Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

December 28 - December 29, 2019

Royal Masters 2019

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 Adrian Weiss
9 (8/1) 62 (44/18)
71%
2 Alban Richard
Kville Biljard Club
9 (8/1) 62 (41/21)
66%
3 Daniel Magnusson
8 (7/1) 58 (39/19)
67%
3 Lukas Andersson
8 (7/1) 60 (39/21)
65%
5 Tom Eksell
Malmö Biljardklubb
7 (6/1) 52 (31/21)
60%
5 Almin Salkic
Malmö Biljardklubb
7 (5/2) 54 (33/21)
61%
5 Laszlo Szili
Kville Biljard Club
7 (4/3) 46 (26/20)
57%
5 Marino Ivicic
Biljardklubben Flamingo
6 (4/2) 50 (26/24)
52%
9 Mahmut Mutto
6 (4/2) 47 (27/20)
57%
Show more
9 Patrik Eliasson
Biljardklubben Flamingo
6 (4/2) 44 (23/21)
52%
9 Fuad Dzin
6 (5/1) 40 (25/15)
63%
9 Walter Laikre
Stockholms Biljardsällskap
6 (4/2) 42 (25/17)
60%
9 Abdullah Aouida
6 (4/2) 37 (23/14)
62%
9 Alexandru Ioan Chirica
5 (4/1) 37 (23/14)
62%
9 Peter Hildingsson
6 (5/1) 46 (25/21)
54%
9 jörgen svensson
6 (4/2) 49 (25/24)
51%
17 John Jenuwein
Västerviks Biljard
5 (2/3) 37 (15/22)
41%
17 Karl Michel
Malmö Biljardklubb
5 (2/3) 41 (22/19)
54%
17 Patrik strand
5 (3/2) 39 (23/16)
59%
17 Sebastian Pauncu
5 (4/1) 40 (23/17)
58%
17 Patric Vursen
Malmö Biljardklubb
5 (3/2) 32 (18/14)
56%
17 Stephan Andersson
5 (3/2) 36 (19/17)
53%
17 Alf Toffer
Biljardklubben Flamingo
5 (2/3) 34 (18/16)
53%
17 Jimmy Lundgren
Kville Biljard Club
5 (3/2) 42 (22/20)
52%
17 Jonas Schröder
Biljardklubben Flamingo
5 (3/2) 36 (18/18)
50%
17 Sami Rrustemi
5 (2/3) 41 (20/21)
49%
17 Nicklas Malmqvist
5 (2/3) 37 (17/20)
46%
17 Sadri Kaleshi
5 (3/2) 43 (21/22)
49%
17 Andreas Pettersson
Biljardklubben Stöten
5 (2/3) 38 (19/19)
50%
17 Mats Paul
Interpool Biljardklubb Malmö
5 (2/3) 38 (20/18)
53%
17 Misha
5 (2/3) 31 (13/18)
42%
17 Ulrik Klamby
5 (2/3) 34 (15/19)
44%
33 Tim Larsson
Malmö Biljardklubb
4 (2/2) 28 (12/16)
43%
34 Fredrik Sörensen
Västerviks Biljard
4 (1/3) 30 (11/19)
37%
34 Jens Hytting Petersen
4 (1/3) 32 (15/17)
47%
34 Rei Trulsson
Interpool Biljardklubb Malmö
4 (1/3) 31 (12/19)
39%
34 Roger Olsson
Malmö Biljardklubb
4 (2/2) 29 (13/16)
45%
34 Henrik Weiss
4 (1/3) 33 (14/19)
42%
34 Stefan Skog
4 (1/3) 28 (11/17)
39%
34 Clas Carlbom
Malmö Biljardklubb
4 (1/3) 35 (16/19)
46%
34 Lennart Nilsson
Biljardklubben Flamingo
4 (2/2) 29 (15/14)
52%
34 Mentor Kaleshi
4 (2/2) 30 (12/18)
40%
34 Stefan Werngren
4 (1/3) 25 (6/19)
24%
34 Cornel Kosztovics
Biljardklubben Flamingo
4 (1/3) 23 (6/17)
26%
45 Janet Fogelberg
Västerviks Biljard
4 (0/4) 24 (4/20)
17%
45 Peter Skough
Malmö Biljardklubb
4 (0/4) 36 (16/20)
44%
45 Mikael Fransson
Malmö Biljardklubb
4 (0/4) 29 (9/20)
31%
45 Boris Kiefer
Malmö Biljardklubb
4 (0/4) 23 (3/20)
13%
45 Robert Olsson
4 (0/4) 25 (5/20)
20%
45 Sohail Salarimanesh
Interpool Biljardklubb Malmö
4 (0/4) 27 (7/20)
26%
45 Jim Lindell
Malmö Biljardklubb
4 (0/4) 29 (9/20)
31%
45 Arsim Kurhaski
4 (0/4) 36 (16/20)
44%
45 Arvid Brattwall
Elme Biljardklubb
4 (0/4) 36 (16/20)
44%
45 Oscar Eklund
4 (0/4) 36 (16/20)
44%
45 Mikael Ånnegård
4 (1/3) 33 (14/19)
42%
Entry deadline Dec 26, 2019, 5:00 PM (local time)
Starts Dec 28, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (55 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Hel och ren. Ej jeans och gymnastikskor.
Organizer Svenska Biljardförbundet and Malmö Biljardklubb
Contact Roger Olsson (rogols68@gmail.com, 0762641706) and Tom Eksell (xlbiljard@gmail.com, 0707-268013)
More info
Samma upplägg som alla tidigare år.
9-ball race till 5.
Gruppspel med 4:a och 5 manna grupper i grundspelet.
Enkelcup i slutspelet.
Loser break (den som ligger under i matchen spränger),
1:an på prick och kitchen rule (3 poängs regel).
Startavgift 200kr.

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Alexandru Ioan Chirica 4 3 0 1 18 10 8 0 0 0 0.643 3
2 Patrik Eliasson 4 3 0 1 17 13 4 1 0 0 0.567 3
3 Karl Michel 4 2 0 2 18 14 4 0 0 0 0.563 2
4 Lennart Nilsson 4 2 0 2 15 14 1 1 0 0 0.517 2
5 Boris Kiefer 4 0 0 4 3 20 -17 0 0 0 0.13 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Peter Hildingsson 4 4 0 0 20 12 8 0 0 0 0.625 4
2 Walter Laikre 4 3 0 1 19 11 8 0 0 0 0.633 3
3 Tim Larsson 4 2 0 2 12 16 -4 0 0 0 0.429 2
4 Fredrik Sörensen 4 1 0 3 11 19 -8 0 0 0 0.367 1
5 Oscar Eklund 4 0 0 4 16 20 -4 0 0 0 0.444 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Daniel Magnusson 4 4 0 0 20 11 9 4 0 0 0.645 4
2 Abdullah Aouida 4 3 0 1 17 8 9 0 0 0 0.68 3
3 Alf Toffer 4 2 0 2 17 11 6 4 0 0 0.607 2
4 Stefan Werngren 4 1 0 3 6 19 -13 0 0 0 0.24 1
5 Jim Lindell 4 0 0 4 9 20 -11 1 0 0 0.31 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Patrik strand 4 3 0 1 19 11 8 0 0 0 0.633 3
2 Marino Ivicic 4 3 0 1 19 15 4 0 0 0 0.559 3
3 Nicklas Malmqvist 4 2 0 2 13 15 -2 0 0 0 0.464 2
4 Mentor Kaleshi 4 2 0 2 12 18 -6 0 0 0 0.4 2
5 Peter Skough 4 0 0 4 16 20 -4 0 0 0 0.444 0
Group E Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Adrian Weiss 4 3 0 1 19 12 7 0 0 0 0.613 3
2 Jimmy Lundgren 4 3 0 1 19 15 4 0 0 0 0.559 3
3 jörgen svensson 4 3 0 1 17 17 0 0 0 0 0.5 3
4 Rei Trulsson 4 1 0 3 12 19 -7 0 0 0 0.387 1
5 Arvid Brattwall 4 0 0 4 16 20 -4 0 0 0 0.444 0
Group F Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Sebastian Pauncu 4 4 0 0 20 12 8 0 0 0 0.625 4
2 Jonas Schröder 4 3 0 1 17 13 4 0 0 0 0.567 3
3 John Jenuwein 4 2 0 2 14 17 -3 0 0 0 0.452 2
4 Henrik Weiss 4 1 0 3 14 19 -5 0 0 0 0.424 1
5 Arsim Kurhaski 4 0 0 4 16 20 -4 0 0 0 0.444 0
Group G Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Alban Richard 4 4 0 0 20 6 14 3 0 0 0.769 4
2 Almin Salkic 4 3 0 1 19 12 7 5 0 0 0.613 3
3 Laszlo Szili 4 2 0 2 16 10 6 0 0 0 0.615 2
4 Cornel Kosztovics 4 1 0 3 6 17 -11 0 0 0 0.261 1
5 Janet Fogelberg 4 0 0 4 4 20 -16 0 0 0 0.167 0
Group H Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Fuad Dzin 4 4 0 0 20 9 11 0 0 0 0.69 4
2 Mats Paul 4 2 0 2 16 13 3 0 0 0 0.552 2
3 Ulrik Klamby 4 2 0 2 14 14 0 0 0 0 0.5 2
4 Roger Olsson 4 2 0 2 13 16 -3 0 0 0 0.448 2
5 Mikael Fransson 4 0 0 4 9 20 -11 0 0 0 0.31 0
Group I Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Tom Eksell 4 4 0 0 20 12 8 0 0 0 0.625 4
2 Mahmut Mutto 4 3 0 1 19 12 7 1 0 0 0.613 3
3 Andreas Pettersson 4 2 0 2 16 14 2 0 0 0 0.533 2
4 Jens Hytting Petersen 4 1 0 3 15 17 -2 2 0 0 0.469 1
5 Robert Olsson 4 0 0 4 5 20 -15 0 0 0 0.2 0
Group J Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Stephan Andersson 4 3 0 1 17 12 5 0 0 0 0.586 3
2 Sadri Kaleshi 4 3 0 1 18 17 1 0 0 0 0.514 3
3 Sami Rrustemi 4 2 0 2 18 16 2 0 0 0 0.529 2
4 Clas Carlbom 4 1 0 3 16 19 -3 0 0 0 0.457 1
5 Mikael Ånnegård 4 1 0 3 14 19 -5 0 0 0 0.424 1
Group K Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Lukas Andersson 4 4 0 0 20 9 11 0 0 0 0.69 4
2 Patric Vursen 4 3 0 1 17 9 8 2 0 0 0.654 3
3 Misha 4 2 0 2 13 13 0 0 0 0 0.5 2
4 Stefan Skog 4 1 0 3 11 17 -6 0 0 0 0.393 1
5 Sohail Salarimanesh 4 0 0 4 7 20 -13 0 0 0 0.259 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1-A   
Romania
Alexandru Ioan Chirica
Germany
Boris Kiefer
Sat 10:16  Table 6
2-A   
Sweden
Lennart Nilsson
Sweden
Patrik Eliasson
Sat 10:55  Table 6
3-B   
Sweden
Walter Laikre
Sweden
Fredrik Sörensen
Sat 10:16  Table 4
4-B   
Sweden
Peter Hildingsson
Sweden
Oscar Eklund
Sat 10:57  Table 4
5-C   
Sweden
Jim R. Lindell
R1
Sweden
Alf Toffer
R4
Sat 10:16  Table 10
6-C   
Sweden
Stefan Werngren
Sweden
Daniel Magnusson
Sat 10:56  Table 10
7-D   
Sweden
Peter Skough
Sweden
Marino Ivicic
Sat 10:16  Table 11
8-D   
Sweden
Mentor Kaleshi
Sweden
Nicklas Malmqvist
Sat 10:22  Table 11
9-E   
Sweden
Jimmy Lundgren
Sweden
Adrian Weiss
Sat 10:16  Table 5
10-E   
Sweden
Rei Trulsson
Sweden
Arvid Brattwall
Sat 10:50  Table 5
11-F   
Sweden
Jonas Schröder
Sweden
Arsim Kurhaski
Sat 10:17  Table 9
12-F   
Sweden
Sebastian Pauncu
Sweden
Henrik Weiss
Sat 10:22  Table 9
13-G   
Sweden
Cornel Kosztovics
Sweden
Laszlo Szili
Sat 10:17  Table 12
14-G   
Sweden
Almin Salkic
R1
France
Alban Richard
R3
Sat 11:00  Table 12
15-H   
Sweden
Mats Paul
Sweden
Roger Olsson
Sat 10:17  Table 15
16-H   
Sweden
Fuad Dzin
Sweden
Ulrik Klamby
Sat 11:17  Table 15
17-I   
Sweden
Mahmut Mutto
R1
Denmark
Jens Hytting Petersen
R1
Sat 10:17  Table 7
18-I   
Sweden
Andreas Pettersson
Sweden
Tom Eksell
Sat 11:12  Table 7
19-J   
Sweden
Sami Rrustemi
Sweden
Stephan Andersson
Sat 10:18  Table 14
20-J   
Sweden
Mikael Ånnegård
Sweden
Clas Carlbom
Sat 10:54  Table 14
21-K   
Sweden
Stefan Skog
Iran
Sohail Salarimanesh
Sat 10:18  Table 13
22-K   
Sweden
Misha
Sweden
Patric Vursén
R1
Sat 11:19  Table 13

Round 2

Race to 5
23-A   
Germany
Boris Kiefer
Sweden
Patrik Eliasson
R1
Sat 11:28  Table 6
24-A   
Romania
Alexandru Ioan Chirica
Sweden
Karl Michel
Sat 12:03  Table 6
25-B   
Sweden
Fredrik Sörensen
Sweden
Oscar Eklund
Sat 10:57  Table 4
26-B   
Sweden
Walter Laikre
Sweden
Tim Larsson
Sat 10:59  Table 4
27-C   
Sweden
Alf Toffer
Sweden
Daniel Magnusson
R3
Sat 11:57  Table 10
28-C   
Sweden
Jim R. Lindell
Sweden
Abdullah Aouida
Sat 12:47  Table 10
29-D   
Sweden
Marino Ivicic
Sweden
Nicklas Malmqvist
Sat 11:34  Table 11
30-D   
Sweden
Peter Skough
Sweden
Patrik strand
Sat 12:26  Table 11
31-E   
Sweden
Adrian Weiss
Sweden
Arvid Brattwall
Sat 10:51  Table 5
32-E   
Sweden
Jimmy Lundgren
Sweden
jörgen svensson
Sat 10:56  Table 5
33-F   
Sweden
Arsim Kurhaski
Sweden
Henrik Weiss
Sat 11:44  Table 9
34-F   
Sweden
Jonas Schröder
Sweden
John Jenuwein
Sat 11:45  Table 9
35-G   
Sweden
Laszlo Szili
France
Alban Richard
Sat 12:30  Table 12
36-G   
Sweden
Cornel Kosztovics
Sweden
Janet Nilsson
Sat 13:04  Table 12
37-H   
Sweden
Roger Olsson
Sweden
Ulrik Klamby
Sat 11:58  Table 15
38-H   
Sweden
Mats Paul
Sweden
Mikael Fransson
Sat 12:32  Table 15
39-I   
Denmark
Jens Hytting Petersen
R1
Sweden
Tom Eksell
Sat 12:06  Table 7
40-I   
Sweden
Mahmut Mutto
Sweden
Robert Olsson
Sat 13:04  Table 7
41-J   
Sweden
Stephan Andersson
Sweden
Clas Carlbom
Sat 12:07  Table 14
42-J   
Sweden
Sami Rrustemi
Sweden
Sadri Kaleshi
Sat 13:04  Table 14
43-K   
Iran
Sohail Salarimanesh
Sweden
Patric Vursén
Sat 12:54  Table 13
44-K   
Sweden
Stefan Skog
Sweden
Lukas Andersson
Sat 12:54  Table 13

Round 3

Race to 5
45-A   
Sweden
Patrik Eliasson
Sweden
Karl Michel
Sat 13:03  Table 6
46-A   
Germany
Boris Kiefer
Sweden
Lennart Nilsson
R1
Sat 13:56  Table 6
47-B   
Sweden
Oscar Eklund
Sweden
Tim Larsson
Sat 11:34  Table 4
48-B   
Sweden
Fredrik Sörensen
Sweden
Peter Hildingsson
Sat 11:35  Table 4
49-C   
Sweden
Daniel Magnusson
Sweden
Abdullah Aouida
Sat 13:12  Table 10
50-C   
Sweden
Alf Toffer
Sweden
Stefan Werngren
Sat 13:58  Table 10
51-D   
Sweden
Nicklas Malmqvist
Sweden
Patrik strand
Sat 12:28  Table 11
52-D   
Sweden
Marino Ivicic
Sweden
Mentor Kaleshi
Sat 13:17  Table 11
53-E   
Sweden
Arvid Brattwall
Sweden
jörgen svensson
Sat 11:37  Table 5
54-E   
Sweden
Adrian Weiss
Sweden
Rei Trulsson
Sat 11:38  Table 5
55-F   
Sweden
Henrik Weiss
Sweden
John Jenuwein
Sat 12:30  Table 9
56-F   
Sweden
Arsim Kurhaski
Sweden
Sebastian Pauncu
Sat 12:47  Table 9
57-G   
France
Alban Richard
Sweden
Janet Nilsson
Sat 14:04  Table 12
58-G   
Sweden
Laszlo Szili
Sweden
Almin Salkic
R2
Sat 14:15  Table 5
59-H   
Sweden
Ulrik Klamby
Sweden
Mikael Fransson
Sat 13:18  Table 15
60-H   
Sweden
Roger Olsson
Sweden
Fuad Dzin
Sat 13:39  Table 15
61-I   
Sweden
Tom Eksell
Sweden
Robert Olsson
Sat 13:29  Table 7
62-I   
Denmark
Jens Hytting Petersen
Sweden
Andreas Pettersson
Sat 14:08  Table 7
63-J   
Sweden
Clas Carlbom
Sweden
Sadri Kaleshi
Sat 13:38  Table 14
64-J   
Sweden
Stephan Andersson
Sweden
Mikael Ånnegård
Sat 14:59  Table 14
65-K   
Sweden
Patric Vursén
Sweden
Lukas Andersson
Sat 13:31  Table 13
66-K   
Iran
Sohail Salarimanesh
Sweden
Misha
Sat 14:05  Table 13

Round 4

Race to 5
67-A   
Sweden
Karl Michel
Sweden
Lennart Nilsson
Sat 14:40  Table 6
68-A   
Sweden
Patrik Eliasson
Romania
Alexandru Ioan Chirica
Sat 14:53  Table 4
69-B   
Sweden
Tim Larsson
Sweden
Peter Hildingsson
Sat 13:07  Table 4
70-B   
Sweden
Oscar Eklund
Sweden
Walter Laikre
Sat 13:08  Table 4
71-C   
Sweden
Abdullah Aouida
Sweden
Stefan Werngren
Sat 14:32  Table 10
72-C   
Sweden
Daniel Magnusson
R1
Sweden
Jim R. Lindell
Sat 15:02  Table 10
73-D   
Sweden
Patrik strand
Sweden
Mentor Kaleshi
Sat 14:14  Table 11
74-D   
Sweden
Nicklas Malmqvist
Sweden
Peter Skough
Sat 15:06  Table 11
75-E   
Sweden
jörgen svensson
Sweden
Rei Trulsson
Sat 12:56  Table 5
76-E   
Sweden
Arvid Brattwall
Sweden
Jimmy Lundgren
Sat 12:57  Table 5
77-F   
Sweden
John Jenuwein
Sweden
Sebastian Pauncu
Sat 13:14  Table 9
78-F   
Sweden
Henrik Weiss
Sweden
Jonas Schröder
Sat 13:54  Table 9
79-G   
Sweden
Janet Nilsson
Sweden
Almin Salkic
Sat 15:10  Table 5
80-G   
France
Alban Richard
Sweden
Cornel Kosztovics
Sat 14:35  Table 12
81-H   
Sweden
Mikael Fransson
Sweden
Fuad Dzin
Sat 14:31  Table 15
82-H   
Sweden
Ulrik Klamby
Sweden
Mats Paul
Sat 15:16  Table 12
83-I   
Sweden
Robert Olsson
Sweden
Andreas Pettersson
Sat 15:11  Table 7
84-I   
Sweden
Tom Eksell
Sweden
Mahmut Mutto
Sat 15:29  Table 4
85-J   
Sweden
Sadri Kaleshi
Sweden
Mikael Ånnegård
Sat 15:39  Table 14
86-J   
Sweden
Clas Carlbom
Sweden
Sami Rrustemi
Sat 15:48  Table 11
87-K   
Sweden
Lukas Andersson
Sweden
Misha
Sat 15:01  Table 13
88-K   
Sweden
Patric Vursén
R1
Sweden
Stefan Skog
Sat 15:33  Table 13

Round 5

Race to 5
89-A   
Sweden
Lennart Nilsson
Romania
Alexandru Ioan Chirica
Sat 15:35  Table 6
90-A   
Sweden
Karl Michel
Germany
Boris Kiefer
Sat 16:00  Table 6
91-B   
Sweden
Peter Hildingsson
Sweden
Walter Laikre
Sat 13:09  Table 4
92-B   
Sweden
Tim Larsson
Sweden
Fredrik Sörensen
Sat 14:04  Table 4
93-C   
Sweden
Stefan Werngren
Sweden
Jim R. Lindell
Sat 16:03  Table 10
94-C   
Sweden
Abdullah Aouida
Sweden
Alf Toffer
Sat 16:12  Table 10
95-D   
Sweden
Mentor Kaleshi
Sweden
Peter Skough
Sat 15:07  Table 11
96-D   
Sweden
Patrik strand
Sweden
Marino Ivicic
Sat 15:08  Table 11
97-E   
Sweden
Rei Trulsson
Sweden
Jimmy Lundgren
Sat 13:25  Table 5
98-E   
Sweden
jörgen svensson
Sweden
Adrian Weiss
Sat 13:26  Table 5
99-F   
Sweden
Sebastian Pauncu
Sweden
Jonas Schröder
Sat 14:53  Table 9
100-F   
Sweden
John Jenuwein
Sweden
Arsim Kurhaski
Sat 14:52  Table 9
101-G   
Sweden
Almin Salkic
R2
Sweden
Cornel Kosztovics
Sat 15:52  Table 9
102-G   
Sweden
Janet Nilsson
Sweden
Laszlo Szili
Sat 15:41  Table 5
103-H   
Sweden
Fuad Dzin
Sweden
Mats Paul
Sat 16:22  Table 12
104-H   
Sweden
Mikael Fransson
Sweden
Roger Olsson
Sat 15:41  Table 15
105-I   
Sweden
Andreas Pettersson
Sweden
Mahmut Mutto
Sat 16:05  Table 7
106-I   
Sweden
Robert Olsson
Denmark
Jens Hytting Petersen
Sat 15:45  Table 7
107-J   
Sweden
Mikael Ånnegård
Sweden
Sami Rrustemi
Sat 16:42  Table 7
108-J   
Sweden
Sadri Kaleshi
Sweden
Stephan Andersson
Sat 16:42  Table 7
109-K   
Sweden
Misha
Sweden
Stefan Skog
Sat 16:26  Table 13
110-K   
Sweden
Lukas Andersson
Iran
Sohail Salarimanesh
Sat 16:34  Table 5

Last thirtytwo

Race to 5
111   
Romania
Alexandru Ioan Chirica
Sweden
Nicklas Malmqvist
Sat 18:01  Table 4
112   
Sweden
Mats Paul
Sweden
Marino Ivicic
Sat 18:01  Table 5
113   
Sweden
Peter Hildingsson
Sweden
Karl Michel
Sat 18:01  Table 6
114   
Sweden
Ulrik Klamby
Sweden
Daniel Magnusson
R1
Sat 18:01  Table 7
115   
Sweden
Patrik strand
Sweden
Laszlo Szili
Sat 18:01  Table 15
116   
Sweden
Sadri Kaleshi
Sweden
Patrik Eliasson
Sat 18:01  Table 9
117   
Sweden
Patric Vursén
Sweden
Walter Laikre
Sat 18:02  Table 10
118   
Sweden
Misha
Sweden
Adrian Weiss
Sat 18:02  Table 11
119   
Sweden
Sebastian Pauncu
Sweden
Almin Salkic
Sat 18:02  Table 12
120   
Sweden
Abdullah Aouida
Sweden
Jonas Schröder
Sat 18:02  Table 13
121   
France
Alban Richard
Sweden
Sami Rrustemi
Sat 18:02  Table 14
122   
Sweden
John Jenuwein
Sweden
Fuad Dzin
Sat 18:29  Table 11
123   
Sweden
Tom Eksell
Sweden
Alf Toffer
Sat 18:31  Table 10
124   
Sweden
jörgen svensson
Sweden
Stephan Andersson
Sat 18:43  Table 7
125   
Sweden
Jimmy Lundgren
Sweden
Mahmut Mutto
Sat 18:43  Table 9
126   
Sweden
Andreas Pettersson
Sweden
Lukas Andersson
Sat 18:45 

Last sixteen

Race to 5
127   
Romania
Alexandru Ioan Chirica
Sweden
Marino Ivicic
Sun 11:10  Table 8
128   
Sweden
Peter Hildingsson
Sweden
Daniel Magnusson
R1
Sun 11:10  Table 10
129   
Sweden
Laszlo Szili
Sweden
Patrik Eliasson
Sun 11:10  Table 6
130   
Sweden
Walter Laikre
Sweden
Adrian Weiss
Sun 11:10  Table 4
131   
Sweden
Almin Salkic
Sweden
Abdullah Aouida
Sun 11:10  Table 15
132   
France
Alban Richard
Sweden
Fuad Dzin
Sun 11:10  Table 5
133   
Sweden
Tom Eksell
Sweden
jörgen svensson
Sun 11:10  Table 9
134   
Sweden
Mahmut Mutto
Sweden
Lukas Andersson
Sun 11:10  Table 7

Quarter final

Race to 5
135   
Sweden
Marino Ivicic
Sweden
Daniel Magnusson
R1
Sun 12:06  Table 6
136   
Sweden
Laszlo Szili
Sweden
Adrian Weiss
Sun 12:06  Table 7
137   
Sweden
Almin Salkic
R1
France
Alban Richard
R1
Sun 12:06  Table 9
138   
Sweden
Tom Eksell
Sweden
Lukas Andersson
Sun 12:07  Table 15

Semi final

Race to 5
139   
Sweden
Daniel Magnusson
R1
Sweden
Adrian Weiss
R2
Sun 13:14  Table 15
140   
France
Alban Richard
Sweden
Lukas Andersson
Sun 13:15  Table 6

Final

Race to 5
141   
Sweden
Adrian Weiss
France
Alban Richard
Sun 14:34  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants