Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

January 7 - January 8, 2023

Pool-liga 4 Midt PL1200

8-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
5 (5/0) 39 (33/6)
85%
100
2 Even Letnes Wærnes
Stoppball Nidaros BK
5 (4/1) 42 (27/15)
64%
87
3 Espen M. Andersen
Trondheim BK
4 (3/1) 37 (25/12)
68%
77
3 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
4 (3/1) 30 (20/10)
67%
77
5 Svein Rune Notøy
Molde Biljardklubb
4 (2/2) 34 (18/16)
53%
64
5 Ole Kvalsvik
Herøy BK
6 (4/2) 42 (22/20)
52%
64
5 Dag Torbjørgson
Herøy BK
4 (2/2) 34 (13/21)
38%
64
5 Erlend Monsen
Molde Biljardklubb
6 (4/2) 52 (26/26)
50%
64
9 Tor Ivar Bjørseth
Molde Biljardklubb
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
44
Show more
9 Stian Slatlem
Molde Biljardklubb
3 (1/2) 23 (11/12)
48%
44
9 Arian Kvalsund Hansen
Herøy BK
4 (2/2) 33 (15/18)
45%
44
9 Stephen Hurst Miller
Molde Biljardklubb
3 (1/2) 24 (9/15)
38%
44
13 Mats Aspås
Molde Biljardklubb
4 (2/2) 27 (11/16)
41%
28
13 Joakim Skauvik
Molde Biljardklubb
2 (0/2) 15 (4/11)
27%
28
13 Eren Aksoy
Molde Biljardklubb
3 (1/2) 25 (12/13)
48%
28
13 David Hoem
Molde Biljardklubb
3 (1/2) 21 (10/11)
48%
28
17 Roger Daniel Helland
Herøy BK
2 (0/2) 14 (3/11)
21%
16
17 Mariann Pinczesi
Molde Biljardklubb
2 (0/2) 13 (2/11)
15%
16
17 Tor Brage Ringe Hungnes
Molde Biljardklubb
2 (0/2) 16 (5/11)
31%
16
17 Olav Tømmerbakk
Molde Biljardklubb
3 (1/2) 23 (12/11)
52%
16
17 Mehmet Ceylan
Molde Biljardklubb
2 (0/2) 11 (0/11)
0%
16
Entry deadline Jan 4, 2023, 5:59 PM (local time)
Starts Jan 7, 2023, 10:00 AM (local time)
Format Double to Single elimination (21 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Norges Biljardforbund and Molde Biljardklubb
Contact Svein Rune Notøy (svein.rune.notoy@gmail.com, 46622532), Robin Hagerup Ertesvåg (Rob.hagert@gmail.com) and Eren Aksoy (erenaksoy26@gmail.com)
More info
Velkommen til vakre Molde for Pl1200. 8ball står på menyen. Starter 10.00 lørdag, og vi skal få til ett lite opplegg på kvelden om det blir todagers, men vi prøver på 1 dag så langt det er sportslig riktig.

Premie 1.plass 1000,-
Premie 2.plass 500


Klubb
Vi holder til i Skytterhallen idrettsvegen 2, 6413 Molde. Godt med parkering utenfor som er gratis. Vi har kiosk med drikke/sjokolade, og vi skal få tak på noe smørbrød/pølser ect.
4 diamond pro-am, grå duk 4 1/4 inch procut

Hotell
Gå avstand til Alexandra Hotell Scandic som også ligger i byen, med gratis parkering ved fylkeshuset som ligger like ved.
Ved å bruke bookingkoden D000025216 når dere skal bestille rom på våre nettsider får dere tilgang til Norges Biljardforbund sine sportspriser. Dette er for bestilling av hotellovernatting for de som reiser i forbindelse med et idrettsarrangement, enten alene eller som en liten gruppe (opptil 8 personer).
Hva sportsprisen ligger på kommer helt an på hvilken dato det er snakk om og også hvilken priskode dere velger. De billigste prisene kan ikke avbestilles.
For bestilling av rom med sportspriser for større grupper kan dette gjøres pr mail meeting@scandichotels.com eller tlf 21 89 81 00.

Mitt nr er 45890977 ved spørsmål.

Robin Hagerup Ertesvåg
Molde biljardklubb

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 6
1   
Ole Kvalsvik
Mariann Pinczesi
Sat 10:01  Table 2
2   
Stephen Hurst Miller
Walk Over
 
3   
Eren Aksoy
David Hoem
Sat 09:10  Table 1
4   
Olav Tømmerbakk
Roger Daniel Helland
Sat 10:01  Table 3
5   
Arian Kvalsund Hansen
Erlend Monsen
Sat 11:05  Table 2
6   
Mehmet Ceylan
Walk Over
 
7   
Walk Over
Stian Slatlem
 
8   
Mats Aspås
Tor Brage Ringe Hungnes
Sat 10:01  Table 4

Winner round 1

Race to 6
9   
Jonas Kvalsund Hansen
Ole Kvalsvik
Sat 13:06  Table 2
10   
Stephen Hurst Miller
Joakim Skauvik
Sat 11:07  Table 3
11   
Dag Torbjørgson
Eren Aksoy
Sat 12:28  Table 1
12   
Olav Tømmerbakk
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 13:33  Table 3
13   
Espen M. Andersen
Erlend Monsen
Sat 13:56  Table 2
14   
Mehmet Ceylan
Tor Ivar Bjørseth
Sat 11:20  Table 1
15   
Svein Rune Notøy
Stian Slatlem
Sat 12:25  Table 4
16   
Mats Aspås
Even Letnes Wærnes
Sat 14:12  Table 4

Loser round 1

Race to 5
17   
Mariann Pinczesi
Mats Aspås
Sat 14:51  Table 4
18   
Walk Over
Stian Slatlem
 
19   
David Hoem
Mehmet Ceylan
Sat 14:26  Table 1
20   
Roger Daniel Helland
Erlend Monsen
Sat 15:28  Table 2
21   
Arian Kvalsund Hansen
Olav Tømmerbakk
Sat 15:26  Table 1
22   
Walk Over
Eren Aksoy
 
23   
Walk Over
Joakim Skauvik
 
24   
Tor Brage Ringe Hungnes
Ole Kvalsvik
Sat 14:41  Table 3

Loser round 2

Race to 5
25   
Mats Aspås
Stian Slatlem
Sat 16:17  Table 4
26   
David Hoem
Erlend Monsen
Sat 17:21  Table 2
27   
Arian Kvalsund Hansen
Eren Aksoy
Sat 16:51  Table 1
28   
Joakim Skauvik
Ole Kvalsvik
Sat 15:41  Table 3

Winners qualification

Race to 6
29   
Jonas Kvalsund Hansen
R1
Stephen Hurst Miller
Sat 16:36  Table 3
30   
Dag Torbjørgson
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 17:21  Table 4
31   
Espen M. Andersen
Tor Ivar Bjørseth
Sat 17:33  Table 3
32   
Svein Rune Notøy
Even Letnes Wærnes
Sat 18:11  Table 4

Losers qualification

Race to 6
33   
Stian Slatlem
Dag Torbjørgson
R1
Sat 18:23  Table 1
34   
Erlend Monsen
Stephen Hurst Miller
Sat 18:41  Table 3
35   
Arian Kvalsund Hansen
Svein Rune Notøy
Sat 19:20  Table 4
36   
Ole Kvalsvik
Tor Ivar Bjørseth
Sat 18:37  Table 2

Quarter final

Race to 7
37   
Jonas Kvalsund Hansen
Svein Rune Notøy
Sun 11:42  Table 1
38   
Jan Ove Kvalsund Hansen
Erlend Monsen
Sun 11:42  Table 2
39   
Espen M. Andersen
Dag Torbjørgson
Sun 11:42  Table 4
40   
Even Letnes Wærnes
Ole Kvalsvik
Sun 11:42  Table 3

Semi final

Race to 7
41   
Jonas Kvalsund Hansen
R3
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sun 13:21  Table 4
42   
Espen M. Andersen
Even Letnes Wærnes
Sun 13:21  Table 1

Final

Race to 7
43   
Jonas Kvalsund Hansen
R3
Even Letnes Wærnes
Sun 15:25  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer