Saving..

Edit match video

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action
Share

Share this page

June 16, - June 17, 2018

RT2 Vest Snooker

Add players

Please wait...
Snooker

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentageHighest break Points
1 Reidar Rundsveen
Os Biljard og Snookerklubb
5 (5/0) 16 (13/3)
81%
61, 43, 31, 27, 26, 25, 25 60
2 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 17 (10/7)
59%
27 52
3 Shaher Alqasasfa
Stord Snookerklubb
4 (3/1) 12 (8/4)
67%
29 44
3 Kåre Valde
Stord Snookerklubb
4 (3/1) 11 (7/4)
64%
44
5 Frode Vikebø
Os Biljard og Snookerklubb
3 (2/1) 9 (5/4)
56%
37
5 Trond Johan Eeg Nielsen
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 7 (2/5)
29%
37
5 Kjell Henriksen
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 10 (4/6)
40%
37
5 John christian Vespestad
Stord Snookerklubb
3 (1/2) 9 (4/5)
44%
37
9 Geir Bentzen
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 5 (1/4)
20%
36, 28 29
9 Arnfinn Saue
Stord Snookerklubb
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
29
9 Tommy Kvarsvik
Stord Snookerklubb
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
29
9 Toni Stokka
Stord Snookerklubb
2 (0/2) 4 (0/4)
0%
29
Entry deadline Jun 13, 2018, 6:00 PM (local time)
Starts Jun 16, 2018, 10:00 AM (local time)
Format Round robin (12 Participants)
Race to 2
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings Snooker Region Vest 2018 and Snooker 2018
Organizer Os Biljard og Snookerklubb
Contact Kjell Henriksen
More info
Oppmøte lørdag kl 09:30
Spillestart kl 10:00
Endelig tidsskjema for hele helgen blir satt opp etter at påmeldingsfristen er gått ut.



Os Biljard og Snookerklubb ligger ca 35 minutter kjøring fra Bergen i Ulvenvegen 36.
Følg skilting mot Stavanger og når du kommer til en stor rundkjøring (etter ca 35 minutter) der du har en Uno-X bensinstasjon på høyre side og Menybutikk rett frem skal du ta til høyre mot Stavanger. Deretter kommer du til en ny rundkjøring der du tar til høyre inn på Ulvenvegen. Ta deretter to ganger til høyre slik at du kommer inn på en stor parkeringsplass. Kjør på baksiden av bygget du ser fremfor deg og du er fremme.

Kleskode B

Trenger du overnatting har klubben 4 alternativer.
Bjørnefjorden Gjestetun - ligger ca 3-4 minutter unna med bil.
Tlf: 56 30 40 00
Internett: http://bjornefjordengjestetun.no/booking/


Thon Hotel Bergen Airport - ligger ca 35 minutter unna med bil.
http://www.thonhotels.no/?firma=TH105903
Her har vi 2-3 medlemmer som i noen tilfeller kan plukke opp folk om morningen, men dette må avklares før evt booking.

AIR BNB https://www.airbnb.no/s/Osøyro/homes?adults=1&allow_override%5B%5D=&checkin=&checkout=2017-04-02&children=0&guests=1&infants=0&s_tag=sN8JieML&source=bb&ss_id=beomsceg

Solstrand Fjordhotell er det 4 alternativet, men det er dyrt, og stort sett fullt.

Om noen velger AIR BNB tar klubbmedlemmene en oppsamlingsrunde om morningen, så slipper dere Taxi.

Om noen ønsker det kan de overnatte på salongen. Vi har dusj, og vi disker opp med frokost Lørdag morgen der vi selger rundstykker og kaffi.
https://jysk.no/hage/luftmadrasser

Som relativt nystartet klubb er vi veldig avhengige av inntekt på kiosken, så vi oppfordrer dere til å bruke den, fremfor å nyte medbrakt.

Video / Livestream

Round-robin standings

Group A Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Reidar Rundsveen 2 2 0 0 4 0 4 1 2
2 Trond Johan Eeg Nielsen 2 1 0 1 2 2 0 0.5 1
3 Tommy Kvarsvik 2 0 0 2 0 4 -4 0 0
Group B Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Kåre Valde 2 2 0 0 4 1 3 0.8 2
2 John christian Vespestad 2 1 0 1 3 2 1 0.6 1
3 Arnfinn Saue 2 0 0 2 0 4 -4 0 0
Group C Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Shaher Alqasasfa 2 2 0 0 4 0 4 1 2
2 Jan Helge Kordts 2 1 0 1 2 2 0 0.5 1
3 Toni Stokka 2 0 0 2 0 4 -4 0 0
Group D Ranking method
Pos Name Played Win Tie Lose fw fl fs avg Points
1 Frode Vikebø 2 2 0 0 4 1 3 0.8 2
2 Kjell Henriksen 2 1 0 1 3 3 0 0.5 1
3 Geir Bentzen 2 0 0 2 1 4 -3 0.2 0

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 2
1-A   
Reidar Rundsveen
Trond Johan Eeg Nielsen
Sat 11:21 
2-B   
John christian Vespestad
Arnfinn Saue
Sat 10:00 
3-C   
Shaher Alqasasfa
Jan Helge Kordts
Sat 10:00 
4-D   
Geir Bentzen
Kjell Henriksen
Sat 10:00 

Round 2

Race to 2
5-A   
Trond Johan Eeg Nielsen
Tommy Kvarsvik
Sat 10:00 
6-B   
Arnfinn Saue
Kåre Valde
Sat 11:40 
7-C   
Jan Helge Kordts
Toni Stokka
Sat 11:09 
8-D   
Kjell Henriksen
Frode Vikebø
Sat 11:10 

Round 3

Race to 2
9-A   
Tommy Kvarsvik
Reidar Rundsveen
Sat 12:18 
10-B   
Kåre Valde
John christian Vespestad
Sat 13:06 
11-C   
Toni Stokka
Shaher Alqasasfa
Sat 12:01 
12-D   
Frode Vikebø
Geir Bentzen
Sat 12:38 

Quarter final

Race to 3
13   
Reidar Rundsveen
John christian Vespestad
Sat 15:57 
14   
Trond Johan Eeg Nielsen
Kåre Valde
Sat 15:57 
15   
Shaher Alqasasfa
Kjell Henriksen
Sat 15:57 
16   
Jan Helge Kordts
Frode Vikebø
Sat 15:57 

Semi final

Race to 3
17   
Reidar Rundsveen
Kåre Valde
Sat 17:32 
18   
Shaher Alqasasfa
Jan Helge Kordts
Sat 17:32 

Final

Race to 3
19   
Reidar Rundsveen
Jan Helge Kordts
Sat 21:33 

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer