Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 13, 2016

RT6 1. Divisjon Vest

9-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Ketil Andre Strømmen
Marken IL, Kong Oscar BK
7 (6/1) 75 (47/28)
63%
100
2 Dag Arve Gjerde
Herøy BK
7 (5/2) 72 (40/32)
56%
87
3 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
4 (3/1) 44 (25/19)
57%
77
3 Bjarne Pettersen
Herøy BK
6 (4/2) 64 (37/27)
58%
77
5 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 35 (20/15)
57%
64
5 Henning Solem
Herøy BK
4 (3/1) 46 (27/19)
59%
64
5 Robert Gelin Rysjedal
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 28 (15/13)
54%
64
5 Trond Bendal
Herøy BK
6 (4/2) 52 (31/21)
60%
64
9 Henrik Hauge Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 32 (13/19)
41%
44
Show more
9 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 27 (13/14)
48%
44
9 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 35 (16/19)
46%
44
9 Stein-Tore Nybakk
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 30 (12/18)
40%
44
13 Daniel Huldal Schjelderup
Herøy BK
2 (0/2) 21 (8/13)
38%
28
13 Edvin Eri Pettersen
Herøy BK
3 (1/2) 31 (13/18)
42%
28
13 Maron Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 47 (23/24)
49%
28
13 Pål Hatteberg
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 36 (19/17)
53%
28
17 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
2 (0/2) 24 (11/13)
46%
16
17 Jørgen Ulvatne
Marken IL, Kong Oscar BK
2 (0/2) 21 (8/13)
38%
16
17 Kent Rune Hatlem
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 27 (10/17)
37%
16
17 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
16
17 Kurt Hatlem
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 20 (7/13)
35%
16
17 Paul Townsend
Feios IL-BG
2 (0/2) 19 (6/13)
32%
16
17 Håvard Grotle Røys
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 18 (5/13)
28%
16
Entry deadline Aug 10, 2016, 5:59 PM (local time)
Starts Aug 13, 2016, 9:00 AM (local time)
Format Double elimination (23 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Divisjon 1 Vest 2016
Organizer Fjordane BK
Contact Kim Ronny Nygård (nygaard.23@hotmail.com, 41285713)
More info
Velkommen til RT 6 Divisjon 1 Vest i Kalvåg arrangert av Fjordane BK og teknisk arrangør Kalvåg bijard og dart!

Brekkregler 9-ball:
1 på spot
3-ball regel
Ingen brekkbox.

Robert Gelin Rysjedal - Turneringssjef

Vi kjører distanse 7 på vinnersiden, og distanse 6 på tapersider.

1.divisjon starter kl. 09.00 på lørdag og spiller ferdig lørdag. Den kan bli spilt lokale matcher fredag.

Premier:
1.plass 800.-
2.plass 400.-
2x3.plass 200.-

Du kommer deg til Kalvåg ved å ta hurtigbåt eller kjøre.

Overnatting: http://www.booking.com/hotel/no/knutholmen.html
Det er campingplass: http://www.kalvaagcamping.com/

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Jan Helge Kordts
Walk Over
 
2   
Kent Rune Hatlem
Håvard Grotle Røys
Sat 09:00  Table 5
3   
Edvin Eri Pettersen
Walk Over
 
4   
Walk Over
Robert Gelin Rysjedal
 
5   
Kim Ronny Nygård
Walk Over
 
6   
Dag Arve Gjerde
Henning Solem
Sat 09:00  Table 1
7   
Jørgen Ulvatne
Maron Pettersen
Sat 09:00  Table 2
8   
Walk Over
Stein-Tore Nybakk
 
9   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Walk Over
 
10   
Pål Hatteberg
Kurt Per Hatlem
Sat 09:00  Table 4
11   
Bjarne Pettersen
Nina Torvund
Sat 09:00  Table 3
12   
Walk Over
Paul Townsend
 
13   
Daniel Huldal Schjelderup
Walk Over
 
14   
Jonas Kvalsund Hansen
Ketil Andre Strømmen
Sat 10:15  Table 1
15   
Henrik Hauge Pettersen
Trond Bendal
Sat 10:15  Table 3
16   
Walk Over
Gjermund Flage
 

Winner round 1

Race to 7
17   
Jan Helge Kordts
Kent Rune Hatlem
Sat 10:15  Table 4
18   
Edvin Eri Pettersen
Robert Gelin Rysjedal
Sat 10:15  Table 2
19   
Kim Ronny Nygård
Henning Solem
Sat 10:15  Table 4
20   
Maron Pettersen
Stein-Tore Nybakk
Sat 11:30  Table 3
21   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Pål Hatteberg
Sat 11:30  Table 2
22   
Bjarne Pettersen
Paul Townsend
Sat 11:30  Table 4
23   
Daniel Huldal Schjelderup
Ketil Andre Strømmen
Sat 11:30  Table 1
24   
Trond Bendal
Gjermund Flage
Sat 11:30  Table 5

Loser round 1

Race to 6
25   
Walk Over
Håvard Grotle Røys
 
26   
Walk Over
Walk Over
 
27   
Walk Over
Dag Arve Gjerde
 
28   
Jørgen Ulvatne
Walk Over
 
29   
Walk Over
Kurt Per Hatlem
 
30   
Nina Torvund
Walk Over
 
31   
Walk Over
Jonas Kvalsund Hansen
 
32   
Henrik Hauge Pettersen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 6
33   
Håvard Grotle Røys
Trond Bendal
Sat 12:45 
34   
Walk Over
Daniel Huldal Schjelderup
 
35   
Dag Arve Gjerde
Paul Townsend
Sat 12:45 
36   
Jørgen Ulvatne
Pål Hatteberg
Sat 12:45  Table 2
37   
Kurt Per Hatlem
Maron Pettersen
Sat 12:45  Table 1
38   
Nina Torvund
Kim Ronny Nygård
Sat 12:45 
39   
Jonas Kvalsund Hansen
Edvin Eri Pettersen
Sat 14:00 
40   
Henrik Hauge Pettersen
Kent Rune Hatlem
Sat 14:00 

Winners qualification

Race to 7
41   
Jan Helge Kordts
Robert Gelin Rysjedal
Sat 15:00  Table 3
42   
Henning Solem
Stein-Tore Nybakk
Sat 15:00  Table 2
43   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Bjarne Pettersen
Sat 15:00 
44   
Ketil Andre Strømmen
Gjermund Flage
Sat 15:00  Table 1

Loser round 3

Race to 6
45   
Trond Bendal
Daniel Huldal Schjelderup
Sat 16:00  Table 2
46   
Dag Arve Gjerde
Pål Hatteberg
Sat 16:00 
47   
Maron Pettersen
Nina Torvund
Sat 16:00 
48   
Edvin Eri Pettersen
Henrik Hauge Pettersen
Sat 16:00 

Losers qualification

Race to 6
49   
Trond Bendal
Stein-Tore Nybakk
Sat 17:00 
50   
Dag Arve Gjerde
Jan Helge Kordts
Sat 17:00 
51   
Nina Torvund
Ketil Andre Strømmen
Sat 17:00 
52   
Henrik Hauge Pettersen
Bjarne Pettersen
Sat 17:00 

Quarter final

Race to 7
53   
Robert Gelin Rysjedal
Ketil Andre Strømmen
Sat 19:00  Table 1
54   
Henning Solem
Bjarne Pettersen
Sat 19:00  Table 4
55   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Trond Bendal
Sat 19:00  Table 3
56   
Gjermund Flage
Dag Arve Gjerde
Sat 19:00  Table 5

Semi final

Race to 7
57   
Ketil Andre Strømmen
Bjarne Pettersen
Sun 12:30 
58   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Dag Arve Gjerde
Sun 12:30 

Final

Race to 7
59   
Ketil Andre Strømmen
Dag Arve Gjerde
Sun 14:00  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer