Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Set playing sequence

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 15 - August 16, 2020

RT1 2. Divisjon Øst

8-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage
1 HÅVARD LYKKE
Gjøvik&Raufoss BK
6 (6/0) 48 (30/18)
63%
2 Arne Wiese-Hansen
Fredrikstad BK
7 (5/2) 60 (32/28)
53%
3 Christian Wikeby
Østkanten Biljardklubb
5 (4/1) 39 (24/15)
62%
3 Espen Kristoffersen
Gjøvik&Raufoss BK
7 (5/2) 50 (30/20)
60%
5 Bernt Even Nilsen
Ask BC
4 (3/1) 30 (17/13)
57%
5 Ingolf Höns
Ask BC
4 (2/2) 33 (18/15)
55%
5 Bjørn Erik Øverland
Oslo BK
3 (2/1) 22 (14/8)
64%
5 Odd Martin Asp
Ask BC
4 (2/2) 25 (13/12)
52%
9 Bjørn Bratteberg
Oslo BK
5 (3/2) 37 (23/14)
62%
Show more
9 Lucas Baranji
Ask BC
5 (3/2) 37 (21/16)
57%
9 Marius Torsheim
Horten BK
3 (1/2) 23 (10/13)
43%
9 Daniel Lorentzen-Styr
Oslo BK
5 (3/2) 33 (17/16)
52%
13 Geir Tollefsrud
Gjøvik&Raufoss BK
4 (2/2) 30 (15/15)
50%
13 Jon Arnesen
Ask BC
3 (1/2) 23 (12/11)
52%
13 Ole Anders Veseth
Gjøvik&Raufoss BK
3 (1/2) 25 (11/14)
44%
13 Stig Elde Mikkelsen
Hamar Biljardklubb
4 (2/2) 25 (14/11)
56%
17 Bjørn Birger Andreassen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
17 Stig Nesvik
Oslo BK
3 (1/2) 24 (12/12)
50%
17 Nejat Baranji
Ask BC
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
17 Jim-Olav Fors
Oslo BK
3 (1/2) 20 (10/10)
50%
17 Giena Tanilon
Fredrikstad BK
2 (0/2) 11 (1/10)
9%
17 Martin Løvbakk Iversen
Horten BK
2 (0/2) 13 (3/10)
23%
17 Andreas Wahr-Hansen
Fredrikstad BK
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
25 Marius Farås
Gjøvik&Raufoss BK
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
25 Tore Mo
Oslo BK
2 (0/2) 15 (5/10)
33%
25 Simen Jøndal
Oslo BK
2 (0/2) 10 (0/10)
0%
Entry deadline Aug 12, 2020, 5:59 PM (local time)
Starts Aug 15, 2020, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (27 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Gjøvik&Raufoss BK
More info
Velkommen til vakre Toten🎱 Vi GRBK gleder oss til å ta i mot deg/dere til turnering igjen. Kanskje blir du overrasket over hvor fint det har blitt på Toten siden sist du var her😉 Hvis du er snufs,vondt i halsen og er i dårlig form, så hold deg hjemme,for da kommer det flere turneringer utover.
Få med deg klubb kompisene dine og kom 😊

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Jon Arnesen
Walk Over
 
2   
Martin Løvbakk Iversen
Bernt Even Nilsen
Sat 09:56  Table 1
3   
Geir Tollefsrud
Stig Nesvik
Sat 09:56  Table 6
4   
Tore Mo
Arne Wiese-Hansen
Sat 09:56  Table 3
5   
Odd Martin Asp
Walk Over
 
6   
Nejat Baranji
Rune Fevang
Sat 09:56  Table 8
7   
Stig Elde Mikkelsen
Bjørn Birger Andreassen
Sat 09:56  Table 5
8   
Walk Over
Bjørn Erik Øverland
 
9   
Marius Torsheim
Walk Over
 
10   
Lucas Baranji
Giena Tanilon
Sat 09:56  Table 2
11   
Bjørn Bratteberg
Ole Anders Veseth
Sat 09:56  Table 7
12   
Marius Farås
Christian Wikeby
Sat 09:56  Table 4
13   
Jim-Olav Fors
Simen Jøndal
Sat 10:48  Table 1
14   
Espen Kristoffersen
HÅVARD LYKKE
Sat 10:55  Table 4
15   
Daniel Lorentzen-Styr
Andreas Eldegard Wahr-Hansen
Sat 11:01  Table 5
16   
Walk Over
Ingolf Höns
 

Winner round 1

Race to 5
17   
Jon Arnesen
Bernt Even Nilsen
Sat 11:28  Table 7
18   
Stig Nesvik
Arne Wiese-Hansen
Sat 11:38  Table 3
19   
Odd Martin Asp
Nejat Baranji
Sat 10:31  Table 8
20   
Stig Elde Mikkelsen
Bjørn Erik Øverland
Sat 11:13  Table 2
21   
Marius Torsheim
Lucas Baranji
Sat 11:28  Table 6
22   
Ole Anders Veseth
Christian Wikeby
Sat 12:51  Table 2
23   
Jim-Olav Fors
HÅVARD LYKKE
R1
Sat 12:29  Table 7
24   
Daniel Lorentzen-Styr
Ingolf Höns
R1
Sat 12:01  Table 5

Loser round 1

Race to 5
25   
Walk Over
Martin Løvbakk Iversen
 
26   
Geir Tollefsrud
Tore Mo
Sat 12:06  Table 4
27   
Walk Over
Rune Fevang
 
28   
Bjørn Birger Andreassen
Walk Over
 
29   
Walk Over
Giena Tanilon
 
30   
Bjørn Bratteberg
Marius Farås
Sat 11:49  Table 8
31   
Simen Jøndal
Espen Kristoffersen
Sat 12:06  Table 1
32   
Andreas Eldegard Wahr-Hansen
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 5
33   
Martin Løvbakk Iversen
Daniel Lorentzen-Styr
Sat 13:06  Table 1
34   
Geir Tollefsrud
Jim-Olav Fors
Sat 13:41  Table 7
35   
Rune Fevang
Ole Anders Veseth
Sat 14:00 
36   
Bjørn Birger Andreassen
Lucas Baranji
Sat 13:29  Table 8
37   
Giena Tanilon
Stig Elde Mikkelsen
Sat 13:14  Table 4
38   
Bjørn Bratteberg
Nejat Baranji
Sat 13:25  Table 3
39   
Espen Kristoffersen
Stig Nesvik
Sat 13:33  Table 6
40   
Andreas Eldegard Wahr-Hansen
Jon Arnesen
R1
Sat 13:06  Table 5

Winners qualification

Race to 5
41   
Bernt Even Nilsen
Arne Wiese-Hansen
Sat 14:24  Table 1
42   
Odd Martin Asp
Bjørn Erik Øverland
Sat 14:55  Table 6
43   
Marius Torsheim
Christian Wikeby
Sat 14:56  Table 8
44   
HÅVARD LYKKE
R1
Ingolf Höns
Sat 14:22  Table 3

Loser round 3

Race to 5
45   
Daniel Lorentzen-Styr
Geir Tollefsrud
Sat 15:23  Table 7
46   
Ole Anders Veseth
Lucas Baranji
Sat 14:58  Table 4
47   
Stig Elde Mikkelsen
Bjørn Bratteberg
Sat 14:38  Table 5
48   
Espen Kristoffersen
Jon Arnesen
Sat 14:58  Table 2

Losers qualification

Race to 5
49   
Daniel Lorentzen-Styr
Odd Martin Asp
Sat 16:31  Table 3
50   
Lucas Baranji
Arne Wiese-Hansen
Sat 16:34  Table 1
51   
Bjørn Bratteberg
Ingolf Höns
Sat 16:00  Table 6
52   
Espen Kristoffersen
Marius Torsheim
Sat 16:40  Table 8

Quarter final

Race to 5
53   
Bernt Even Nilsen
Espen Kristoffersen
Sat 17:55  Table 1
54   
Bjørn Erik Øverland
Arne Wiese-Hansen
Sat 17:55  Table 3
55   
Christian Wikeby
Ingolf Höns
Sat 17:55  Table 6
56   
HÅVARD LYKKE
R1
Odd Martin Asp
Sat 17:55  Table 8

Semi final

Race to 5
57   
Espen Kristoffersen
Arne Wiese-Hansen
Sat 19:36  Table 6
58   
Christian Wikeby
HÅVARD LYKKE
Sat 19:36  Table 3

Final

Race to 5
59   
Arne Wiese-Hansen
HÅVARD LYKKE
Sat 20:52  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer