Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 16 - February 17, 2019

RT2 2. Divisjon Øst

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Erol Dane Mula
Oslo BK
7 (6/1) 53 (33/20)
62%
100
2 Odd Martin Asp
Ask BC
7 (5/2) 53 (29/24)
55%
87
3 Espen Kristiansen
Fredrikstad BK
5 (4/1) 37 (22/15)
59%
74
3 Morten Bakken
Asker BK
5 (4/1) 39 (24/15)
62%
74
5 Chairat Pho
Grenland BK
4 (3/1) 30 (18/12)
60%
61
5 Rune Antonsen
Kongsberg BK
4 (3/1) 31 (19/12)
61%
61
5 Ole Anders Veseth
Gjøvik&Raufoss BK
5 (3/2) 37 (18/19)
49%
61
5 Bjørnar Brudal
Horten BK
5 (3/2) 37 (21/16)
57%
61
9 John Ove Løvdal
Vestby BK
3 (2/1) 22 (11/11)
50%
49
Show more
9 Jim-Olav Fors
Oslo BK
4 (2/2) 28 (15/13)
54%
49
9 Bjørn Erik Øverland
Oslo BK
3 (2/1) 24 (12/12)
50%
49
9 Roar Karlsen
Plankebyen BK
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
49
9 Jack Nordby
Oslo BK
3 (2/1) 25 (14/11)
56%
49
9 Geir Nilsen
Plankebyen BK
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
49
9 Marius Torsheim
Horten BK
4 (2/2) 28 (14/14)
50%
49
9 Didrik Voga Berg
Oslo BK
3 (2/1) 21 (13/8)
62%
49
17 Desak Sri Pustini
Oslo BK
3 (1/2) 22 (10/12)
45%
29
17 Marius Farås
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
29
17 Stig Nesvik
Oslo BK
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
29
17 Elias Rytterager Johnsen
Horten BK
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
29
17 Morten Gulbrandsen
Grenland BK
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
29
17 Stig Elde Mikkelsen
Hamar Biljardklubb
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
29
17 Tore Mo
Oslo BK
3 (1/2) 24 (10/14)
42%
29
17 Terje Kristoffersen
Oslo BK
4 (2/2) 27 (15/12)
56%
29
25 Hans Kristian Hansen
Plankebyen BK
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
22
25 Per Steinar Brovold
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 17 (7/10)
41%
22
25 Vegard Daapan
Grenland BK
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
22
25 Simen Ekern Bakken
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
22
25 Per Christian Utheim
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
22
25 Nicolai Sætra
Hamar Biljardklubb
4 (2/2) 30 (16/14)
53%
22
25 Simen Jøndal
Oslo BK
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
22
25 Mathias Ekern
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 16 (6/10)
38%
22
33 Ørnulf Nordve
Hamar Biljardklubb
2 (0/2) 14 (4/10)
29%
16
33 Lars Kvam
Hamar Biljardklubb
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
16
Entry deadline Feb 13, 2019, 5:00 PM (local time)
Starts Feb 16, 2019, 9:00 AM (local time)
Format Double elimination (34 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 2. Divisjon Øst 2019
Organizer Gjøvik&Raufoss BK
More info
Oppmøte senest kl 09:45.
De som ikke skal spille første runde kan møte minimum 30 minutter før kampen starter.
Kampene vil bli satt i gang fortløpende, slik at enringer i tidsskjema kan forekomme.
Distanse 5 hele veien. Finale kan evt spilles til 6.
NBF regler for turneringen gjelder.
Les: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?wpas_turneringsbestemmelser.htm

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Stig Nesvik
Ørnulf Nordve
Sat 09:54  Table 1
2   
Morten Bakken
Walk Over
 
3   
Walk Over
Per Steinar Brovold
 
4   
Stig Elde Mikkelsen
Walk Over
 
5   
Walk Over
Jack Nordby
 
6   
Bjørnar Brudal
Walk Over
 
7   
Walk Over
Per Christian Utheim
 
8   
Ole Anders Veseth
Walk Over
 
9   
Walk Over
Hans Kristian Hansen
 
10   
Rune Antonsen
Walk Over
 
11   
Walk Over
Mathias Ekern
 
12   
Desak Sri Pustini
Walk Over
 
13   
Walk Over
Geir Nilsen
 
14   
Chairat Pho
Walk Over
 
15   
Walk Over
Tore Mo
 
16   
Nicolai Sætra
Lars Kvam
Sat 09:55  Table 2

Winner round 1

Race to 5
17   
Terje Kristoffersen
Stig Nesvik
Sat 11:14  Table 1
18   
Morten Bakken
Simen Jøndal
Sat 09:55  Table 3
19   
Odd Martin Asp
Per Steinar Brovold
Sat 09:55  Table 4
20   
Stig Elde Mikkelsen
Bjørn Erik Øverland
Sat 09:55  Table 5
21   
Morten Gulbrandsen
Jack Nordby
Sat 10:16  Table 6
22   
Bjørnar Brudal
Simen Ekern Bakken
Sat 09:56  Table 7
23   
Didrik Voga Berg
Per Christian Utheim
Sat 09:56  Table 8
24   
Ole Anders Veseth
Erol Dane Mula
Sat 11:28  Table 5
25   
Jim-Olav Fors
Hans Kristian Hansen
Sat 11:05  Table 7
26   
Rune Antonsen
Marius Torsheim
Sat 10:49  Table 8
27   
John Ove Løvdal
Mathias Ekern
Sat 10:58  Table 4
28   
Desak Sri Pustini
Roar Karlsen
Sat 11:14  Table 3
29   
Vegard Daapan
Geir Nilsen
Sat 11:08  Table 6
30   
Chairat Pho
Elias Rytterager Johnsen
Sat 12:01  Table 7
31   
Marius Farås
Tore Mo
Sat 12:02  Table 8
32   
Nicolai Sætra
Espen Kristiansen
Sat 11:15  Table 2

Loser round 1

Race to 5
33   
Ørnulf Nordve
Nicolai Sætra
Sat 12:11  Table 2
34   
Walk Over
Tore Mo
 
35   
Walk Over
Elias Rytterager Johnsen
 
36   
Walk Over
Vegard Daapan
 
37   
Walk Over
Desak Sri Pustini
 
38   
Walk Over
Mathias Ekern
 
39   
Walk Over
Marius Torsheim
 
40   
Walk Over
Hans Kristian Hansen
 
41   
Walk Over
Ole Anders Veseth
 
42   
Walk Over
Per Christian Utheim
 
43   
Walk Over
Simen Ekern Bakken
 
44   
Walk Over
Morten Gulbrandsen
 
45   
Walk Over
Stig Elde Mikkelsen
 
46   
Walk Over
Per Steinar Brovold
 
47   
Walk Over
Simen Jøndal
 
48   
Lars Kvam
Terje Kristoffersen
Sat 12:35  Table 4

Winners qualification

Race to 5
49   
Stig Nesvik
Morten Bakken
Sat 12:36  Table 1
50   
Odd Martin Asp
Bjørn Erik Øverland
Sat 13:15  Table 6
51   
Jack Nordby
Bjørnar Brudal
Sat 12:29  Table 5
52   
Didrik Voga Berg
Erol Dane Mula
Sat 12:22  Table 6
53   
Jim-Olav Fors
Rune Antonsen
Sat 12:21  Table 3
54   
John Ove Løvdal
Roar Karlsen
Sat 13:21  Table 2
55   
Geir Nilsen
Chairat Pho
Sat 13:32  Table 4
56   
Marius Farås
Espen Kristiansen
Sat 13:29  Table 8

Loser round 2

Race to 5
57   
Nicolai Sætra
Tore Mo
Sat 13:36  Table 1
58   
Elias Rytterager Johnsen
Vegard Daapan
Sat 14:30  Table 6
59   
Desak Sri Pustini
Mathias Ekern
Sat 13:52  Table 5
60   
Marius Torsheim
Hans Kristian Hansen
Sat 13:29  Table 7
61   
Ole Anders Veseth
Per Christian Utheim
Sat 14:41  Table 7
62   
Simen Ekern Bakken
Morten Gulbrandsen
Sat 13:47  Table 3
63   
Stig Elde Mikkelsen
Per Steinar Brovold
Sat 14:37  Table 8
64   
Simen Jøndal
Terje Kristoffersen
Sat 14:37  Table 4

Losers qualification

Race to 5
65   
Tore Mo
Erol Dane Mula
Sat 14:59  Table 1
66   
Elias Rytterager Johnsen
Bjørnar Brudal
Sat 15:36  Table 6
67   
Desak Sri Pustini
Odd Martin Asp
Sat 14:58  Table 5
68   
Marius Torsheim
Stig Nesvik
Sat 14:42  Table 2
69   
Ole Anders Veseth
Marius Farås
Sat 15:41  Table 7
70   
Morten Gulbrandsen
Geir Nilsen
Sat 14:53  Table 3
71   
Stig Elde Mikkelsen
Roar Karlsen
Sat 15:56  Table 2
72   
Terje Kristoffersen
Jim-Olav Fors
Sat 15:49  Table 4

Last sixteen

Race to 5
73   
Morten Bakken
Geir Nilsen
Sat 17:10  Table 3
74   
Bjørn Erik Øverland
Bjørnar Brudal
Sat 17:11  Table 4
75   
Jack Nordby
Erol Dane Mula
Sat 17:11  Table 5
76   
Didrik Voga Berg
Ole Anders Veseth
Sat 17:11  Table 7
77   
Rune Antonsen
Marius Torsheim
Sat 17:12  Table 6
78   
John Ove Løvdal
Odd Martin Asp
Sat 17:12  Table 8
79   
Chairat Pho
Roar Karlsen
Sat 17:12  Table 1
80   
Espen Kristiansen
Jim-Olav Fors
Sat 17:12  Table 2

Quarter final

Race to 5
81   
Morten Bakken
Bjørnar Brudal
Sat 18:45  Table 3
82   
Erol Dane Mula
Ole Anders Veseth
Sat 18:45  Table 6
83   
Rune Antonsen
Odd Martin Asp
Sat 18:45  Table 1
84   
Chairat Pho
Espen Kristiansen
Sat 18:45  Table 8

Semi final

Race to 5
85   
Morten Bakken
Erol Dane Mula
Sat 19:49  Table 3
86   
Odd Martin Asp
Espen Kristiansen
Sat 19:49  Table 8

Final

Race to 5
87   
Erol Dane Mula
Odd Martin Asp
Sat 20:49  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer