Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

February 16 - February 17, 2019

RT2 1. Divisjon Øst

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Rolf Jensen
Østkanten Biljardklubb
6 (6/0) 72 (42/30)
58%
100
2 Jan Kjetil Nordrum
Gjøvik&Raufoss BK
6 (5/1) 65 (39/26)
60%
87
3 Jan Morten Arnesen
Plankebyen BK
6 (4/2) 65 (38/27)
58%
74
3 Aleksanteri Piilola
Grenland BK
4 (3/1) 43 (25/18)
58%
74
5 Albert Roman Stensrød
Fredrikstad BK
6 (4/2) 62 (36/26)
58%
61
5 Knut Egil Michaelsen
Kongsvinger BK
6 (4/2) 65 (35/30)
54%
61
5 Simon Ebsa
Horten BK
5 (3/2) 54 (33/21)
61%
61
5 Thomas Pedersen
Fredrikstad BK
4 (3/1) 38 (24/14)
63%
61
9 Lars Harby
Østkanten Biljardklubb
4 (2/2) 40 (21/19)
53%
49
Show more
9 Marius Nørsterud
Oslo BK
3 (1/2) 34 (15/19)
44%
49
9 Jurgen Bonett
Horten BK
3 (1/2) 34 (14/20)
41%
49
9 Kenneth Mydland
Fredrikstad BK
4 (2/2) 44 (22/22)
50%
49
13 Egil Arne Sørensen
Oslo BK
3 (1/2) 31 (14/17)
45%
37
13 Raymond Kandola
Plankebyen BK
4 (2/2) 43 (19/24)
44%
37
13 Ana Gradisnik
Ask BC
4 (2/2) 44 (25/19)
57%
37
13 Alf Regy Lid
Fredrikstad BK
4 (2/2) 47 (25/22)
53%
37
17 Arild Sørum
Vestby BK
3 (1/2) 30 (15/15)
50%
29
17 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
29
17 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
3 (1/2) 32 (12/20)
38%
29
17 Ingolf Höns
Ask BC
3 (1/2) 32 (14/18)
44%
29
17 Olav Skrudland
BEX BK
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
29
17 Trond-Michael Borrie Stensrød
Fredrikstad BK
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
29
17 Jozef Kwit
Oslo BK
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
29
17 Kjell Martin Saga Andersen
Horten BK
3 (1/2) 35 (15/20)
43%
29
25 Kent Hansen
Oslo BK
2 (0/2) 19 (5/14)
26%
22
25 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
22
25 Anders Lie
Fredrikstad BK
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
22
Entry deadline Feb 13, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Feb 16, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (27 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Øst 2019
Organizer Ask BC
Contact Ingolf Höns
More info
Ask BC ønsker velkommen til RT2 1. Div. 2019 her på Ask Billiard Studio.
-------------------------------------------------------------
Informasjon om tidsskjema og gjennomføring.

Det settes opp et tidsskjema ut i fra 75 minutter tidsforbruk i hver match. Alle matcher starter fortløpende så snart det er ledig bord.
Alle matcher blir satt opp i tid.

Tildelt bordnummer forholder seg til den plass du har i rekkefølgen for angitt starttidspunkt, og altså IKKE til bordnummer du skal spille på. (Klikker du på klokkeslettet vil du se hvilke 5 matcher som er satt opp for den runden.)

Oppmøte senest 15 minutter for runde Kl. 10:00
Oppmøte senest 30 minutter for runde Kl. 11:15
Oppmøte senest 60 minutter for runde Kl. 12:30


OBS! Følgende er viktig for smidig og tidsbesparende gjennomføring.
Kun ett rack pr. spiller i oppvarming før hver match.
Begge spillere tar med seg alt sitt utstyr og forlater bordet etter at matchen er avsluttet på PC. Utstyret må gjerne pakkes etter at man har forlatt bordet.

Matchprotokoller skal fylles ut, signeres og leveres turneringsledelsen.

Vi har en intim arena med benker langs alle vegger. Det anbefales at man setter seg ved et hjørne av bordet, og ikke langs langsiden, slik at man ikke behøver å flytte seg så ofte.
--------------------------------------------------------------
Vi ber alle deltakere sette seg inn i regelverket.
http://www.biljardforbundet.no/info/10_12_3_-_pool__divisjon_1.htm

Ved alle unntak fra dresskoden skal det foreligge dispensasjon før spillestart.
--------------------------------------------------------------
Premiering:

1. pl. - Kr. 1000,-
2. pl. - Kr. 500,-
3. pl. - Kr. 250,-
--------------------------------------------------------------
Vi bruker PC med split-screen til scoreboard slik at bord 3 & 5 er påsamme PC. Det samme gjelder for bord 2 & 4. Bord 1 er på egen PC.
-------------------------------------------------------------

Vi holder til i 2. etasje i nordenden på Kulturhuset i Gjerdrum.

For adkomst med bil:
Adkomst til Gjerdrum og Ask er via Fv120, enten via E16 på Gardermoen eller via E6 på Skedsmokorset (avkjøring 45).
Adkomst også via Kløfta; avkjøring 48 på E6 og Fv455 (Gjerdrumsvegen) til Ask.
Vi har tilstrekkelig med parkeringsplasser og det er gratis.

For adkomst med Buss:
Bussforbindelse mellom Gardermoen – Ask – Oslo Bussterminal.
Her er det rute 400 Veståsen/ Oslo Lufthavn - Oslo Bussterminal som gjelder.
Reisetid fra Oslo Lufthavn til Ask er 34 minutter.
Reisetid fra Oslo Bussterminal til Ask er 47 minutter.

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Jan Morten Arnesen
Walk Over
 
2   
Egil Arne Sørensen
Rolf Jensen
Sat 09:53  Table 1
3   
Simon Ebsa
Giena Tanilon
Sat 11:18  Table 3
4   
Bjørn Bratteberg
Arild Sørum
Sat 11:20  Table 2
5   
Jurgen Bonett
Walk Over
 
6   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Knut Egil Michaelsen
Sat 09:53  Table 5
7   
Kenneth Mydland
Ana Gradisnik
Sat 09:53  Table 4
8   
Walk Over
Aleksanteri Piilola
 
9   
Olav Skrudland
Walk Over
 
10   
Jozef Kwit
Thomas Pedersen
Sat 09:53  Table 3
11   
Lars Harby
Anders Lie
Sat 11:01  Table 1
12   
Ingolf Höns
Raymond Kandola
Sat 12:11  Table 4
13   
Alf Regy Lid
Albert Roman Stensrød
Sat 11:33  Table 5
14   
Kent Hansen
Jan Kjetil Nordrum
Sat 11:10  Table 4
15   
Kjell Martin Saga Andersen
Arne Wiese-Hansen
Sat 09:53  Table 2
16   
Walk Over
Marius Nørsterud
 

Winner round 1

Race to 7
17   
Jan Morten Arnesen
Rolf Jensen
Sat 12:25  Table 3
18   
Simon Ebsa
Bjørn Bratteberg
Sat 13:53  Table 3
19   
Jurgen Bonett
Knut Egil Michaelsen
Sat 13:36  Table 1
20   
Ana Gradisnik
Aleksanteri Piilola
Sat 13:20  Table 5
21   
Olav Skrudland
Thomas Pedersen
Sat 13:17  Table 2
22   
Lars Harby
Raymond Kandola
Sat 14:41  Table 2
23   
Albert Roman Stensrød
Jan Kjetil Nordrum
Sat 13:49  Table 4
24   
Kjell Martin Saga Andersen
Marius Nørsterud
Sat 12:34  Table 1

Loser round 1

Race to 7
25   
Walk Over
Egil Arne Sørensen
 
26   
Giena Tanilon
Arild Sørum
Sat 14:43  Table 3
27   
Walk Over
Trond-Michael Borrie Stensrød
 
28   
Kenneth Mydland
Walk Over
 
29   
Walk Over
Jozef Kwit
 
30   
Anders Lie
Ingolf Höns
Sat 14:54  Table 4
31   
Alf Regy Lid
Kent Hansen
Sat 15:01  Table 5
32   
Arne Wiese-Hansen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 7
33   
Egil Arne Sørensen
Kjell Martin Saga Andersen
Sat 15:40  Table 2
34   
Arild Sørum
Albert Roman Stensrød
Sat 16:14  Table 1
35   
Trond-Michael Borrie Stensrød
Raymond Kandola
Sat 16:24  Table 4
36   
Kenneth Mydland
Olav Skrudland
Sat 15:45  Table 3
37   
Jozef Kwit
Ana Gradisnik
Sat 16:10  Table 5
38   
Ingolf Höns
Knut Egil Michaelsen
Sat 16:39  Table 2
39   
Alf Regy Lid
Bjørn Bratteberg
Sat 16:48  Table 3
40   
Arne Wiese-Hansen
Jan Morten Arnesen
Sat 15:22  Table 1

Winners qualification

Race to 7
41   
Rolf Jensen
Simon Ebsa
Sat 18:05  Table 4
42   
Jurgen Bonett
Aleksanteri Piilola
Sat 17:06  Table 1
43   
Thomas Pedersen
Lars Harby
Sat 17:34  Table 5
44   
Jan Kjetil Nordrum
Marius Nørsterud
Sat 17:47  Table 2

Loser round 3

Race to 7
45   
Egil Arne Sørensen
Albert Roman Stensrød
Sat 18:26  Table 3
46   
Raymond Kandola
Kenneth Mydland
Sat 19:03  Table 5
47   
Ana Gradisnik
Knut Egil Michaelsen
Sat 19:02  Table 2
48   
Alf Regy Lid
Jan Morten Arnesen
Sat 18:55  Table 1

Losers qualification

Race to 7
49   
Albert Roman Stensrød
Jurgen Bonett
Sat 19:47  Table 4
50   
Kenneth Mydland
Simon Ebsa
Sat 20:17  Table 3
51   
Knut Egil Michaelsen
Marius Nørsterud
Sat 20:44  Table 5
52   
Jan Morten Arnesen
Lars Harby
Sat 20:54  Table 2

Quarter final

Race to 7
53   
Rolf Jensen
Albert Roman Stensrød
Sun 10:56  Table 4
54   
Aleksanteri Piilola
Knut Egil Michaelsen
Sun 10:56  Table 2
55   
Thomas Pedersen
Jan Morten Arnesen
Sun 10:56  Table 3
56   
Jan Kjetil Nordrum
Simon Ebsa
Sun 10:56  Table 5

Semi final

Race to 7
57   
Rolf Jensen
Aleksanteri Piilola
Sun 13:00  Table 5
58   
Jan Morten Arnesen
Jan Kjetil Nordrum
Sun 13:00  Table 2

Final

Race to 7
59   
Rolf Jensen
Jan Kjetil Nordrum
Sun 14:32  Table 2

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer