Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Write a comment

Edit handicap

Update handicap for :

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

October 5 - October 6, 2019

Prvenstvo Hrvatske - Straight-pool

Straightpool

Add players

Please wait...
Entry deadline Oct 2, 2019, 12:00 AM (local time)
Starts Oct 5, 2019, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (41 Participants)
Race to 100
Handicap No handicap
Dresscode Dress code B
Organizer Hrvatski biljarski savez
Contact Saša Kušter (sasa.kuster@gmail.com) and Samir Antunović (samir.antunovic@xnet.hr)
More info
Prvenstvo Hrvatske u disciplini Straight-pool u sezoni 2019. održati će se za vikend 5. i 6. listopada 2019. godine u prostorijama biljarskog kluba “8 Ball Sesvete”. Turnir započinje u subotu 5. listopada 2019. godine u 10:00 sati.
Pravo nastupa na turniru imaju svi licencirani natjecatelji HBS-a koji mogu konkurirati za reprezentaciju te je otvoren za prijavu za sve kategorije. Prijavu za nastup na natjecanju u pojedinačnoj konkurenciji dostavlja matični klub (skupno za sve natjecatelje). Prijava se dostavlja organizatoru u pisanom obliku na e-mail adresu crotour@biljar.hr (zadnji rok za prijavu je srijeda 2. listopada 2019. godine do 20:00 sati). Prijava mora sadržavati ime i prezime natjecatelja te godinu rođenja. Molimo klubove da se pridržavaju roka za prijavu svojih natjecatelja. Sve naknadne prijave neće se uvažavati. Klub može prijaviti samo uredno licencirane natjecatelje.
Natjecatelj može otkazati nastup na turniru do 24 sata prije početka natjecanja (petak 4. listopada 2019. godine do 10:00 sati). Nakon tog roka natjecatelj može otkazati nastup samo uz liječničku potvrdu u protivnom podliježe kazni. Nakon roka za prijavu i prije roka za odjavu klub je dužan na web stranici saveza saznati sve obavijesti o natjecanju (ili telefonom kontaktirati organizatora i primiti na znanje sve obavijesti o natjecanju). U slučaju nepropisne odjave natjecatelj podliježe sankcijama koje su navedene u Stegovnom Pravilniku HBS-a. Natjecatelji koji ne nastupe na turniru ne dobivaju bodove za taj turnir. Kotizacija za turnir iznosi 200,00 kn. Uplata kotizacije moguća je i gotovinom prije početka turnira od strane predstavnika kluba za sve natjecatelje iz istog kluba.
Ždrijeb turnira biti će obavljen i objavljen u petak 4. listopada 2019. godine na stranici cuescore.com.

Napomena:
Molimo sve natjecatelje da se informiraju kod svojih klupskih predstavnika o licencama, liječničkom pregledu i pristupnicama koji su potrebni za nastupanje na turnirima. Podsjećam sve predstavnike klubova da svi prijavljeni natjecatelji moraju imati uredno riješene papire za natjecateljsku sezonu jer u protivnom neće moći nastupiti na turniru. Molimo natjecatelje da pola sata prije svog susreta budu u prostoru za natjecanje. Također, molimo natjecatelje da se pridržavaju pravila dress code-a te ostalih pravila određenih pravilnikom natjecanja, jer u protivnom neće moći nastupiti na turniru. Molimo sve da pročitaju Sportski pravilnik HBS-a, kao i ostale dokumente za 2019. sezonu.

Za sva ostala pitanja ili pojašnjenja stojimo vam na raspolaganju te vas molimo da se obratite na službeni e-mail saveza (hbs@biljar.hr).

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 100
1   
Croatia
Tomislav Šušić
Walk Over
 
2   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Krešimir Markanović
Sat 09:39  Table 1
3   
Croatia
Marijan Rahle
Walk Over
 
4   
Walk Over
Croatia
Berislav Šilić
 
5   
Croatia
Kristijan Draganić
Walk Over
 
6   
Croatia
Vladimir Škvorc
Croatia
Krunoslav Mišir
Sat 09:39  Table 2
7   
Croatia
Saša Kušter
Croatia
Zdenko Bokšić
Sat 09:39  Table 6
8   
Walk Over
Croatia
Borna Vukojević
 
9   
Croatia
Roberto Bartol
Walk Over
 
10   
Croatia
Darko Šiljeg
Croatia
Dario Škorput
Sat 09:39  Table 4
11   
Croatia
Ivica Medunić
Walk Over
 
12   
Walk Over
Croatia
Marin Cokarić
 
13   
Croatia
Ante Šustić
Walk Over
 
14   
Walk Over
Croatia
Željko Dozan
 
15   
Croatia
Edin Redžić
Croatia
Tomislav Juriša
Sat 09:39  Table 5
16   
Walk Over
Croatia
Luka Kutleša
 
17   
Croatia
Filip Bermanec
Walk Over
 
18   
Croatia
Jure Šiško
Croatia
Marko Mijat
Sat 09:39  Table 8
19   
Croatia
Jordan Sobin
Walk Over
 
20   
Walk Over
Croatia
Ivan Prusac
 
21   
Croatia
Darko Vidović
Walk Over
 
22   
Walk Over
Croatia
Božo Propadalo
 
23   
Croatia
Stipan Dolić
Croatia
Florijan Maric
Sat 09:39  Table 9
24   
Walk Over
Croatia
Michel Bartol
 
25   
Croatia
Ivo Milin
Walk Over
 
26   
Croatia
Zoran Husul
Croatia
Krešo Ceraj
Sat 09:39  Table 11
27   
Croatia
Tin Dalipi
Walk Over
 
28   
Walk Over
Croatia
Vedran Vunjak
 
29   
Croatia
Ivan Lišnić
Walk Over
 
30   
Walk Over
Croatia
Tomislav Rahle
 
31   
Croatia
Goran Gluščić
Croatia
Ivan Samaržija
Sat 09:39  Table 7
32   
Walk Over
Croatia
Ante Šola
 

Winner round 1

Race to 100
33   
Croatia
Tomislav Šušić
Croatia
Tin Petljak
Sat 12:09  Table 12
34   
Croatia
Marijan Rahle
Croatia
Berislav Šilić
Sat 09:39  Table 12
35   
Croatia
Kristijan Draganić
Croatia
Vladimir Škvorc
Sat 12:10  Table 3
36   
Croatia
Zdenko Bokšić
Croatia
Borna Vukojević
Sat 12:12  Table 9
37   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Dario Škorput
Sat 11:32  Table 6
38   
Croatia
Ivica Medunić
Croatia
Marin Cokarić
Sat 09:39  Table 3
39   
Croatia
Ante Šustić
Croatia
Željko Dozan
Sat 11:43  Table 7
40   
Croatia
Edin Redžić
Croatia
Luka Kutleša
Sat 13:19  Table 6
41   
Croatia
Filip Bermanec
Croatia
Jure Šiško
Sat 13:23  Table 4
42   
Croatia
Jordan Sobin
Croatia
Ivan Prusac
Sat 11:33  Table 2
43   
Croatia
Darko Vidović
Croatia
Božo Propadalo
Sat 11:20  Table 4
44   
Croatia
Florijan Maric
Croatia
Michel Bartol
Sat 12:19  Table 8
45   
Croatia
Ivo Milin
Croatia
Krešo Ceraj
Sat 12:17  Table 11
46   
Croatia
Tin Dalipi
Croatia
Vedran Vunjak
Sat 11:48  Table 5
47   
Croatia
Ivan Lišnić
Croatia
Tomislav Rahle
Sat 11:56  Table 1
48   
Croatia
Goran Gluščić
Croatia
Ante Šola
Sat 13:25  Table 12

Loser round 1

Race to 75
49   
Walk Over
Croatia
Krešimir Markanović
 
50   
Walk Over
Walk Over
 
51   
Walk Over
Croatia
Krunoslav Mišir
 
52   
Croatia
Saša Kušter
Walk Over
 
53   
Walk Over
Croatia
Darko Šiljeg
 
54   
Walk Over
Walk Over
 
55   
Walk Over
Walk Over
 
56   
Croatia
Tomislav Juriša
Walk Over
 
57   
Walk Over
Croatia
Marko Mijat
 
58   
Walk Over
Walk Over
 
59   
Walk Over
Walk Over
 
60   
Croatia
Stipan Dolić
Walk Over
 
61   
Walk Over
Croatia
Zoran Husul
 
62   
Walk Over
Walk Over
 
63   
Walk Over
Walk Over
 
64   
Croatia
Ivan Samaržija
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 75
65   
Croatia
Krešimir Markanović
Croatia
Goran Gluščić
Sat 14:52  Table 6
66   
Walk Over
Croatia
Tomislav Rahle
 
67   
Croatia
Krunoslav Mišir
Croatia
Tin Dalipi
Sat 14:34  Table 9
68   
Croatia
Saša Kušter
Croatia
Krešo Ceraj
Sat 14:30  Table 4
69   
Croatia
Darko Šiljeg
Croatia
Florijan Maric
Sat 13:27  Table 2
70   
Walk Over
Croatia
Darko Vidović
 
71   
Walk Over
Croatia
Ivan Prusac
 
72   
Croatia
Tomislav Juriša
Croatia
Jure Šiško
Sat 14:20  Table 7
73   
Croatia
Marko Mijat
Croatia
Edin Redžić
Sat 14:51  Table 5
74   
Walk Over
Croatia
Željko Dozan
 
75   
Walk Over
Croatia
Marin Cokarić
 
76   
Croatia
Stipan Dolić
Croatia
Dario Škorput
Sat 13:58  Table 8
77   
Croatia
Zoran Husul
Croatia
Zdenko Bokšić
Sat 14:21  Table 3
78   
Walk Over
Croatia
Kristijan Draganić
 
79   
Walk Over
Croatia
Marijan Rahle
 
80   
Croatia
Ivan Samaržija
Croatia
Tin Petljak
Sat 13:37  Table 1

Winner round 2

Race to 100
81   
Croatia
Tomislav Šušić
Croatia
Berislav Šilić
Sat 14:57  Table 2
82   
Croatia
Vladimir Škvorc
Croatia
Borna Vukojević
Sat 15:34  Table 7
83   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Ivica Medunić
Sat 15:41  Table 1
84   
Croatia
Ante Šustić
Croatia
Luka Kutleša
Sat 15:42  Table 8
85   
Croatia
Filip Bermanec
Croatia
Jordan Sobin
Sat 15:43  Table 5
86   
Croatia
Božo Propadalo
Croatia
Michel Bartol
Sat 16:02  Table 4
87   
Croatia
Ivo Milin
Croatia
Vedran Vunjak
Sat 15:44  Table 3
88   
Croatia
Ivan Lišnić
Croatia
Ante Šola
Sat 16:10  Table 9

Loser round 3

Race to 75
89   
Croatia
Krešimir Markanović
Croatia
Tomislav Rahle
Sat 16:17  Table 6
90   
Croatia
Tin Dalipi
Croatia
Krešo Ceraj
Sat 17:09  Table 1
91   
Croatia
Florijan Maric
Croatia
Darko Vidović
Sat 17:11  Table 7
92   
Croatia
Ivan Prusac
Croatia
Jure Šiško
Sat 17:13  Table 9
93   
Croatia
Edin Redžić
Croatia
Željko Dozan
Sat 17:25  Table 8
94   
Croatia
Marin Cokarić
Croatia
Dario Škorput
Sat 17:43  Table 2
95   
Croatia
Zdenko Bokšić
Croatia
Kristijan Draganić
Sat 17:57  Table 3
96   
Croatia
Marijan Rahle
Croatia
Tin Petljak
Sat 16:17  Table 2

Loser round 4

Race to 75
97   
Croatia
Tomislav Rahle
Croatia
Luka Kutleša
Sat 18:12  Table 5
98   
Croatia
Krešo Ceraj
Croatia
Ivica Medunić
Sat 18:42  Table 1
99   
Croatia
Darko Vidović
Croatia
Vladimir Škvorc
Sat 19:23  Table 7
100   
Croatia
Ivan Prusac
Croatia
Berislav Šilić
Sat 19:12  Table 9
101   
Croatia
Željko Dozan
Croatia
Ivan Lišnić
Sat 18:46  Table 8
102   
Croatia
Dario Škorput
Croatia
Vedran Vunjak
Sat 19:36  Table 2
103   
Croatia
Kristijan Draganić
Croatia
Michel Bartol
Sat 19:17  Table 3
104   
Croatia
Tin Petljak
Croatia
Jordan Sobin
Sat 18:12  Table 4

Winners qualification

Race to 100
105   
Croatia
Tomislav Šušić
Croatia
Borna Vukojević
Sat 18:20  Table 6
106   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Ante Šustić
Sat 19:14  Table 6
107   
Croatia
Filip Bermanec
Croatia
Božo Propadalo
Sat 19:38  Table 1
108   
Croatia
Ivo Milin
Croatia
Ante Šola
Sat 19:48  Table 5

Loser round 5

Race to 75
109   
Croatia
Tomislav Rahle
Croatia
Ivica Medunić
Sat 19:49  Table 4
110   
Croatia
Vladimir Škvorc
Croatia
Berislav Šilić
Sat 21:09  Table 6
111   
Croatia
Ivan Lišnić
Croatia
Dario Škorput
Sat 21:32  Table 7
112   
Croatia
Michel Bartol
Croatia
Tin Petljak
Sat 20:26  Table 3

Losers qualification

Race to 75
113   
Croatia
Ivica Medunić
Croatia
Božo Propadalo
Sun 10:00  Table 6
114   
Croatia
Berislav Šilić
Croatia
Ivo Milin
Sun 10:00  Table 2
115   
Croatia
Ivan Lišnić
Croatia
Borna Vukojević
Sun 10:00  Table 4
116   
Croatia
Michel Bartol
Croatia
Ante Šustić
Sun 10:00  Table 7

Quarter final

Race to 100
117   
Croatia
Tomislav Šušić
Croatia
Ante Šustić
Sun 12:07  Table 7
118   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Ivica Medunić
Sun 12:07  Table 6
119   
Croatia
Filip Bermanec
Croatia
Berislav Šilić
Sun 12:07  Table 4
120   
Croatia
Ante Šola
Croatia
Borna Vukojević
Sun 12:07  Table 2

Semi final

Race to 100
121   
Croatia
Ante Šustić
Croatia
Roberto Bartol
Sun 14:42  Table 6
122   
Croatia
Filip Bermanec
Croatia
Ante Šola
Sun 14:42  Table 7

Final

Race to 100
123   
Croatia
Roberto Bartol
Croatia
Ante Šola
Sun 16:41  Table 6

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment