Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 7 - January 8, 2023

Pool-liga 4 Vest PL1200

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
5 (5/0) 46 (33/13)
72%
100
2 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
5 (4/1) 44 (31/13)
70%
87
3 Jardar Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (3/1) 38 (21/17)
55%
77
3 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 47 (25/22)
53%
77
5 Eirik Tonning Hatløy
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 29 (18/11)
62%
64
5 Jan Helge Kordts
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 29 (14/15)
48%
64
5 Robin Hauge Pettersen
Herøy BK
4 (2/2) 33 (19/14)
58%
64
5 Bernt Olav Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
4 (2/2) 32 (18/14)
56%
64
9 Aleksander Hatløy
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 27 (10/17)
37%
44
Show more
9 Rune Bergsvåg
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 21 (9/12)
43%
44
9 Benjamin Herland Aralden
Hyllestad IL, BG
3 (1/2) 20 (8/12)
40%
44
9 Martin Hatløy Engdal
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 26 (13/13)
50%
44
13 Maron Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
28
13 Victoria Hauge Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 11 (0/11)
0%
28
13 Britt Sølvi Hauge Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 11 (0/11)
0%
28
13 Armanas Tiskus
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 12 (1/11)
8%
28
17 Henrik Halnes Nødset
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 12 (2/10)
17%
16
Entry deadline Jan 4, 2023, 5:59 PM (local time)
Starts Jan 7, 2023, 9:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (17 Participants)
Race to 5
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Norges Biljardforbund and Hyllestad IL, BG
Contact Jan Erik Hatlem (Jan_Erik_Hatlem@hotmail.com, 41671699)
More info
Hyllestad ønskjer hjarteleg velkommen til Pool liga 4 vest pl1200
i år som i fjor rekker vi akkurat å innvie det nye året før me er i gong :)
Disiplin 8-ball
Vell Møtt! :)

Sjekk reglar her: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?turneringsbestemmelser.htm

og informasjon om Norgesrating og inndeling i divisjonar her: http://www.biljardforbundet.no/info/10_10_-_norgesrating.htm

Her finn de info. om salongen vår, ma. bordtype, duk og kuler: https://cuescore.com/place/Hyllestad+IL+Biljard/1373304/tables


Kantine/kiosk er open, men med avgrensa utval. Vi tek kun kortbetaling.

Relax/aktivitetsrom er tilgjengeleg heile helga.

Overnatting:

www.fjordkick.no
www.sognhostel.no tlf. 90787693 (har også oppstillingsplassar for campingvog\bobil)
www.sognefjordhotel.no (spør etter biljardpris)
Lavik Feriehus https://www.fjordkysten.no/overnatting/lavik-feriehus-p809963
Storlia hytte og motell tlf. 95893689

Premier:

1. plass, 1600kr
2. plass, 800kr
3. plass, 300kr
3. plass, 300kr

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 5
1   
Aleksander Hatløy
Henrik Halnes Nødset
Sat 09:29  Table 1
2   
Maron Pettersen
Walk Over
 
3   
Walk Over
Benjamin Herland Aralden
 
4   
Britt Sølvi Hauge Pettersen
Walk Over
 
5   
Walk Over
Rune Bergsvåg
 
6   
Armanas Tiskus
Walk Over
 
7   
Walk Over
Victoria Hauge Pettersen
 
8   
Martin Hatløy Engdal
Walk Over
 

Winner round 1

Race to 6
9   
Rudi Andre Wolff
R1
Aleksander Hatløy
Sat 10:51  Table 1
10   
Maron Pettersen
Kim Ronny Nygård
Sat 09:29  Table 2
11   
Eirik Tonning Hatløy
R2
Benjamin Herland Aralden
Sat 09:29  Table 3
12   
Britt Sølvi Hauge Pettersen
Jan Helge Kordts
Sat 09:29  Table 4
13   
Dag-jøran Aralden
Rune Bergsvåg
Sat 09:29  Table 5
14   
Armanas Tiskus
Robin Hauge Pettersen
R1
Sat 09:29  Table 6
15   
Bernt Olav Lundetræ
Victoria Hauge Pettersen
Sat 09:29  Table 7
16   
Martin Hatløy Engdal
Jardar Eiken Flage
Sat 09:29  Table 8

Loser round 1

Race to 5
17   
Henrik Halnes Nødset
Martin Hatløy Engdal
Sat 11:27  Table 3
18   
Walk Over
Victoria Hauge Pettersen
 
19   
Walk Over
Armanas Tiskus
 
20   
Walk Over
Rune Bergsvåg
 
21   
Walk Over
Britt Sølvi Hauge Pettersen
 
22   
Walk Over
Benjamin Herland Aralden
 
23   
Walk Over
Maron Pettersen
 
24   
Walk Over
Aleksander Hatløy
 

Loser round 2

Race to 5
25   
Martin Hatløy Engdal
Victoria Hauge Pettersen
Sat 12:27  Table 4
26   
Armanas Tiskus
Rune Bergsvåg
Sat 11:28  Table 2
27   
Britt Sølvi Hauge Pettersen
Benjamin Herland Aralden
Sat 11:28  Table 4
28   
Maron Pettersen
Aleksander Hatløy
R1
Sat 11:38  Table 1

Winners qualification

Race to 6
29   
Rudi Andre Wolff
R2
Kim Ronny Nygård
Sat 12:24  Table 2
30   
Eirik Tonning Hatløy
R1
Jan Helge Kordts
Sat 11:28  Table 6
31   
Dag-jøran Aralden
Robin Hauge Pettersen
Sat 11:28  Table 7
32   
Bernt Olav Lundetræ
Jardar Eiken Flage
Sat 11:28  Table 8

Losers qualification

Race to 6
33   
Martin Hatløy Engdal
Jan Helge Kordts
R2
Sat 13:28  Table 1
34   
Rune Bergsvåg
Kim Ronny Nygård
R1
Sat 13:52  Table 2
35   
Benjamin Herland Aralden
Bernt Olav Lundetræ
R1
Sat 13:25  Table 5
36   
Aleksander Hatløy
Robin Hauge Pettersen
R1
Sat 13:26  Table 6

Quarter final

Race to 7
37   
Rudi Andre Wolff
R2
Jan Helge Kordts
Sat 15:43  Table 2
38   
Eirik Tonning Hatløy
R2
Kim Ronny Nygård
R1
Sat 15:43  Table 7
39   
Dag-jøran Aralden
Bernt Olav Lundetræ
Sat 15:43  Table 6
40   
Jardar Eiken Flage
Robin Hauge Pettersen
Sat 15:43  Table 4

Semi final

Race to 7
41   
Rudi Andre Wolff
Kim Ronny Nygård
Sat 17:21  Table 4
42   
Dag-jøran Aralden
Jardar Eiken Flage
Sat 17:21  Table 6

Final

Race to 7
43   
Rudi Andre Wolff
Dag-jøran Aralden
R1
Sat 19:22  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer