
R1
Sat 12:27  Table 7
30   
Netherlands
Daan van der Eerden
Vietnam
Hoa Nguyen
Sat 13:17  Table 7
31   
Belgium
Sven Van Peer
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Sat 13:00  Table 1
32   
Belgium
Hasan Shono
Belgium
Anthony Vandenbussche
Sat 13:11  Table 5

Loser round 1

Race to 5
33   
Belgium
Mario D'haeseleer
Belgium
Anthony Vandenbussche
Sat 15:18  Table 5
34   
Netherlands
Djoro De kort
Belgium
Sven Van Peer
Sat 14:52  Table 4
35   
Sudan
Hassan Osman
Vietnam
Hoa Nguyen
Sat 15:45  Table 2
36   
Belgium
Nicolas Mintjens
Belgium
Quinten Van Rompay
Sat 14:05  Table 2
37   
Netherlands
Patrick Lie Kiauw
Belgium
Piet Savoir
Sat 13:33  Table 6
38   
Belgium
pierre frank
Netherlands
Dave Sel
Sat 15:31  Table 3
39   
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Belgium
Ziad Jwad
Sat 14:37  Table 6
40   
Belgium
Lily van Hoof
Belgium
Joris Vaes
Sat 15:44  Table 7
41   
Netherlands
Muhsin Yagli
Turkey
Erdal Sari
Sat 13:52  Table 8
42   
Russia
Baudi Ali
Greece
Nassos Drouvis
Sat 14:56  Table 1
43   
Netherlands
Roy Gerards
South Korea
Jum Zwijnenburg
Sat 14:07  Table 3
44   
Belgium
Nathalie Verbraeken
Belgium
Dylan Van Rompay
Sat 14:54  Table 3
45   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Geert Verheyen
Sat 13:53  Table 4
46   
Netherlands
Ferdous Jabargeel
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 14:34  Table 5
47   
Belgium
Diana Khodjaeva
Belgium
Yves Beckers
Sat 14:59  Table 2
48   
Iran
Rahimzadeh Juan
Belgium
Peter Van Den Bussche
Sat 15:55  Table 4

Winners qualification

Race to 5
49   
Belgium
Axel Maes
R1
Belgium
Cliff Castelein
Sat 17:19  Table 4
50   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Netherlands
Alex de Vries
Sat 14:57  Table 8
51   
Belgium
Davy Colman
Belgium
Michiel Yperman
Sat 16:24  Table 7
52   
Luxembourg
Sam Wetzel
Netherlands
Tom Penrose
Sat 14:46  Table 7
53   
Netherlands
Quinten Pongers
R2
Romania
Mihai Szabo
R2
Sat 16:36  Table 6
54   
Netherlands
Jan van Lierop
Belgium
Kristof Van Den Berge
R1
Sat 14:06  Table 1
55   
Belgium
Rachid Lamhasni
Netherlands
Daan van der Eerden
Sat 16:02  Table 1
56   
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
Belgium
Hasan Shono
Sat 17:21  Table 1

Loser round 2

Race to 5
57   
Belgium
Anthony Vandenbussche
Belgium
Sven Van Peer
Sat 17:02  Table 2
58   
Sudan
Hassan Osman
Belgium
Nicolas Mintjens
Sat 17:12  Table 3
59   
Belgium
Piet Savoir
Netherlands
Dave Sel
Sat 16:33  Table 5
60   
Netherlands
Jerrel Nanhekhan
Belgium
Joris Vaes
Sat 17:36  Table 7
61   
Netherlands
Muhsin Yagli
Greece
Nassos Drouvis
Sat 16:29  Table 8
62   
Netherlands
Roy Gerards
Belgium
Dylan Van Rompay
Sat 16:21  Table 3
63   
Belgium
Kenny Voets
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 15:55  Table 6
64   
Belgium
Diana Khodjaeva
Belgium
Peter Van Den Bussche
Sat 17:24  Table 8

Losers qualification

Race to 5
65   
Belgium
Anthony Vandenbussche
Netherlands
Tom Penrose
Sat 17:44  Table 2
66   
Sudan
Hassan Osman
Belgium
Michiel Yperman
Sat 17:52  Table 3
67   
Netherlands
Dave Sel
Netherlands
Alex de Vries
Sat 18:21  Table 8
68   
Belgium
Joris Vaes
Belgium
Axel Maes
Sat 19:03  Table 7
69   
Netherlands
Muhsin Yagli
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
R1
Sat 18:58  Table 2
70   
Netherlands
Roy Gerards
Belgium
Rachid Lamhasni
Sat 18:07  Table 5
71   
Belgium
Noël Bruynooghe
Belgium
Kristof Van Den Berge
R1
Sat 17:38  Table 6
72   
Belgium
Diana Khodjaeva
R2
Romania
Mihai Szabo
Sat 18:30  Table 4

Last sixteen

Race to 5
73   
Belgium
Cliff Castelein
Netherlands
Tom Penrose
Sat 18:58  Table 5
74   
Belgium
Moritz Lauwereyns
Belgium
Thomas Vanbroekhoven
R1
Sat 20:10  Table 4
75   
Belgium
Davy Colman
Sudan
Hassan Osman
Sat 19:48  Table 5
76   
Luxembourg
Sam Wetzel
R2
Netherlands
Roy Gerards
Sat 19:19  Table 6
77   
Netherlands
Quinten Pongers
R1
Belgium
Noël Bruynooghe
Sat 18:44  Table 6
78   
Netherlands
Jan van Lierop
Belgium
Diana Khodjaeva
Sat 20:10  Table 2
79   
Netherlands
Daan van der Eerden
Netherlands
Alex de Vries
Sat 19:51  Table 8
80   
Belgium
Hasan Shono
Belgium
Joris Vaes
Sat 20:49  Table 6

Quarter final

Race to 6
81   
Belgium
Cliff Castelein
Belgium
Moritz Lauwereyns
Sat 21:21  Table 7
82   
Sudan
Hassan Osman
Luxembourg
Sam Wetzel
R1
Sat 20:42  Table 5
83   
Netherlands
Quinten Pongers
R1
Netherlands
Jan van Lierop
Sat 21:18  Table 4
84   
Netherlands
Daan van der Eerden
Belgium
Joris Vaes
Sat 21:55  Table 6

Semi final

Race to 6
85   
Belgium
Cliff Castelein
Luxembourg
Sam Wetzel
R2
Sat 23:28  Table 4
86   
Netherlands
Jan van Lierop
Belgium
Joris Vaes
Sat 23:29  Table 6

Final

Race to 6
87   
Belgium
Cliff Castelein
Netherlands
Jan van Lierop
Sun 01:00  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants