Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

November 24, 2018

RT8 1. Divisjon Vest

Add players

Please wait...
9-Ball

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
5 (5/0) 48 (35/13)
73%
100
2 Dag Arve Gjerde
Herøy BK
6 (4/2) 66 (36/30)
55%
87
3 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
4 (3/1) 45 (26/19)
58%
74
3 Tommy Wolff
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 42 (25/17)
60%
74
5 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 43 (21/22)
49%
61
5 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 47 (21/26)
45%
61
5 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 30 (16/14)
53%
61
5 Bernt Olav Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 47 (24/23)
51%
61
9 Jan Erik Hatlem
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
49
Show more
9 Paul Townsend
Feios IL-BG
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
49
9 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 28 (11/17)
39%
49
9 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 37 (18/19)
49%
49
13 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
37
13 Mona Bergstø
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 33 (13/20)
39%
37
13 Bjørnar Drøsdal
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 33 (17/16)
52%
37
13 Lars emil Siljander
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 18 (4/14)
22%
37
17 Sveinung Arnesson Østgård
Marken IL, Kong Oscar BK
3 (1/2) 27 (12/15)
44%
29
17 Even Eiken Pettersen
Herøy BK
3 (1/2) 36 (18/18)
50%
29
Entry deadline Nov 21, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Nov 24, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (18 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Vest 2018
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Gjermund Flage (gjermund.flage@gmail.com, 93218780)
More info
Vel møtt til RT8 og avslutning av årets 1. divisjon Vest!

Vi legg opp til ei sosial samling fredag kveld med litt mat og gjerne ei scottish double turnering dersom det er stemning for det.

Turneringsstart laurdag kl. 10.00, oppmøte seinast 09.30. Dersom det blir mange påmelde (over 20) så kan det bli spelt nokre interne kampar fredag kveld.

Sjå TBR om turneringsavvikling og reglar: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?10_12_3_-_pool__divisjon_1.htm

Distanse 8 frå kvartfinale og ut.

Overnatting:

Fjordkick AS: http://www.fjordkick.no/
Lavik Hytter: https://www.fjordkysten.no/overnatting/lavik-feriehus-p809963
Hotel Sognefjord: http://www.hotelsognefjord.no/ (kodeord biljard)
Sogn Hostel: https://sognhostel.no/

Mvh.
Gjermund Flage
Turneringsleiar

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Sveinung Arnesson Østgård
Mona Bergstø
Sat 09:50  Table 1
2   
Bernt Olav Lundetræ
Walk Over
 
3   
Walk Over
Jan Erik Hatlem
 
4   
Astrid Eiken Flage
Walk Over
 
5   
Walk Over
Lars emil Siljander
 
6   
Eirik Tonning Hatløy
Walk Over
 
7   
Walk Over
Dag Arve Gjerde
 
8   
Bjørnar Drøsdal
Even Eiken Pettersen
Sat 09:50  Table 2

Winner round 1

Race to 7
9   
Tommy Wolff
Sveinung Arnesson Østgård
Sat 11:13  Table 3
10   
Bernt Olav Lundetræ
Paul Townsend
Sat 11:06  Table 1
11   
Kim Ronny Nygård
Jan Erik Hatlem
Sat 09:50  Table 3
12   
Astrid Eiken Flage
Rudi Andre Wolff
Sat 09:50  Table 4
13   
Jonas Kvalsund Hansen
Lars emil Siljander
Sat 09:50  Table 5
14   
Eirik Tonning Hatløy
Robert Gelin Rysjedal
Sat 09:50  Table 6
15   
Nina Torvund
Dag Arve Gjerde
Sat 11:33  Table 2
16   
Even Eiken Pettersen
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 11:34  Table 4

Loser round 1

Race to 7
17   
Mona Bergstø
Even Eiken Pettersen
Sat 12:43  Table 1
18   
Walk Over
Dag Arve Gjerde
 
19   
Walk Over
Eirik Tonning Hatløy
 
20   
Walk Over
Lars emil Siljander
 
21   
Walk Over
Astrid Eiken Flage
 
22   
Walk Over
Kim Ronny Nygård
 
23   
Walk Over
Bernt Olav Lundetræ
 
24   
Bjørnar Drøsdal
Sveinung Arnesson Østgård
Sat 12:25  Table 3

Loser round 2

Race to 7
25   
Mona Bergstø
Dag Arve Gjerde
Sat 14:11  Table 5
26   
Eirik Tonning Hatløy
Lars emil Siljander
Sat 13:02  Table 4
27   
Astrid Eiken Flage
Kim Ronny Nygård
Sat 13:21  Table 2
28   
Bernt Olav Lundetræ
Bjørnar Drøsdal
Sat 13:33  Table 3

Winners qualification

Race to 7
29   
Tommy Wolff
Paul Townsend
Sat 13:50  Table 4
30   
Jan Erik Hatlem
Rudi Andre Wolff
Sat 14:11  Table 1
31   
Jonas Kvalsund Hansen
Robert Gelin Rysjedal
Sat 14:38  Table 2
32   
Nina Torvund
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 14:13  Table 6

Losers qualification

Race to 7
33   
Dag Arve Gjerde
Jan Erik Hatlem
Sat 15:36  Table 2
34   
Eirik Tonning Hatløy
Paul Townsend
Sat 14:54  Table 3
35   
Astrid Eiken Flage
Nina Torvund
Sat 15:06  Table 1
36   
Bernt Olav Lundetræ
Robert Gelin Rysjedal
Sat 15:27  Table 4

Quarter final

Race to 7
37   
Tommy Wolff
Eirik Tonning Hatløy
Sat 16:56  Table 2
38   
Rudi Andre Wolff
Dag Arve Gjerde
Sat 16:56  Table 3
39   
Jonas Kvalsund Hansen
Nina Torvund
Sat 16:56  Table 1
40   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Bernt Olav Lundetræ
Sat 16:56  Table 4

Semi final

Race to 7
41   
Tommy Wolff
Dag Arve Gjerde
Sat 18:09  Table 1
42   
Jonas Kvalsund Hansen
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 18:09  Table 2

Final

Race to 7
43   
Dag Arve Gjerde
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 19:16  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer