Shopping cart

Saving..

Edit match video

Edit match settings

Runouts
Innings

Winner of the lag

Set playing sequence

Write a comment

Follow
You need to log in to perform this action

Share this page

August 21 - August 22, 2021

Pool-liga 1 Vest PL1200

9-Ball

Add players

Please wait...

Create player

Please wait...

New players will be added to your members section.

Results  

#NameMatches (won/lost)Frames (won/lost)Win percentage Points
1 Jardar Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
5 (5/0) 61 (35/26)
57%
100
2 Gard Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
6 (4/2) 67 (37/30)
55%
87
3 Dag Arve Gjerde
Herøy BK
4 (3/1) 40 (27/13)
68%
77
3 Jonas Kvalsund Hansen
Herøy BK
4 (3/1) 42 (26/16)
62%
77
5 Dag-jøran Aralden
Hyllestad IL, BG
3 (2/1) 30 (19/11)
63%
64
5 Kim Ronny Nygård
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 42 (19/23)
45%
64
5 Rudi Andre Wolff
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 38 (20/18)
53%
64
5 Tommy Wolff
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 42 (23/19)
55%
64
9 Jan Ove Kvalsund Hansen
Herøy BK
3 (1/2) 33 (16/17)
48%
44
Show more
9 Jonas Holt
Hyllestad IL, BG
5 (3/2) 50 (26/24)
52%
44
9 Robert Gelin Rysjedal
Os Biljard og Snookerklubb
3 (1/2) 23 (7/16)
30%
44
9 Bernt Olav Lundetræ
Os Biljard og Snookerklubb
5 (3/2) 53 (27/26)
51%
44
13 Maron Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
28
13 Astrid Eiken Flage
Hyllestad IL, BG
4 (2/2) 40 (18/22)
45%
28
13 Dag Torbjørgson
Herøy BK
4 (2/2) 43 (19/24)
44%
28
13 Jason Hawker
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 24 (10/14)
42%
28
17 Gjermund Flage
Hyllestad IL, BG
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
16
17 Robin Hauge Pettersen
Herøy BK
2 (0/2) 17 (3/14)
18%
16
17 Rune Bergsvåg
Os Biljard og Snookerklubb
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
16
17 Joakim Skauvik
Herøy BK
2 (0/2) 23 (9/14)
39%
16
Entry deadline Aug 18, 2021, 5:59 PM (local time)
Starts Aug 21, 2021, 10:00 AM (local time)
Format Double elimination (20 Participants)
Race to 7
Handicap No handicap
Dresscode Kleskode B
Organizer Hyllestad IL, BG
Contact Kurt Hatlem (kurtper@online.no)
More info
Hyllestad ønskjer velkommen Pool liga 1 vest pl1200
vi starter kl 10.00 lørdag og i utganspunktet gjer me ferdig turneringa lørdag kveld, men om det er mangen påmeldet kan det være at vi benytter oss av søndagen og
Vell Møtt!

Sjekk reglar her: http://www.biljardforbundet.no/info/index.html?turneringsbestemmelser.htm

og informasjon om Norgesrating og inndeling i divisjonar her: http://www.biljardforbundet.no/info/10_10_-_norgesrating.htm

Her finn de info. om salongen vår, ma. bordtype, duk og kuler: https://cuescore.com/place/Hyllestad+IL+Biljard/1373304/tables


Kantine/kiosk er open, men med avgrensa utval. Vi tek kun kortbetaling.

Relax/aktivitetsrom er tilgjengeleg heile helga.

Overnatting:

www.fjordkick.no
www.sognhostel.no
www.sognefjordhotel.no (spør etter biljardpris)
Lavik Feriehus https://www.fjordkysten.no/overnatting/lavik-feriehus-p809963
Storlia hytte og motell tlf. 95893689

Premier:

Nr. 1 i den enkelte turnering blir kostnadsfritt påmeldt i de to påfølgende PL1200.

Nr. 2 i den enkelte turnering blir kostnadsfritt påmeldt i den påfølgende PL1200.

I tilegg har legger klubben på :
1. plass, 1500kr
2. plass, 750kr
3. plass, 250kr
3. plass, 250kr

Video / Livestream

Schedule

Waiting
Playing
Finished

Round 1

Race to 7
1   
Astrid Eiken Flage
Gjermund Flage
Sat 09:55  Table 1
2   
Robert Gelin Rysjedal
Walk Over
 
3   
Walk Over
Maron Pettersen
 
4   
Robin Hauge Pettersen
Bernt Olav Lundetræ
Sat 09:55  Table 3
5   
Jonas Holt
Joakim Skauvik
Sat 09:55  Table 4
6   
Jason Hawker
Walk Over
 
7   
Walk Over
Kim Ronny Nygård
 
8   
Dag Torbjørgson
Rune Bergsvåg
Sat 09:55  Table 8

Winner round 1

Race to 7
9   
Tommy Wolff
Astrid Eiken Flage
Sat 11:29  Table 8
10   
Robert Gelin Rysjedal
Dag Arve Gjerde
Sat 11:29  Table 7
11   
Jardar Eiken Flage
Maron Pettersen
Sat 11:29  Table 6
12   
Bernt Olav Lundetræ
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 11:29  Table 5
13   
Dag-jøran Aralden
Jonas Holt
Sat 11:29  Table 4
14   
Jason Hawker
Rudi Andre Wolff
Sat 11:29  Table 3
15   
Gard Eiken Flage
Kim Ronny Nygård
Sat 11:29  Table 2
16   
Dag Torbjørgson
Jonas Kvalsund Hansen
R1
Sat 11:29  Table 1

Loser round 1

Race to 7
17   
Gjermund Flage
Dag Torbjørgson
Sat 12:34  Table 1
18   
Walk Over
Kim Ronny Nygård
 
19   
Walk Over
Jason Hawker
 
20   
Robin Hauge Pettersen
Jonas Holt
Sat 12:35  Table 3
21   
Joakim Skauvik
Bernt Olav Lundetræ
Sat 12:39  Table 4
22   
Walk Over
Maron Pettersen
 
23   
Walk Over
Robert Gelin Rysjedal
 
24   
Rune Bergsvåg
Astrid Eiken Flage
Sat 12:36  Table 8

Loser round 2

Race to 7
25   
Dag Torbjørgson
Kim Ronny Nygård
Sat 14:17  Table 8
26   
Jason Hawker
Jonas Holt
Sat 14:17  Table 7
27   
Bernt Olav Lundetræ
Maron Pettersen
Sat 14:17  Table 6
28   
Robert Gelin Rysjedal
Astrid Eiken Flage
Sat 14:17  Table 5

Winners qualification

Race to 7
29   
Tommy Wolff
R1
Dag Arve Gjerde
Sat 14:17  Table 4
30   
Jardar Eiken Flage
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 14:17  Table 3
31   
Dag-jøran Aralden
Rudi Andre Wolff
Sat 14:17  Table 2
32   
Gard Eiken Flage
Jonas Kvalsund Hansen
Sat 14:17  Table 1

Losers qualification

Race to 7
33   
Kim Ronny Nygård
Jan Ove Kvalsund Hansen
Sat 15:33  Table 4
34   
Jonas Holt
Tommy Wolff
Sat 15:33  Table 3
35   
Bernt Olav Lundetræ
Gard Eiken Flage
Sat 15:33  Table 7
36   
Robert Gelin Rysjedal
Rudi Andre Wolff
Sat 15:33  Table 8

Quarter final

Race to 7
37   
Dag Arve Gjerde
Kim Ronny Nygård
Sat 16:33  Table 1
38   
Jardar Eiken Flage
R1
Tommy Wolff
R2
Sat 16:33  Table 4
39   
Dag-jøran Aralden
R1
Gard Eiken Flage
Sat 16:33  Table 5
40   
Jonas Kvalsund Hansen
Rudi Andre Wolff
Sat 16:33  Table 8

Semi final

Race to 7
41   
Dag Arve Gjerde
Jardar Eiken Flage
Sat 17:53  Table 4
42   
Gard Eiken Flage
Jonas Kvalsund Hansen
R1
Sat 17:53  Table 3

Final

Race to 7
43   
Jardar Eiken Flage
Gard Eiken Flage
Sat 19:39  Table 4

Comments

Chat ()
Last message from:
    Please log in to comment

    Participants

    Sponsorer