Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Who starts to play?

Runouts
Innings
Highbreaks

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

November 30, 2023

Torsdagsturnering Os 9 ball nr 8 23/24

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Norway Ole Eidsheim
Marken IL, Kong Oscar BK
7 (6/1) 54 (32/22)
59%
100
2 Norway John Nordeide
Marken IL, Kong Oscar BK
5 (4/1) 36 (23/13)
64%
87
3 Norway Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 39 (19/20)
49%
74
3 Norway Daniel Høvding Øvreeide
Os Biljard og Snookerklubb
5 (4/1) 39 (24/15)
62%
74
5 Norway Sølve Garlimo
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (2/1) 23 (12/11)
52%
61
5 Norway Robert Lepsøe
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 40 (20/20)
50%
61
5 Poland Bartosz Bartczak
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 34 (16/18)
47%
61
5 Norway Bjørn erik Bjerk
Os Biljard og Snookerklubb
4 (3/1) 33 (18/15)
55%
61
9 Norway Helge Seilen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 37 (20/17)
54%
49
Show more
9 Norway Ketil Andre Strømmen
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
49
9 Norway Kenneth Sagebakken
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 30 (14/16)
47%
49
9 Norway Leon Sagebakken
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 40 (23/17)
58%
49
13 Norway Mona Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
37
13 Norway Sveinung Arnesson østgård
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 22 (9/13)
41%
37
13 Norway Daniel Fenne
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
37
13 Norway Bernt Olav Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 32 (16/16)
50%
37
17 Norway Helge Høvding
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
29
17 Norway Brede Arnøy
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
29
17 Norway Camilla Jensen Øvereng
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
29
17 Norway Tor Espen H. Skoglund
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
29
17 Norway Rune Bergsvåg
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 18 (8/10)
44%
29
17 Kim Erwin
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
29
17 Norway Richard Sivertsen
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
29
17 Norway Armanas Tiskus
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
29
Starts Nov 30, 2023, 6:00 PM (local time)
Entry deadline Nov 30, 2023, 5:45 PM (local time)
Organizer Os Biljard og Snookerklubb
Contact Bernt Olav Lundetræ (bernt_olav_7@hotmail.com, +4797722284) and Rune Bergsvåg (rb8399@gmail.com, 97018796)
Format Double to Single elimination (24 Participants)
Race to 5
Handicap With handicap
More info
Merk påmeldingsfrist kl 17:45!

Klubbturnering, vi spiller med handicap slik at alle kan vinne.
Dette er en turnering som passer for alle.

70% av startavgiften går til premier.



Startavgift:
Senior 200kr
Junior/dame 100kr

Live stream og Pengepremier!
OBS! Vi forsøker oss med stream fra alle 8 bord!!! Blir spennende å se om teknologien står oss bi!

Maks 32 spillere!!
Velkommen.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Norway
Bernt Olav Lundetræ
0
Norway
Ketil Andre Strømmen
0
Thu 17:58  Table 1
2   
Norway
Sveinung Arnesson østgård
1
Norway
Leon Sagebakken
3
Thu 17:58  Table 2
3   
Norway
Daniel Høvding Øvreeide
3
Norway
Mona Lundetræ
1
Thu 17:58  Table 3
4   
Norway
Tor Espen H. Skoglund
1
Norway
Robert Lepsøe
1
Thu 17:58  Table 4
5   
Norway
Ole Eidsheim
0
Norway
Helge Seilen
1
Thu 17:58  Table 5
6   
Norway
Richard Sivertsen
2
Kim Erwin
2
Thu 17:58  Table 6
7   
Norway
Kenneth Sagebakken
0
Norway
Helge Høvding
2
Thu 17:58  Table 7
8   
Norway
Bjørn erik Bjerk
2
Norway
Rune Bergsvåg
0
Thu 17:58  Table 8

Winner round 1

Race to 5
9   
Norway
Sølve Garlimo
1
Norway
Bernt Olav Lundetræ
0
Thu 18:51  Table 1
10   
Norway
Leon Sagebakken
3
Poland
Bartosz Bartczak
2
Thu 18:14  Table 2
11   
Norway
Daniel Fenne
0
Norway
Daniel Høvding Øvreeide
3
Thu 18:22  Table 3
12   
Norway
Robert Lepsøe
1
Norway
Brede Arnøy
2
Thu 18:38  Table 8
13   
Norway
John Nordeide
0
Norway
Helge Seilen
1
Thu 18:43  Table 5
14   
Kim Erwin
2
Norway
Jan Helge Kordts
0
Thu 18:33  Table 6
15   
Norway
Armanas Tiskus
2
Norway
Kenneth Sagebakken
0
Thu 18:26  Table 7
16   
Norway
Bjørn erik Bjerk
2
Norway
Camilla Jensen Øvereng
3
Thu 18:45  Table 2

Loser round 1

Race to 5
17   
Norway
Ketil Andre Strømmen
0
Norway
Camilla Jensen Øvereng
3
Thu 19:03  Table 2
18   
Norway
Sveinung Arnesson østgård
1
Norway
Armanas Tiskus
2
Thu 18:57  Table 7
19   
Norway
Mona Lundetræ
1
Kim Erwin
2
Thu 19:07  Table 6
20   
Norway
Tor Espen H. Skoglund
1
Norway
Helge Seilen
1
Thu 19:13  Table 5
21   
Norway
Ole Eidsheim
0
Norway
Brede Arnøy
2
Thu 19:13  Table 8
22   
Norway
Richard Sivertsen
2
Norway
Daniel Fenne
0
Thu 18:50  Table 3
23   
Norway
Helge Høvding
2
Norway
Leon Sagebakken
3
Thu 18:50  Table 4
24   
Norway
Rune Bergsvåg
0
Norway
Bernt Olav Lundetræ
0
Thu 19:32  Table 7

Loser round 2

Race to 5
25   
Norway
Ketil Andre Strømmen
0
Norway
Sveinung Arnesson østgård
1
Thu 19:37  Table 2
26   
Norway
Mona Lundetræ
1
Norway
Helge Seilen
1
Thu 19:54  Table 6
27   
Norway
Ole Eidsheim
0
Norway
Daniel Fenne
0
Thu 20:04  Table 5
28   
Norway
Leon Sagebakken
3
Norway
Bernt Olav Lundetræ
0
Thu 20:14  Table 7

Winners qualification

Race to 5
29   
Norway
Sølve Garlimo
1
Poland
Bartosz Bartczak
2
Thu 19:38  Table 3
30   
Norway
Daniel Høvding Øvreeide
3
Norway
Robert Lepsøe
1
Thu 19:31  Table 1
31   
Norway
John Nordeide
0
Norway
Jan Helge Kordts
0
Thu 19:31  Table 4
32   
Norway
Kenneth Sagebakken
0
Norway
Bjørn erik Bjerk
2
Thu 19:08  Table 4

Losers qualification

Race to 5
33   
Norway
Ketil Andre Strømmen
0
Norway
Robert Lepsøe
1
Thu 20:13  Table 3
34   
Norway
Helge Seilen
1
Poland
Bartosz Bartczak
2
Thu 20:34  Table 2
35   
Norway
Ole Eidsheim
0
Norway
Kenneth Sagebakken
0
Thu 20:59  Table 7
36   
Norway
Leon Sagebakken
3
Norway
Jan Helge Kordts
0
Thu 20:29  Table 7

Quarter final

Race to 5
37   
Norway
Sølve Garlimo
1
Norway
Ole Eidsheim
0
Thu 21:30  Table 2
38   
Norway
Daniel Høvding Øvreeide
3
Poland
Bartosz Bartczak
2
Thu 21:30  Table 3
39   
Norway
John Nordeide
0
Norway
Robert Lepsøe
1
Thu 21:30  Table 5
40   
Norway
Bjørn erik Bjerk
2
Norway
Jan Helge Kordts
0
Thu 21:30  Table 7

Semi final

Race to 5
41   
Norway
Ole Eidsheim
0
Norway
Daniel Høvding Øvreeide
3
Thu 22:15  Table 3
42   
Norway
John Nordeide
0
Norway
Jan Helge Kordts
0
Thu 22:22  Table 7

Final

Race to 5
43   
Norway
Ole Eidsheim
0
Norway
John Nordeide
0
Thu 23:16 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants