Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 9 - December 11, 2022

👑KING9 VLORA 9-BALL OPEN 2022 +3000💶👑

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Eklent KaÇi
7 (7/0) 107 (73/34)
68%
2 Dimitris Loukatos
6 (5/1) 105 (62/43)
59%
3 Nick Ekonomopoulos
6 (5/1) 93 (51/42)
55%
3 Vaggelis Gremos
6 (5/1) 92 (56/36)
61%
5 kledio kaci
5 (4/1) 72 (42/30)
58%
5 Nick Chatoupis
6 (4/2) 85 (46/39)
54%
5 Besar Spahiu
5 (3/2) 76 (44/32)
58%
5 Julian Xhafa
6 (4/2) 90 (48/42)
53%
9 Christos Papageorgiou
5 (3/2) 71 (42/29)
59%
Show more
9 Μενελαος Λωλας. Παλιο Προφίλ
KING8
4 (3/1) 63 (34/29)
54%
9 Bedri Sijarina
6 (4/2) 77 (45/32)
58%
9 Labinot Markaj
4 (3/1) 62 (35/27)
56%
9 Ermal Dyli
4 (3/1) 53 (35/18)
66%
9 Edmond Zaja
5 (3/2) 75 (43/32)
57%
9 Eduard Bregu
7 (5/2) 97 (62/35)
64%
9 Edlir Kurthysa
6 (4/2) 79 (44/35)
56%
17 Vaggelis Kittas
5 (3/2) 68 (34/34)
50%
17 Dejan power shot Stankovic
3 (1/2) 43 (20/23)
47%
17 Iljano Permeti
3 (1/2) 39 (15/24)
38%
17 Klinton Osmani
4 (2/2) 58 (24/34)
41%
17 Hekuran Sadiku
5 (3/2) 59 (33/26)
56%
17 Llambi Papa
5 (3/2) 64 (37/27)
58%
17 Ervis Dervishi
4 (2/2) 51 (24/27)
47%
17 Milorad Sinaj
5 (3/2) 69 (37/32)
54%
25 Joel Demaj
4 (2/2) 58 (27/31)
47%
25 Paulo Xhaxhaj
4 (2/2) 54 (24/30)
44%
25 Ronald Xoxi
5 (3/2) 66 (36/30)
55%
25 Preng Gjomarkaj
3 (1/2) 45 (19/26)
42%
25 Dario Noti
4 (2/2) 57 (29/28)
51%
25 Rami Ukshini
4 (2/2) 53 (29/24)
55%
25 Mirsad Zeqiri
4 (2/2) 57 (28/29)
49%
25 Fatosh Dervishaj
4 (2/2) 50 (24/26)
48%
33 Gerti Kafellari
3 (1/2) 40 (15/25)
38%
33 Dashmir Behadini
3 (1/2) 43 (20/23)
47%
33 Ibro Sadiki
3 (1/2) 38 (16/22)
42%
33 Valon Gashi
3 (1/2) 47 (23/24)
49%
33 Jasin Mediu
3 (1/2) 36 (14/22)
39%
33 Dritar Bajrami
5 (3/2) 65 (39/26)
60%
33 Gentian Lengu
4 (2/2) 62 (31/31)
50%
33 Visar Keçi
3 (1/2) 39 (15/24)
38%
33 Myqerem Dervishaj
2 (0/2) 28 (10/18)
36%
33 Rezak Medija Rizo
4 (2/2) 46 (24/22)
52%
33 Besjan Sinanaj
3 (1/2) 45 (25/20)
56%
33 Fation Mehilli
2 (0/2) 24 (6/18)
25%
33 Klevi Hyka
3 (1/2) 37 (14/23)
38%
49 bill megistan
2 (0/2) 22 (4/18)
18%
49 Besnik Zahoaliaj
2 (0/2) 28 (10/18)
36%
49 Ari Dano
2 (0/2) 27 (9/18)
33%
49 Orsed Hurmi
2 (0/2) 27 (9/18)
33%
49 Ogert Shkrepa
2 (0/2) 25 (7/18)
28%
49 Riza Sele
2 (0/2) 28 (10/18)
36%
49 Gaz Ceni
1 (0/1) 11 (2/9)
18%
49 Erald Selaci
1 (0/1) 12 (3/9)
25%
49 Mikael Brahja
2 (0/2) 21 (3/18)
14%
49 Bledar Koci
2 (0/2) 24 (6/18)
25%
49 Drin Demaj
2 (0/2) 26 (8/18)
31%
49 Euxhen Ibi
2 (0/2) 25 (7/18)
28%
65 Spartak Spahiu
2 (0/2) 22 (4/18)
18%
65 Besnik Hajdini
2 (0/2) 31 (13/18)
42%
65 Dorjan Maknori
2 (0/2) 29 (11/18)
38%
65 klajdi andrea
2 (0/2) 29 (11/18)
38%
65 Edison Halili
2 (0/2) 28 (10/18)
36%
65 Donald Çela
3 (1/2) 41 (16/25)
39%
9993 Andreas Veloudos
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Spiros Mitsialis
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Gerasimos Trivyzas
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 George skaronis
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Veton Dyla
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 ALEXIS SOUVLAKIS
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Faton Bajgora
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Reshat Dedia
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Ylber Hyseni
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Andi Bregaj
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Moci Kovacevic 🦅
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Rei Basho
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Mario Bregu
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Albion Gjocera
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Muhammed Çuni
Federata Kosovare e Biliardos
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Don Hajra
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Adrian Gocaj
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Xhelil Malushi
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Lazar Novovic
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Λάκης Γιαννοπουλος
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
9993 Kushtrim Prenga
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
Entry deadline Dec 8, 2022, 7:00 PM (local time)
Starts Dec 9, 2022, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (84 Participants)
Race to 9
Handicap No handicap
Organizer KING 9 BILLIARD
Contact Besjan Sinanaj (king9billiards@gmail.com)
More info
KING9 VLORA 9BALL OPEN 2022

9-11 December /2022, King9 Club

🔺️General Sponsor:🔺️
🔹️Regina Group Vlore🔹️

🔺️Cosponsored by:🔺️
🔹️Sigal Uniqa Group Austria🔹️
🔹️Trinom Beauty Salon🔹️
🔹️Start CO🔹️

✅️New Simonis Cloth 860
✅️New balls Aramith Black
✅️New Dynamic 3 Billiard

🟢Guaranteed prizes / Bonus i garantuar: Entry fees +3000💶 Added

🟥Entry fee / Tarifat e hyrjes: Pro 120€ , Α+100€, A 80€ , B 60€ , C 30€

-9ball, Alternate break, Magic rack

-Double knock out until 16, race to 9 frames / Dopio eleminim deri ne 16, loja deri ne 9
-Race to 11 the knock outs / Loja deri ne 11 ne eleminimin direkt

-Loser pay the table / Humbesi paguan tavolinen

-Dress Code B Saturday and Sundy
Kodi i veshjes B te Shtunen dhe te Dielen

-Forfeit: over 15 min delay after match time.
Humbje: mbi 15 min vonese nga fillimi i ndeshjes

-Players must be present at venue 20min before their scheduled matches.
Lojtaret duhet te jene te pranishem ne salle 20 min para planifikimit te ndeshjeve.

-Time out: 5min per player / Kohezgjatja e pushimit: 5 min per lojtar

-8 Dynamic Table

-Live streaming (YouTube) – Live score (CueScore)

-Register / Regjistrimi: Until / Deri ne 07/12/2022:

-Draw / Shorti: 08/12/2022

-Schedule will be announced on 08/12/2022 / Oraret do te shpallen ne 08/12/2022

-PLAYERS MUST PAY THEIR ENTRY FEES BEFORΕ DRAW
Lojtaret duhet te paguajne tarifat e hyrjes perpara hedhjes se shortit

-King9 Club address / Adresa e King9 Club:
https://goo.gl/maps/EW6Hfgr5zzxGZfFu6

-Accommodation suggestions / Sugjerime per akomodimin:
Hotel Regina Garden Vlore
Single room - 30€
Double room - 40€
Triple room - 55€

-Contact / kontakti:

Facebook: Besjan Sinanaj
Email: besjan1985@hotmail.com

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 9
1   
Albania
klajdi andrea
Albania
Eduard Bregu
Fri 10:06  Table 1
2   
Albania
Klevi Hyka
Walk Over
 
3   
Albania
Mario Bregu
Kosovo
Bedri Sijarina
Fri 10:06  Table 2
4   
Albania
kledio kaci
Kosovo
Ylber Hyseni
 
5   
Albania
Llambi Papa
Adrian Gocaj
Fri 10:06  Table 3
6   
Albania
Euxhen Ibi
Walk Over
 
7   
Walk Over
Greece
bill megistan
 
8   
North Macedonia
Dritar Bajrami
Albania
Dario Noti
Fri 16:33  Table 1
9   
Albania
Gentian Lengu
Albania
Joel Demaj
Fri 10:06  Table 4
10   
Kosovo
Veton Dyla
Walk Over
 
11   
Walk Over
Albania
Klinton Osmani
 
12   
Montenegro
Moci Kovacevic 🦅
Albania
Gaz Ceni
Fri 10:06  Table 5
13   
Greece
ALEXIS SOUVLAKIS
Kosovo
Don Hajra
Fri 10:06  Table 6
14   
North Macedonia
Rezak Medija Rizo
Albania
Ervis Dervishi
Fri 16:25  Table 2
15   
Walk Over
Albania
Rei Basho
 
16   
Albania
Kushtrim Prenga
Albania
Gerti Kafellari
Fri 10:06  Table 7
17   
Kosovo
Besnik Hajdini
Albania
Ronald Xoxi
Fri 10:51  Table 7
18   
Albania
Visar Keçi
Walk Over
 
19   
Edlir Kurthysa
North Macedonia
Dashmir Behadini
Fri 16:27  Table 8
20   
North Macedonia
Jasin Mediu
Albania
Orsed Hurmi
Fri 10:07  Table 8
21   
Albania
Fation Mehilli
Albania
Albion Gjocera
Fri 11:30 
22   
Albania
Myqerem Dervishaj
Walk Over
 
23   
Walk Over
North Macedonia
Mirsad Zeqiri
 
24   
Kosovo
Faton Bajgora
Albania
Dorjan Maknori
Fri 11:30 
25   
Albania
Donald Çela
Albania
Edison Halili
Fri 10:45  Table 3
26   
Kosovo
Riza Sele
Walk Over
 
27   
Walk Over
Albania
Ogert Shkrepa
 
28   
Greece
Spiros Mitsialis
Albania
Julian Xhafa
 
29   
Albania
Preng Gjomarkaj
Greece
Andreas Veloudos
Fri 11:30 
30   
Albania
Iljano Permeti
Albania
Andi Bregaj
Fri 11:30 
31   
Walk Over
Kosovo
Hekuran Sadiku
 
32   
Greece
Λάκης Γιαννοπουλος
North Macedonia
Rami Ukshini
Fri 11:30 

Winner round 1

Race to 9
33   
Albania
Edmond Zaja
Albania
Eduard Bregu
Fri 14:08  Table 7
34   
Albania
Klevi Hyka
Kosovo
Drin Demaj
Fri 11:08  Table 8
35   
Albania
Fatosh Dervishaj
Kosovo
Bedri Sijarina
Fri 11:49  Table 4
36   
Albania
kledio kaci
Albania
Bledar Koci
Fri 15:37  Table 4
37   
Greece
Vaggelis Gremos
Albania
Llambi Papa
Fri 12:49  Table 7
38   
Albania
Euxhen Ibi
Albania
Paulo Xhaxhaj
Fri 11:50  Table 2
39   
Albania
Milorad Sinaj
Greece
bill megistan
Fri 12:21  Table 6
40   
North Macedonia
Dritar Bajrami
Greece
Christos Papageorgiou
Fri 18:15  Table 3
41   
Albania
Besar Spahiu
Albania
Joel Demaj
Fri 16:02  Table 3
42   
Kosovo
Veton Dyla
Greece
George skaronis
Fri 13:00 
43   
Greece
Menelaos Lolas
Albania
Klinton Osmani
Fri 12:52  Table 5
44   
Albania
Gaz Ceni
Albania
Besjan Sinanaj
Fri 14:41  Table 4
45   
Serbia
Dejan power shot Stankovic
Greece
ALEXIS SOUVLAKIS
 
46   
Albania
Ervis Dervishi
Kosovo
Reshat Dedia
Fri 18:00 
47   
Montenegro
Lazar Novovic
Albania
Rei Basho
Fri 13:00 
48   
Albania
Gerti Kafellari
Greece
Dimitris Loukatos
Fri 13:26  Table 2
49   
Greece
Nick Ekonomopoulos
Albania
Ronald Xoxi
Fri 13:48  Table 6
50   
Albania
Visar Keçi
Albania
Ari Dano
Fri 12:57  Table 8
51   
Norway
Spartak Spahiu
Edlir Kurthysa
Fri 18:07  Table 2
52   
North Macedonia
Jasin Mediu
Albania
Erald Selaci
 
53   
Greece
Nick Chatoupis
Albania
Fation Mehilli
Fri 13:04  Table 1
54   
Albania
Myqerem Dervishaj
Kosovo
Muhammed Çuni
Fri 13:00 
55   
Albania
Besnik Zahoaliaj
North Macedonia
Mirsad Zeqiri
Fri 17:28  Table 6
56   
Albania
Dorjan Maknori
Kosovo
Labinot Markaj
R1
Fri 17:51  Table 8
57   
Albania
Ermal Dyli
Albania
Donald Çela
Fri 13:27  Table 4
58   
Kosovo
Riza Sele
North Macedonia
Ibro Sadiki
Fri 13:01  Table 3
59   
Kosovo
Valon Gashi
Albania
Ogert Shkrepa
Fri 15:44  Table 7
60   
Albania
Julian Xhafa
Greece
Vaggelis Kittas
Fri 13:49  Table 1
61   
Albania
Xhelil Malushi
Albania
Preng Gjomarkaj
 
62   
Albania
Iljano Permeti
Greece
Gerasimos Trivyzas
 
63   
Albania
Mikael Brahja
Kosovo
Hekuran Sadiku
Fri 11:26  Table 1
64   
North Macedonia
Rami Ukshini
Albania
Eklent KaÇi
Fri 15:34  Table 2

Loser round 1

Race to 9
65   
Albania
klajdi andrea
North Macedonia
Rami Ukshini
Fri 16:43  Table 5
66   
Walk Over
Albania
Mikael Brahja
 
67   
Albania
Mario Bregu
Greece
Gerasimos Trivyzas
 
68   
Kosovo
Ylber Hyseni
Albania
Xhelil Malushi
 
69   
Adrian Gocaj
Greece
Vaggelis Kittas
 
70   
Walk Over
Albania
Ogert Shkrepa
 
71   
Walk Over
Kosovo
Riza Sele
 
72   
Albania
Dario Noti
Albania
Donald Çela
Fri 18:34  Table 4
73   
Albania
Gentian Lengu
Albania
Dorjan Maknori
Fri 18:41  Table 8
74   
Walk Over
Albania
Besnik Zahoaliaj
 
75   
Walk Over
Kosovo
Muhammed Çuni
 
76   
Montenegro
Moci Kovacevic 🦅
Albania
Fation Mehilli
 
77   
Kosovo
Don Hajra
Albania
Erald Selaci
 
78   
North Macedonia
Rezak Medija Rizo
Norway
Spartak Spahiu
Fri 19:09  Table 2
79   
Walk Over
Albania
Ari Dano
 
80   
Albania
Kushtrim Prenga
Albania
Ronald Xoxi
 
81   
Kosovo
Besnik Hajdini
Albania
Gerti Kafellari
Fri 17:38  Table 7
82   
Walk Over
Montenegro
Lazar Novovic
 
83   
North Macedonia
Dashmir Behadini
Kosovo
Reshat Dedia
 
84   
Albania
Orsed Hurmi
Greece
ALEXIS SOUVLAKIS
 
85   
Albania
Albion Gjocera
Albania
Gaz Ceni
 
86   
Walk Over
Albania
Klinton Osmani
 
87   
Walk Over
Kosovo
Veton Dyla
 
88   
Kosovo
Faton Bajgora
Albania
Joel Demaj
 
89   
Albania
Edison Halili
North Macedonia
Dritar Bajrami
Fri 19:48  Table 4
90   
Walk Over
Greece
bill megistan
 
91   
Walk Over
Albania
Euxhen Ibi
 
92   
Greece
Spiros Mitsialis
Albania
Llambi Papa
 
93   
Greece
Andreas Veloudos
Albania
Bledar Koci
 
94   
Albania
Andi Bregaj
Albania
Fatosh Dervishaj
 
95   
Walk Over
Kosovo
Drin Demaj
 
96   
Greece
Λάκης Γιαννοπουλος
Albania
Eduard Bregu
 

Winner round 2

Race to 9
97   
Albania
Edmond Zaja
Albania
Klevi Hyka
Fri 19:13  Table 7
98   
Kosovo
Bedri Sijarina
Albania
kledio kaci
Fri 17:18  Table 3
99   
Greece
Vaggelis Gremos
Albania
Paulo Xhaxhaj
Fri 14:33  Table 8
100   
Albania
Milorad Sinaj
Greece
Christos Papageorgiou
Fri 20:12  Table 6
101   
Albania
Besar Spahiu
Greece
George skaronis
 
102   
Greece
Menelaos Lolas
Albania
Besjan Sinanaj
Fri 18:01  Table 1
103   
Serbia
Dejan power shot Stankovic
Albania
Ervis Dervishi
Fri 18:48  Table 6
104   
Albania
Rei Basho
Greece
Dimitris Loukatos
 
105   
Greece
Nick Ekonomopoulos
Albania
Visar Keçi
Fri 15:32  Table 5
106   
Edlir Kurthysa
North Macedonia
Jasin Mediu
Fri 19:33  Table 5
107   
Greece
Nick Chatoupis
Albania
Myqerem Dervishaj
Fri 14:47  Table 3
108   
North Macedonia
Mirsad Zeqiri
Kosovo
Labinot Markaj
Fri 19:38  Table 3
109   
Albania
Ermal Dyli
North Macedonia
Ibro Sadiki
Fri 17:23  Table 4
110   
Kosovo
Valon Gashi
Albania
Julian Xhafa
Fri 17:53  Table 5
111   
Albania
Preng Gjomarkaj
Albania
Iljano Permeti
Fri 15:28  Table 6
112   
Kosovo
Hekuran Sadiku
Albania
Eklent KaÇi
Fri 16:31  Table 4

Loser round 2

Race to 9
113   
North Macedonia
Rami Ukshini
Albania
Mikael Brahja
Sat 11:18  Table 5
114   
Greece
Gerasimos Trivyzas
Albania
Xhelil Malushi
 
115   
Greece
Vaggelis Kittas
Albania
Ogert Shkrepa
Sat 11:04  Table 3
116   
Kosovo
Riza Sele
R2
Albania
Dario Noti
R1
Sat 11:05  Table 2
117   
Albania
Gentian Lengu
Albania
Besnik Zahoaliaj
Fri 22:17  Table 2
118   
Kosovo
Muhammed Çuni
Albania
Fation Mehilli
 
119   
Albania
Erald Selaci
North Macedonia
Rezak Medija Rizo
Sat 11:04  Table 6
120   
Albania
Ari Dano
Albania
Ronald Xoxi
Fri 20:08  Table 2
121   
Albania
Gerti Kafellari
Montenegro
Lazar Novovic
 
122   
North Macedonia
Dashmir Behadini
Albania
Orsed Hurmi
Sat 11:06  Table 8
123   
Albania
Gaz Ceni
Albania
Klinton Osmani
 
124   
Kosovo
Veton Dyla
Albania
Joel Demaj
 
125   
North Macedonia
Dritar Bajrami
Greece
bill megistan
Sat 11:05  Table 1
126   
Albania
Euxhen Ibi
Albania
Llambi Papa
Fri 15:25  Table 1
127   
Albania
Bledar Koci
Albania
Fatosh Dervishaj
Fri 20:20  Table 8
128   
Kosovo
Drin Demaj
Albania
Eduard Bregu
Fri 20:20  Table 7

Loser round 3

Race to 9
129   
North Macedonia
Rami Ukshini
Albania
Rei Basho
Sat 11:00  Table 6
130   
Albania
Xhelil Malushi
Serbia
Dejan power shot Stankovic
 
131   
Greece
Vaggelis Kittas
R1
Albania
Besjan Sinanaj
R1
Sat 14:06  Table 2
132   
Albania
Dario Noti
Greece
George skaronis
Sat 14:00 
133   
Albania
Gentian Lengu
Albania
Milorad Sinaj
Sat 11:04  Table 4
134   
Albania
Fation Mehilli
Albania
Paulo Xhaxhaj
Sat 11:05  Table 7
135   
North Macedonia
Rezak Medija Rizo
Kosovo
Bedri Sijarina
Sat 13:59  Table 5
136   
Albania
Ronald Xoxi
Albania
Klevi Hyka
Sat 12:30  Table 5
137   
Albania
Gerti Kafellari
Kosovo
Hekuran Sadiku
Sat 12:29  Table 3
138   
North Macedonia
Dashmir Behadini
R1
Albania
Preng Gjomarkaj
R1
Sat 14:14  Table 7
139   
Albania
Klinton Osmani
Kosovo
Valon Gashi
Sat 12:43  Table 6
140   
Albania
Joel Demaj
North Macedonia
Ibro Sadiki
Sat 12:35  Table 7
141   
North Macedonia
Dritar Bajrami
North Macedonia
Mirsad Zeqiri
Sat 13:59  Table 8
142   
Albania
Llambi Papa
Albania
Myqerem Dervishaj
Sat 12:29  Table 4
143   
Albania
Fatosh Dervishaj
North Macedonia
Jasin Mediu
Sat 12:49  Table 2
144   
Albania
Eduard Bregu
Albania
Visar Keçi
Sat 12:36  Table 8

Winners qualification

Race to 9
145   
Albania
Edmond Zaja
Albania
kledio kaci
Sat 12:29  Table 1
146   
Greece
Vaggelis Gremos
Greece
Christos Papageorgiou
Sat 14:35  Table 1
147   
Albania
Besar Spahiu
Greece
Menelaos Lolas
Sat 15:25  Table 6
148   
Albania
Ervis Dervishi
Greece
Dimitris Loukatos
Sat 14:18  Table 3
149   
Greece
Nick Ekonomopoulos
Edlir Kurthysa
Sat 13:58  Table 4
150   
Greece
Nick Chatoupis
Kosovo
Labinot Markaj
Sat 16:11  Table 1
151   
Albania
Ermal Dyli
Albania
Julian Xhafa
Sat 15:29  Table 4
152   
Albania
Iljano Permeti
Albania
Eklent KaÇi
Sat 15:45  Table 3

Loser round 4

Race to 9
153   
North Macedonia
Rami Ukshini
Serbia
Dejan power shot Stankovic
Sat 15:50  Table 2
154   
Greece
Vaggelis Kittas
Albania
Dario Noti
Sat 15:49  Table 5
155   
Albania
Milorad Sinaj
Albania
Paulo Xhaxhaj
Sat 17:15  Table 6
156   
Kosovo
Bedri Sijarina
Albania
Ronald Xoxi
Sat 16:16  Table 7
157   
Kosovo
Hekuran Sadiku
Albania
Preng Gjomarkaj
Sat 16:16  Table 8
158   
Albania
Klinton Osmani
Albania
Joel Demaj
Sat 17:38  Table 1
159   
North Macedonia
Mirsad Zeqiri
Albania
Llambi Papa
Sat 16:58  Table 3
160   
Albania
Fatosh Dervishaj
Albania
Eduard Bregu
Sat 16:59  Table 4

Losers qualification

Race to 9
161   
Serbia
Dejan power shot Stankovic
Edlir Kurthysa
Sat 17:13  Table 2
162   
Greece
Vaggelis Kittas
Greece
Nick Chatoupis
Sat 18:30  Table 5
163   
Albania
Milorad Sinaj
Albania
Julian Xhafa
Sat 18:24  Table 6
164   
Kosovo
Bedri Sijarina
Albania
Iljano Permeti
Sat 17:44  Table 7
165   
Kosovo
Hekuran Sadiku
Albania
Edmond Zaja
Sat 18:24  Table 3
166   
Albania
Klinton Osmani
Greece
Christos Papageorgiou
Sat 20:49  Table 1
167   
Albania
Llambi Papa
Albania
Besar Spahiu
Sat 18:31  Table 2
168   
Albania
Eduard Bregu
Albania
Ervis Dervishi
Sat 18:30  Table 4

Last sixteen

Race to 11
169   
Albania
kledio kaci
Albania
Eduard Bregu
Sun 11:01  Table 6
170   
Greece
Vaggelis Gremos
Kosovo
Bedri Sijarina
Sun 11:01  Table 4
171   
Greece
Menelaos Lolas
Albania
Julian Xhafa
Sun 11:01  Table 7
172   
Greece
Dimitris Loukatos
Greece
Christos Papageorgiou
Sun 11:01  Table 5
173   
Greece
Nick Ekonomopoulos
Albania
Edmond Zaja
Sun 11:01  Table 1
174   
Kosovo
Labinot Markaj
Albania
Besar Spahiu
Sun 11:01  Table 3
175   
Albania
Ermal Dyli
R1
Greece
Nick Chatoupis
R1
Sun 11:01  Table 8
176   
Albania
Eklent KaÇi
Edlir Kurthysa
Sun 11:01  Table 2

Quarter final

Race to 11
177   
Albania
kledio kaci
Greece
Vaggelis Gremos
Sun 15:04  Table 6
178   
Albania
Julian Xhafa
Greece
Dimitris Loukatos
Sun 15:04  Table 3
179   
Greece
Nick Ekonomopoulos
Albania
Besar Spahiu
Sun 15:04  Table 4
180   
Greece
Nick Chatoupis
Albania
Eklent KaÇi
Sun 15:04  Table 1

Semi final

Race to 11
181   
Greece
Vaggelis Gremos
Greece
Dimitris Loukatos
Sun 18:08  Table 3
182   
Greece
Nick Ekonomopoulos
Albania
Eklent KaÇi
Sun 18:08  Table 1

Final

Race to 13
183   
Greece
Dimitris Loukatos
Albania
Eklent KaÇi
Sun 20:28  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants