Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

June 16 - June 18, 2017

RT2 Snooker Stord

Snooker

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
8 (8/0) 24 (19/5)
79%
60, 50, 39, 37, 36, 35, 32, 32, 29, 27, 22, 22 80
2 David Frew
Oslo Snooker
8 (7/1) 24 (18/6)
75%
55, 24, 22, 22, 21 70
3 Daniel Skaathun
Os Biljard og Snookerklubb
7 (6/1) 18 (13/5)
72%
79, 59, 39, 29, 24, 24, 21, 20 62
3 Shaher Alqasasfa
Stord Snookerklubb
7 (5/2) 18 (11/7)
61%
22, 20 62
5 Frode Vikebø
Os Biljard og Snookerklubb
6 (4/2) 17 (10/7)
59%
51
5 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
6 (4/2) 16 (10/6)
63%
21 51
5 Simen Hatlevik
Stord Snookerklubb
6 (4/2) 15 (9/6)
60%
51
5 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
6 (4/2) 15 (10/5)
67%
26, 23, 23, 21 51
9 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 10 (6/4)
60%
33, 22 35
Show more
9 Douglas McGaw
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 13 (8/5)
62%
25, 22, 21 35
9 Morten Veland
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 13 (6/7)
46%
25, 22 35
9 Arve Bremnes
Stord Snookerklubb
5 (3/2) 13 (8/5)
62%
35
13 Runar Røsand
Stord Snookerklubb
5 (2/3) 11 (5/6)
45%
27 22
13 Trond Johan Eeg Nielsen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (2/3) 12 (6/6)
50%
22
13 Arnfinn Saue
Stord Snookerklubb
5 (2/3) 12 (5/7)
42%
25, 22 22
13 Toni Stokka
Stord Snookerklubb
5 (2/3) 11 (4/7)
36%
22
17 Oddbjørn Bolkan
Stord Snookerklubb
5 (1/4) 11 (3/8)
27%
22 13
17 Tommy Kvarsvik
Stord Snookerklubb
5 (1/4) 11 (3/8)
27%
13
17 Kåre Åsnes
Stord Snookerklubb
5 (1/4) 10 (2/8)
20%
13
17 Espen Nymark
Stord Snookerklubb
5 (1/4) 12 (3/9)
25%
13
21 Kjell Henriksen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (1/4) 11 (3/8)
27%
13
21 Jan Hevrøy
Stord Snookerklubb
5 (0/5) 11 (1/10)
9%
13
21 Kim Fluge
Os Biljard og Snookerklubb
5 (0/5) 12 (2/10)
17%
13
21 Kjell Stensletten
Stord Snookerklubb
5 (0/5) 10 (0/10)
0%
13
Entry deadline Jun 14, 2017, 6:00 PM (local time)
Starts Jun 16, 2017, 5:00 PM (local time)
Format Round robin (24 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker 2017
Organizer Stord Snookerklubb
Contact Arnfinn Saue (arnfinn.saue@sklbb.no, 90168032) and Tommy Kvarsvik (tommy@kelpie.no, 91800133)
More info
Velkommen til RT2 på Stord i heilt nye lokale med seks bord! All påmelding skjer via Cuescore, noko som betyr at ein må ha oppretta brukarkonto på Cuescore for å kunna melda seg på. Ved påmelding betaler ein både deltakaravgift (kr 250) og evt. spelarlisens til Norges biljardforbund (kr 275) om ein ikkje har gjort dette tidlegare i år. Medlemmer av Stord Snookerklubb vil få tilbakebetalt lisensen av klubben om ein er med på minst to av dei regionale turneringane me arrangerer i år.

Me startar fredag med nokre lokale kampar, mens dei fleste kampane vil gå laurdag. På laurdag er det oppmøte kl. 09.30 for fellesinformasjon, og så den offisielle opninga dei nye lokala.

Det vil bli sal av mat og drikke under turneringa.

Før turneringa startar vil Robert Rysjedal, president i Biljardforbundet, foreta den offisielle opninga av dei nye klubblokala til Stord Snookerklubb.

Kleskode er minimum B: http://www.biljardforbundet.no/info/6_6_4_kleskode_b.htm

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Reidar Rundsveen 5 5 0 0 10 1 9 0 0 0 0.909 5
2 John christian Vespestad 5 4 0 1 9 2 7 0 0 0 0.818 4
3 Rudi Andre Wolff 5 3 0 2 6 4 2 0 0 0 0.6 3
4 Toni Stokka 5 2 0 3 4 7 -3 0 0 0 0.364 2
5 Espen Nymark 5 1 0 4 3 9 -6 0 0 0 0.25 1
6 Jan Hevrøy 5 0 0 5 1 10 -9 0 0 0 0.091 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Daniel Skaathun 5 5 0 0 10 1 9 0 0 0 0.909 5
2 Geir Bentzen 5 4 0 1 8 3 5 0 0 0 0.727 4
3 Douglas McGaw 5 3 0 2 8 5 3 0 0 0 0.615 3
4 Runar Røsand 5 2 0 3 5 6 -1 0 0 0 0.455 2
5 Kåre Åsnes 5 1 0 4 2 8 -6 0 0 0 0.2 1
6 Kjell Stensletten 5 0 0 5 0 10 -10 0 0 0 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 Frode Vikebø 5 4 0 1 8 4 4 0 0 0 0.667 4
2 Simen Hatlevik 5 4 0 1 8 3 5 0 0 0 0.727 4
3 Arve Bremnes 5 3 0 2 8 5 3 0 0 0 0.615 3
4 Arnfinn Saue 5 2 0 3 5 7 -2 0 0 0 0.417 2
5 Tommy Kvarsvik 5 1 0 4 3 8 -5 0 0 0 0.273 1
6 Kjell Henriksen 5 1 0 4 3 8 -5 0 0 0 0.273 1
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs RO Lags Bonus avg Points
1 David Frew 5 5 0 0 10 2 8 0 0 0 0.833 5
2 Shaher Alqasasfa 5 4 0 1 8 2 6 0 0 0 0.8 4
3 Morten Veland 5 3 0 2 6 7 -1 0 0 0 0.462 3
4 Trond Johan Eeg Nielsen 5 2 0 3 6 6 0 0 0 0 0.5 2
5 Oddbjørn Bolkan 5 1 0 4 3 8 -5 0 0 0 0.273 1
6 Kim Fluge 5 0 0 5 2 10 -8 0 0 0 0.167 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Reidar Rundsveen
Espen Nymark Solheim
Sat 10:19  Table 1
2-A   
Rudi Andre Wolff
Toni Stokka
Sat 10:19  Table 6
3-A   
John christian Vespestad
Jan Hevrøy
Sat 10:19  Table 3
4-B   
Geir Bentzen
Kjell Stensletten
Sat 10:19  Table 5
5-B   
Daniel Skaathun
Douglas McGaw
Sat 10:20  Table 2
6-B   
Runar Røsand
Kåre Åsnes
Sat 10:20  Table 8
7-C   
Simen Hatlevik
Arve Bremnes
Sat 11:01 
8-C   
Arnfinn Saue
Tommy Kvarsvik
Fri 19:52  Table 1
9-C   
Frode Vikebø
Kjell Henriksen
Sat 11:15 
10-D   
David Frew
Oddbjørn Bolkan
Sat 11:37 
11-D   
Kim Erwin Fluge
Morten Veland
Sat 11:15 
12-D   
Trond Johan Eeg Nielsen
Shaher Alqasasfa
Sat 11:37 

Round 2

Race to 2
13-A   
Reidar Rundsveen
Toni Stokka
Sat 11:53 
14-A   
Espen Nymark Solheim
Jan Hevrøy
Sat 12:30 
15-A   
Rudi Andre Wolff
John christian Vespestad
Sat 12:57 
16-B   
Geir Bentzen
Douglas McGaw
Sat 12:57 
17-B   
Kjell Stensletten
Kåre Åsnes
Fri 19:52  Table 6
18-B   
Daniel Skaathun
Runar Røsand
Sat 13:02 
19-C   
Simen Hatlevik
Tommy Kvarsvik
Sat 13:09 
20-C   
Arve Bremnes
Kjell Henriksen
Sat 13:09 
21-C   
Arnfinn Saue
Frode Vikebø
Sat 14:26 
22-D   
David Frew
Morten Veland
Fri 20:22  Table 3
23-D   
Oddbjørn Bolkan
Shaher Alqasasfa
Fri 21:06 
24-D   
Kim Erwin Fluge
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 13:44 

Round 3

Race to 2
25-A   
Reidar Rundsveen
Jan Hevrøy
Sat 14:21 
26-A   
Toni Stokka
John christian Vespestad
Sat 14:21 
27-A   
Espen Nymark Solheim
Rudi Andre Wolff
Sat 14:33 
28-B   
Geir Bentzen
Kåre Åsnes
Sat 14:37 
29-B   
Douglas McGaw
Runar Røsand
Sat 14:45 
30-B   
Kjell Stensletten
Daniel Skaathun
Sat 15:01 
31-C   
Simen Hatlevik
Kjell Henriksen
Sat 15:13 
32-C   
Tommy Kvarsvik
Frode Vikebø
Sat 15:59 
33-C   
Arve Bremnes
Arnfinn Saue
Fri 20:22 
34-D   
David Frew
Shaher Alqasasfa
Sat 15:28 
35-D   
Morten Veland
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 15:28 
36-D   
Oddbjørn Bolkan
Kim Erwin Fluge
Sat 16:21 

Round 4

Race to 2
37-A   
Reidar Rundsveen
John christian Vespestad
Sat 16:27 
38-A   
Jan Hevrøy
Rudi Andre Wolff
Sat 16:31 
39-A   
Toni Stokka
Espen Nymark Solheim
Fri 19:53  Table 2
40-B   
Geir Bentzen
Runar Røsand
Sat 17:20 
41-B   
Kåre Åsnes
Daniel Skaathun
Sat 17:00 
42-B   
Douglas McGaw
Kjell Stensletten
Fri 20:56 
43-C   
Simen Hatlevik
Frode Vikebø
Sat 17:28 
44-C   
Kjell Henriksen
Arnfinn Saue
Sat 17:31 
45-C   
Tommy Kvarsvik
Arve Bremnes
Fri 20:59 
46-D   
David Frew
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 17:47 
47-D   
Shaher Alqasasfa
Kim Erwin Fluge
Sat 18:09 
48-D   
Morten Veland
Oddbjørn Bolkan
Sat 21:00 

Round 5

Race to 2
49-A   
Reidar Rundsveen
Rudi Andre Wolff
Sat 18:09 
50-A   
John christian Vespestad
Espen Nymark Solheim
Sat 15:43 
51-A   
Jan Hevrøy
Toni Stokka
Sat 18:34 
52-B   
Geir Bentzen
Daniel Skaathun
Sat 18:19 
53-B   
Runar Røsand
Kjell Stensletten
Sat 18:46 
54-B   
Kåre Åsnes
Douglas McGaw
Fri 19:54 
55-C   
Simen Hatlevik
Arnfinn Saue
Sat 19:12 
56-C   
Frode Vikebø
Arve Bremnes
Sat 19:01 
57-C   
Kjell Henriksen
Tommy Kvarsvik
Sat 18:51 
58-D   
David Frew
Kim Erwin Fluge
Sat 19:27 
59-D   
Trond Johan Eeg Nielsen
Oddbjørn Bolkan
Sat 19:42 
60-D   
Shaher Alqasasfa
Morten Veland
Fri 19:54 

Quarter final

Race to 3
61   
Reidar Rundsveen
Geir Bentzen
Sun 10:12 
62   
John christian Vespestad
Daniel Skaathun
Sun 10:12 
63   
Frode Vikebø
Shaher Alqasasfa
Sun 10:12 
64   
Simen Hatlevik
David Frew
Sun 10:12 

Semi final

Race to 3
65   
Reidar Rundsveen
Daniel Skaathun
Sun 13:02  Table 2
66   
Shaher Alqasasfa
David Frew
Sun 13:02  Table 1

Final

Race to 3
67   
Reidar Rundsveen
David Frew
Sun 14:57  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer