Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 23 - August 24, 2019

RT1 1. Divisjon Vest

10-Ball

Add players

Please wait...

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Dag Arve Gjerde
Herøy BK
5 (5/0) 48 (35/13)
73%
100
2 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 49 (33/16)
67%
87
3 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 46 (24/22)
52%
74
3 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
4 (3/1) 44 (24/20)
55%
74
5 Nina Torvund
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 45 (24/21)
53%
61
5 Paul Townsend
Feios IL-BG
4 (2/2) 39 (18/21)
46%
61
5 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 28 (16/12)
57%
61
5 Ali Mirzaei
Herøy BK
4 (2/2) 39 (17/22)
44%
61
9 Aleksander Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 30 (11/19)
37%
49
Show more
9 Sveinung Arnesson Østgård
Marken IL, Kong Oscar BK
4 (2/2) 41 (22/19)
54%
49
9 Sindre Eide
Herøy BK
3 (1/2) 29 (11/18)
38%
49
9 Oliver Wolff
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 35 (16/19)
46%
49
13 Jarle Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
37
13 Kurt Hatlem
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 22 (8/14)
36%
37
13 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 38 (20/18)
53%
37
13 Viljar Glavær Akse
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 20 (6/14)
30%
37
17 Trond Bendal
Herøy BK
3 (1/2) 29 (15/14)
52%
29
17 Lars emil Siljander
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 15 (1/14)
7%
29
Entry deadline Aug 21, 2019, 6:00 PM (local time)
Starts Aug 23, 2019, 5:00 PM (local time)
Format Double elimination (18 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Rankings 1. Divisjon Vest 2019/2020
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Gjermund Flage (gjermund.flage@gmail.com, 93218780) and Jardar Eiken Flage (Jardar.Eiken.Flage@gmail.com)
More info
Det er veldig kjekt å kunne ønske velkommen til "seriestart" for både 1. og 2. divisjon Vest i ny salong i Hyllestadhallen!

8 splitter nye Diamond AM PRO ventar på å bli tatt i bruk. Kulene er også nye, Aramith Tournament TV og duken er Simonis 860 HR. Hola er 11,4 cm, m.a.o ganske thight. Så lenge alt er heilt nytt, så vil det også vere litt glatte vant, men vi er overbevist om at speleopplevelsen likevel skal bli bra :)

Vi startar turneringa kl. 10.00 laurdag og forventar å vere ferdige seinast kl. 21.00. Fredag frå kl. 18.00 vert det høve til å trene.

Premiering:
1. plass 1000 kr.
2. plass 500 kr.
3. plassar 250 kr.

Reglar:
Alle må setje seg inn i gjeldande reglar for utøvar og turneringsbestemmingane slik de finn dei i TBR: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?turneringsbestemmelser.htm

Merk at brekkboks er innført i 10 ball.

Overnatting:
Det kan vere vanskeleg med overnatting på denne tida i Hyllestad, men vi veit at www.hotelsognefjord.no har ledig kapasitet. Hugs å sei at de skal spele biljard, så får de gunstig pris (790, 890 og 1090 kr.).
Andre de kan kontakte:
www.fjordkick.no
www.sognhostel.no
Lavik Hytter tlf. 48100597
Eide Ferie og Fritid tlf. 93218780
Storelia hytter tlf. 95893689
Birkeland Camping tlf. 97968131

Vi gler oss, håpar du kjem!

Hyllestad IL Biljard
Gjermund Flage
Leiar

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Astrid Eiken Flage
Sveinung Arnesson Østgård
Sat 09:57  Table 1
2   
Oliver Wolff
Walk Over
 
3   
Walk Over
Viljar Glavær Akse
 
4   
Sindre Eide
Walk Over
 
5   
Walk Over
Aleksander Tonning Hatløy
 
6   
Jarle Tonning Hatløy
Walk Over
 
7   
Walk Over
Kurt Hatlem
 
8   
Lars emil Siljander
Trond Bendal
Sat 09:57  Table 2

Winner round 1

Race to 7
9   
Dag Arve Gjerde
Astrid Eiken Flage
Sat 11:27  Table 7
10   
Oliver Wolff
Paul Townsend
Sat 09:57  Table 3
11   
Rudi Andre Wolff
Viljar Glavær Akse
Sat 09:57  Table 4
12   
Sindre Eide
Ali Mirzaie
Sat 09:57  Table 5
13   
Gjermund Flage
Aleksander Tonning Hatløy
Sat 09:57  Table 6
14   
Jarle Tonning Hatløy
Eirik Tonning Hatløy
Sat 09:57  Table 7
15   
Jan Helge Kordts
Kurt Hatlem
Sat 09:57  Table 8
16   
Trond Bendal
Nina Torvund
Sat 11:02  Table 2

Loser round 1

Race to 7
17   
Sveinung Arnesson Østgård
Trond Bendal
Sat 12:43  Table 7
18   
Walk Over
Kurt Hatlem
 
19   
Walk Over
Jarle Tonning Hatløy
 
20   
Walk Over
Aleksander Tonning Hatløy
 
21   
Walk Over
Sindre Eide
 
22   
Walk Over
Viljar Glavær Akse
 
23   
Walk Over
Oliver Wolff
 
24   
Lars emil Siljander
Astrid Eiken Flage
Sat 12:24  Table 8

Loser round 2

Race to 7
25   
Sveinung Arnesson Østgård
Kurt Hatlem
Sat 13:46  Table 6
26   
Jarle Tonning Hatløy
Aleksander Tonning Hatløy
Sat 11:48  Table 5
27   
Sindre Eide
Viljar Glavær Akse
Sat 11:48  Table 6
28   
Oliver Wolff
Astrid Eiken Flage
Sat 13:35  Table 4

Winners qualification

Race to 7
29   
Dag Arve Gjerde
Paul Townsend
Sat 12:26  Table 1
30   
Rudi Andre Wolff
Ali Mirzaie
Sat 11:46  Table 3
31   
Gjermund Flage
Eirik Tonning Hatløy
Sat 11:46  Table 4
32   
Jan Helge Kordts
Nina Torvund
Sat 12:44  Table 2

Losers qualification

Race to 7
33   
Sveinung Arnesson Østgård
Ali Mirzaie
Sat 15:47  Table 2
34   
Aleksander Tonning Hatløy
Paul Townsend
Sat 14:09  Table 5
35   
Sindre Eide
Nina Torvund
Sat 14:09  Table 3
36   
Oliver Wolff
Gjermund Flage
Sat 15:40  Table 4

Quarter final

Race to 7
37   
Dag Arve Gjerde
Nina Torvund
Sat 17:35  Table 4
38   
Rudi Andre Wolff
Gjermund Flage
Sat 17:35  Table 3
39   
Eirik Tonning Hatløy
Ali Mirzaie
Sat 17:35  Table 7
40   
Jan Helge Kordts
Paul Townsend
Sat 17:35  Table 6

Semi final

Race to 7
41   
Dag Arve Gjerde
Gjermund Flage
Sat 19:35  Table 4
42   
Eirik Tonning Hatløy
Jan Helge Kordts
Sat 19:35  Table 6

Final

Race to 7
43   
Dag Arve Gjerde
Eirik Tonning Hatløy
Sat 20:53  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Sponsorer