Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 31, 2022

Porter Cup 2022 # 1

Multiball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Marcin Kielan
5 (5/0) 26 (19/7)
73%
20
2 Mariusz Mrowiec
6 (4/2) 29 (19/10)
66%
18
3 Mariusz Chmielarz
Porter Club
6 (4/2) 27 (13/14)
48%
16
3 Kubat Wiktor
Porter Club
6 (4/2) 33 (17/16)
52%
16
5 Sławomir Chmielarz
Porter Club
3 (2/1) 14 (8/6)
57%
14
5 Karol Zbień
4 (3/1) 15 (11/4)
73%
14
5 Michał Kutek
Porter Club
4 (3/1) 25 (15/10)
60%
14
5 Bartłomiej Wilk
5 (3/2) 25 (17/8)
68%
14
9 Robert Kołodziej
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
12
Show more
9 Krzysztof Nagiel
4 (2/2) 21 (12/9)
57%
12
9 Krystian Grzesik
4 (2/2) 20 (10/10)
50%
12
9 Michał Grzesik
4 (2/2) 21 (10/11)
48%
12
13 Jarek Legęza
3 (1/2) 14 (6/8)
43%
10
13 Tom Tom
3 (1/2) 15 (6/9)
40%
10
13 Grzegorz Strączyński
4 (2/2) 20 (11/9)
55%
10
13 Wojciech Cybulski
4 (2/2) 18 (9/9)
50%
10
17 Leszek Hudziak
2 (0/2) 10 (3/7)
30%
8
17 Dariusz Andryszkiewicz
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
8
17 Marcin Kleinschmidt
2 (0/2) 8 (0/8)
0%
8
17 Arkadiusz Dłubała
2 (0/2) 9 (2/7)
22%
8
17 Szymon Kruś
Porter Club
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
8
17 Mateusz Zienkiewicz
3 (1/2) 15 (7/8)
47%
8
17 Tomasz Szymczyk
2 (0/2) 10 (2/8)
20%
8
17 Marcin Skalik
2 (0/2) 7 (0/7)
0%
8
8880 walk-over 1
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
8880 walk-over 2
0 (0/0) 0 (0/0)
0%
0
Starts Jan 31, 2022, 6:30 PM (local time)
Format Double to Single elimination (26 Participants)
Race to 4
Handicap No handicap
Rankings Porter Cup 2022 wiosna - lato
Organizer Porter Club
Contact Mariusz Chmielarz
More info
Cykl składać się będzie z 18 turniejów eliminacyjnych i turnieju Masters.
Turnieje rozgrywane będą w kolejności : multiball, 8 ball, 9 ball i 10 ball.
Po szóstym, dwunastym i 18 turnieju turnieju - statuetka dla zawodnika który zdobył największą liczbę puntów w tych turniejach.
Opłata startowa 30 zł
Start turnieju godz. 18:30

Regulamin Porter Cup 2022
§1
Organizatorem turnieju "Porter CUP 2021" jest "Porter Club"
Częstochowa ul Dekabrystów 41B
§2
"PORTER CUP " jest turniejem otwartym
§3
Zapisanie się do turnieju eliminacyjnego oznacza zapoznanie się i akceptację niniejszego
regulaminu.
§4
Ilość turniejów 18 + turniej Masters.
( 13 turniejów jest wymagane do udziału w turnieju Masters)
Organizator zastrzega sobie prawo do przełożenia bądź odwołania turnieju eliminacyjnego.
§5
Turnieje eliminacyjne rozgrywane będą kolejno w odmiany multiball, 8, 9 i 10 ball
1. "8 bil" do 3 wygranych partii
2. "9-ball" do 4 wygranych partii (rozbicie dynamiczne)
3. "10 ball" do 4 wygranych partii (bila nr 10 zadeklarowania i wbita wcześniej kończy grę)
systemem 2KO +puchar
§6
Zapisy odbywają się w dniu rozgrywania turnieju od godziny 12:00 do 18:25 pod numerem
797414621
lub
https://cuescore.com/porterclub
lub osobiście w klubie, u osoby prowadzącej.
a) Zapisanie się do turnieju "na frekwencję", czyli bez wzięcia w nim udziału, skutkować będzie
4 punktami rankingowymi oraz opłatą startową w wysokości 30 zł.
§7
Turniej rozpoczyna się o godz. 18:30.W turniejach eliminacyjnych obowiązuje strój dowolny.
§8
Uczestnicy mają obowiązek stawienia się w klubie do godziny 18:30. W przypadku
spóźnienia się zawodnika na turniej, pierwszy mecz będzie zakończony walkowerem o godzinie
19.00, drugi mecz (lewa strona) o godzinie 19.30
§9
Zawodnicy wywołani do meczu winni są do niego niezwłocznie przygotować i przystąpić.
Ignorowanie wezwania do meczu skutkować będzie walkowerem.
§10
Podczas meczu obowiązki sędziego należą do zawodnika aktualnie nie znajdującego się
przy stole. W sytuacjach dyskusyjnych decyzję może podjąć osoba prowadząca turniej.
§11
Przed meczem, zawodnicy winni rozegrać "walkę o rozbicie" w
partii pierwszej. W kolejnych partiach obowiązuje rozbicie naprzemienne.
Zawodnik który wygra rozbicie decyduje w jaką odmianę będzie rozegrany mecz.( dotyczy multiball)

§12
Po zakończeniu meczu zwycięzca jest zobowiązany zgłosić wynik osobie prowadzącej.
Zignorowanie tego zalecenia skutkować będzie walkowerem.
§13
Zawodnicy adekwatnie do zajętego miejsca będą otrzymywać punkty rankingowe.
§14
Punktacja turniejów eliminacyjnych:
I miejsce – 20 pkt
II miejsce – 18 pkt
III miejsca – 16 pkt
V miejsca – 14 pkt
VII miejsca – 13 pkt
IX miejsca – 12 pkt
XIII miejsca – 10 pkt
XVII miejsca – 8 pkt
XXV miejsca – 6 pkt.
XXXIII miejsca - 4 pkt

§15
Nagrody w turniejach eliminacyjnych:
I miejsce – voucher na "bar" o wartości 60zł,
II miejsce – voucher na "bar" o wartości 30zł. nagrody są niezależne od frekwencji,
Vouchery będą ważne 30 dni od otrzymania.
§16
Turniej Masters Porter CUP 2022 zostanie rozegrany w dniach 18 -19 czerwca 2022 roku w
odmianę ,9 ball.
18 czerwiec 2022 ( sobota) godz. 13:00
Zawodnicy 9 – 18 m-ce w rankingu + 2 zawodników dzikie karty.
Zawodnicy 9 – 12 m-ce w rankingu rozstawieni i wolny los w 1 rundzie.
System 2KO - mecze do 6 wygranych partii
19 czerwiec 2022 (niedziela)
Zawodnicy 1 – 8 m-ce w rankingu + 4 zawodników zakwalifikowanych z dnia poprzedniego.
Zawodnicy 1 – 4 m-ce w rankingu rozstawieni i wolny los w 1 rundzie.
System 2KO + puchar - mecze do 7 i 8 wygranych partii
§17
Do turnieju Masters Porter Cup 2022 kwalifikuje się 18 zawodników z rankingu i 2
zawodników z dziką kartą.
Rozegrane turnieje - minimum 13


§18
Pula nagród w Turnieju Masters PORTER CUP 2022 uzależniona jest od frekwencji w
turniejach eliminacyjnych.
Do puli masters przekazywane jest 30% wpisowego.
Przewidywana pula 4000zł
§19
Organizator zastrzega sobie prawo stosowania kar dyscyplinarnych wobec zawodników:
- nie stosujących się do zasad niniejszego regulaminu;
- nie stosujących się do zasad panujących w klubie;
- działających na szkodę klubu;
w postaci:
a) poddania meczu walkowerem;
b) dyskwalifikacji z turnieju;
c) dyskwalifikacji z całego cyklu PORTER CUP 2022
§20
W związku z panującą epidemią COVID-19 turnieje obywać się będą zgodnie z obowiązującymi
obostrzeniami zawartymi w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020, tj. m.in.:
- uczestnicy turnieju są zobowiązani do dezynfekcji rąk przed meczem (organizator zapewnia płyn
do
dezynfekcji),
- uczestnicy korzystają z własnego sprzętu,
- osoby przebywające na obiekcie zobowiązane są do zachowania dystansu społecznego, co
najmniej 1,5 m.
§21
Organizator zastrzega sobie prawo ostatecznej interpretacji niniejszego regulaminu,
zmiany jego treści w czasie trwania cyklu oraz decydowania w sprawach nim nie objętych.

Częstochowa 29.01.2022

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 4
1   
Poland
Mariusz Chmielarz
Walk Over
 
2   
Arkadiusz Dłubała
Poland
Bartłomiej Wilk
Mon 18:53  Table 7
3   
Poland
Grzegorz Strączyński
Poland
Marcin Kleinschmidt
Mon 18:35  Table 1
4   
Poland
walk-over 1
Poland
Sławomir Chmielarz
 
5   
Poland
Mariusz Mrowiec
Walk Over
 
6   
Poland
Marcin Skalik
Poland
Mateusz Zienkiewicz
Mon 18:37  Table 2
7   
Poland
Szymon Kruś
Poland
Karol Zbień
Mon 18:37  Table 3
8   
Walk Over
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
 
9   
Tom Tom
Walk Over
 
10   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Jarek Legęza
Mon 18:37  Table 4
11   
Poland
Michał Kutek
Poland
Michał Grzesik
Mon 18:55  Table 8
12   
Walk Over
Poland
Krystian Grzesik
 
13   
Poland
Robert Kołodziej
Poland
walk-over 2
 
14   
Poland
Kubat Wiktor
Poland
Tomasz Szymczyk
Mon 18:37  Table 5
15   
Poland
Wojciech Cybulski
Poland
Leszek Hudziak
Mon 18:37  Table 6
16   
Walk Over
Poland
Marcin Kielan
 

Winner round 1

Race to 4
17   
Poland
Mariusz Chmielarz
Poland
Bartłomiej Wilk
Mon 19:21  Table 7
18   
Poland
Grzegorz Strączyński
Poland
Sławomir Chmielarz
Mon 19:08  Table 1
19   
Poland
Mariusz Mrowiec
Poland
Mateusz Zienkiewicz
Mon 19:18  Table 2
20   
Poland
Karol Zbień
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
Mon 19:18  Table 3
21   
Tom Tom
Poland
Krzysztof Nagiel
Mon 19:19  Table 4
22   
Poland
Michał Kutek
Poland
Krystian Grzesik
Mon 19:29  Table 8
23   
Poland
Robert Kołodziej
Poland
Kubat Wiktor
Mon 19:20  Table 5
24   
Poland
Wojciech Cybulski
Poland
Marcin Kielan
Mon 19:29  Table 6

Loser round 1

Race to 4
25   
Walk Over
Arkadiusz Dłubała
 
26   
Poland
Marcin Kleinschmidt
Walk Over
 
27   
Walk Over
Poland
Marcin Skalik
 
28   
Poland
Szymon Kruś
Walk Over
 
29   
Walk Over
Poland
Jarek Legęza
 
30   
Poland
Michał Grzesik
Walk Over
 
31   
Walk Over
Poland
Tomasz Szymczyk
 
32   
Poland
Leszek Hudziak
Walk Over
 

Loser round 2

Race to 4
33   
Arkadiusz Dłubała
Poland
Wojciech Cybulski
Mon 20:27  Table 6
34   
Poland
Marcin Kleinschmidt
Poland
Robert Kołodziej
Mon 20:13  Table 5
35   
Poland
Marcin Skalik
Poland
Krystian Grzesik
Mon 20:16  Table 8
36   
Poland
Szymon Kruś
Tom Tom
Mon 19:56  Table 4
37   
Poland
Jarek Legęza
Poland
Dariusz Andryszkiewicz
Mon 19:56  Table 3
38   
Poland
Michał Grzesik
Poland
Mateusz Zienkiewicz
Mon 19:56  Table 2
39   
Poland
Tomasz Szymczyk
Poland
Grzegorz Strączyński
Mon 19:51  Table 1
40   
Poland
Leszek Hudziak
Poland
Mariusz Chmielarz
Mon 19:56  Table 7

Winners qualification

Race to 4
41   
Poland
Bartłomiej Wilk
Poland
Sławomir Chmielarz
Mon 20:29  Table 3
42   
Poland
Mariusz Mrowiec
Poland
Karol Zbień
Mon 20:31  Table 4
43   
Poland
Krzysztof Nagiel
Poland
Michał Kutek
Mon 20:36  Table 1
44   
Poland
Kubat Wiktor
Poland
Marcin Kielan
Mon 20:43  Table 5

Loser round 3

Race to 4
45   
Poland
Wojciech Cybulski
Poland
Robert Kołodziej
Mon 21:25  Table 3
46   
Poland
Krystian Grzesik
Tom Tom
Mon 21:11  Table 5
47   
Poland
Jarek Legęza
Poland
Michał Grzesik
Mon 20:48  Table 2
48   
Poland
Grzegorz Strączyński
Poland
Mariusz Chmielarz
Mon 21:20  Table 4

Losers qualification

Race to 4
49   
Poland
Robert Kołodziej
Poland
Mariusz Mrowiec
Mon 22:03  Table 2
50   
Poland
Krystian Grzesik
Poland
Bartłomiej Wilk
Mon 22:00  Table 1
51   
Poland
Michał Grzesik
Poland
Kubat Wiktor
Mon 21:21  Table 2
52   
Poland
Mariusz Chmielarz
Poland
Krzysztof Nagiel
Mon 22:30  Table 1

Quarter final

Race to 4
53   
Poland
Sławomir Chmielarz
Poland
Mariusz Mrowiec
Mon 23:14  Table 1
54   
Poland
Karol Zbień
Poland
Mariusz Chmielarz
Mon 23:18  Table 2
55   
Poland
Michał Kutek
Poland
Kubat Wiktor
Mon 23:14  Table 2
56   
Poland
Marcin Kielan
Poland
Bartłomiej Wilk
Mon 23:15  Table 3

Semi final

Race to 4
57   
Poland
Mariusz Mrowiec
Poland
Mariusz Chmielarz
Mon 23:30  Table 1
58   
Poland
Kubat Wiktor
Poland
Marcin Kielan
Tue 00:02  Table 1

Final

Race to 4
59   
Poland
Mariusz Mrowiec
Poland
Marcin Kielan
Tue 00:46  Table 1

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants